Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Umjetnost uz čaj (chat)

Go down 
+32
Dada289
Galileo Galilei
Akasha
SkywardSword
Madonna
dora
Shindayume
Korplikan
Lyra
Neo
Dantalion
Icarus
yuusha
legenda007
Melkior
flory
Zona
Fantom
hawara
Blizzard
Athena
Cinderella
Angelino croft
MoW
wanderer
biga
Skulptura
Legionar
Chakotay
Gea
Alpha
floridana
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimepet pro 09, 2011 5:06 pm

Dora pobjednice, imaš čast predložiti novu temu :)


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimepet pro 09, 2011 5:13 pm

dora je napisao/la:

kadu zubi

Taman posla. To mi se samo jednom dogodilo. Ne ponovilo se. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 1:02 pm

Chakotay je napisao/la:
Dora pobjednice, imaš čast predložiti novu temu :)


Ej, hvala hvala:) Slučajno sam izbivala, no evo upitati ću vas, želite li neki tematski natječaj tipa blagdanski prigodni, ili možda nešto treće, na primjer pada mi na pamet ODRAZI I SJENE, ako nije već ranije bilo. Ili nešto slično, sjetiti ću se....

I možda bi za bolji odaziv bilo dobro otvoriti topić za svaki natječaj posebno, nešto tipa "najava - natječaj taj i taj..." pa nešto nažvrljati oko toga. Da se lakše uoči...

Također zbog skromnog odaziva opet imam prijedlog da svatko pošalje barem dvije fotografije minimalno. Ako ne i tri. Sigurno imate nešto u arhivi....Tada bi možda bilo šarolikije i zanimljivije. pa možda i još netko svrati..
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 1:45 pm

ili recimo tema može biti žablja perspektiva. Tu možete naslikati što god želite. A ona je vrlo zanimljiva za oko.
Možda božćni ukrasi.
Evo izaberite što bi vam bilo najjednostavnije u ovo predblagdansko vrijeme junjave i obaveza.

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 3:35 pm

Što se mene tiče ja bi temu "Odrazi i sjene" jer mi se čini da imam jednu dobru fotku :)

Mislim da nam ne treba novi topic za najavu natječaja, ova teme ima najviše postova upravo radi najave nove teme, tako da bi ova teme tada zamrla. Jednako tako sam protiv da jedna osoba može poslati dvije fotke i to iz čisto sebičnih razloga, jer tada ne bi imao šanse protiv tebe ili flo. Protiv jedne fotke se možemo boriti, ali protiv dvije, jako teško ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 5:58 pm

Što se mene tiče, slažem se s Chakom po svim pitanjima. Dakle, može tema "Odrazi i sjene". Budem nešto uslikao. @Dora Slobodno daj neki rok do kojeg ti možemo slati slike. Božić mi se čini razumno vrijeme. zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 10:09 pm

haha.....ma nije......ja mislim da svatko sa više uradaka ima više šanse.....no ovo je bio samo mali prijedlog u namjeri da malo bude življe. :)

Okej, što se tiče posebnog topića, također bio samo prijedlog, jer recimo da nisam svratila slučajno ovdje, ne bih ni vidjela da ima natječaj, to kažem zbog nekog tko novi naleti....

Sa rokom ne znam, možda neka se i ostali izjasne, jer ako će im biti frka strka sada pred blagdane, možemo i dulji rok odrediti..

Dakle, evo možemo krenuti od danas a zadnji dan neka bude 23.12-ti.

Nadam se da će ostalima odgovarati ODRAZI I SJENE, pa neka to bude zadana tema. Premda sunca nema, ali ima vode, ako ništa drugo ima lokva na cesti zubi

...Ima i sjena lampe u dnevnom boravku, i svašta još...

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 277551548_3a6b1a28db
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 10:15 pm

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Images...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesri pro 14, 2011 12:58 am

Uuu super slikice, dakle Odrazi i sjene, već ti šaljem svoju fotku :)

Što se tiče prijedloga, hvala ti na njima, meni je malo žao što smo odbili baš sve tvoje prijedloge, nadam se da ćemo neki sljedeći prihvatiti :)

Što se tiče novog topica i da si slučajno naletila na ovaj, mi ponekad "reklamiramo" ovaj topic na drugim temama, npr. na kavi pa ljudi mogu vidjeti, a oni koji su češće na forumu kad tad zapaze ovaj topic, kao što si to ti napravila :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesri pro 14, 2011 1:09 am

dora je napisao/la:


Također zbog skromnog odaziva opet imam prijedlog da svatko pošalje barem dvije fotografije minimalno. Ako ne i tri. Sigurno imate nešto u arhivi....Tada bi možda bilo šarolikije i zanimljivije. pa možda i još netko svrati..
To bi bilo idealno i zanimljivo. :)
Ipak, vidjet ćeš da forumaši ponekad jedva uslikaju jednu fotku, zato se ponekad rokovi jako otežu, a kamoli dvije ili tri slike.
Iz tog razloga u ovim uvjetima ne bi imalo smisla tražiti povećanje broja fotki za natjecanje.

Inače, drago mi je da ima svježe krvi na Artu :D i fotke su ti stvarno odlične. ides

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesri pro 14, 2011 1:50 pm

Athena je napisao/la:
dora je napisao/la:


Također zbog skromnog odaziva opet imam prijedlog da svatko pošalje barem dvije fotografije minimalno. Ako ne i tri. Sigurno imate nešto u arhivi....Tada bi možda bilo šarolikije i zanimljivije. pa možda i još netko svrati..
To bi bilo idealno i zanimljivo. :)
Ipak, vidjet ćeš da forumaši ponekad jedva uslikaju jednu fotku, zato se ponekad rokovi jako otežu, a kamoli dvije ili tri slike.
Iz tog razloga u ovim uvjetima ne bi imalo smisla tražiti povećanje broja fotki za natjecanje.


A okej, razumijem.........:))







Zadnja promjena: Alpha; sub pro 17, 2011 9:32 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : popravak quotea)
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesri pro 14, 2011 1:51 pm

Chakotay je napisao/la:
Uuu super slikice, dakle Odrazi i sjene, već ti šaljem svoju fotku :)

Što se tiče prijedloga, hvala ti na njima, meni je malo žao što smo odbili baš sve tvoje prijedloge, nadam se da ćemo neki sljedeći prihvatiti :)

Što se tiče novog topica i da si slučajno naletila na ovaj, mi ponekad "reklamiramo" ovaj topic na drugim temama, npr. na kavi pa ljudi mogu vidjeti, a oni koji su češće na forumu kad tad zapaze ovaj topic, kao što si to ti napravila :)

e vidiš - u tom grmu spava zeko - KAD-TAD-zapaze....... zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesub pro 17, 2011 9:10 pm

@Dora...odlicna tema. I ja saljem fotku :) Mislim da ce ovaj puta biti vise izbora pri glasanju :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesub pro 17, 2011 9:53 pm

@Dora...e, u pravilima natjecaja je da se moze sudjelovati samo sa jednom slikom tako da opcija slanja vise slika ne igra. Minimalni broj slika da se otvori natjecaj bi bio tri (tehnicki moze i dvije al to zbilja nema smisla), a do sada smo najvise imali negdje oko 10 fotki za jedan natjecaj :)

Svakako vjerujem da ce ovaj put biti minimalno 5 fotki u natjecaju obzirom na naslov i tako to :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesub pro 17, 2011 11:42 pm

E vidjela sam da se šalje samo po jedna, ali sam bila tek predložila više, čisto zbog toga što ima malo učesnika ali nije prošlo, tako da ostaje po jedna fotka od svakog. :)

Evo, već su tri sličice stigle! Idemo! što se čeka! whee
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimened pro 18, 2011 1:37 am

Tri plus tvoja to je vec cetiri :D

A ima jos do 23. pa ce sigurno pasti jos koja :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimened pro 18, 2011 10:22 pm

ma bez mene ih evo ima 4! frosty
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimened pro 18, 2011 11:51 pm

prava si sretnica zubi
pa mislim da bi bilo dobro otvoriti top temu na artu u kojoj bi se službeno objavio natječaj i pravila. može biti i zaključana. čisto kao obavijest, jer ne zalaze svi doli na druženje pa da uberu reklamu. nekako mi stari forumaši već znamo di je šta ali novi se baš i ne snalaze. dora je upravo na to ukazala.
šta se tiče više fotografija. obično se na svim natjecanjima može poslati više fotografija, pa mi se ta ideja čini ok. ali izgleda da smo tu u manjini :smrc:
dajte malo fleksibilnosti. mogli bi bar probati.
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimesub pro 24, 2011 12:18 pm

Malo je gužvasto ovih dana, ali uspjela sam postaviti anketu i to čini mi se uspješno zubi

žao mi je što nisam stigla malo animirati još ponekoga, ali takvi su dani da se juri na sve strane.

Eno sličice su tamo, na žalost ima ih tek 6, ali su lijepe, eo čekaju klikove. foto



[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimened pro 25, 2011 5:12 am

ja kliknuo :)
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimened pro 25, 2011 1:31 pm

okej imaš pet, aj dovuci još nekog. raspa


zubi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimened pro 25, 2011 6:58 pm

Super dora, ima dosta fotki :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimened pro 25, 2011 8:22 pm

iskreno, nemam pojma za koju bi glasala. sve su izvrsne. bravo za sve!
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimepon pro 26, 2011 2:17 am

e i meni su sve dobre...:)

@ Chakotay, ma super ih ima obzirom na blagdane!

[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 3:04 pm

neckao sam se oko svijeta sjena i sjena dvorca i odabrao ovo potonje...@
[Vrh] Go down
Sponsored content





Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 28 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Umjetnost uz čaj (chat)
[Vrh] 
Stranica 28 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Umjetnost Pisanica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: