Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neobične stvari koje privlače ljepši spol

Go down 
+7
Athena
floridana
Nefertiti
josip21
Alpha
Fantom
Gea
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 12:04 am

Nije da prolaze samo pločice Davida Beckhama ili lice Johnnya Deppa. Postoje i druge nesvakidašnje karakteristike koje mogu privuči žene...
Fotografija vijesti
Getty Images

1. Ožiljci - prema najnovijem istraživanju znanstvenici su došli do zaključka kako žene ožiljke mogu povezati s hrabrošću. Ožiljci pokazuju da muškarac nije samo odvažan i spreman poduzeti riskantne stvari ako je to potrebno, već da umije i u takvim situacijama izaći kao pobjednik.

2. Kućne biljke - zanimljivo, ali mnogim je ženama način da provjere koliko je muškarac odgovoran tako da pregledaju njegove osobne stvari. Onaj koji može uzgojiti kućnu biljku i brinuti se za nju zasigurno će dobiti plus u njenim očima, jer pokazuje naznake da bi mogao biti i dobar otac. Najprodavaniji britanski časopis za muškarce ˝Nuts˝ proveo je anketu među 1500 žena o tome koje osobine kod muškarca su najpoželjnije. Briga za okoliš nalazila se u samom vrhu.

3. Znoj - istraživači sa Sveučilišta Berkley otkrili su u muškom znoju supstancu pod imenom androstadienon, koja podiže nivo hormona kod žena kao i seksualnu želju. Ipak pretjerano znojenje može djelovati kontraproduktivno jer širi neugodne mirise, stoga je dobro držati do vlastiti higijene.

4. Sjeda kosa - ankete su pokazale da veliki postotak žena smatra sjedu kosu privlačnom. Ona odaje iskusnog muškarca koji zna što radi i džentlmena koji se zna odnositi prema ženama. Mnogi glumci, poput Richarda Gerea i Roberta Redforda, svojim sjedim pramenovima bacaju ljepši spol u delirij.

5. Naočale - prema istraživanju koje je provelo Sveučilište u Stockholmu, žene više privlače muškarci koji nose naočale za razliku od onih koji ne. Razlog je vrlo jednostavan, a to je jer se takvi muškarci čine inteligentnijima. A ako je muškarc inteligentan znat će kako se ophoditi prema ženi. Istraživači sa Sveučilišta u New Mexicu podvrgli su 400 ratnih veterana iz vijetnamskog rata mentalnim testovima, a kasnije uzeli i uzorke sperme. Rezultati su pokazali da oni koji su imali najbolje rezultate u testovima inteligencije imaju i najkvalitetniju spermu.

LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 12:07 am

Ožiljci? Daaaa cerek
Naočale? Daaaa cerek
Znoj , malo blata, potez ulja od motora na čelu ili boje... grrrr
Za kućne biljke nemam neko mišljenje... nisam baš primječivala išta takvog i sjeda kosa me nešto ne privlači

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 12:37 am

1. Muškarci koji nose pripijene bokserice
2. Muškarci koji za kućnog ljubimca uzmu psa s ulice
3. Muškarci koji su u bendu ali nisu pjevač
4. Muškarci koji imaju mnogo biljaka
5. Muškarci koji nemaju Facebook profil
6. Muškarci koji se na prvi pogled čine kao poslovni ljudi, a onda otkrijete da imaju tetovaže
7. Muškarci koji su na granici između hetero i gay
8. Muškarci koji su opsjednuti superherojima
9. Muškarci s velikim nosevima i ožiljcima od akni
10. Muškarci koji sakupljaju tenesice
11. Muškarci koji vole djevojke kratke kose
12. Muškarci koji se zacrvene kad im je neugodno
13. Muškarci koji kupuju samo zdravu hranu
14. Muškarci koji imaju [color:9574=#018D25 ! important]mrlje od boje na [color:9574=#018D25 ! important]odjeći
15. Muškarci koji misle da komadi s naslovnica nisu privlačni
LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 12:56 am

Sve ovo navedeno vrijedi za tinejdzerice ali ne i za ozbiljne zenske 30+...

Ja se konkretno nemogu naci ni u jednom navedenom pojmu osim
da nemam Facebook profil...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 1:07 am

Paaa...mene uvijek zanima od kud nekom neki oziljak i mogu reci da su mi na neki nacin sexy...nekako nose neku pricu... Sijeda kosa isto zna biti sexy na frajeru. Znati odrzati kucnu biljku na zivotu mi je definitivno plus iako mi to ne bi palo na pamet primjetiti ovak sama od sebe. Nekako ako netko ima kucnu biljku stjecem dojam da osba nije orjentirana samo na sebe vec da se brine o jos nekom zivom organizmu i to mi je zbilja super. Naocale...to mi ne govori bas nesto posebno o osobi osim da slabo vidi :D

A ovu drugu 'anketu' bas ni ne kuzim...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 1:14 am

1. Muškarci koji nose pripijene bokserice - to se ne vidi kad nekog upoznas plus sto fali slipu? :P
2. Muškarci koji za kućnog ljubimca uzmu psa s ulice - za razliku od onog koji uzme macku? suspect
3. Muškarci koji su u bendu ali nisu pjevač - nego su bubnjar pa stalno gledaju pjevacici u dupe zubi
4. Muškarci koji imaju mnogo biljaka - nije dobro pretjerivat kava
5. Muškarci koji nemaju Facebook profil - koga briga
6. Muškarci koji se na prvi pogled čine kao poslovni ljudi, a onda otkrijete da imaju tetovaže - ok, to je prvi tren fora ali generalno valja bit oprezan sa ljudima koji imaju tetovaze jer je tesko za reci koja psihologija je u pozadini :P
7. Muškarci koji su na granici između hetero i gay -koji su to? Neobične stvari koje privlače ljepši spol 793385
8. Muškarci koji su opsjednuti superherojima - Neobične stvari koje privlače ljepši spol 221289
9. Muškarci s velikim nosevima i ožiljcima od akni - molim??
10. Muškarci koji sakupljaju tenesice - a sto sa starima rade?
11. Muškarci koji vole djevojke kratke kose - to valjda vrijedi samo za cure kratke kose :P
12. Muškarci koji se zacrvene kad im je neugodno - Neobične stvari koje privlače ljepši spol 431276
13. Muškarci koji kupuju samo zdravu hranu - kao sto rekoh ne valja pretjerivati :P
14. Muškarci koji imaju mrlje od boje na odjeći - muskarci koji se ne peru i traljavi su pa se flekaju? Ma divota kava
15. Muškarci koji misle da komadi s naslovnica nisu privlačni - Aha, znaci oni koji lazu. Super.


Nije mi jasno tko je slagao ovu 'anketu' ili sto li je vec i koji poremecaj ima kava


_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 10:53 am

ja imam oziljeke na dusi....da li se to racuna..???
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 5:37 pm

Ne znam zašto ali oni muškarci pod 7. su stalno okruženi djevojkama suspect Izgleda da im to pali....

Joj što imaš protiv pripijenih bokserica? cerek još kad je pozadina ok, uff nema bolje za oči

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 9:21 pm

Hm, možda ono što je meni neobično nekom drugom nije...to je vrlo relativno... hekla

Ovaj Einstein se da svugdje primjeniti... zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 9:36 pm

ožiljci- možda je pijan sletija sa ceste pa je zadobija ožiljke. dakle neodgovoran
uzgaja biljke- možda sadi kući travu za osobnu upotrebu. dakle egoista. može vas dovestu u neugodnu situaciju.
naočale- kakve veze to ima sa inteligencijom conf1 čorav je brale.
znoj- to me pali ako mi odgovara njegov miris.
sjeda kosa- ne znam. ništa mi ne priča o njemu osim da je stariji, uglavnom.
odakle su izvukli tenisice u ovoj drugoj anketi za boga miloga roll
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 9:49 pm

Pitam se zašto je se jedna točka odnosi na muškarce koji vole cure kratke kose. confused
Vjerojatno je odgovor u nekim statistikama, prema kojima muškarci/dečki smatraju da su kratkokose djevojke inteligentnije.
Samim time, konkluzija bi bila da dotični više cijene pamet nego izgled. :P

Mislim da sve ovisi od osobe do osobe. Ja osobno ne volim predirektne ljude, koji odmah znaju što žele, kako žele i to eksplicitno kažu. Ne znam koji je razlog tome, valjda zato jer sam ja općenito malo usporena i volim promisliti prije nego nešto bubnem. zubi
Zato mi je malo sramežljivosti simpatično.

Kod ljudi (posebno dečki) mi je lijepo vidjeti da su prilično uredni, da vole životinje i da znaju o nečemu diskutirati, tj. da su donekle načitani. Ožiljci, nosevi i ostale stvari nisu mi toliko bitne.
Baš su naveli cijeli čušpajz od popisa. cerek

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 10:00 pm

floridana je napisao/la:

naočale- kakve veze to ima sa inteligencijom conf1 čorav je brale.

rofl2
Jest ćorav, al to nije loše, skine naočale i vidi te kao fotošopiranu, bez bora i celulita, onako blago zamagljenu (ovisi o dioptriji zubo ) raspa
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 10:03 pm

Nefertiti je napisao/la:
floridana je napisao/la:

naočale- kakve veze to ima sa inteligencijom conf1 čorav je brale.

rofl2
Jest ćorav, al to nije loše, skine naočale i vidi te kao fotošopiranu, bez bora i celulita, onako blago zamagljenu (ovisi o dioptriji zubo ) raspa
ma jok. krivo gledaš. potrošiti će pun kufer na lasersku umisto na mene zubi
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimened svi 02, 2010 10:32 pm

floridana je napisao/la:
Nefertiti je napisao/la:
floridana je napisao/la:

naočale- kakve veze to ima sa inteligencijom conf1 čorav je brale.

rofl2
Jest ćorav, al to nije loše, skine naočale i vidi te kao fotošopiranu, bez bora i celulita, onako blago zamagljenu (ovisi o dioptriji zubo ) raspa
ma jok. krivo gledaš. potrošiti će pun kufer na lasersku umisto na mene zubi

A, to ovisi kako kanaliziraš tijek novca... miga
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 12:03 am

uff ožiljci pale žene?? šteta, imam ih toliko, al onda nebih trebao majicu nosit...
a: 4. Muškarci koji imaju mnogo biljaka
možda poljoprivrednici???? lol! ljubav je u plasteniku.... lolcina
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 12:41 am

mislim da mi ni sve to skupa ne bi pomoglo... XD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:07 am

floridana je napisao/la:
Nefertiti je napisao/la:
floridana je napisao/la:

naočale- kakve veze to ima sa inteligencijom conf1 čorav je brale.

rofl2
Jest ćorav, al to nije loše, skine naočale i vidi te kao fotošopiranu, bez bora i celulita, onako blago zamagljenu (ovisi o dioptriji zubo ) raspa
ma jok. krivo gledaš. potrošiti će pun kufer na lasersku umisto na mene zubi

Ma je, oli je popizdija ic na lasersku. Ka prvo corava san i ja kad skinen cvike sve mi je kako kaze Nef - lipo i fotosopirano face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:10 am

floridana je napisao/la:
1. ožiljci- možda je pijan sletija sa ceste pa je zadobija ožiljke. dakle neodgovoran
2. uzgaja biljke- možda sadi kući travu za osobnu upotrebu. dakle egoista. može vas dovestu u neugodnu situaciju.
3. naočale- kakve veze to ima sa inteligencijom conf1 čorav je brale.
4. znoj- to me pali ako mi odgovara njegov miris.
5. sjeda kosa- ne znam. ništa mi ne priča o njemu osim da je stariji, uglavnom.
odakle su izvukli tenisice u ovoj drugoj anketi za boga miloga roll
Prvo...je, ali ako je sletija i prizivija znaci da ima bit da ima srice pa ga triba uposlit da igra loto zubi
Drugo...zasto bi bio egoista, mozda sve zeli podijeliti s tobom cerek
Trece...bolje da je corav nego da vidi i sta ne triba :P
Cetvrto...triba upoznat sapun kava
Peto...a cuj, znaci da se ne farba...a bolje mi je da se ne farba nego da se farba zubi

...mislim to sa tenisicima roll

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 3:05 pm

prvo- može biti da je pijanac a njih i bog čuva. šta sad to ima veze sa lotom? nebi ga nigdi uposlila zubi
drugo- ne pušim pa me ni brdo trave ne može fascinirati gica
treće- ali ima naočale kao šta je rečeno tako da ništa od toga da ne vidi šta triba :P
četvrto- ajde...malo muškog mirisa nije naodmet, al nevalja pretjerivat
peto- premazani su oni i bez piture kava

glavno da ima tenisica roll
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 3:49 pm

4. Muškarci koji imaju mnogo biljaka


Pa neka odu i potraze nekog momka u naj blize selo jer njegovo
selo ima(kao i svako selo) naj vece parkove na svjetu...Neobične stvari koje privlače ljepši spol 295661
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 4:34 pm

@Flo...

Prvo...slazen se ali loto nije posal zubi
Drugo...mene fascinira engleska trava face
Trece...sve jasno zivili
Cetvrto...tocno tako :D
Peto...jesu, pa onda kad vidis da se jos i pitura...bokte, to je vec prekovise slojeva za istrpit :P

Samo nek drzi te tenisice sta dalje Neobične stvari koje privlače ljepši spol 897253

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 4:35 pm

Fantom je napisao/la:
4. Muškarci koji imaju mnogo biljaka


Pa neka odu i potraze nekog momka u naj blize selo jer njegovo
selo ima(kao i svako selo) naj vece parkove na svjetu...Neobične stvari koje privlače ljepši spol 295661

A jok...prvo rekli smo da ne valja ni kad je puno biljaka...ne valja pretjerivat.
Drugo, tu se ne racunaju biljke u selu, parku, kod susjeda i slicno nego iskljucivo one koje drzi za kucne ljubimce i za koje se sam brine.
I trece...rijec 'najvece' se pise zajedno :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:33 pm

u što se ova tema pretvorila :D

Ovako.. Naočale jer... pa imam ugrađenu onu predrasudu da je tip geek i da je kao mali puno čitao cerek a to je tako slatko.. još da onako ima kratku kosu... eh pomisliš da i muškarci mogu biti emocionalna bića zubi
Pamet je na cijeni danas cerek

Ožiljci? Frajer... neki avanturist, netko tko će me braniti, tko ima dobre priče.. možda prikriveni sportaš.. uf

Čitam sad.. i kužim da me privlače dvije vrste dečkiju koji nemaju veze jedan s drugim suspect scratch
a volim još jednu neobičnost.. kad se žile vide na rukama cerek ne znam zašto ali to mi je sexy

Ok.. ona druga anketa je glupost rofl2 ne bi bila s dečkom koji ima više pari obuće od mene... to je malo previše...
A ono za sjedokose.. da nisu možda mislili plavuše scratch Nekako plavuše dobro prolaze kod ženskog roda

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:50 pm

zile..???..imam ja jednu velikuuuu.... ides

ma neeee....jeste perverzni...nisam na to mislio nego ispod pupka pa s desne strane...taman ide prema dolje kao putokaz....a imam ih i na rukama....

naocale nemam vidim ko galeb...sve snimam....

imam i oziljke....da...da...i to bas ono prave... Boink

nemam ni sjedih.... whee bar ne jos...

trenutno nemam niti jednu biljku ali zato sadim puno zelenila na farmi....imam i stabala....valjda se to racuna.....

a o znoju sam vec pisao...sve se zna.... rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:54 pm

cili je savršen zubi
de pričaj nam malo o tim ožiljcima. jel to iz nekakvog okršaja, cipanja drva i tako hekla
cerek
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neobične stvari koje privlače ljepši spol Empty
PostajNaslov: Re: Neobične stvari koje privlače ljepši spol   Neobične stvari koje privlače ljepši spol Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neobične stvari koje privlače ljepši spol
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 20 SF stvari koje su 2012. postale stvarnost
» Pet stvari koje rade sretni parovi
» Spol djeteta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: