Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prikazanja pred smrt

Go down 
+10
Rain
Zona
Dantalion
floridana
MisteryManiac
hromi
Chakotay
InaNNaa
Legionar
emina sipek
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimesub lis 30, 2010 3:48 pm

MisteryManiac je napisao/la:
http://danas.net.hr/svijet/page/2010/10/29/0602006.html?pos=n1

mozda ovo i nema veze ali lik je doslovno u prenesenom znacenju predvivio svoju smrt samo me zanima kako
Mogla je biti sada uistinu tužna šala. No baš mi se čini kao da je naslutio.
Otvaram novu temu! :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimesub lis 30, 2010 9:35 pm

ja sam kao mali video kako neko izlazi iz zida i sakriva se u krevet. on je bio kao neko bice iz kompjutera na taj nacin- kao nekki lik iz el.crta ako znate na sta mislim. nije me gledao samo je ulazio kroz zid i izlazio van i pod krevet ali nije obracao paznju na mene kao da je mislio da ja ne mogu da ga vidim, ako znate na sta mislim, kao da zna da ga ljudi ne vide ali ja sam ga video. nije imao gradju tj. licio je na coveka ali je bio sastavljen od linija, bezbroj linija- bas kompjuterski lik. a posle toga sam video na vratima nekog crnog velikog coveka bez lika samo je bio crn. on je stajao iza mog oca a ja i majka smo sekli kupus, secam se da je majka pricala sa ocem i tako sam ja zapazio tog crnog coveka.... eto ali na svu srecu niko nije imao neku nesrecu
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimesub lis 30, 2010 9:43 pm

ne mogu da verujem nastavio sam sa citanjem nekih postova i u ovom postu https://ce-4.forumotion.com/bliski-susreti-f6/tamno-strasno-biae-t1782-15.htm LEGIONAR je izbacio 2 slike "hat man" i hoded figure i ne mogu jos da verujem ova prva sa kapom hat man to je to. hahaha jos ne verujem to je taj lik sato sam gore napisao. jao hvala legi jos nisam zavrsio onaj post do kraja samo sam video slike i odmah sam hteo da ovo napisem da svi vidite. jos ne mogui da verujem. ja sam video hat man-a. I da to je bilo samo 1 i vise ga nikad nisam video :D
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimened lis 31, 2010 9:11 am

Legionar je napisao/la:
MisteryManiac je napisao/la:
http://danas.net.hr/svijet/page/2010/10/29/0602006.html?pos=n1

mozda ovo i nema veze ali lik je doslovno u prenesenom znacenju predvivio svoju smrt samo me zanima kako
Mogla je biti sada uistinu tužna šala. No baš mi se čini kao da je naslutio.
Otvaram novu temu! :)
kad otvoris daj link
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimepon stu 01, 2010 12:13 am

@miw, nema na čemu ;)

@MM, evo ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimepon stu 01, 2010 7:41 pm

ahahah ali jos ne verujem. Dal ima jos neko na forumu da je video ovog lika sem mene ????? :D
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 47
Registration date : 08.09.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimesub stu 06, 2010 11:36 pm

pozdrav emina i moje saucesce.
rekla si da cujes glasove po noci, mozda tvoj brat pokusava komunicirati s tobom, mozda ima nesto za reci sto nije stigao prije smrti.
nekad morate poslusati i glasove mozda vam pomognu
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimened stu 07, 2010 7:52 pm

darkside je napisao/la:
pozdrav emina i moje saucesce.
rekla si da cujes glasove po noci, mozda tvoj brat pokusava komunicirati s tobom, mozda ima nesto za reci sto nije stigao prije smrti.
nekad morate poslusati i glasove mozda vam pomognu

pametno kazes a sta ako glasovi nemaju reci nesto pametno ili potrebno nego kaze nesto sto ne treba ili nesto strasno sta onda??? I ne kaze se daba da ne treba komunicirati sa mrtvima
[Vrh] Go down
emina sipek
Prašina



Female
Capricorn Cat
Broj postova : 8
Age : 36
Location : zaprešić
Registration date : 25.10.2010

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimepon stu 08, 2010 9:28 pm

možda i ima za reči, ali svi koji su komunicirali sa mrtvima nisu još dugo živjeli, a ja na sreću imam još jednog malog brata i sinčiča koji me trebaju pa mi se i ne ide sa ovoga svijeta još!!
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 47
Registration date : 08.09.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 9:06 pm

nije bas tocno da svi koji su pricali sa mrtvima nedugo zatim umru.
bitno je samo kako komunicirate, dali samo slusate ili se upustate u raspravu.
slusanje vam nece naskoditi nikada
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimečet stu 11, 2010 6:12 am

obicno pred nesrecu ,sanjam da me zubi bole da mi trnu pucaju ispadaju to su tako jaki intezivni snovi da i fizicki prozivljavam tu bol uzas,od nesrece ovisi koliko ce ti snovi trajatai kojom jacinom..grozno kad znas da ce se nesto lose dogodit,samo je pitanje kome nekome koga poznajes ko ti je blizak..ili tebi..
[Vrh] Go down
emina sipek
Prašina



Female
Capricorn Cat
Broj postova : 8
Age : 36
Location : zaprešić
Registration date : 25.10.2010

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimesub stu 13, 2010 8:35 pm

maloprije sam išla uspavljivati sina i u sobi je radio samo tv, a kako imam na ormaru staklo vidjela sam iza sebe na zidu nekakvu sjenu, hodala sam dole gore po sobi i gledala svoju sjena, a kad sam se opet pomaknula sjena je ostala, ali ne moja, a mali je bio jako cendrav, inače nije takav kad ga uspavljujem, očito je netko bio sa mnom u sobi, izletila sam van i ne dam se više unutra!!
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimesub stu 13, 2010 8:40 pm

.


Zadnja promjena: Zona; ned sij 12, 2014 1:49 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
blue_jay
Prašina



Female
Pisces Dragon
Broj postova : 1
Age : 48
Location : osijek
Registration date : 16.05.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimečet pro 16, 2010 10:37 am

Nisam vjerovala ali ovo se i meni počelo događati....susjed mi je na samrti ,a njegova žena(pokojna od srpnja) dolazi svaku noć po njega....da nisam bila u kući i znala gdje su svi u to vrijeme rekla bi da se neko ludo šali....ali....stvari su puno drugačije i mogu reć neugodne....to lupanje iz poda i stropa su nevjerovatni...kao da netko lupa čekićem po betonu svom snagom...u vrijeme tih događaja glava me zaboli kao da mi ju neko u škrip stavio i priteže,a uši se začepe kao da sam zaronila na 40m dubine....svećenik je bio već dvaput posvetit kuću ali kao da nije....stavila bi fotku neobičnog orba ali neznam gdje i kako
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitimesub pro 18, 2010 2:36 pm

Da odgovorim na ovo gore pitanje za zube....
Kazu da kad sanjas da ti ispadaju zubi moze znaciti smrt ili da ce nesto lose da ti se desi....

Da se nadovezem na jos raniju temu, za pricanje sa mrtvima, ne morate ili ne mozete vi to da zaustavite to je sudbina. Ne mozes ti da odlucis dal ces da pricas sa njim ili ne on ce ti pricati ako hoce, a ti si u snu i retko kad znas da sanjas, a kad to shvatis tek onda mozes da se otrgnes sna... A malo ljudi su svesni da sanjaju i malo njih to zna...


[Vrh] Go down
Sponsored content





Prikazanja pred smrt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prikazanja pred smrt   Prikazanja pred smrt - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prikazanja pred smrt
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zdravko Markac, sef zagrebacke Porezne pred sudom
» Smrt Tragedije
» Smrt The Pirate Baya
» Smrt bliske osobe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: