Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Amika sport centar - Zagreb

Go down 
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Amika sport centar - Zagreb Empty
PostajNaslov: Amika sport centar - Zagreb   Amika sport centar - Zagreb Icon_minitimesub sij 09, 2010 5:33 am

Naletila sam na ovaj centar preko frendice. Čini mi se dobar, makar ona nejde baš često (čitaj, nikad, makar plaća članarinu! - ne kužim, no dobro), i ne može mi reći više o njemu.

Ima jedan u Dubravi i jedan blizu Kvatrića.
Cijene mi se čine razumne:

200 kn – za 2 treninga tjedno
250 kn – za neograničeno vježbanje

Programi:

BODY SCULPT – statične vježbe s najrazličitijim rekvizitima i bez koreografije. Za mršavljenje i oblikovanje cijelog tijela!

FAT BURNING – različite vrste aerobica (step, hi/lo, thai bo’, latino…) koncipirane za maksimalnu energetsku potrošnju. Za one koji se žele zabaviti, steći kondiciju i smršaviti!

FAT BURNING: STEP – zanimljivo i intenzivno vježbanje u koreografiji na step-klupici. Mršavite zabavljajući se!

FIT PILATES – istegnite se, razvijte snagu, ravnotežu i koordinaciju na popularnom programu uz upotrebu različitih rekvizita. Za sve životne dobi!

KICKBOXING / THAI BOXING – intenzivni trening s profi trenerima. Za muškarce i žene, za rekreativce ali i one koji žele nešto više!

SCULPT & BURN – više ili manje statične vježbe koncipirane u intenzivan trening za maksimalnu energetsku potrošnju. Za oblikovanje i mršavljenje!

TNG – za one koji po čitave dane sjede i muči ih tipično ženska zona: trbuh, noge i guza. Oblikujte kritične dijelove tijela!

TOTAL BODY – naša originalna kombinacija statičnih vježbi iz različitih tehnika vježbanja (sculpt, pilates, yoga…). Vrlo efikasno i zanimljivo!

http://www.amika.hr/

Čini mi se, predobro, kaj velite? Jel netko možda bio kojim slučajem?
Ja se razmišljam učlaniti.
[Vrh] Go down
 
Amika sport centar - Zagreb
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Centar za ljubomoru
» Pravni fakultet Zagreb
» David Icke - Zagreb 11.9.2008.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: