Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jesam li normalan... ?

Go down 
+39
mind_challenge
Chakotay
josip21
bros
AVeT
frankenstein
Dragony
dr.chaos0
skin
Grinder
schmizzl
biga
PEPE-Top Secret
tomi
Skulptura
Fantom
Athena
Flamezar
Gea
klapa
Berny_Sinara
Michael Wittmann
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
Jaykof
None
Blizzard
malenaivi
satori-san
Neobicni forumas
bir
Milab
Svjetloisjena
Alpha
silver
gloria_g
zvezda
(CroM)Flash
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesri svi 27, 2009 1:03 am

Berny_Sinara je napisao/la:
ma normalan je ;D
dobro normalan je ali je lud lol!
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesri svi 27, 2009 10:02 am

ja znam da nisam normalan ovako il onako ;)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesri svi 27, 2009 10:33 am

to je samo vidoviti san. to se meni milion puta dogodilo. promatraj to, jako je zanimljivo....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimečet svi 28, 2009 12:30 am

moze biti ;D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesub svi 30, 2009 1:30 am

takve su se meni stvari u zadnje vrijeme počele događati. odkad sam krenula su budističkom meditacijom za spavanje
sad ne znam što je stvarnost, a što san i da li se meni to već negdje dogodilo...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesub svi 30, 2009 2:42 pm

joj :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesub svi 30, 2009 4:12 pm

Gea je napisao/la:
takve su se meni stvari u zadnje vrijeme počele događati. odkad sam krenula su budističkom meditacijom za spavanje
sad ne znam što je stvarnost, a što san i da li se meni to već negdje dogodilo...
Meni se ove noći to dogodilo. Sanjao sam da se idem ispovjediti u crkvu ( suspect ) i tamo je jedan od svećenika bio moj tata (još veći suspect ), i prije nego se želim ispovjediti jedna žena počne umirati odvratnom smrću - nešto ju napada. I sada se odmah mijenja okurženje sna, znate ono, više nema tamo više svećenika nego samo jedan, i više nema mene, nego samo gledam što se zbiva. I taj drugi svećenik isto počinje umirati jer ga nešto napada. Sada više nisam u crkvi nego na udaljenosti vidim neki veliki 'događaj' (event), puno je ljudi. Vidim neko biće koje, ajmo reći puca laserima, tako izgleda, makar nisu laseri. Sada gledam kroz to biće i vidim kako napada ljude na razne načine, jedan od njih je da ljudi polude i istrgnu se iz kože. On je kao bolest, ako dođeš u kontakt s osobom koju kani napast, napast će i tebe. Par puta sam mu i facu vidio.
Poželim se što prije probuditi, znam da sanjam. I probudim se. ODem pogledati svog mačka i odjednom je moja bilj. iz eng u rukama u kojoj mi piše da sam zaražen - da je moj mačak na mene prenio to. Pomislim kako sam probuđen, a da je zvijer živa i da će doći po mene, nemam spasa. Penjem se na krov da se bacim sa njega i ubijem. Ali ja padam sporo kao pero zubi
Opet se probudim i idem prati zube. Ono što je zanimljivo da je kupaonica bila ista, a samo ogledala i vode u školjci nije bilo u njoj. Opet u daljini vidim kako se to biće bori s nečim.
Još jednom se probudim i idem se uvjeriti da mi mačak nije mrtav. Vidim da je biće u blizini i odjednom sam ja u koži mačka, želim pobjeći od njega. Dolazi do mene i ja umrem.
Opet se probudim, no ovoga puta sam skroz obučen, s opranim zubima i sve... I mislim si da sam se napokon probudio, kada odjednom skužim da će biće doći pa bježim prema bolnici. Tada sam bježao i pao.
Opet se probudim, i to zapravo, ali više nisam siguran jesam li budan ili ne, u strahu sam i sam sam doma, gledam di mi je mačak, ali ga nema vani i onda napokon skužim da sam se - probudio conf1 raspa

Nikada nisam imao tako naporan san sa svim tim buđenjima!!!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesub svi 30, 2009 5:39 pm

A konačno, čitam čitam, i nikak da se probudiš -.- lol
Al zanimljiv san :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesub svi 30, 2009 6:03 pm

jako je zanimljiv san :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 8:47 pm

začudno i ja kad sanjam da se probudim u snu prvo što idem raditi je prati zube face
brinemo se o higijeni i podsvjesno zub

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesri lip 03, 2009 12:44 am

istina lol :D meni je najbolje kada se zahod sanja :D
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimesub lis 17, 2009 11:34 pm

Deja vu
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 12:34 am

Ne znam točno pod koji bi topic točno ubacila svoje pitanje. Neka bude pod ovim. Nemam neka spektakularna iskustva sa paranormalnim, teleportacijama, astralnim projekcijama i sl., ali se ponekad pitam da li se svima dogadjaju slične, pomalo neobične stvari poput meni. confused

Normalno znam pričati s nekim i jako često mi se dogadja da nešto napravim, npr. sagnem se, uzmem neku stvar u ruke, nešto kažem.
Istog trena mi glavom prodje misao da sam sigurna kako sam tu istu kretnju, stvar, rečenicu već izgovorila na identičan način istoj osobi i kao da sam već sekundu prije znala što slijedi ili kakva će biti reakcija druge osobe.
Naglasak je na tome kako imam dojam da ponavljam nešto što sam već prije uradila, samo toga postajem svjesna u tom trenutku kada napravim neku radnju, a ne prije toga.
Kao da se nečega sjećam, ali ne znam na koji način da li putem snova, razmišljanja...

Ipak, nije to takav bauk, s obzirom na opisana iskustva koja mnogi od vas imaju. Možda se to svima dogadja. :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 12:44 am

To sto se tebi desilo Athena je fenomen koji se zove na Francuskom "Deja vu-deza vi" ili po naski "vec vidjeno".

Evo ovdje imas malo opsirnije o tom fenomenu:
http://astrokrug.com/astrologija_1_zanimljivosti/deja-vu.htm
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 1:01 am

Ajde nek mi netko ovo objasni. Prije par godina, druzio sam se s jednom curom koja je predvidala pozive i sms poruke na mobitelima suspect

Evo dogadaja. Ta frendica i ja smo nesto razgovarali, drustvo oko nas, normalna vecer u kvartu. Ja njoj nesto pricam, kad ona od jednom: "Nekom dolazi poruka!". Sad ja stanem, mislim si sta je ovoj, i nakon nekoliko trenutaka frendu stigne sms poruka. Svi smo mislili da je slucajnost i smijali se skupa sa njom. Nekoliko dana kasnije, bio sam s njom u tramvaju, i vozimo se mi prema trgu, a ona meni: "Zvoni ti mobitel." Ja se sad pipam po dzepu kako bi osjetio dal vibrira ili nesto, jer mi se puno puta desi da netko drugi cuje moj mob. a ja ne. No, nije vibrirao, i pitam ju onako kao: "Kaj ti pricas, nist mi ne zvoni" i pokazujem joj mobitel. Pocnem spremati mobitel natrag u dzep, i eto ti vraga. Zazvoni. To joj se dogadalo puno puta, ne samo samnom, nego i sa drugim ljudima. vise nisam s njom u kontaktu, tako da neznam dal se to jos uvijek desava, ali eto. To je jedna stvar koja mi nikada nece biti jasna.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 1:07 am

Fantom je napisao/la:
To sto se tebi desilo Athena je fenomen koji se zove na Francuskom "Deja vu-deza vi" ili po naski "vec vidjeno".

Evo ovdje imas malo opsirnije o tom fenomenu:
http://astrokrug.com/astrologija_1_zanimljivosti/deja-vu.htm

Hvala, nisam ni sumnjala u svoju normalnost! whee
Ipak, mislila sam da bi se možda moglo o tome raditi, ali mi je bilo malo teže sve definirati. Prema članku imala sam "privilegiju" upoznati sve 4 deja vu vrste. Prekrasno! lood
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 1:09 am

Skulptura je napisao/la:
Ajde nek mi netko ovo objasni. Prije par godina, druzio sam se s jednom curom koja je predvidala pozive i sms poruke na mobitelima suspect

Evo dogadaja. Ta frendica i ja smo nesto razgovarali, drustvo oko nas, normalna vecer u kvartu. Ja njoj nesto pricam, kad ona od jednom: "Nekom dolazi poruka!". Sad ja stanem, mislim si sta je ovoj, i nakon nekoliko trenutaka frendu stigne sms poruka. Svi smo mislili da je slucajnost i smijali se skupa sa njom. Nekoliko dana kasnije, bio sam s njom u tramvaju, i vozimo se mi prema trgu, a ona meni: "Zvoni ti mobitel." Ja se sad pipam po dzepu kako bi osjetio dal vibrira ili nesto, jer mi se puno puta desi da netko drugi cuje moj mob. a ja ne. No, nije vibrirao, i pitam ju onako kao: "Kaj ti pricas, nist mi ne zvoni" i pokazujem joj mobitel. Pocnem spremati mobitel natrag u dzep, i eto ti vraga. Zazvoni. To joj se dogadalo puno puta, ne samo samnom, nego i sa drugim ljudima. vise nisam s njom u kontaktu, tako da neznam dal se to jos uvijek desava, ali eto. To je jedna stvar koja mi nikada nece biti jasna.

Ne znam, prema ovome izgleda da se radi o nekoj vrsti vidovitosti. Neka se izjasne oni koji više znaju.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 3:13 pm

pa da rekla bi ija da je vidovitost :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 3:22 pm

Athena je napisao/la:
Skulptura je napisao/la:
Ajde nek mi netko ovo objasni. Prije par godina, druzio sam se s jednom curom koja je predvidala pozive i sms poruke na mobitelima Jesam li normalan... ? - Page 4 Suspect

Evo dogadaja. Ta frendica i ja smo nesto razgovarali, drustvo oko nas, normalna vecer u kvartu. Ja njoj nesto pricam, kad ona od jednom: "Nekom dolazi poruka!". Sad ja stanem, mislim si sta je ovoj, i nakon nekoliko trenutaka frendu stigne sms poruka. Svi smo mislili da je slucajnost i smijali se skupa sa njom. Nekoliko dana kasnije, bio sam s njom u tramvaju, i vozimo se mi prema trgu, a ona meni: "Zvoni ti mobitel." Ja se sad pipam po dzepu kako bi osjetio dal vibrira ili nesto, jer mi se puno puta desi da netko drugi cuje moj mob. a ja ne. No, nije vibrirao, i pitam ju onako kao: "Kaj ti pricas, nist mi ne zvoni" i pokazujem joj mobitel. Pocnem spremati mobitel natrag u dzep, i eto ti vraga. Zazvoni. To joj se dogadalo puno puta, ne samo samnom, nego i sa drugim ljudima. vise nisam s njom u kontaktu, tako da neznam dal se to jos uvijek desava, ali eto. To je jedna stvar koja mi nikada nece biti jasna.

Ne znam, prema ovome izgleda da se radi o nekoj vrsti vidovitosti. Neka se izjasne oni koji više znaju.

Ja bih rekla da ima problema sa srcem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 3:35 pm

Nema peacemaker, to je i meni bila prva pomisao. :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 4:37 pm

Ja sam imao privjesak s takvim detektorom
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 4:42 pm

@Skulptura, ne mora imati peacemaker...nemam ga ni ja pa ako mi je mob blizu srca osjetim kao neko treperenje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepon lis 19, 2009 6:21 pm

Ma daj? Nebi nikad rekao da to ima veze. A jel osjetis sta i kad je mob., kojem dolazi poziv ili sms, malo dalje od tebe? Recimo 2-3 m?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepet stu 06, 2009 2:40 am

Definitivno nisi normalan lol ili jesi ako je večina luda jesi ti onda normalan a stvarno normalni zapravo nenormalni ma nekužin ode ništa ko je ode lud ko pije a ko plača (a meni se sad piša)

lol sprd nekužim ni sam ovo šta sam napisa
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitimepet stu 06, 2009 2:42 am

Što smo ono rekli o pisanju, Pepe?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jesam li normalan... ? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jesam li normalan... ?
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Koliko ste vidoviti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: