Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Definicija prevare

Go down 
+11
Legionar
TiaMa'at
floridana
biga
Mama
Cinderella
Athena
Pohotni Jarac
ANTEA65
Alpha
Fantom
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:19 am

@Biga,moram naglasiti da me vise razumiju udate zene neko
neudate koje jos zive u bajkama ali ja njih potpuno razumijem i naravno mnogo volim...Definicija prevare - Page 2 Icon_razz
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 1:31 am

a zašto ne pomusti i susjedovu kravu uz svoju. imaš više mlika. a i susjedova krava ima lipše vime zubi
mislim...kad smo već kod stočarstva cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 9:45 am

Fantom je napisao/la:
...Zalosno je sto zene ovise o nama muskarcima....Definicija prevare - Page 2 888361
Kako tocno ovise? Ako muskarac ode ili umre ona ce krepat? :P

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto ocevi i majke kucu i imanje daju sinu a za kcerku se nesikiraju,udace se...
Jebateled, ti si neki vremenski putnik...samo iz proslosti pa vuces neka zatucana pravila rofl2 ...ok, ovo je cak i dan danas na nekim podrucjima istina ali postaje vrlo izolirano. Jbg, zatucanost je uvijek postojala ali su se i stvari popravljale pa je danas situacija ipak vidno bolja :)

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto se roditelji vise raduju sinu nego kcerci...
Opet nas vremenski putnik rofl2 ...nego reci od kud si doputovao...ovako odoka procjenjujem iz sela Pripizdina donja, godina 1617. zubi

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto samo sinovi moraju krvariti i braniti domovinu...
Zalosno je sto zene moraju svaki mjesec krvariti i sto samo zene radjaju i sto je to nepromjenjiva cinjenica dok je rat debilana pokrenuta od strane muskaraca kojim fali pola mozga, a ta polovica je nadomjestena egom i gramzivoscu. Onaj dan kada zavlada pravi zenski princip rata vise nece biti jer prava zena, stvoriteljica, neda da se unistava plod njene utrobe. To moze samo muskarac ili zena koja nije prava zena.

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto pri razvodu braka sinovi pripadaju majci a kceri ocevima...
Eventualno je zalosno ako dijete pripadne neprikladnom roditelju samo zato jer je taj roditelj zensko sto ne znaci nuzno da je bolji roditelj iako statistike govore tome u prilog...ipak, svaki je slucaj individualan...

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto je Gospa(Marija) rodila sina da spasi svijet...
Zasto je to zalosno? Jel ti kuzis da je to bilo takvo doba da je bilo nuzno da bude muski primjerak ljudskog roda u pitanju? To je bilo musko tijelo ali dusa je univerzalna kao i kod sviju.

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto je Bog stvorio Covjeka a Vrag zenu...
Dobaaaar rofl2 Jel ti to poruka direktno od Boga dosla? :D Legendoooo :D

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto je i sam Bog .......MUSKO....Definicija prevare - Page 2 888361
Bokte, ubit ces me Definicija prevare - Page 2 982158 Definicija prevare - Page 2 982158 Definicija prevare - Page 2 982158

Fantom je napisao/la:
Da li je to slucajnost,nebih rekao....Definicija prevare - Page 2 733858
Nisu to slucajnosti nego gluposti rofl2 ...i poneka zalosna istina zatucane sredine :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 9:52 am

floridana je napisao/la:
a zašto ne pomusti i susjedovu kravu uz svoju. imaš više mlika. a i susjedova krava ima lipše vime zubi
mislim...kad smo već kod stočarstva cerek
znamo svi šta previše laktoze izaziva... prije ili poslje ćeš takvim načinom se naći u ....... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 9:54 am

@Athena...jako lijepo napisano ides :)

@Antea...apsolutno se slazem ides

@Biga...da opet krava i to... rofl2 ides ...ali
floridana je napisao/la:
a zašto ne pomusti i susjedovu kravu uz svoju. imaš više mlika. a i susjedova krava ima lipše vime zubi mislim...kad smo već kod stočarstva cerek

Flooo...jes' legenda nad legendama pa ono skroz Definicija prevare - Page 2 64487 Definicija prevare - Page 2 64487 Definicija prevare - Page 2 64487
Ali to jeste tako...Fata je Fata al dvaput je dvaput

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 10:14 am

biga je napisao/la:
floridana je napisao/la:
a zašto ne pomusti i susjedovu kravu uz svoju. imaš više mlika. a i susjedova krava ima lipše vime zubi
mislim...kad smo već kod stočarstva cerek
znamo svi šta previše laktoze izaziva... prije ili poslje ćeš takvim načinom se naći u ....... :P
Definicija prevare - Page 2 64487 Definicija prevare - Page 2 64487 Definicija prevare - Page 2 64487


Ja cu riknut...koja dobra tema rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 10:29 am

Alpha je napisao/la:
Evo ja cu dati granicu. Fantom i P.J. da li vas vase zene varaju u smislu da spavaju sa drugima? Jel to vama ok?

Neka radi šta god hoće ALI:
1) neću druge muškarce u kući;
2) neću plaćati njihove račune;
3) neka pazi da se ne inficira nečim;
4) neka meni ne ograničava isto ponašanje;
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 10:43 am

Pohotni Jarac je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Evo ja cu dati granicu. Fantom i P.J. da li vas vase zene varaju u smislu da spavaju sa drugima? Jel to vama ok?
Neka radi šta god hoće ALI:
1) neću druge muškarce u kući;
2) neću plaćati njihove račune;
3) neka pazi da se ne inficira nečim;
4) neka meni ne ograničava isto ponašanje;

Svaka ti dala ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 10:46 am

E ovo je već pošteno. Svaka čast!
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 10:49 am

Alpha je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
...Zalosno je sto zene ovise o nama muskarcima....Definicija prevare - Page 2 888361
Kako tocno ovise? Ako muskarac ode ili umre ona ce krepat? :P

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto ocevi i majke kucu i imanje daju sinu a za kcerku se nesikiraju,udace se...
Jebateled, ti si neki vremenski putnik...samo iz proslosti pa vuces neka zatucana pravila rofl2 ...ok, ovo je cak i dan danas na nekim podrucjima istina ali postaje vrlo izolirano. Jbg, zatucanost je uvijek postojala ali su se i stvari popravljale pa je danas situacija ipak vidno bolja :)

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto se roditelji vise raduju sinu nego kcerci...
Opet nas vremenski putnik rofl2 ...nego reci od kud si doputovao...ovako odoka procjenjujem iz sela Pripizdina donja, godina 1617. zubi

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto samo sinovi moraju krvariti i braniti domovinu...
Zalosno je sto zene moraju svaki mjesec krvariti i sto samo zene radjaju i sto je to nepromjenjiva cinjenica dok je rat debilana pokrenuta od strane muskaraca kojim fali pola mozga, a ta polovica je nadomjestena egom i gramzivoscu. Onaj dan kada zavlada pravi zenski princip rata vise nece biti jer prava zena, stvoriteljica, neda da se unistava plod njene utrobe. To moze samo muskarac ili zena koja nije prava zena.

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto pri razvodu braka sinovi pripadaju majci a kceri ocevima...
Eventualno je zalosno ako dijete pripadne neprikladnom roditelju samo zato jer je taj roditelj zensko sto ne znaci nuzno da je bolji roditelj iako statistike govore tome u prilog...ipak, svaki je slucaj individualan...

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto je Gospa(Marija) rodila sina da spasi svijet...
Zasto je to zalosno? Jel ti kuzis da je to bilo takvo doba da je bilo nuzno da bude muski primjerak ljudskog roda u pitanju? To je bilo musko tijelo ali dusa je univerzalna kao i kod sviju.

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto je Bog stvorio Covjeka a Vrag zenu...
Dobaaaar rofl2 Jel ti to poruka direktno od Boga dosla? :D Legendoooo :D

Fantom je napisao/la:
Zalosno je sto je i sam Bog .......MUSKO....Definicija prevare - Page 2 888361
Bokte, ubit ces me Definicija prevare - Page 2 982158 Definicija prevare - Page 2 982158 Definicija prevare - Page 2 982158

Fantom je napisao/la:
Da li je to slucajnost,nebih rekao....Definicija prevare - Page 2 733858
Nisu to slucajnosti nego gluposti rofl2 ...i poneka zalosna istina zatucane sredine :P
Alpha, to sam i ja htjela reći, samo nisam mogla naći prave riječi.
Bem mu, još sam pjesnik postala Definicija prevare - Page 2 Icon_razz
Uglavnom, nek si im pokazala Definicija prevare - Page 2 855872
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:08 am

Alpha je napisao/la:
Svaka ti dala ides

Heh... danke. Ipak, ne baš svaka. Volim da biram. kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:14 am

@Cindi...ma nisam nista pokazala samo komeniram Fantomov napad duhovitosti :D

@P.J....to se samo tako kaze face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:29 pm

Alpha je napisao/la:
@P.J....to se samo tako kaze face

Znam.... ali volim da se pravim lud. miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:32 pm

Definicija prevare - Page 2 Alcohol-crazy


zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:47 pm

Uh, baš lijepo, ovoj temi nema kraja dokle god je muškog i ženskog svijeta, tu možemo raspravljati do beskonačnosti ...jer uvijek će se naći neki 'fantom', a bog nas je učinio takvima kakvi jesmo (muškarci su frajeri, što više šaraju to su veći frajeri, a žene su kurve čim izađu iz kuće) i tako kako ćemo se dogovorit oko toga što je to prevara. Prvo treba poradit na samom odnosu muškarac-žena i kad se to izivelira na globalnom planu, drugim riječima kad nestanu frajeri i kurve, onda će se tek moći formirati nove vrijednosti odnosa pa tako i same definicije o kojoj ovdje pokušavamo raspravljati, jer tada ćemo svi (i muškarci i žene) krenuti iz iste polazišne točke (iz centra svojeg bića). Iskreno, ja sada iz ove pozicije ne znam kako će to izgledati (jer se to još nikada nije dogodilo) a moguće je da ćemo i tada uočiti neke manjkavosti sistema, živi bili pa vidjeli Definicija prevare - Page 2 158397
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:55 pm

Pa nisu svi ko Fantom. Imamo i fer play igrace kao P.J. :)

Ali ima jedna stvar sto me interesira...pise Fantom da njegova zena ne bi mogla naci zamjenu za njega prakticki pa nikako dok on za nju bi... Sad me zanima jel moguce da je ozenio tako neku jadnicu za koju je on i samo on plafon i koju nitko drugi ne bi ni stapom taknuo :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 1:12 pm

Zato i kažem da će se uvijek naći neki fantom.

A, ne znam ja možda Fantom misli kako poslije njega ni jedan drugi nije dovoljno dobar Definicija prevare - Page 2 888361 Definicija prevare - Page 2 64658 Čekaj sad ću ja njega upoznat, tamo na Druženju se dogovaramo, pa ću ti onda javit što je to za tipa, ako se ne vratimo više znači da je to istina Definicija prevare - Page 2 973175
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 1:55 pm

lolcina ...e i tebi svaka dala rofl2

Najbolji dio mi je onaj sa djecom...kao...musko zeni napravi djecu pa ju je zarobio...da bas...a onda ona odluci otic, uzme mu djecu i sve sto ima, a sto vise djece visa je alimentacija i na kraju ovaj ostane samo u gacama rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 2:28 pm

Misliš ono,ovako bi mogo izgledat jedan dan u životu muškarca npr.: ode ujutro na poso i ciijeli dan je na poslu, ma što to značilo, a kad uveče dođe kući, ako nema više 'posla', onda ga čeka ženica sa smiješkom na licu, petero najmanje djece već uredno spavaju a ovi veći klinci skaču oko čaće u stilu 'čako vidi ovo, pa čako vidi ono' i dok ih mama lagano gura u njihovu sobu već mu skida kaput, pere noge, večera se puši na stolu, on sjeda i ona ga služi, pa onda uhvati malo čitat novine, a ona sveudilj oko njega pa maše lepezom da se ne oznoji dok čita, a sva se već sredila ko sex bomba, nabila se na štikle i minicu nabacila, pa i zurka je tu, ako slučajno mu se još nešto digne dok on digne podled s novina i tako to...da još nešto obavi ako danas već nije, je'lte ...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 2:31 pm

Buahahaha...jebateledjesopaljenasvakaticast lolcina Definicija prevare - Page 2 64487 Definicija prevare - Page 2 64487 Definicija prevare - Page 2 64487 Definicija prevare - Page 2 64487

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 2:57 pm

Ali nije ni muškarcima lako. Devojke, žene, drugarice, mi danas imamo krizu muškosti i to je sve veći problem. Ostali su recidivi starih očekivanja i shvatanja a okolnosti su izmenjene. Riba je ostala na suvom. Muškarac se sve slabije snalazi...
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:10 pm

Što da se kaže, prvo su nas muškarci stoljećima 'gnjeli', a sad kad to malo manje možda mogu, odma se ne snalaze. Ma ima da se snalazite, mamu vam vašu, ili ćemo vas mi snać Definicija prevare - Page 2 295661
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:21 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Ali nije ni muškarcima lako. Devojke, žene, drugarice, mi danas imamo krizu muškosti i to je sve veći problem. Ostali su recidivi starih očekivanja i shvatanja a okolnosti su izmenjene. Riba je ostala na suvom. Muškarac se sve slabije snalazi...

Zato je ovdje u Austriji tj.zapadnoj Europi svaki drugi muskarac neozenjen a
svaka druga zena,samohrana majka.
Muskarci su u strahu jer i za malu sitnicu ih zena moze istjerati iz kuce,uzeti mu sve a on samo sa kofercicem na ulicu.Definicija prevare - Page 2 Kopfschuettel

Iz tog razloga imaju manjak djece a Turci su zavladali gradovima.
Svako drugo Svapsko djete je sa odredjenim postotkom invaliditeta jer se svabice odlucuju za prvo djete sa 40+ godina gdje je rizik za dobijanje zdravog djeteta pod velikim znakom pitanja.
Danas je ovdje tesko vidjeti pravo svabsko djete sa plavom kosom i plavim ocima iz tog razloga sto im stranci prave djecu...
Feministice na svakom koraku,mlate praznu slamu,muskarci u strahu a stranci se mnoze,pogotovo ovi iz Arapskih i Africkih zemalja gdje Turci prednjace.
U skolama i djecijim vrticima su vec poskidali krizeve jer je vecina djaka i djece
islamske vjere i to navodno smeta djeci iz islamske obitelji.
Zene iz islamskih zemalja radjaju po desetoro djece i sa tim se ponose a ove
njihove svabice samo zvocaju,traze jos veca prava iako su i ova postojeca plafon tj. maximum.
Raduje me to da ono sto su trazile to ce uskoro i dobiti....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:23 pm

ANTEA65 je napisao/la:
Što da se kaže, prvo su nas muškarci stoljećima 'gnjeli', a sad kad to malo manje možda mogu, odma se ne snalaze. Ma ima da se snalazite, mamu vam vašu, ili ćemo vas mi snać Definicija prevare - Page 2 295661

Ma mozete nam samo popu*iti i to samo ako to dozvolimo...Definicija prevare - Page 2 679978
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 3:30 pm

Jadni...prije je zena samo rintala po kuci i odgajala djecu sad uz to jos i radi i donosi novce. Zbilja im je zajebano gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Definicija prevare - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Definicija prevare
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: