Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje

Go down 
+8
Melkior
Fear
Archangel
Angelino croft
Berny_Sinara
Gea
Armin od Irima
hromi
12 posters
Autor/icaPoruka
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon vel 15, 2010 7:51 pm

Zanima me da li ima neka grupa ljudi koja istrazuje natprirodno i misteriozno na nasim prostorima? I vidim da ste vecina hrvati , pa da li ste razmislili da se nadjete nekad i dogovorite da istrazite neko navodno ukleto mesto ? Ja razmisljam da to odradim za koju god ...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon vel 15, 2010 9:33 pm

Eto, znam za jedno mjesto u Sisku, ali odavno više nema ničega na tome mjestu. Nije postojala neka konkretna grupa koja je to proučavala, ali je prije desetak godina bila priča kako su se tamo okupljali bitniji članovi "Crne ruže"...
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon vel 15, 2010 10:46 pm

A sad to je sekta , ali ja mislim da oformim grupu ljudi sa kojom cu da razvucem kartu srbije , pohvatata sve price o ukletim kucama i mestima i ici od mesta do mesta i proveravati istinitost iz prve ruke....ali za to treba volje , para i vremena ....ja samo imam volju :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon vel 15, 2010 11:16 pm

Ako nema ... nađi istomišljenike i sam organiziraj nešto.
To bar nije teškoGrupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje 961139

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimeuto vel 16, 2010 1:36 am

hromi je napisao/la:
A sad to je sekta , ali ja mislim da oformim grupu ljudi sa kojom cu da razvucem kartu srbije , pohvatata sve price o ukletim kucama i mestima i ici od mesta do mesta i proveravati istinitost iz prve ruke....ali za to treba volje , para i vremena ....ja samo imam volju :D
treba imat i najvaznije hrabrost :D
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon lis 04, 2010 3:32 pm

Meditirati ću o tome
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon lis 04, 2010 5:21 pm

@hromi, zainteresovan sam za tu ekipu. Ako sta uspijes (trazi sponzora, pitaj u nekom ministarstvu) pokrenuti, javi mi i posalji prevoz... Takva misteriozna "ukleta" mjesta razlog su i prva linija odbrane za razne sektase, misticare, lovce na duhove, i uopste sve one koji koriste "paranormalno" za stjecanje kontrole nad svjetinom. Ja zivim u sred sume sam u kuci u kojoj je umrlo dvoje ljudi - i nikad nisam primijetio ni "d" od duha, a bolju lokaciju neces naci ni na filmu. Sve upucuje na jedno... ;)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon lis 04, 2010 5:26 pm

...trilogiju zla smrt(evil dead)
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon lis 04, 2010 5:35 pm

Ne zabrinjavaju mene zli mrtvaci... Zivi su daleko opasniji, to je dokazana cinjenica. :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon lis 04, 2010 5:45 pm

Apsolutno se slažem kao što već znaš-u svakom slučaju treba dobro razmisliti prije bilo kakve akcije
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimeuto vel 15, 2011 6:09 pm

računajte na mene :P
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimečet vel 17, 2011 8:23 pm

...ako zatrebaš fotografa, kameraman, tehničara... give a call
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimeuto stu 29, 2011 4:09 pm

i ja sam za...no oprezno...@ shock
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimesri stu 30, 2011 2:18 am

Postoji jedna grupa (iz Maribora su većinom), idu po Balkanu i borave na mjestima za koja imaju barem dve potvrde iz "prve ruke" .. Oni su redom radiestezisti, dva bioenergetičara nekoliko ih se bavi Fito-terapijom i tako ... sreo sam ih jedne godine na Gorzd-Matuljku i pričao sa njima, čine mi se ok i simpatični.
Iz hrvatske postoje dve grupe, nisam nijednu upoznao 'iznutra', ali sam svašta čuo, jedna od njih broji samo 4 člana i sve snimaju kamerom i imaju dosta teh.opreme, dio živi u Rijeci, dio u Splitu negdje.. mislim da se kod ovih grupa radi više o komercijalnoj sferi (i potencijalnom prodavanju tih materijala nekoj TV u obliku dokumentarca) nego o nekom pravom istraživanju, za drugu iz hrv. nisam siguran, pokušat' ću saznati.
Iz Bosne postoji više pojedinaca koji se bave ovim stvarima i to neki od njih su prilično stručni (kao npr. Osmanagić), od nepoznatih u javnosti jedan navodni Derviš bavi se bilježenjem mjesta koja nisu poželjna za život i obilazi Muslimanske (ali i druge) familije koje su se požalile na poteškoće u življenju uzrokovane neobjašnjivim pojavama, nisam ga osobno nikada vidio ali sam čuo nekoliko puta za njega iz više povjerljivih izvora.
U srbiji postoji dosta ljudi koji se bave sličnim stavrima ali njima je posjećivanje ovakvih mjesta samo jedan dio "djelatnosti", najlakše je (ako je netko iz Srbije ili ide često u BG) otići u 'Klub Svetskih putnika' i tamo se raspitati . Tamo se nekada skupljala Okultno-ezoterijska krema BG-a i okolice i tamo sam upoznao neke vrlo zanimljive ljude, ne znam kako je danas ali sigurno se može, barem saznati o raznim projektima ovog tipa ako ništa drugo.
Ja osobno iz svih dokumenata i materijala što imam, sigurno bih mogao izvući barem 7 ili 8 provjerenih točaka (lokacija) koje bi bile i više nego zanimljive za proučavati, ali mislim da ljudi koji se bave tim imaju puno više puno preciznijih podataka od mene.
Ako ikada sastavite grupu voljan sam vam dati materijala i lokacije i pomoći oko stvari koje znam.
Bez obzira na sve ovo i bez obzira na 'Spremnost' ljudi koji bi krenuli u ovako nešto, neke od ovih mjesta ja ne bih uzimao bezazlenim i ne bih preporučio nikome da se zadržava na tim pjedinim mjestima duže od nekoliko sati jer neka od njih imaju čudne artificijelne izvore koje ih čine Mističnima i neobičnima. Tako recimo na nekim od ovih mjesta se zna da ljudi redovno oboljevaju od Kancera ili sličnih 'rapidno malignih' oboljenja i to samo u vrlo specifičnom prostoru, pa tako umjesto da su "ukleta" neki ljudi kasno saznaju da je recimo tamo još za vrijeme Juge odlagan radioaktivni otpad ili nešto slično.
U svakom slučaju neka od ovih mjesta nisu za igrati se.
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon svi 14, 2012 9:19 pm

hahahahahahahah Ja sam baš prije neki tjedan dana razmišljao o tome,ali kad bi se to moglo službeno oformiti i kad bi mogli neke novce primati sa strane kako to već ide s grupama,udrugama ili kako bi se već to klasificiralo. Tako da se može adekvatna oprema nabaviti,mislim da bi jedna od važnije opreme,a za koju sam priličo siguran da nitko nema bili uređaji za mjerenje orgonske energije i jako precizni geigerovi brojači,ta mjesta gdje su ljudi oboljeli od tih bolesti su najvjerijatnije nabijena dorom zbog ovoga ili onoga razloga,to je moje skromno mišljenje.
Neke od tih uređaja sam nabavio (kupio) direktno od James DeMea danas najcijenjenijega živućeg stručnjaka za orgonsku energiju.
Ako netko od vas odluči napraviti tu grupu i ima dobru ideju kako da to bude službeno,slobodno se javite ionako nemam pametnijeg posla cuga
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitimepon svi 14, 2012 10:04 pm

@hromi, ideja mi je odlična. priključujem se hehehe :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Empty
PostajNaslov: Re: Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje   Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grupa za natprirodno i misteriozno istrazivanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zmije misteriozno nestaju
» Top 10 misteriozno nestalih civilizacija
» Grupa Era - prijedlozi
» Vijesti iz Svemira

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: