Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kalmeta - ministar mora, prometa i veza

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimesri pro 23, 2009 2:31 pm

I tako nakon jos jedne katastrofe Kalmeta 'razmislja o svemu, razmislja i razmisljat ce' - kako je sam kazao...to je ko ona reklama 'koookos, koookos i jos jedan koookos'...



Dok se jos juce pricalo da mu ovaj puta ostavka ne gine danas opet sve po starom. Dobro koji je on to mafijas da mu nitko nista ne moze? Prosto mu odgovara funkcija ministra mora, prometa i veza s time da je malo zanemario sve osim veza kava

Pazite ovu izjavu:
"Neki bi htjeli stvoriti raskol u HDZ-u ili makar pronaći kakvu pukotinu, ali u vrhu stranke postoji jedinstvo i neupitna potpora predsjednici Jadranki Kosor. Svi mi stojimo iza nje, a ona stoji iza nas i to je pobjednička formula HDZ-a", rekao je Kalmeta na predizbornom skupu.
(izvor)

Divota, zar ne? Svi za jednog jedan za sve. Mozes biti kriminalac, nema veze.

Ovog tipa bi netko mogo konut, a sve skupa nije bas dobro ni za Kosoricu :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimečet pro 24, 2009 12:25 am

Meni se čini da je savršeno pogođena glazbena podloga! lol

Ako taj tip ne ode nakon ove katastrofalne godine po HŽ, onda ne znam gdje je pravda i tko ga štiti.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimečet pro 24, 2009 11:27 am

U tom i jeste problem sto se opet izvukao. Teska mafija ga stiti, ocigledno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimečet pro 24, 2009 6:55 pm

U HŽu je opće rasulo. U zadnjih tjedan dana vlakovi kojima sam se ja vozio (dakle 2 vožnje dnevno) su kasnili u sumi oko 3-3.5 sata. Danas se pak vrata nisu mogla otvoriti. Uzas.

@ministar veza lolcina

Nije mi jasno kako Kosorici nije neugodno doci pred masu novinara i takve izjave davati. Ako je narod izabrao HDZ ne znaci da je glup. Hej, cekaj malo zubo
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimesub pro 26, 2009 12:30 am

@Alpha i ovoga puta se slažem s tobom i s tvojom konstatacijom. Ispada da ti jadni ministri nisu ništa krivi i da ih se napada bez veze, e pa ako je tako onda ih stvarno treba zaštiti i svi trebamo stani iza njih ili ispred njih :) samo da se HDZ održi, a to ako se Hrvatska raspadne, nema veze, još samo da nam se Sanader vratiti :smajlić koji povraća:

Nažalost HDZ-ovci, a i ostali političari se tako ponašaju oduvijek nije to ništa novo, ustvari je pravo čudo ako nađeš nekog političara tko je normalna osoba. Već sam na jednom drugom topicu rekao da su oni presjek našeg društva, pa bi bilo neobično da su oni nešto drugo.

@tomi slažem se s tobom da ako je narod izabrao HDZ, da to ne znači da je narod glup, no nije baš niti previše pametan :)
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimepon pro 28, 2009 8:55 pm

Kalmeta je ministar bez veze
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimeuto sij 12, 2010 4:12 pm

I opet nove situacije sa zeljeznicama...ali Kalmetu vise nitko niti ne spominje...ocito se shvatilo da nema smisla pa...eh...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitimesri sij 13, 2010 11:09 pm

Čini se da je tako, ne znam da li su ljudi shvatili da kritiziranje nema smisla, pa na te individue ne žele trošiti svoje dragocjene trenutke ili je jednostavno zavladala letargija i nemoć i ljude uopće nije briga. Ja se nadam da je ovo prvo :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Empty
PostajNaslov: Re: Kalmeta - ministar mora, prometa i veza   Kalmeta - ministar mora, prometa i veza Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kalmeta - ministar mora, prometa i veza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Veza, partnerstvo, slaganje.....
» veza koja je ubijala...
» Mora
» Svici s Mrtvog mora

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: