Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Umjetnost uz čaj (chat)

Go down 
+32
Dada289
Galileo Galilei
Akasha
SkywardSword
Madonna
dora
Shindayume
Korplikan
Lyra
Neo
Dantalion
Icarus
yuusha
legenda007
Melkior
flory
Zona
Fantom
hawara
Blizzard
Athena
Cinderella
Angelino croft
MoW
wanderer
biga
Skulptura
Legionar
Chakotay
Gea
Alpha
floridana
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened svi 06, 2012 4:57 pm

dora je napisao/la:

A vidi.....bio dobar ili loš moj prijedlog nebitno, no u nekoliko sam navrata predlagala ponešto, a sve u svrhu malo veće zainteresiranosti i povećanja broja učesnika, od slučajnog prolaznika kroz forum pa do ljudi koji ovdje obitavaju.... ali najgore je kao i općenito u životu, ne učiniti ništa. Ostati u mjestu.:)

Mi malo oprezniji rekli bi da je gore napraviti krivi korak nego ne napraviti korak. No, to je stvar životne filozofije. zubi

Naravno, pozdravljam konstruktivne prijedloge, iako ne mora naravno ništa od njih na kraju biti. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
dora
Žaba
dora


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 268
Age : 45
Location : Zagrebačka županija
Registration date : 29.04.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened svi 06, 2012 6:08 pm

MoW je napisao/la:
dora je napisao/la:

A vidi.....bio dobar ili loš moj prijedlog nebitno, no u nekoliko sam navrata predlagala ponešto, a sve u svrhu malo veće zainteresiranosti i povećanja broja učesnika, od slučajnog prolaznika kroz forum pa do ljudi koji ovdje obitavaju.... ali najgore je kao i općenito u životu, ne učiniti ništa. Ostati u mjestu.:)

Mi malo oprezniji rekli bi da je gore napraviti krivi korak nego ne napraviti korak. No, to je stvar životne filozofije. zubi

Naravno, pozdravljam konstruktivne prijedloge, iako ne mora naravno ništa od njih na kraju biti. :)
Ma znaš kaj. Pusti ti te ziheraše koji se nikad nisu makli s mrtve točke. A čak se ni ne pitaju, a da sam nešto nego ništa ipak poduzeo, možda bi bilo bolje. zubi Ili gore. Ali sam barem poduzeo sve što sam mogao. I ne mogu si ništa predbaciti.

I tak. :) zubi



Jao Chakotayu, kakva je ovo nedjelja nije fer, sutra do 5, ok! muha
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened svi 06, 2012 6:43 pm

dora je napisao/la:

Ma znaš kaj. Pusti ti te ziheraše koji se nikad nisu makli s mrtve točke.

Kak da ih pustim kad sam i sam ziheraš pa sam se ipak pomakao s mrtve točke, a to je bilo onda kad sam bio siguran da radim dobar korak. :)

dora je napisao/la:

A čak se ni ne pitaju, a da sam nešto nego ništa ipak poduzeo, možda bi bilo bolje. zubi Ili gore. Ali sam barem poduzeo sve što sam mogao. I ne mogu si ništa predbaciti.
I tak. :) zubi
Pitaju se, kako ne. Ali to sve ostane na pitanju koje onda racionalno odbace kao iracionalan korak. Tak ti to ide kod nas, da. :)

No dobro, ovo nije tema o tome pa se pustimo takvih rasprava...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepon svi 07, 2012 6:57 pm

Evo ga novi fotonatječaj Zeleni svijet je podignut. Ima jako lijepih fotki. Krenite sa glasanjem, traje do 15. :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepon svi 07, 2012 7:09 pm

Jeeeehej, stigle su nam fotke. whee
Moram priznati da su mi sve lijepe, morat ću razmisliti kojoj dati glas.
Inače, netko je rekao da će sa temom Zeleni svijet sve biti puno jednoličnih slika, ali mislim da slike uopće nisu na isti kalup. Zanimljive su i originalne. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:28 pm

jooj, drago mi je da ima dosta fotografija, ja sam glasala, i tek kad am vidjela fotonatječaj, sjetila sam se da sam i ja htjela sudjelovati... imala sam par fotkica, ali stvano postajem senilna conf1
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepon svi 07, 2012 9:35 pm

Je super su fotke, tema Zeleni svijet je meni jako lijepa i očekivao sam da će biti puno lijepih fotki. Druga i treća su nekako slične, ali sve ostale su svoje :)

@InaNNaa ne brini bit će još fotonatječaja, sljedeći već za nekoliko dana ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 9:32 am

imam samo jednu fotku, u stvari dvi ako računam svoju. produžila bi slanje fotografija do 02. 06. valjda će to biti dovoljno. ajmo još četri dana. ruke na sunce.
ostavila sam obavijest o fotonatječaju otvoren tako da pobjednici mogu i sami stavljati obavijesti a ne samo modovi i admini.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 2:43 pm

Bas dojdoh vidjet do kad se produzio rok. Znaci 02.06. Super :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepet lip 01, 2012 11:09 am

Sutra je 02.06. i nadam se da cu imati fotku. Imam more ideja al niti jedna mi nije bas kako sam zamislila kad ju idem realizirat... :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepet lip 01, 2012 10:42 pm

nema ništa u sandučiću... tuzni
ja sam svoju izvukla iz arhive. zadovoljna sam fotkom ali nisam zadovoljna s tim šta nemam volje ekperimentirati sa fotićem.
Alpha, to je obično tako. zato napraviš pun kufer fotki iz raznih uglova pa na kraju izabereš šta ti se najviše dopada.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened lip 03, 2012 10:00 am

Osim kad ne stignes ko ja juce conf1

Predlazem da se jos par dana produzi ja, obzirom si ti trenutno u guzvi, ja mogu preuzet reklamiranje teme (s time da fotke i dalje idu u tvoj sanducic) :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened lip 03, 2012 10:04 am

usvojeno. produžujem do 7.6.
to je četvrtak. ako ne stigne ništa do tada objavljujem ove dvi šta imam.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened lip 03, 2012 11:26 am

znači, fotonatječaj je "ruke", traje do 7.6 i slike se šalju u pm floridani?

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened lip 03, 2012 12:38 pm

Tako je....a ja cu vas do tad pilat na drugim temama da ufotkate ruke :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened lip 03, 2012 4:09 pm

ufotko sam jednu ruku... dosta vam je to, možemo se praviti da imam samo jednu a drugu mi je odgrizao dinosaur

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 10:55 am

Mislim da ce to bit sasvim OK :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimesri lip 06, 2012 10:20 am

4 fotke su pristigle. imate do sutra dovoljno vrimena da pošaljete uradak.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimesri lip 06, 2012 5:55 pm

bit ce valjda dovoljno...@ miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimečet lip 07, 2012 4:09 pm

Imam ideju al ne znam hocu moc realizirat do veceras. Sutra se otvara jel da?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepet lip 08, 2012 12:07 pm

Izgleda da Flo još uvijek nije otvorila. Možda te ipak pričeka?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimepet lip 08, 2012 5:42 pm

da...jos nije otvoreno...@ ceka
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimesub lip 09, 2012 8:35 pm

oće bit šta od fotonatječaja?

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimesub lip 09, 2012 9:17 pm

otvorila sam ga :D
sad se bacite na glasanje.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitimened lip 10, 2012 3:33 pm

Došle su slikice. ides
Jako se dvoumim pa ću još malo razmisliti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Umjetnost uz čaj (chat)   Umjetnost uz čaj (chat) - Page 35 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Umjetnost uz čaj (chat)
[Vrh] 
Stranica 35 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Lijepa umjetnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Art-
Forum(o)Bir: