Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Definicija prevare

Go down 
+11
Legionar
TiaMa'at
floridana
biga
Mama
Cinderella
Athena
Pohotni Jarac
ANTEA65
Alpha
Fantom
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:02 pm

Alpha je napisao/la:
Jadni...prije je zena samo rintala po kuci i odgajala djecu sad uz to jos i radi i donosi novce. Zbilja im je zajebano gica

Ne valja kad rade, ne valja kad ne rade. Bojim se da nije moguće izvesti neko idealno društveno rešenje...
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:12 pm

Alpha je napisao/la:
Jadni...prije je zena samo rintala po kuci i odgajala djecu sad uz to jos i radi i donosi novce. Zbilja im je zajebano gica

Da, a oni su nam sve to upakirali u ravnopravnost miga

Pohotni Jarac je napisao/la:
Ne valja kad rade, ne valja kad ne rade. Bojim se da nije moguće izvesti neko idealno društveno rešenje...

Idealno društveno rješenje bi bilo poštovanje 5 kava
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:21 pm

TiaMa'at je napisao/la:
Idealno društveno rješenje bi bilo poštovanje 5 kava

Jeste poštovanje, slažem se, ali poštovanje ne spašava od bede i rintanja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:21 pm

@Tia...jok, to smo si mi same upakirale... :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:23 pm

Fantom je napisao/la:
Iz tog razloga imaju manjak djece a Turci su zavladali gradovima...

Zapadno društvo je zakinulo svaki oblik inicijacije, pretvaranja dečaka u muškarca. Otud muški infantilizam i kukavičluk, nespremnost za preuzimanje odgovornosti.
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:27 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
TiaMa'at je napisao/la:
Idealno društveno rješenje bi bilo poštovanje 5 kava

Jeste poštovanje, slažem se, ali poštovanje ne spašava od bede i rintanja.

To svakako miga
Ali pomaže, barem malo, kada znaš da se tvoje rintanje cijeni i da to netko poštuje, a ne da se uzima zdravo za gotovo.

@ Alpha - sad moramo smisliti nešto novo da se izvučemo study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:40 pm

P.J. ...kao sto moj potpis kaze - Respect zivili

Nisu se zene slucajno borile za svoja prava...prvo, zena ima potrebu da se ostvari i kao osoba te sve sto uz to ide. To nije imala pravo. Drugo, muskarci ih, jednostavno, nisu dovoljno postovali u njihovim ulogama koje jesu imale. Prema njima se ponasalo kako jeste bas zato jer su egzistencijalno/materijalno ovisile o muskarcima...i tu stupa ovo sto kazes...muskarci su egoisticni, infantilni i nespremni na odgovornost i ravnopravan odnos te, ponad svega, na trud u vezi. Naravno, ne mislim na cjelokupni rod vec na jedan dobar dio... I sada, kad su se zene mahom osamostalile oni se sve teze snalaze jer i dalje zele zadrzati ove navedene osobine koje su nekoc prije ipak lakse prolazile...sada su prisiljeni evoluirati...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:45 pm

Mogla bi još dodati da, ako su žene ovisile o muškarcima što se tiče financija, muškarci su ovisili o ženama što se tiče najosnovnijih potreba - kuhanje, pranje, čišćenje...Neki to ne znaju raditi ni dan danas i imam dojam da niti ne žele naučiti. Prečesto velike muškarčine sebi ne znaju ni pošten obrok skuhati, a da nema mame/žene koja ih sređuje, išli bi okolo tko zna kakvi jer perilica im predstavlja veliki misterij.
Uostalom, to nisu ženska ili muška posla, već jednostavne stvari koje bi samostalna osoba trebala znati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:49 pm

Je ali za te stvari uvijek mozes platiti nekome ili dosovno kupiti zenu jer ima ih puno koje se zadovolje samo sa time da se udaju...

Ali ima nesto drugo na sto se uvijek nasmijem kad se sjetim...a to je rasplod ilitiga radjanje...muskarci su taaako ufurani u to...sin, prezime, loza...buahahahaha...samo je jedna stvar uvijek i jedino sigurna, a to je tko je majka djetata... Zato je jedino logicno raditi lozu samo sa majcine strane...ali muskom rodu je ego prevelik da bi im mozak uopce prihvatio tu cinjenicu...a zene...nista...pustaju ih nek si misle svoje jer njima to nije vazno...one znaju...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:51 pm

Tako je.
Osim toga, prava, prirodna linija naslijeđa je mitohondrijski DNK, a to samo majke prenose na svoje potomke - i muškarci ga dobiju od majke, no oni ga ne prenose na potomke.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:53 pm

Evo vam, drage babice gica

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:56 pm

Objasni malo sto si htio reci sa gornjim postom, izjavom, linkom i smajlicem..

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 4:59 pm

Alpha je napisao/la:
...sada su prisiljeni evoluirati...

Jeste.... postaju gej. roll
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:03 pm

Tema o prevari pretvorila se o temi kako su najvećim dijelom mušakrci životinje, a žene ljudi. I nije to takva prva tema u kojoj ti vodiš takvo skretanje s teme.
To je cilj gornjeg linka.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:04 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
...sada su prisiljeni evoluirati...

Jeste.... postaju gej. roll

Definicija prevare - Page 3 982158

Ma neee...htjela sam reci da se moraju vise truditi i da je teze sarati okolo bez posljedica...drugim rijecima, nakon puno stoljeca doslo je vrijeme da odrastu :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:11 pm

Legionar je napisao/la:
Tema o prevari pretvorila se o temi kako su najvećim dijelom mušakrci životinje, a žene ljudi. I nije to takva prva tema u kojoj ti vodiš takvo skretanje s teme.
To je cilj gornjeg linka.
Ja? Jes ti mozda nepismen?

Kao prvo JA nisam skrenula temu ali jesam nastavila pisati u tom smijeru i to samo zato jer imam ideju kako ce se smjer vratiti i zasto je upravo vazno da se kazu neke stvari upravo u cilju same teme ali tebi je to razmisljenje toliko apstraktno da nisi niti u stanju pomislit da JA imam stvari pod kontrolom sto se ove teme tj. "skretanja" sa iste tice.
Drugo JA nisam u nijednom postu implicirala na cjelokupni muski rod vec na jedan dio koji je, nazalost, ne bas mali.
Istovremeno JA respektiram cak i taj dio s kojim se ne slazem kao sto primjere navodi Fantom. JA respektiram i ovu vrstu "svatko za se travu pase" kako pise P.J. ali gdje se ipak govori o fair play-u.
Citavo to vrijeme JA smatram da je prava bit Muskarca kao i prava bit Zene apsolutno uravnotezena i da tome streme obje struje.
A JA nisam kriva sto je kroz povijest ZENA bila ugnjetavana, sto ZENA nije imala pravo glasa, sto nije smjela ici u skolu, naucit citat, bavit se nekim poslom ili nedajboze znanoscu, sto je bila obespravljena u skoro svakom pogledu i radi cega je upravo doslo do raznih pokreta. Istovremeno su im u tim pokretima pripomogli oni primjerci Muske grane koji nisu bili zatucani primitivci i JA to ZNAM.

Vidim da si na pravom putu da sljedujes stopama razmisljanja svog oca kad su zene u pitanju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:19 pm

Da li znate,vi zene sta uopce zelite???

Stavite se u ulogu majke,sta bi ste porucili svome sinu???

Jedno govorite drugim muskarcima a drugo svome sinu u stvari ni same ne zelite staviti
znak jednakosti izmedju svoga muze i sina.
Muz,a ko ga jebiiip,ima da slusa a sin,eeeeee sin je nesto drugo...ljubi majka...Definicija prevare - Page 3 787955
Sin mora biti prava momcina,majcina junacina za kojim se
djevojke iz cijele ulice ili sela okrecu a on bira,ljubi ga majka...Definicija prevare - Page 3 119369

Dakle,drage majke,definisite idealnog sina....???? Definicija prevare - Page 3 888361


Zadnja promjena: Fantom; pet tra 23, 2010 5:21 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:20 pm

@Alpha, velika većina mojih vršnjakinja je glupa, zatucana maska ispod šminke koja samo gleda što će kupiti u novom šoping centru i kako će se pred prijateljicama pohvaliti kako ima novog dečka. Također, većina sedmašice su ti već sada male kurvice koje piše odvratno perverzne stvari na svojim blogovima te se uopće čudim kako se ove male čude da su naletile na nekog pedofila. Takva je jedna veeeeelika većina ženskog roda.

Jbg... ja ne gledam na žene tako. Gledam one cure koje me zanimaju, i koje su po mojem kriteriju ispravne. Te me privlače, njima se zamaram, a ako od njih očekujem neke standarde, i ja ću se potruditi vratiti im isto.
To je surova činjenica. Ostalo su generalizacije. Koji dio muškog roda bi ti trebala gledati, zapravo, koji dio ljudske civilizacije uopće gledati i komentirati. Ovakva rekacija... mislim stvarno, što da ti kažem. Ovaj zadnji komentar, fantastično. To ti je to. Samo ti znaj.

Fantome, to ti je druga tema. No mislim da bi majka trebaa svog sina prihvatiti takvog kakav je, usmjeriti ga na najbolji put i pretvoriti ga u što bolju osobu. Idealni sin, mama, tata, brat, sestra su samo naše želje. Ako mi drugu osobu želimo oblikovati po našim željama ograničavamo njenu slobodu. A to nam nije cilj, jel...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; pet tra 23, 2010 5:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:23 pm

Alpha je napisao/la:
Ma neee...htjela sam reci da se moraju vise truditi i da je teze sarati okolo bez posljedica...

Jeste u pravu si, ovi mobiteli upropastiše švalere... roll
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:32 pm

Legionar je napisao/la:


Fantome, to ti je druga tema. No mislim da bi majka trebaa svog sina prihvatiti takvog kakav je, usmjeriti ga na najbolji put i pretvoriti ga u što bolju osobu. Idealni sin, mama, tata, brat, sestra su samo naše želje. Ako mi drugu osobu želimo oblikovati po našim željama ograničavamo njenu slobodu. A to nam nije cilj, jel...

@Legi,ako zelis da znas kakva ce ti sadasnja djevojka biti zena,pogleda tj.
dobro analiziraj njenu majku.

Iver nepada daleko od klade...Definicija prevare - Page 3 733858
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:34 pm

Fantome, ponekad... da, ima slučajeva. No ovisi. Sve ovisi. Ovisi o tome koliko je djevojka bila pametna pa iskoristila ono dobro od nje, a ostalo naučila sama. Iako, slažem se, dobar savjet zivili

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 5:46 pm

Zaista, ova tema se pretvorila u filozofiranje razlika između muškaraca i žena, podjele, generalizacije.
Osim toga, mislim da zaista nema smisla svrstavati nekoga unaprijed u neku "kategoriju" ili mu spominjati majku/oca i komparirati.
Ostavimo se načas BaBa, feministica, pranja podova...:P

Mene npr. zanima postoji li za vas razlika u težini dugogodišnje prijevare i one na jednu noć ili su obje jednako teške izdaje?
I na posljetku (kad su već muškarci i žene glavni akteri ove teme :D ), da li smatrate da za oba spola vrijede ista pravila?
Čini mi se da tu ima nekih nerazumijevanja i neslaganja pa da čujemo konkretna mišljenja za ovo posljednje. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 6:02 pm

Pa da cujemo Athena,izvoli ti prva,dame imaju prednost...Definicija prevare - Page 3 119369

Cuj,dame imaju prednost,ko ovo izmisli,oca mu jebem...Definicija prevare - Page 3 Kopfschuettel

Dame danas zele da se guramo na ravnopravnim osnovama...Definicija prevare - Page 3 221289
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimepet tra 23, 2010 8:38 pm

Tako je, sve na ravnopravnim osnovama :P, stoga u duhu teme očekujemo prevenstveno nekoga sa malo većim "fondom" iskustva da prozbori o ovoj temi.
Naravno, nema veze je li muško ili žensko. zubi

Što se tiče mog stava, koji nije temeljen na bolnim iskustvima, ne radim razliku prevare muškarca ili žene i smatram da se po težini ipak razlikuje dugogodišnja prevara od one "one night stand".
S druge strane, definiciju granice dopuštenih i nedopuštenih radnji u nekoj ljubavnoj vezi/braku postavljaju isključivo dotični muškarac i žena (ukoliko se radi kao u navedenom primjeru o hetero vezi).
Nema smisla moralizirati.
Neki ljudi se usuglase da imaju otvorenu vezu, što je njihovo pravo i ne smatram to nemoralnim.

Ipak, za mene je najgore kad ljudi nisu iskreni u startu u vezi vlastitih očekivanja pa kasnije različiti prioriteti mogu uništiti taj odnos i što je najgore nekoga povrijediti.
Pravila igre bi se trebala postaviti u startu, inače se radi o obmani i jednoj vrsti prijevare. misli
Nebitno je što će se ona možda (ili neće) manifestirati fizički tek kasnije.
Zapravo, ako ćemo već rangirati za mene je neiskrenost u vezi teža okolnost od nekog slučajnog i izuzetnog "izleta". scratch
S druge strane, sustavno dugogodišnje varanje i obmanjivanje partnera nikako ne podržavam. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitimesub tra 24, 2010 2:34 pm

@Fantom...sto se tice ovoga sa odgojem...u potpunosti se slazem. Ne samo da se slazem nego vec godinama tupim bas to. Zene se postave prema sinovima kao da su retardirani idioti. Katastrofa.
Evo, osobno smatram da bi ispravan odgoj bio odgajati sina i kcer vrlo slicno u smislu kucanskih poslova i privilegija. Kod nas je obicno tako da curica mora nauciti raditi po kuci sve i ne smije bas izlaziti i ne smije imati decka i ne smije...a nista ne smije. Dok sin ne mora radit po kuci jer je musko, smije izlaziti jer je musko i td. Ponavljam, katastrofa.
Definitvno se slazem da su mahom zene te koje sjebu muskarca jos od malih nogu. zivili
One ne odgajaju princa na bijelom konju nego konja i kasnije kad on sretne neku 'princezu' koja se grdno razocara ona od svog sina napravi to isto. Ma vidi kurca.
Mislim da bi ljudi trbali dobijati dozvole za razmnozavanje :P


@Legi...da ja ZNAM da Zene ne bi uspjele dobiti prava da nije bilo Muskaraca koji su stali uz njih.
A sto se tice tvog znanja o zenama. Ajde mi reci sto ti to znas? Koje zene tocno? Sedmasice? To su zene? Od kad? Ja u sedmom razredu nisam jos bila dobila menstruaciju. Po kojem kriteriju su one zene? Daj vise nauci procijeniti da neke teme nisu za tebe. Pricas o curicam, decko. O curicama koje se igraju da su odrasle jer ih doma starci ignoriraju i izgubljene su ko guskice u magli pa skrivaju svoju nesigurnost iza maske od sminke i pravljenja da su cool. Sto one znaju o sexu i zivotu? Najbolji su mi ti koji se pojebu dva puta s nekim i misle da su svladali tantru. I sto mi ti pricas da tebe privlace ne znam kakve kao da si bolji od tih curica. Sto su one kurve koje ce leci sa apsolutno svakim cak i ako im je odvratan? Jel to hoces reci? Jer ako jeste onda vi u skoli imate organizirani lanac maloljetne prostitucije pa bi ti to trebao prijaviti nadleznima.
Sto se ti tu snebivas jer one hoce imati dva, tri, pet ili deset decki? Zato jer su curice trebale bi biti kreposne i niti ne pomisliti na sex i slicne stvari? Da te pitam malo...jesi ti imao koju curu do sada i koliko? Ako jesi mislis li imati jos koju ili si zapravo s njima bio vjerujuci kako su one tvoja srodna dusa pa si se zeznuo? Ili si mozda znao da to nije tvoja srodna dusa ali si svejedno bio s njima jer imas neke nagone? Ti niti ne znas sto sam ti rekla onom zadnjom recenicom ranije. Ocito. Imas dva mjerila. Jedno za muske, jedno za zene. A niti si ti musko nego si decko. Niti su one zene nego su curice. O pokusaju razumijevanja da ne pricamo. Nitko ne kaze da ti to ponasanje trebas podrzavati ali vidim kako si ih nazvao kurvicama i glupacama da si dao lijepu etiketu i zakljucio slucaj. Odlicno.


@Athena i Fantom...ne mislim da su neki postovi bili offtopic. Mislim da su bili neophodni. Zasto. Zato jer je vazno u ovakvim raspravama vidjeti kako razmisljaju zene, kako muskarci i to prije svega o sebi samima i o svom spolu. Sto je najbolje sve ovo sto je receno je samo teorija. U RL uopce ne mora biti tako. P.J. je dao jedan prilicno fair play odnos ali u RL sumnjam da bi mu bas tako svejedno bilo. Ipak, makar bi se trudio. Znamo kako Fantom razmislja. Za njega jedna pravila, za nju druga. Jako je puno ljudi takvih. I muskih i zenskih. Na kraju svi rade sto hoce i to taje.
Cure su se vise postavile slicno P.J.-evom razmisljanju o fair play-u iako bi u RL bile itekako povrijedjene time svime.

Ne znam vise jesam li ja dala neki osobni osvrt na prevaru osim one definicije na pocetku...

Dakle, u teoriji bih voljela da tako neceg poput prevare ne bude...ni sa cije strane...ako vec bude onda ne zelim da znam...ako bih saznala da me vara ili da je zaljubljen u drugu ili bilo sto takvoga...prvo bih pokusala to ipak rijesiti...ne bih odmah poslala sve u tri kurca. Nije mi isto da li se nesto desilo jednom ili vise puta. Nije mi isto da li je zaljubljen ili je 'samo' spavao s nekom. Sve to igra ulogu.
Ipak, najradije bih da ja tako sto niti ne saznam. Tu se slazem s Fantomom koji je diskretan po tom pitanju u svojoj situaciji. Ne slazem se s izjavom da bi on odmah ostavio zenu da sazna da je ona napravila isto. Mislim da bi bilo fer pokusati prijeci preko toga. A onda ako ne ide - ne ide.
Ako netko nekog prevari to ne znaci nuzno da je originalna veza otisla u kurac. Veze su kompleksne stvari. Dapace, uopce ne mora doci do fizicke prevare, a da sve ode u 3 pm. Ljudi ponekad posrnu. Desi se. Jbg. Nije da mi je drago sto je tako ali je tako i ja tu ne mogu nista. Zato kazem da ne bih odmah ostavila tipa u tom slucaju jer ako si s nekim godinama i ako ga volis onda to nije tek tako. Ako se on trudi i ako je kontekst u kojem se npr. zaljubio u drugu takav da se tako nesto jednostavno desilo... A, jbg...desi se... Treba vidjet jel se moze popraviti. Ponekad takva stvar upravo i trgne vezu iz faze umiranja. Prekompleksno je da bi se obradile sve moguce varijante.
Sa druge strane, upustanje u sex samo zato jer mu se digo...e jbg, onda je to isto kao zivotinja. Glavna razliga ljudi i zivotinja jeste sto covjek moze kontrolirati svoj nagon. Barem bi trebao.
Na koncu se sve svodi na slijedece...ako znate da ce neki vas postupak povrijediti partnera da li je bolje zadrzati to za sebe? Ako se vec desila povreda da li dignuti sidro ili se boriti?


I evo jos jednom ona moja definicija sa pocetka teme...ako radite nesto sto ne zelite da On/Ona zna ilitiga cime se ne zelite pohvaliti majci/djetetu onda radite nesto krivo...prevara je onaj cin kojim ste povrijedili osjecaje ljudi koje volite i toga ste, prije svega, svjesni.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Definicija prevare - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Definicija prevare   Definicija prevare - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Definicija prevare
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: