Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jesam li normalan... ?

Go down 
+39
mind_challenge
Chakotay
josip21
bros
AVeT
frankenstein
Dragony
dr.chaos0
skin
Grinder
schmizzl
biga
PEPE-Top Secret
tomi
Skulptura
Fantom
Athena
Flamezar
Gea
klapa
Berny_Sinara
Michael Wittmann
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
Jaykof
None
Blizzard
malenaivi
satori-san
Neobicni forumas
bir
Milab
Svjetloisjena
Alpha
silver
gloria_g
zvezda
(CroM)Flash
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimepon vel 15, 2010 5:20 pm

@bros, da vidim jesam li dobro shvatio.
Normalan čovjek ne bi trebao patiti od ''IQ sindroma'', no sami prosjek ljudi, po tebi običan čovjek, od njega sve više i više pati? Ako je tako, slažem se, super post! miga
@Alpha, pitam se jel u stručnoj pomoći imaju džem od marelice kava

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimepon vel 15, 2010 6:24 pm

Da, jednostavnije i generalno receno;ono što je normalno danas, jucer i sutra nije. Društvo određuje šta je normalno i šta je "in".

Još jedan primjer iz života je i mentalni sklop pojedinaca.
Vecini je dovoljno biti prosjecni, a i oni koji su najbolji , i ulože malo više truda od ostalih, nemaju baš neki potcaj za još vecim napretkom, sve dok se pojavi konkurencija. dosta im je biti jednu stepenicu više od ostalih,tek toliko da su najbolji.

Mislim da bi društvu puno više koristilo da ljudi ne traže neke uzore koje pokušavaju dostici cijelog zivota, nego da se svako malo pogledaju,shvate svoje mane i prednosti i potrude se napraviti iduci korak i biti bolji nego sto su bili jucer.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimepon vel 15, 2010 8:23 pm

noci besane provodim pitajuci se jesam li normalan....zasto...??..

ee pa kad sam bio mali skoro sam zapalio vrtic...donio od kuce sibice i kad teta nije gledala ja se igrao....i zamalo uzgao cijeli vrtic.....i teta odgajateljica mi je rekla...."mali ti nisi normalan"....

i tako ja nisam puno pridavao paznje o cemu to bleblece teta odgajateljica...ono nije me zanimalo.....i tako ja krenem u skolu....i skoli bio dobar...uredno pisao zadace i jednom u 3 osnovne isli smo na izlet u zoo vrt...i gledali sva ta divna stvorenja onako tuznih ociju i meni ih je bilo zao...i ja izvadim sendic koji mi je mama spremila da imam i preskocim ogradu i dodjem do kaveza s tigrom....i pruzim unutra ruku s sendvicom...ono vidio sam da je tigar tuzan i bilo mi ga je zao....pomislih sigurno je gladan....i vidje to drugarica Mara i drug Zdravko i skocise brze bolje i odnesu me dalje od kaveza...i kaze ti meni drug Zdravko -"mali ti nisi normalan".....

i tako ja odmahnem rukom...ono sta oni znaju.....i ja krenem u srednju...ono dobar djak bio...slusao nastavnike....pazio na satu i sve po propisu....i jednog dana isprid skole cekamo da pocne nastava i meni bilo dosadno i ugledam kontejner na vrhu uzbrdice kraj skole i pomislim kako bi bilo zanimljivo taj kontejner izgurati na cestu i pustiti ga nizbrdo...ono ima li pilota u avonu....i tako zamisljeno-ucinjeno....i u pocetku je isao polako ali na pola nizbrdice je dobio ubrzanje i preskoci preko kornize i tocno u izlog od jednog ducana....naravno vozaci su psovali i izbjegavali taj kontejnerski projektil.....i odmah posli toga nastala zbrka i galama.....zvali su i organe reda da djeluju.....i tako ja ni kriv ni duzan okrivljen.....i kaze ti meni drug organ...."mali ti nisi normalan"....

i sta ja hocu s tim da kazem...??...pa pitanje je to....jesam li ja normalan ili sam samo bio nestasni klinac...???

a mozda sam i falio temu...nemam pojma...ali eto....
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 12:38 am

AVeT je napisao/la:
Ja ću reći i riskirati opstanak. Većina membera ovog foruma nije normalna, to su redom ljudi koji pate od halucinacija, niskog samopoštovanja, nadalje, nečeg suprotnog-narcidnosti, patološke bolesti nazvane "brojka pored mog IQ-a je daleko niža od one na vagi" ili oprečne "moj IQ je toliko visok da mi ne dozvoljava da napustim sobu, naprosto, ne mogu izaći". Jesam li normalan, oh dakako evil
...eto, a ti ipak s većinom membera ovog foruma raspravljaš o tome da oni nisu normalni, a ti jedini jesi. E sad, ja ne mogu a da se ne pitam tko će te podržati u tvojim razmišljanjima lol!

@Alpha ides

@Legi, imaju oni i džem od marelece, ako baš želiš :)

@Josipe pa ti stvarno nisi normalan ;)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 1:17 am

Ma nije to džem od marelice za mene, nego mog prijatelja AVeTa raspa

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 2:35 am

Ponovno sam pročitala uvodni post i poistovjetila ga s današnjim danom face

Jutros sve što sam radila imala sam osjećaj da sam to upravo sanjala... sa svakom osobom kojom sam se dopisivala već sam znala da će to reči. Neki osjećaj ponovljenog ili bar predpostavljenog.. ali ne bi to strpala pod deja vu.. jer je neki drugi osjećaj u pitanju.. neke druge spoznaje
U biti.. naprimjer upalim laptop i otvorim neku stranicu i u glavom mi prođe: Pa gle ovo sam sanjala ...

i čitam vas dalje....
Dijagnoza: niste normalni kava

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 2:48 am

Nitko nije normalan.. i ne shvačma zašto bi itko želio to biti.
Normalnost su idealni kalupi koje je civilizirano moderno društvo odredilo i naložilo čovjeku da se oblikuje tako... to je štancanje.. Ja osobno preferiram one koji ne ulaze u kalupe društva i ne prišivaju uz sebe neke etikete normalnosti i još se hvale kako su jedni od stotine istih kava
Na kraju krajeva normalnost je iluzija... svatko ima svojih mušica koje nas čine jedinstvenima :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimesub vel 20, 2010 11:13 pm

Imam jedno pitanje, često kada samo sklopim oći vidim prizore, statične nećega sto nikada prije nisam vidio, nisam siguran jeli to samo moja mašta, ili nešto drugo?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimened vel 21, 2010 12:15 am

Lud je samo onaj cija se ludosc nepoklapa sa ludoscu ostalih...


nemam vise nista za rec
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimened vel 21, 2010 9:24 pm

mind_challenge je napisao/la:
Imam jedno pitanje, često kada samo sklopim oći vidim prizore, statične nećega sto nikada prije nisam vidio, nisam siguran jeli to samo moja mašta, ili nešto drugo?

I meni se često događa da kad sklopim oči vidim nekakve prizore, to su najčešće nekakva bića o kojima nikad ni sanjala nisam... A uopće nisam razmišljala o tome u tom trenutku...
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:29 pm

Upravo sam čula da je nešto tiho mjauknulo, pomislila sam "Sigurno je to Maza ispred vrata i želi ući." kad ono otvorim vrata, a nikoga nema... Što mi je u zadnje vrijeme? :S
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:42 pm

Naš mozak stvara većinu tih situacija. Meni se dogodi da pomislim na neku hranu i osjetim njen miris, premda mirisa zapravo nema. Ili pomislim kako pas spava u blizini i čujem njeno disanje, a onda skužim da je u drugoj sobi iza zatvorenih vrata. Mislim da se ne radi o nečem nenormalnom u takvim slučajevima, prečesto se događa. No ako obratimo pažnju na tu pojavu, možda otkrijemo da svijet ne funkcionira sasvim onako kako mi to obično zamišljamo :)
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:44 pm

Fora je u tome što u tom trenutku uopće nisam razmišljala o mačkama nego sam čitala postove na forumu... zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:47 pm

Možda je tvoja podsvijest ipak tražila macu. Svi mi istovremeno funkcioniramo na više razina
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:51 pm

Može i to biti :)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:57 pm

Na sve to utice mozak. I ja, ali tvrdim da se i ostalima to dogadja da "kao" osetite osobu a ona je iza vas i zeli da vas uplasi- drug ili drugarica. Nasa cula koja nisu razvijena tj "6-o culo" mogu nekako uticati na mozak i naterati telo da se okrene i pogleda sta je iza nas. To se svima sigurno dogadjalo ali koliko ja znam to naucnici jos nisu otkrili kao i da mi nas mozak koristimo 10%. Ko zna sta ce mo sve moci kad budemo u stanju da koristimo svih 100%. Mozda cemo moci i levitirat i predvidjati i ko zna sta sve....
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 5:41 pm

ja znam da nisam normalna, ali to mi je postalo normalno
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 6:45 pm

slažem se, i s tim se da živjeti
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimesri kol 18, 2010 3:21 am

jel se ikome desavalo da se probude usred noci sa osjecajem kao da su im ruke utrnule tj kompletni torzo da nemogu podici glavu i osjecaj tezine na prsima,predebeo mrak oko tebe(da znam da zvuci debilno) i osjecaj povlacenja za nogu znaci ne osjecaj stiska oko noge nego vise kao da je cijela noga obgrljena i vuce te nesto van?i da ogroman strah
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimesri kol 18, 2010 12:03 pm

Jesi li sigurna da se to događa kad si budna? Ovo što si opisala bi vrlo lako moglo biti ono o čemu raspravljamo već neko vrijeme na forumu - PARALIZA SNA. Malo prošvrljaj po pdf-ovima s težištem na snovima pa vidi što bi se tamo dalo doznati. :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimesri kol 18, 2010 12:47 pm

Da, isto mislim da je paraliza sna...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 6:38 am

da definitivno budna jer vidims ve u sobi,vani cuem sasvim normalne zvukove i eto sve je normalno...osim moe psihe ocito strah
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 4:07 pm

To ti je paraliza sna.
Laički rečeno, mozak se probudi, ali tijelo ostaje spavati.

To inače nije ništa neobično jer nam je tijelo paralizirano tokom REM faze sna, samo što
toga nismo svjesni jer sanjamo. Iznimka su ovakvi slučajevi tj. slučajevi paralize sna.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jesam li normalan... ? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jesam li normalan... ?
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Koliko ste vidoviti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: