Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Empty
PostajNaslov: Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji   Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Icon_minitimened lis 17, 2010 1:28 pm

Najbogatiji Indijac, Mukesh Ambani, ove sedmice se uselio u svoj novi dom u Mumabiju. Naravno, ne radi se o nimalo skromnom zdanju. Njegova nova "kuća" ima 27 spratova i vrijedi preko 715 miliona eura.

Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji B_101014075

Ambani će sa suprugom i troje djece živjeti na posljednjem spratu velebajnog zdanja, nazvanog Antilia, visokog preko 170 metara, odakle će moći uživati u predivnom pogledu na Mumbai i na Arapsko more.

Petočlana porodica će sama živjeti u modernoj zgradi. Ukoliko im bude dosadno moći će koristiti savremeno opermljenu teretanu, plesni studio, bazen ili otići u vlastito kino čiji je kapacitet 50 mjesta.

Kako pišu britanski mediji, na krovu zgrade postoje čak tri heliodroma, na nižim etažama se nalazi garaža za 160 automobila, a u zgradi ima najmanje devet liftova.

Indijski tajkun, predsjednik divovske kompanije Reliance Industries, je u izgradnju svog doma iz snova uložio blizu 50 miliona eura, no zgrada sada vrijedi skoro 15 puta više.

Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji 101014075.1_mn

Ambani, navodno, planira uposliti 600 osoba u svom novom objektu, međutim više informacija će biti poznato krajem mjeseca kada nekoliko rijetkih zvanica zaviri u njegov dom.

Prema magazinu Forbes bogatstvo Mukesha Ambanija se procjenjuje na 20 milijardi eura i četvrti je najbogatiji čovjek na svijetu.

Mnogi su kritikovali njegovu ogromnu investiciju u zgradu u kojoj će živjeti sam, pogotovo zbog toga što u Indiji većina porodica jedva preživljava u starim, oronulim straćarama.

Kritičari su istakli kako indijski tajkun ne bi trebao svoju moć pokazivati na taj način, međutim njegovi prijatelji su odmah stali u odbranu.

"On može, kao i svaki drugi čovjek, otići u kino i pogledati film. Sagradio je kuću u skladu sa svojim mogućnostima, kao što bi i svako drugi učinio. To je porodična kuća, a razlika je jedino u tome što je mnogo veća od ostalih", kazao je za Guardian prijatelj najbogatijeg Indijca.

IZVOR
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji   Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Icon_minitimepon stu 08, 2010 9:28 pm

Ne znam što će mu tako ogromna "kuća", ali ajde, nek mu bude face
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji   Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:00 pm

hehe... dođe čovjek kući i kaže:
"draga, mislim da nisi usisala 21. kat..."
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji   Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:06 pm

Sve je to lepo ali zgrada je zesce ruzna. Pre bih ziveo u nekoj skromnoj brvnari i stavio sve to unutra nego ovako. Pravi je "indijski ciganin" sve hoce da stavi a i upravu su ovi sto su rekli da pola njih nema za hleb a pola jedva zivi u rasturenim zgradama a on pravi nesto veoma skupo i ruzno da bi se istakao....

Za te pare bih napravio znas kakvu vilu na hawaima dubaiju ili na nekom lepom mestu nego kod ovih indijanaca.... Zar ne?????
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji   Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:37 pm

Totalna rastrošnost i bespotrebni kvadrati. neides
Osim toga, sama zgrada mi je arhitektonski totalno neprivlačna, kao i lokacijski. Neću sad ulaziti u moralne rasprave njegove odluke da živi sa peteročlanom obitelji u zgradi sa 27 katova, ali da imam ne znam koliko para, ne bih si odabrala stan u takvom neboderu. Radije bih kupila neku vilu uz more i na mirnijem mjestu, a ipak dosta blizu samom gradu.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji   Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbogatiji Indijac živi u 27-katnici sam s obitelji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Iskrenost u obitelji
» Dijete s ADHD-om u obitelji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: