Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prerani seks stopira daljnju naobrazbu

Go down 
+2
Fantom
Alpha
6 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 3:01 pm

Istraživanje je pokazalo da cure i dečki koji izgube nevinost prije 16. godine života osjećaju zrelije i odraslije od svojih 'netaknutih' vršnjaka pa se češće odustaju od faksa.

Tinejdžeri koji stupe u seksualne odnose prije 16. godine imaju manje šanse da se odluče na nastavaka školovanja nakon završetka srednje škole.

Znanstvenici tvrde da tinejdžeri koje prerano stupe u seksualne odnose smatraju sebe ''odraslima'' i daljnja naobrazba im se ne čini nužnom.

Studija je pokazala da i dječaci i djevojčice nakon gubitka nevinosti smatraju sebe zrelijima, što utječe i na njihove ambicije.

Šestogodišnju studiju provelo je glasgowsko sveučilište na 5.000 učenika, a cilj je bio otkriti negativne posljedice preranog stupanja u seksualne odnose na daljnju edukaciju.

Rezultati studije objavljene u časopisu Journal of Adolescence temeljili su se na analizi podataka prikupljenih intervjuiranjem dječaka i djevojčica u dobi od 14 do 18 godina o njihovom namjerama i planovima za daljnje obrazovanje. Dobivene brojke su potom uspoređene sa stvarnim brojem onih koji su zapravo nastavili sa školovanjem.

Pokazalo se da s daljnjim školovanjem nije nastavilo 39 posto onih koji su izgubili nevinost prije 16 godine života za razliku od 24 posto ''nevinih'', koji su također odustali od daljnje edukacije.

Voditeljica istraživanja Alison Parkes kaže da oni koji su se prerano upustili u seks obično troše više i u ozbiljnoj su vezi pa se ranije počnu ponašati poput odraslih. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 3:06 pm

Uh dobro je,ove nase forumasice a i pokoji forumas su na faxu sto znaci netaknuti....Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 657146

Kako su mi samo bezgresni,ljubi ih Fantom...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 787955
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 3:11 pm

rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 3:17 pm

@ Fantom

Misliš, netaknuti prije 16. godine. Ipak se ta godina spominje u tekstu zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 3:57 pm

Općepoznat je podatak da prerani seks među maloljetnicima nije dobar sa psiho-fizičkog aspekta.
Za ovu studiju nisam dosad znala, iako bi mogli reći "generalno" gledajući iz jedne nepristrane perspektive da mladi koji ranije počnu sa seksualnim odnosima i vezama, nemaju toliko puno afiniteta prema znanosti, što ne mora biti baš uvijek slučaj. kava

Obično se oni ranije žene, osnivaju vlastite obitelji, a čak i da to nije slučaj, vjerojatno se usmjeravaju "konkretnim stvarima", zaradi.
Veći materijalno-intelektualni angažman iziskuje odlazak na fakultet, a kad se tome još pribroji i trajanje studija, jasno je da se mnogi u to ne upuštaju.

S druge strane, istraživanja su pokazala da niti "prekasan" prvi spolni odnos, nakon 23. godine nema baš pozitivne posljedice na daljni seksualni život mladog čovjeka. study

Uglavnom, mislim da se nitko ne bi trebao rukovoditi "pravilima" istraživanja i striktno se držati onoga što je "optimalno" (prema tome bi današnje žene trebale rađati djecu u 22-oj godini, što je praktički nemoguće, ako se posvete obrazovanju zubi ), ali prerani seksualni odnosi nikako nisu pozitivni.
Ne samo radi pitanja obrazovanja i izostanka istog, već radi nespremnosti maloljetnika da se s time adekvatno nose.

Nažalost, čini se da mladi sve ranije stupaju u spolne odnose (statistički), najviše radi "peer pressure", a uopće su potpuno neinformirani o samom seksu. roll
Gleda se kako zadovoljiti očekivanja društva-vršnjaka i ispasti "faca", bez obzira što to može ići na uštrb vlastitih potreba. roll

@Omega, odmah se "hvataš za slamke", a askeza je pozitivna stvar. rofl2
Osobito u vrijeme odricanja.
Nevinost je u modi! ides
Ona nekirurška. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:04 pm

Athena,priznaj,nemoj se sramiti jer je nevinost u modi...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 257951
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:12 pm

A, čuj. roll
Nemam ja što priznati ili ne priznati. :P
Uglavnom, omladini se treba dati dobar primjer da nikako ne stupaju u spolne odnose prerano, a možda uopće ne u tinejdžerskim godinama. zubi

Osim toga, ima tu drugih koji se nešto sumnjivo opravdavaju.
Čekamo krštenje jubilarnog posta. rofl2

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:16 pm

Athena je napisao/la:
A, čuj. roll
Nemam ja što priznati ili ne priznati. :P
Uglavnom, omladini se treba dati dobar primjer da nikako ne stupaju u spolne odnose prerano, a možda uopće ne u tinejdžerskim godinama.Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 295661

Sve bi to bilo lijepo kad bi takav primjer postojao..Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 888361
Jedino mozda kod sestara milosrdnica...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 257951
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:23 pm

Zašto ne bi postojao. scratch
Iako su to definitivno rijetki primjeri. misli

Osobno poznam neke djevojke koje su prešle 24 pa nisu stupile u spolne odnose.
Koliko znam nisu sestre milosrdnice. zubi
Muški to baš ne bi priznali, a lijepo im piše da je nevinost u modi :P i da se nemaju čega sramiti. rofl2

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:26 pm

Athena je napisao/la:
Zašto ne bi postojao. scratch
Iako su to definitivno rijetki primjeri. misli

Osobno poznam neke djevojke koje su prešle 24 pa nisu stupile u spolne odnose.

Interesantno i ja poznajem jednu 24-godisnjakinju(doduse,poznajem je virtualno) koja jos nije stupila u spolne odnose....Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 295661
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:32 pm

Ne šalim se, ozbiljno poznajem navedene osobe u RL, bez prikrivenog značenja. :P
Znam ja svakakve zvjerke. :D

Ja stvarno ne znam da se ijedna forumašica baš izjasnila na ovaj ili onaj način o spolnim odnosima, iskustvima. zubi
Zapravo, možda ih se par otvorenije izjašnjava, a druge podatke čuvaju "ko' zmija noge". cerek
Forumaši, još više. :P

Oni samo iznose lovačke priče tu i tamo. Neuspjehe nono .
rofl2

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:39 pm

Najvise volim i cijenim postene i iskrene djevojke...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 657146

Athena,hajde dodji,padni mi na grudi junacke Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 295661 ....ljubi Fantom svoje oko iskreno...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 787955
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:41 pm

Koje ti je iskreno, lijevo ili desno? kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:43 pm

Fantom je napisao/la:
Najvise volim i cijenim postene i iskrene djevojke...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 657146

Athena,hajde dodji,padni mi na grudi junacke Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 295661 ....ljubi Fantom svoje oko iskreno...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 787955

Ajde, ne zafrkavaj. lol!
Pa nismo mi od jučer, već prekjučer. :D

Radije nam malo ohrabri i utješi neke druge forumaše, neovisno o spolu. rofl2
Vratimo se mi temi preuranjenih spolnih odnosa i utjecaja na obrazovanje. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:46 pm

Alpha je napisao/la:
Koje ti je iskreno, lijevo ili desno? kava

Ubode me i ostavi bol na srcu mom...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 295661

Ja vise vucem ka centru,niti radikal(desno) niti socijalist(lijevo)..Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 657146

Konzervativan tip...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 787955
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:48 pm

Konzervativan, ha? Onda si sigurno cekao da se ozenis za prvo sexualno iskustvo face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:50 pm

Alpha je napisao/la:
Konzervativan, ha? Onda si sigurno cekao da se ozenis za prvo sexualno iskustvo face

Pa da,nisam imao ni 20-godina...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 787955
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:51 pm

Zato si se zelen ozenio Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 973175

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 5:00 pm

Alpha je napisao/la:
Zato si se zelen ozenio Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 973175

A ko kaze da sam bio zelen???Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 733858

Ratno stanje,prva linija,svaki dan glava u torbi...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu 858383

A mladost ludost,tada sam mogao je***i i smrznutog cetnika,znajuci da mi moze biti poslednje...Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Kopfschuettel

P.S. naravno da se nikada nisam pokajao
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimesri pro 23, 2009 5:00 pm

ja moram konstatirati da je tema ziva istina.......bio sam dobar ucenik i pristojni klinac i onda me je jedna iskoristila i ja sam totalno ispalija.-.....zaboravio na skolu.....i poceo radit svakakva,da oprostite,sranja......

inace da demantiram dio Ateninog posta......nisam zelio ispasi faca vec jednostavno bilo mi je napeto a imao sam priliku,mjesto i vrijeme....pa sam iskoristio priliku.........


a vas dvoje....da vas pitam nesto.....jeste li culi za poslovicu.....ko se tuce taj se voli.......??????
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitimepet pro 25, 2009 10:28 pm

Dobro je, nema frke za mene, ja sam nov, kao iz izloga vidiga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Empty
PostajNaslov: Re: Prerani seks stopira daljnju naobrazbu   Prerani seks stopira daljnju naobrazbu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prerani seks stopira daljnju naobrazbu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Seks sa vanzemaljkom
» Seks prije braka
» I-V:pobedjuje li seks ili ljubav
» Pristanak na seks od 16. godine?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj :: Teens-
Forum(o)Bir: