Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crni par dobio bijelo dijete

Go down 
+2
floridana
Alpha
6 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 1:40 pm

Crni par dobio bijelo dijete Roditeljisupresretniikc

Tek rođenu djevojčicu Nmachi Ihegboro proučavaju gotovo svi genetičari u Velikoj Britaniji. Prekrasna djevojčica ima plavu kosu i izrazito plave oči. No to nije predmet istraživanja, već to što su njezini roditelji crni. Ben (44) i Angela (35) oboje su porijeklom iz Nigerije, a u obitelji im se rase nikada nisu miješale. Oboje se i danima nakon rođenja Nmachi ne mogu načuditi svojoj kćeri.
- Nakon poroda oboje smo u šoku sjedili na krevetu i buljili u nju. Čak sam u šali pitao svoju suprugu je li to uistinu moje dijete. No, čim smo došli kući i stavili Nmachi uz brata i sestru, bez dvojbe sam znao da je to moja kćer - priča Ben. Genetičari sada istražuju što je uzrok tome da je djevojčica bijele rase. Liječnici u londonskoj bolnici u kojoj je Angela rodila tvrde kako curica nije albino. Profesor Bryan Sykes s odsjeka za ljudsku genetiku na Sveučilištu Oxford kaže kako su vjerojatno neki davni preci Angele i Bena nosili neke bijele gene, koji su preskočili generacije te postali izraženi tek kod rođenja Nmachi.
- Ovaj slučaj je uistinu poseban. Čak i djeca s plavom kosom nikada nemaju toliko intenzivnu boju kose pri rođenju kao što je to imala Nmachi - kaže profesor Sykes. Unatoč polemikama Ben i Angela presretni su roditelji. Svoju malenu curicu nazivaju čudom. (izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 1:51 pm

ala ludila...sad susjedi imaju o čemu tračati kava
stvarno neobićno...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 2:02 pm

Pise da se otac zapitao je li on otac, a kao pusti geneticari analiziraju curicu. Mislim, pa valjda su to prvo provjerili. Bar je danas lako provjerit je li otac zbilja otac djeteta.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:04 pm

tko zna kud se mama kretala.... i kasnje potplati genetičara i ispane na kraju djete-čudo... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:05 pm

Mislim da bi bilo vece cudo da ima lovu za podmitit geneticara :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:34 pm

tko je spominjao podmićivanje s lovom?? :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:48 pm

rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:53 pm

Stvarno interesantno, ali to opet govori u prilog tome da ne treba inzistirati na segregaciji rasa, jer je ljepota u različitostima.
Prvo sam mislila da je djevojčica albino, ali budući da ispada da nije, nadasve zanimljivo i rijetko.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 9:18 pm

Odličan pokazatelj kako su razlike između rasa jednake razlikama između smeđokih i plavookih, odnosno, da bi podjela na crnu, bijelu i žutu rasu trebala biti podjela na crnokošce, žutokošce... kao što je i podjela na plavuše, brinete...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 10:47 pm

Nas bi Bosanac ubio zenu onog trenutka kad bi vidio dijete...Crni par dobio bijelo dijete 257951
Ne bi imala sansu ni objasniti...Crni par dobio bijelo dijete 64658
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimeuto srp 20, 2010 11:07 pm

Tvoj Bosanac bi, budući da je impotentan, bio sretan što mu je žena dovoljno pametna da se sexala s bijelcem, a ne s crncem. kava

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 12:28 am

Cek, zasto bolje s bjelcem kad navodno crnci imaju veceg? Crni par dobio bijelo dijete 888361

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 12:30 am

Legi, Bosanci ne razmišljaju, oni djeluju... :P
a to je donekle istina. znam jedan slučaj gdje su ženu optužili da je spavala s nekim drugim jer je rodila žensko, a u toj obitelji (braća od maldoženje, rođaci...) svi imaju samo mušku djecu..

samo su 2 stvari beskonačne: ljudska glupost i svemir. a za to drugo nisam siguran.
mislim da je to rekao Einstein...

edit: Alpha, ja bi naglasio to "navodno"... ;) :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 12:34 am

doh Da, reko je Big E., a ja se, kao i ti, slazem s njime.

A ne znam ja. Nisam probala al tako kazu zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 12:37 am

nevjeruj svemu što čuješ... :P
al djete mi je totalno čudno!! kao da ga je Škot pravio... bijel ko sir, pogledaj boju kose... čudno mi žešće...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 12:44 am

A sto si ti nesto uvjeren, da nisi probao pa znas? zubi

Na stranici od kud je clanak i ma jos par slika i u biti dijete ima vise crnacke crte lica ali je bijel i ima tu ludo zutu kosu :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 1:40 pm

ah, čuj, tko zna kud sam ja u mladosti zalazio... :P
evo sad gledam te ostale slike.. esad možda zbog toga što sam muško pa je nama svako djete skoro isto, al meni ovo djete nema ni jedne crnačke crte na licu... dobro, možda malo nos, al u sve djece je nos spljošten(valjda)... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 2:33 pm

zubi

A meni baca na te ostale klince al sto ja znam. Nisam neki majcinski tip. Mislim barem da nisam conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 3:00 pm

Čim si se to zapitala znači da jesi cerek

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 3:08 pm

Koja ti je to logika tocno? :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 3:53 pm

Ma to ono. Da nisi majčinski tip to bi znala. Ovako si rekla da nisi majčinski tip, ali u tebi su se pokrenuli neki osjećaji i neko kopkanje pa si se zapitala jel ti samo misliš da nisi majčinski tip conf1 A ti osjećaji su pokrenuti samo time što imaš potencijal biti majkom, tj. što imaš potencijal probuditi se i biti majčinski tip.

:D

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 4:08 pm

S tim argumentima ne bi proso ni na jednom sudu rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 4:09 pm

-.-'

EDIT: A baš sam se potrudio -.-'

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitimesri srp 21, 2010 4:14 pm

Jesi. Hvala. Srce si hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crni par dobio bijelo dijete Empty
PostajNaslov: Re: Crni par dobio bijelo dijete   Crni par dobio bijelo dijete Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crni par dobio bijelo dijete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Al Gore dobio Nobelovu nagradu za mir
» Dijete
» NLO video zapisi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: