Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svemirci i 2012.

Go down 
Autor/icaPoruka
bonesy
Stanica
bonesy


Male
Libra Pig
Broj postova : 12
Age : 29
Registration date : 04.06.2009

Svemirci i 2012. Empty
PostajNaslov: Svemirci i 2012.   Svemirci i 2012. Icon_minitimeuto kol 24, 2010 2:03 am

http://www.boomspeed.com/joseph2/J-Rod.htm
Prvi dio

http://www.boomspeed.com/joseph2/J-Rod2.htm
Drugi dio

Ukratko, riječ je o Američkoj tajnoj bazi koja je bila posebno aktivna za vrijeme hladnog rata.Iz nje su izašli gotovo svi tajni i stealth avioni.Također se vjeruje da su tu ostaci NLO-a koji se srušio u Roswellu.Često je bilo i priča da su djelatnici te baze oboljevali od mističnih bolesti uzrokovanih raznim pokusima i otrovima.Vjeruje da se tu kriju i tjela izvanzemaljaca(ako su ikad postojala).

U gore navedenim linkovima pronaći ćete intervjue bivših radnika u tom području koji tvrde da su se tamo ne samo istraživali, stvarali i unapređivali NLOi, već da je u posebnom sektoru S-4 tajne baze Area 51 postojalo EBEN (Extraterrestrial Biology Entity) biće nazvano J-Rod koje navodno potječe iz Zeta Reticulum binarnog sistema, te da je na zvijezdi Gliese 876-c imalo svoje umjetno stanište, nešto što im je služilo kao baza.

Isto tako se spominje i da je J-Rod nova vrsta koja se razvila od Homo sapiensa, onog trena kada se dogodila katastrofa koja se i za nas i za njih predvidjela 2012. Zapravo, on je došao iz budućnosti kako bi nam pomogao spriječiti tu katastrofu zato što je i nama i njima to u interesu (što se tiče njihovih interesa, nisam baš razumio taj dio engleskog scratch )...

D Đej-Rod 8)
Svemirci i 2012. JROD



Znam znam znaaaaaaam da zvuči totalno fikcijski, al moro sam si priznat da je lijepo sve osmišljeno i uklopljeno kad već svi navedeni pojmovi zbilja postoje (dobro, J-Roda i slične stvari ćemo za sad ovdje izostaviti :D), te da po tome ima logike :)
[Vrh] Go down
 
Svemirci i 2012.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SVEMIRCI
» EU 2012 nogomet
» Odbrojavanje do 21. 12. 2012.
» Promjene od 21.12.2012.
» KONY 2012

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: