Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sta je vaznije?

Go down 
+9
Athena
milan
wanderer
Ephez
Fantom
Alpha
Blizzard
Armin od Irima
Djole
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Djole
Prašina
Djole


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 9
Age : 33
Location : Konjic
Registration date : 06.06.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimened lip 06, 2010 1:31 am

Izvinjavam se ako sam postavio temu koja je vec bila, novi sam na forumu. roll Zanima me da li je vaznija ljubav ili prijateljstvo? Imam djevojku i kada izadje sa drugaricama ne pise, ne javlja se, nista. Tako 2 ili vise sati. A lada ja izadjem sa svojim drustvom nadjem vremena da joj se javim. Rijec je o vezi na daljinu, da nebi bilo zabune. Unaprijed hvala. :D
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimened lip 06, 2010 1:47 am

Mislim da si malo krivo postavio opis teme, ali pretpostavljam da razumijem što te muči.


Pusti curu neka uživa. To što se ona ne javlja ne znači da te vara ili nešto slično tome.
Ne javlja se 2 ili više sati kad izađe van? Zaboga, meni se nekad ne javi 2 dana pa ne paničarim. :D
Popričaj s njom oko toga ako te to doista tako jako muči i pokušaj biti racionalan, jer u suprotnom ćeš samo navući vraga na sebe. ;)
[Vrh] Go down
Djole
Prašina
Djole


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 9
Age : 33
Location : Konjic
Registration date : 06.06.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimened lip 06, 2010 2:00 am

Moze biti da sam pogrijesio u nazivu teme. Ne smeta mi to toliko, ali ja uvijek nadjem vremena da napisem poruku ili prozovem kada sam sa drustvom. Mislim da se previse brinem oko tog ne javljanja. Hvala na savjetu. :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimened lip 06, 2010 6:45 pm

Važno je da se cura osjeća slobodno, da ne osjeća nekakav pritisak sastrane poput nepisane obaveze stalnog javljanja i slično. Neka bude ''svoja'', nikuda neće pobjeći miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimepon lip 07, 2010 3:13 pm

Pitanje za Djolu...jesi mozda ljubomoran tip?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimepon lip 07, 2010 3:52 pm

Ma nije ljubomoran,Djole je iz Konjica...Sta je vaznije? 295661
[Vrh] Go down
Djole
Prašina
Djole


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 9
Age : 33
Location : Konjic
Registration date : 06.06.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimened lip 20, 2010 6:58 pm

Hahahaha. Malkice sam ljubomoran. Priznajem. :D
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimened lip 20, 2010 7:17 pm

To ti je normalno. Ništa se ne brini, samo si nemoj dozvoliti da ti ljubomora postane opsesija.
[Vrh] Go down
Djole
Prašina
Djole


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 9
Age : 33
Location : Konjic
Registration date : 06.06.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri srp 07, 2010 11:04 pm

Hvala puno. :)
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimepet pro 31, 2010 6:27 pm

Djole

Citat :
Izvinjavam se ako sam postavio temu koja je vec bila, novi sam na forumu. Zanima me da li je vaznija ljubav ili prijateljstvo? Imam djevojku i kada izadje sa drugaricama ne pise, ne javlja se, nista. Tako 2 ili vise sati. A lada ja izadjem sa svojim drustvom nadjem vremena da joj se javim. Rijec je o vezi na daljinu, da nebi bilo zabune. Unaprijed hvala.

meni si ti baš simpa i imaš moj stav prema ljubavi.
Što da nebi bio ljubomoran?
I ja bi se javila dečku,svako malo i još uspela i da uživam sa društvom.
To bi dokazivalo samo privrženost a ne bolest ljubomore.
Meni je ljubomora dokaz ljubavi cerek
Ako ti njoj ne fališ u ovo vreme SMSova,tad mi je to jadna neka cura umor
Meni je ljubav najvažnija ,a prijateljstvo ide jedino u kombinaciji gde je opet dečko glavni,i ne dat da ti ko spočita išta za dečka inače odo ja doma,e ! cerek
Girls bi trebale znat da je moje srce njegovo,mada mogu i bit društvo,ali ako se dogodi ona scena Ma pusti ga,baš te briga i to,jao si ga njima...il onaj stil muških Ma ti si papučar...isto fuj !
Ja konzerva totalna cerek
[Vrh] Go down
Djole
Prašina
Djole


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 9
Age : 33
Location : Konjic
Registration date : 06.06.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 5:39 pm

Hvala. :) Tacno tako, slazem se sa tobom. Proslo je dosta vremena od postavljanja ovog posta, trenutno sam solo, ali nije toliko bitno. Imamo isto misljenje o ovome. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 5:43 pm

@Djole...lijepo je kad ti se cura javi i kada je vani s frendicama ali s druge strane je ok i da ti se ne javi. To ne znaci da ne misli na tebe ili da joj nije stalo. I jos nesto. Ljubomora nije dokaz ljubavi nego dokaz nedostatka povjerenja i samopouzdanja.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 37
Registration date : 24.05.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 5:55 pm

Citat :
Ljubomora nije dokaz ljubavi nego dokaz nedostatka povjerenja i samopouzdanja.

Nepovjerenja ?
U koga ?

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 6:01 pm

Nedostatak povjerenja u osobu s kojom jesi do cega moze doci iz dva razloga. Jedan je da iz nekog opravdanog razloga nevjerujes osobi s kojom jesi, a drugi je da nemas povjerenja jer ti fali samopouzdanja. U oba slucaja znaci da veza bas nema smisla jer je povjerenje jako bitan temelj svake kvalitetne veze.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 37
Registration date : 24.05.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 6:12 pm

Ja mislim da se tu radi o nepovjerenju u samoga sebe...razmišljanje tipa: ja da nisam dovoljno dobar da bih pružio ljubav, pažnju, povjerenje i td...
Mislim da je tu u pitanju nezrelost i strah od samoga sebe bez obzira koliko čovjek ima godina :)
[Vrh] Go down
Djole
Prašina
Djole


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 9
Age : 33
Location : Konjic
Registration date : 06.06.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 6:20 pm

@ Alpha mislim da imas pravo, moze biti da nemam dovoljno samopouzdanja. Hvala ti na odgovoru. :) hug

@ wanderer takodje imas pravo. I sam sam shvatio da je u pitanju strah od samoga sebe. hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 6:50 pm

@Wanderer...to o cemu pricas je nedostatak samopouzdanja koji sam spomenula ;)

@Djole...veliki broj ljudi ima problema sa samopouzdanjem. Isto tako ono moze ovisiti pa u nekim fazama zivota imamo vise samopouzdanja, a u nekim manje. Na njega moze utjecati i osoba s kojom smo u vezi. Ta osoba nas moze "natjerat" da se osjecamo bolje ili losije u vezi samih sa sobom.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 37
Registration date : 24.05.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 05, 2011 10:33 pm

Alpha je napisao/la:
@Wanderer...to o cemu pricas je nedostatak samopouzdanja koji sam spomenula ;)

Ima dosta sličnosti ali ipak su to različite stvari. Korijen ljubomore nastaje u najranijem djetinjstvu do 6-te godine života, dok nedostatak samopouzdanja ima svoj korijen u kasnijoj dobi zbog nemara i nedovoljnog poticaja roditelja, a može nastati i u odrasloj dobi. Svaki čovjek u životu ima trenutaka u kojima mu nedostaje samopouzdanja što ga dovodi u depresiju i krizu. Manjak samopouzdanja je uglavnom uzrokovan realnim vanjskim okolnostima dok je ljubomora prisutna unutra cijelo vrijeme.
[Vrh] Go down
Djole
Prašina
Djole


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 9
Age : 33
Location : Konjic
Registration date : 06.06.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesri sij 12, 2011 3:05 am

@Alpha upravo tako, zavisi od faze zivota a potpuno tacno je i da osoba sa kojom smo u vezi moze da nas "Natjera" da se osjecamo bolje ili losije. :)

@wanderer potpuno se slazem: "nedostatak samopouzdanja ima svoj korijen u kasnijoj dobi zbog nemara i nedovoljnog poticaja roditelja, a može nastati i u odrasloj dobi. Svaki čovjek u životu ima trenutaka u kojima mu nedostaje samopouzdanja što ga dovodi u depresiju i krizu."

Hvala jos jednom. :)))
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimepet pro 23, 2011 10:37 pm

najvazniji je sex
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimepet pro 23, 2011 10:48 pm

A ja mislio da tangice.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesub pro 24, 2011 3:14 pm

nemoj da seres
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesub pro 24, 2011 5:09 pm

Vidi tko mi to kaže. Imaš problem s time? Baš me briga. gica
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesub pro 24, 2011 6:12 pm

Blizzard je napisao/la:
A ja mislio da tangice.
Ja mislila da vrijedi seks kroz tangice. rofl2
Uglavnom, "no tangice, no sex", vjerujem da je to tako kod određenih forumaša pa sad tko se pronađe. cerek

Da se vratim na temu, mislim da se ne može davati prioritet "ljubavi" ili prijateljstvu.
Jedno i drugo je bitno i mislim da bi oboje trebalo biti sastavni dio kvalitetnije veze.

Što se tiče Djoletovog pitanja (starijeg od godinu dana zubi), razumijem da je dosta vrlo mladih ljudi skeptično ukoliko im se cura/dečko dulje ne javljaju.
Ne mislim da je npr. učestalo javljanje pokazatelj partnerove/partneričine vjernosti niti nužno posvećenosti.
Ipak, neki ljudi očekuju da im se partner učestalo javlja, da se svakodnevno vide ili barem nekako kontaktiraju (nekad i po više puta na dan), a drugi ne.
To je ujedno pitanje navike pa i prioriteta u vezi.
Ako se po tom pitanju partneri prešutno ne "poklope", onda se otvara puno dvojbi, a često puta i nerazumijevanja oko toga što je partner svojim ponašanjem neizravno želio poručiti.
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitimesub pro 24, 2011 7:25 pm

hahahahah koji ste vi sabani
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta je vaznije? Empty
PostajNaslov: Re: Sta je vaznije?   Sta je vaznije? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta je vaznije?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: