Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim

Go down 
+5
Zona
Chakotay
Blizzard
Skulptura
Alpha
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitimečet stu 25, 2010 1:19 am

Chak, policija mora to raditi. To im je rutina za vozače koji ne žele stati milom.
Ako se netko luđački vozi po autocesti onda ga moraju na neki način zaustaviti jer mogu
nastradati krivi ljudi. Naravno da takvu akrobaciju neće izvoditi ako se nalaze ostali auti oko
njih nego pričekati da dođu na "čist" dio autoceste ili sl.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitimečet stu 25, 2010 1:22 am

znam Chak. al ovaj potez na širokoj cesti i nije opasan kad imaš dobro auto... svaki iole bolji vozač bi to trebao kontrolirati. al ipak da se na temu vratim, ono što su ovi ljudi radili je nedopustivo! osobito kad se u obzir uzme da je čolak "profi" vozač utrka...
jbg, žao mi cure i žao mi što ni jedan od njih neće dana u zatvoru provesti...
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitimečet stu 25, 2010 4:16 am

Chakotay je napisao/la:
@wanderer taj Čolak i Opačak su također slobodni raditi što žele, baš kao i ta cura koja je poginula.

Malo mi je čudana ta definicija slobode. Jest, svatko može slobodno raditi što želi ali pritom ne smije ugrožavati slobodu drugog.
Žrtva svojom slobodom izbora nije ugrozila nikoga od ove dvojice.
Sloboda izbora je ograničena moralnim i zakonskim okvirima.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitimečet stu 25, 2010 11:28 am

A znam da ti je čudna, čudna ti je kad krečeš od pogrešnih premisa, krenuo si od toga da Bog ne postoji, pa si slobodi dodao ograničenja, nisam siguran niti što podrazumjevaš pod moralom...

Alpha ti je već pokušala objasniti da Bog nije strogi sudac koji nameće moralna pravila kojih se mi moramo držati ili nam se ne piše dobro. Stvari su malo drugačije i idu malo šire od toga. No o tome na nekim drugim temama.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitimečet stu 25, 2010 2:06 pm

@Biga...ja sam samo stavila taj video da se vidi kako se tako nesto izvodi i kako to moze izgledat.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitimečet stu 25, 2010 5:34 pm

znam Alpha, ne brini.. ovo je meni najbolja policijska potjera... kako ga uloviše... pravo...
da u nas policija ovo radi budalama koje ugrožavaju druge, drugačije bi bilo..
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitimečet stu 25, 2010 6:20 pm

Chakotay je napisao/la:
A znam da ti je čudna, čudna ti je kad krečeš od pogrešnih premisa, krenuo si od toga da Bog ne postoji, pa si slobodi dodao ograničenja, nisam siguran niti što podrazumjevaš pod moralom...

Alpha ti je već pokušala objasniti da Bog nije strogi sudac koji nameće moralna pravila kojih se mi moramo držati ili nam se ne piše dobro. Stvari su malo drugačije i idu malo šire od toga. No o tome na nekim drugim temama.

Nisam ja dodao ograničenja slobodi već društvo svojim zakonima i moralnim normama. Dakle o tome niti diskutiram niti ću.
Moj komentar se odnosio na pitanje slobodne volje (kako ti voliš reći). Zato me to i začudilo.

Alpha je u svom postu lijepo napisala kako pojedinci doživljavaju boga i ja nisam imao potrebu to komentirati jer mislim da svatko ima pravo na autentičnu
i individualnu potragu za istinom. Odgovori do kojih će netko doći u toj potrazi nisu konačni već samo još više produbljuju pitanja. A u tome i jest smisao.
Nije bitan cilj već potraga, znatiželja, istraživanje. Cilj je samo putokaz do zadnjeg odredište na kojem svi završavaju svoj put.

Moral? Ne volim o tome ali ću reći da ti i ne moraš biti siguran u to što ja podrazumijevam pod time. A i zašto bi?
Bitno je da ti budeš siguran u svoje podrazumijevane istoga.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim    Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sa 200km/h u smrt - nitko se ne osjeća krivim
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Smrt Tragedije
» Smrt The Pirate Baya
» Prikazanja pred smrt
» Smrt bliske osobe
» Moze li se sprijeciti smrt zvijezde?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: