Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Spol djeteta

Go down 
4 posters

Priželjkujete da dijete bude
Dječak
Spol djeteta Icon_vote_lcap14%Spol djeteta Icon_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Djevojčica
Spol djeteta Icon_vote_lcap0%Spol djeteta Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neka je živo i zdravo, nije važno kojeg je spola
Spol djeteta Icon_vote_lcap86%Spol djeteta Icon_vote_rcap
 86% [ 6 ]
Ukupno glasova : 7
 

Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Spol djeteta Empty
PostajNaslov: Spol djeteta   Spol djeteta Icon_minitimened svi 31, 2009 12:27 am

Suvremene tehnologije omogućile su rano otkrivanje spola nerođenog djeteta. Možda će se uskoro moći i birati želimo li roditi dječaka ili djevojčicu. No Kinezi nisu čekali tu mogućnost. Oni su prednosti ultrazvuka iskoristili kako bi si olakšali odluku o prekidu trudnoće - činili bi to kad bi znali da dijete na putu nije dječak. Tako sad u Kini postoji ogroman manjak djevojaka i žena za udaju, a muškaraca ima previše.

Zanimljivo je da su donedavno u našim krajevima optuživali žene da nisu u stanju roditi dječaka kad bi u obitelji bile samo kćeri, ne znajući da je muški kromosom odgovoran za spol djeteta i da je u svakoj trudnoći šansa oko 50% za jedan i za drugi spol.

Kakav je vaš stav o tom pitanju? Mislim da je najbolje željeti i očekivati zdravo dijete, a hoće li ono biti muško ili žensko - to prepustimo višim instancama ili slučajnosti.
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Spol djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Spol djeteta   Spol djeteta Icon_minitimepon lip 01, 2009 11:17 pm

Gledala sam svojevremeno emisiju gdje se u Indiji na isti način rješavaju ženskih fetusa. To je strašno!!!
I tamo je isto već sada manjak žena, a one i dalje pobacuju žensku djecu, tako da je bilo postavljeno pitanje što će biti za dvadesetak godina.

Inače, kao ponosna majka trojice sinova, moram priznati da sam priželjkivala barem jednu kćer.
Za prvog sina su mi odmah rekli da je muško.
Drugi je bio curica do tjedan dana prije poroda. Tad je doktor rekao da je curica dobila "pišu". lolcina
A treći je bio curica do poroda. Taj nas je najviše iznenadio.

Ali, kao što kažeš, zaista je najvažnije da se rode živi i zdravi.
Ne bih ni jednog mjenjala ni za što na svijetu!!!
A možda mi se "potrefi" četvrta kćer (ha, ha, šala mala)! cerek
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Spol djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Spol djeteta   Spol djeteta Icon_minitimepon lip 01, 2009 11:37 pm

nikad ne znaš cerek
nisam nikad pitala za spol na ultrazvuku. kad znaš spol onda izostane ono iznenađenje nakon porođajnih muka.
više od ičeg je važnije da je zdravo, a šta se spolova tiče imam miješanih potomaka. drago mi je da imam kćer. baš je drugačija, moje je vrste da tako kažem zubi i kužim ja nju i ona mene. u sličnim smo filmovima.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 51
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Spol djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Spol djeteta   Spol djeteta Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:22 am

mala flo mora da je ista mama.....jesi li momci poceli zvat ispod ponistre....a mama flo ih proljeva vodom....

ja bi sina i da igra u Hajduka ides

a volija bi i jednu malu josipu....a kad bi ona mala gamad dosla zvizdat joj ispod ponistre eee onda bih in iz sacmarice sprasio soli u guzicu.....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Spol djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Spol djeteta   Spol djeteta Icon_minitimesri lip 03, 2009 10:05 am

khm...mala flo je ljepša od mame. momci već odavno zovu ispod ponistre, doduše ponistra je previsoko pa su odustali cerek
e vidiš, imam i ja jednog takvog koji smatra da nitko nije dostojan njegove kćeri. inače su očevi osjetljiviji kad su u pitanju kćeri. ponašaju se previše zaštitnički.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Spol djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Spol djeteta   Spol djeteta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Spol djeteta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Razvoj djeteta
» Pijetao samo od sebe promijenio spol
» Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta
» otmica lindbergova djeteta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj-
Forum(o)Bir: