Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prijateljev neprijatelj, i obrnuto...

Go down 
+2
Alpha
floridana
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijateljev neprijatelj, i obrnuto...   prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 2:17 pm

Na kraju ostaje ona stara: "Svaka ptica svom jatu leti". Jer, teško je za zbilja biti prijatelj s nekim tko očito drugačije doživljava prijateljstvo i ima drugačija očekivanja. Barem je to moje mišljenje confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijateljev neprijatelj, i obrnuto...   prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 2:45 pm

U biti obratno je. Ti hoces da bude po tvoju i samo po tvoju. I time gubis prijatelja ne on tebe. Jasno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijateljev neprijatelj, i obrnuto...   prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 3:05 pm

Ti misliš drito na taj primjer da JA gubim njega, a ne on mene zbog toga što sam napisao kako bi reagirao?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijateljev neprijatelj, i obrnuto...   prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 3:43 pm

U biti da jer kad je osoba u nekoj nenormalnoj situaciji onda nije sasvim svoja i nema racionalne reakcije. Zato prijatelj, koji je u tom trenu svakako puno vise balansiran nego ovaj koji je dozivio neku veliku svadju, treba imati razumijevanja. Naravno, ako se slaze sa tim svojim prikom sto smo uzeli za cinjenicu jer inace ne bi bili najfrendovi od djetinjstva, jelte.

Dakle, kada se stvari smire (a na koncu se najcesce smire) ti si taj koji je izgubio frenda. On je samo vidio da na tebe ne moze racunat kad mu je tesko.

Kuzis.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijateljev neprijatelj, i obrnuto...   prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:37 pm

Nisam si tako oštro predočio tu situaciju u kojoj bi moj best kompa bio u tako nenormalnoj situaciji nakon svađe. Ali evo da si ju sada tako predočim.
Naravno da bih nastojao biti taj stup balansa u tom odnosu, biti glas razuma ili kako god to nazvali. Međutim riječ je o nekakvom ultimatimu koji prijatelj postavi, u kojem mi moramo birati između dvojice prijatelja. Recimo da se to i desi. Prvo što bi mislio jest upravo taj disbalans koji bi bio prisutan kod tog frenda i zbog kojeg je on tako nešto i izrekao. Mislim, jasno da se radi o disbalansu, koji bi pravi prijatelj drugome postavljao nekakve ultimatume druženja? Ono što bi napravio jest bio strpljiv i pričekao tren da ta faza prođe i stvari se malo smire. Druga je stvar da dok se stvari malo smire, da on sad inzistira i brani mi druženje s nekim. Tada više ne pričamo o nebalansu, nego ograničavanju i na takve stvari ne padam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijateljev neprijatelj, i obrnuto...   prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 12:45 pm

Nece tebi nitko branit da se ti druzis o nekim ali se to moze ocekivat od strane prijatelja. Izbor je tvoj.

Kazes da bi cekao da se situacija smiri. A sto bi radio u tom periodu? Druzio se s ovim drugim ili ne?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijateljev neprijatelj, i obrnuto...   prijateljev neprijatelj, i obrnuto... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijateljev neprijatelj, i obrnuto...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lepa sela lepo gore,Vir, Neprijatelj najbolji srpski filmovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: