Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kiesha Crowther

Go down 
+5
primitive101
Alpha
Legionar
Chakotay
MoW
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimened pro 12, 2010 5:31 pm

Šaman i čuvar mudrosti, Amerikanka Kiesha Crowther odašilje poruku da se sjetimo tko smo i zašto smo ovdje. Poručuje nam da živimo od srca i volimo sve. Na taj način ćemo postati inteligentniji i pomoći ćemo Zemlji da se izvuče iz velikih problema s kojima je suočena.

U dirljivom intervjuu poručuje nam i da naša nebeska braća čekaju trenutak kad će većina nas živjeti od srca i da će nam tada doći i početi nas učiti. Zasad nismo spremni s Njima se naći, budući da bi ih, iz neznanja i straha počeli napadati.

Intervju od nekih pola sata možete poslušati OVDJE.

Zanima me što mislite o Kieshi, smatrate li da razumije o čemu govori, vjerujete li njenoj poruci?



_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimened pro 12, 2010 7:58 pm

Sad po prvi puta čujem za tu osobu. Sviđa mi se njena poruka. Poručuje nam da se manje bojimo i da više volimo druge ljude, životinje, sva živa bića i našu majku Zemlju.

Kaže da može komunicirati sa izvanzemaljskim bićima, koja nam se ne žele javiti, jer ih se previše bojimo. No iako nas vole, ona kaže da nam ta bića neće dozvoliti da uništimo prirodu i našu Zemlju. Nadam se doista da neće.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimened pro 12, 2010 8:54 pm

I ja se isto to nadam. No Kiesha nije rekla kako će nas ta bića u tome spriječiti. Pada mi na pamet da možda oni krugovi u žitu su neki način na koji se Zemlju nastoji liječiti za rane koje joj mi zadajemo...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimened pro 12, 2010 10:23 pm

Ovo me zaista iznenadilo.
Prekjučer sam sa sestrom prvi puta pogledao jedan Kieshin video koji joj je pak bio upućen od jedne specifične osobe, da se tako izrazim, i rekao kako se slažem s njenim mišljenjem (što se tiče religije, ljubavi itd.), ali ne i s njenim vjerovanjem da smo pred prekretnicom i u jednom važnom vremenu, kao i da postoje ta druga bića... da, to. Uglavnom, nije mi palo na pamet pitati nekoga jel zna za nju niti postaviti na CE-4. Ne znam zašto.
Upravo sam bio malo potišten i reko, ajde, upalit ću računalo i nadam se da ću naći nešto znakovito na njemu, nešto što će mi reći da nismo tako sami i napušteni. I eto, naletim na ovu temu i prođe me nekakva energija.
Od svih mogućih vremena, MoW se sjetio to otvoriti baš danas hug
Ako se zavaravam, ako je ovo slučajnost, onda je itekako dobra iluzija.



Evo, pogledajte video. Meni baš nije jasan dio kada spominje mentalno zaostale ljude misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimened pro 12, 2010 11:45 pm

@Legi Drago mi je da sam upravo sad otvorio ovu temu.
Znaš, uvijek kad misliš puno o nečemu, to pohranjuješ u podsvijest. A ona je povezana i mi smo svi međusobno povezani. Pa onda ona djeluje i na mene. :)
Meni je na Kieshu ukazao otac, a njemu je na to ukazao jedan njegov stari prijatelj i ujedno osoba vrlo širokih svjetonazora. Malo osebujan lik, u svakom slučaju. zubi

Slažem se s Kieshom da je religija previše restriktivna i previše u domeni uma i ega. Barem službena verzija religije. Isto tako se slažem da je ljubav jedina prava vrijednost na temelju koje možemo graditi svoj život i život drugih. Duboko vjerujem i u postojanje tih drugih bića o kojima ona govori jer imam nekoliko dobrih razloga za to.
Što se prekretnice tiče, tu nisam siguran. Ne mogu reći se da polovi naglo pomiču, jer to jednostavno nije točno. Barem nema znanstvenih podataka o tome. Također ne mogu tvrditi da je incident u meksičkom zaljevu globalni problem. Ipak, ne mogu tvrditi da to nije tako, jer nemam dovoljno podataka. Ono što me jedino brine kod ove žene to je da ne kaže gdje je i kako ona saznala za obujam tih problema. Je li to osjetila duboko u sebi, je li bila u meksičkom zaljevu, je li joj je netko drugi objasnio situaciju?

Ono što mi je sasvim razumljivo, to je da može komunicirati s višim bićima. Nije jedina, takvih ljudi ima dosta. Vjerujem i da može vidjeti energije oko svih živih bića, no nije objasnila koja to bića ona smatra živima. Gdje je granica života, to bih ju pitao da sam tamo bio. Isto tako, fascinantna mi je njena sposobnost komunikacije sa životinjama. Poznati su slučajevi iznimno dobre komunikacije čovjeka i životinja, čak i kod ljudi koji naizgled nisu ni u čemu drugom posebni. Jednostavno, radi se o daru boljeg razumijevanja drugih bića.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 12:16 am

Koji su tvoji razlozi dubokog vjerovanja u bića koja postoje u njenom kontekstu priče, dakle, koja neće dozvoliti da Zemlja bude uništena i koja će nam pomoći kada za to budemo spremni? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 12:22 am

@MoW u meksičkom zaljevu se izlilo jako, jako, jako puno nafte, imam dojam da je ona uz to što je čula i čitala o tome, kao i svi mi, osjetila još nešto, jer je doslovce plakala kad je govorila o tome :(

@Legić sinkronicitet je na ovom forumu jednostavno zarazan ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 12:55 am

Pogledala sam Legijev video prvi. MoW-ov sam pocela gledat i pocetak je skoro identican ko na Legijevom, a obzirom da traje pola sata odlucila sam ipak ici spavati pa sutra nastavit.

Na osnov ovog sto jesam pogledala reci cu da je pitanje sto se tocno misli pod "mijenjanje polova". Ljudi koji nisu od neke struke mogu koristiti pojmove koji u samoj struci znace nesto vrlo konkretno. A pitanje je sto to znaci "njima".

Sto se tice meksickog zaljeva...mislim da znanje o tome ne vuce iz izvora koji potjecu od covjeka. Cak da je osobno bila tamo to ne bi nista tehnicki znacilo kada ona nije strucnjak. Ne znam od kuda je dobila poruke koje je dobila ali ako je to istina (sto bi moglo biti) tada sam prilicno sigurna da vladajuci ne bi dozvolili da to narod sazna (kao sto ne daju da znamo za vanzice iako znamo).

Van toga bih jos dodala da se mogu skoro u potpunosti poistovjetiti za zenom i definitivno potvrditi da nije jedina i da ima jos takvih "feakova". Dapace, jako puno (kako i kaze) ali su zatomljeni.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 3:45 am

@ Legi Ja je nisam cuo sta prica o mentalno zaostalim,mozes li ti reci sta je rekla?

A to za polove,ja koliko znam kad se oni idu mjenjati to traje i po 10.000 godina da se promjene,i to ide jako polako.Ali to sve nije ni bitno,super mi je njen sto se kaze "attitude".neko ce reci da je luda(ko moja sestra danas) ali opet je masu pozitivna...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 4:05 am

I da jako mi je cudno sto na oba seminara govori potpuno iste rjeci,isto reaguje i u istom trenu place ili mjenja izraze lica.Ko neki robot,svega mi...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 11:30 am

Alpha je napisao/la:
Van toga bih jos dodala da se mogu skoro u potpunosti poistovjetiti za zenom i definitivno potvrditi da nije jedina i da ima jos takvih "feakova". Dapace, jako puno (kako i kaze) ali su zatomljeni.
Kaže da je potrebna 1/3 svih ljudi da se preokrene trend, nadam se da će nas se skupiti toliko face

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 1:06 pm

@Primitive...mislim da to sa polovima je nesto "pobrkala" tj. da misli na nesto posve petnaesto jer ovo sto prica ne moze biti. Moguce i da je luda. Ljudi puknu uslijed preintenzivnih dozivljaja. Tako da nije ni to za odbacit. Medjutim to sto je potencijalno luda ne znaci da nije i u pravu, jelte.

E, da...sto se tice mimike i plakanja...pa, kontam da je naucila sto mora reci pa ponavlja isto. Isto tako kontam da se rasplace na iste stvari jer je logicno da se rasplace na ono sto ju dovodi do placa. A mimika mi nije bas jasna...zapravo nema izrazenu mimiku...stalno mi zraci isto... Ali slazem se da sve u svemu je malo freak-i.

@Chak...cisto sumnjam...mislim...evo ti si svjestan puno toga, kao i jos ljudi ovdje...a opet...svaki dan idemo na posao, doma, dnevni ritam, klasika...mozemo tu nasu svijest poljubit u dupe :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 2:06 pm

Ma odakle njoj to da se polovi tako brzo mijenjaju da se štimaju kompasi ili neki vrag da avioni mogu letjeti. Nedvosmisleno je dala do znanja na kakve polove misli. To po meni ne stoji od onog što je pričala.

Isto tako sam sumnjičav prema velikim promjenama o kojima priča da dolaze. 2 godine je kratak period za tako nešto, a isto tako je li rekla odakle joj to da dolaze promjene. Od vanzemaljaca?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 5:12 pm

@Primitive i Alpha Da, žena je i meni malo freaky. Ima previše jednoličan glas kao da joj je netko isprao mozak i nasnimio neku vrpcu pa sada samo nju ponavlja. Ne znam zašto je to tako, ali tako zvuči.

Što se polova tiče, nije jasno misli li na magnetske polove ili na polove rotacijske osi zemlje. Oni nisu isti. Kompasi se ravnaju za magnetskim polovima i koliko znam, magnetski polovi znaju varirati često. To često odnosi se na periode da se svakih par desetaka ili stotina tisuća godina dogodi promjena polariteta. Ta promjena se vjerojatno događa relativno dugo, u periodu od par tisuća godina. Postoje neke indikacije da bi se promjena magnetskih polova mogla dogoditi za nekih 1000-2000 godina. Magnetski polovi stalno malo variraju, svake godine postoji pomak lokacije magnetskih polova koji nije značajan. Ako neki nisu znali, sjeverni magnetski pol nije na lokaciji sjevernog pola, već je nešto južnije, iznad sjevera Kanade. Sve da se i dogodi nagli posmak magnetskih polova, to ne bi izazvalo veće probleme životu na Zemlji.
Ako je pak mislila na pomak Zemljine osi, onda dolazi na klizavi teritorij znanstvenih spekulacija. Moguće da je u jako davnoj prošlosti došlo do pomaka Zemljine osi koje su bile izazvane preraspodjelom masa, vjerojatno kao posljedica snažnih glacijacija. Ipak, ti pomaci vjerojatno nisu nikad bili nagli, nego postepeni. Jednostavno nema znanstvenog objašnjenja za njezine izjave što se tiče obrtanja polova.

@Legi pričat ću ti, ovo primarno nije tema o vanzemaljcima.



_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 5:18 pm

Na magnetske polove misli čim spominje ptice i orijentaciju pilota aviona.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 5:24 pm

Mislim da ne prica o polovima Zemlje. Mislim, cak ako ona i misli da prica o tome mozda krivo misli ili je krivo shvatila/rastumacila poruku.

Inace, pogledala sam i video iz uvodnog posta. Ne znam...meni djeluje ko netko tko je siguran/uvjeren u ono sto prica i pomiren sa nekim cinjenicama i da zato tako djeluje cudno malo i da zato tako vrlo slicno govori u oba videa...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimepon pro 13, 2010 11:43 pm

Meni isto djeluje uvjerljivo i uvjereno. Boji se za Zemlju, jer vidi da Zemlja pati zbog nas ljudi. Zanimljivo je to da stalno govori o Majci Zemlji i njenim bićima, što znači da osjeća mnogo šire od većine ljudi što je sve živo.



_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimeuto pro 14, 2010 12:45 am

Da upravo to je ona i rekla kad je pričala o tome da može razgovarati sa životinjama, dok je bila mala, mislila je da to svi mogu, ali je onda skužila da i nije baš tako, nego da to samo i još možda par ljudi mogu.

Nadam se da griješi da će doći do velikih promjena za dvije godine, ali tko zna, promjene mogu biti i na bolje :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimeuto pro 14, 2010 8:24 pm

Ne znam bi li bilo dovoljno da se neki individualci (porazbacani po svijetu) sjete i nadobudno počnu raditi i živjeti u srcu (iako bi i to imalo učinka), mislim da bi cijele sustave u svijetu trebalo mijenjati da se dođe do prave i ozbiljne preobrazbe od ČAK jedne trećine čovječanstva. Upravo su sustavi ti koji nameću čovjeku krive uzore, da čovjek od njih živi u svojim umotvorinama, u svojoj izraubanoj rutini, u svom egu, i tako primjerice nastoje namjerno ne prikazati koliko je strašan prizor u Meksičkom zaljevu (ali zato žele zadržati ljude što više ovisnima o političarima i vlastodršcima)... Ako je istina da se čovječanstvo u roku od dvije godine MORA promijeniti (inače 'neće moći ići na put s majkom Zemljom'), onda čovječanstvo u najmanju ruku ne očekuje svijetla budućnost.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimeuto pro 14, 2010 8:41 pm

Da, slažem se. Stvar je u tome da nema niti mobitel trećina čovječanstva, a mobitel je vrlo praktična stvar. Kako bi onda očekivali od tolikog mnoštva nešto tako za njih apstraktno kao što je živjeti u srcu? Za to trebaju proći doslovno stoljeća.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimeuto pro 14, 2010 10:13 pm

@Sedeznicar...odlican post ides Pitam se sto bi bilo kada bi se skupila kriticna masa od 1/3. Da li bi tada ta trecina morala "vuci" za svih ili bi u tom trenu kulminirala opca svijest svih ljudi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimeuto pro 14, 2010 10:36 pm

Po meni je najveće pitanje kako uopće uspjeti skupiti tu 1/3 u ovako divljem svijetu (u kratkom roku vrlo vjerojatno ne)...

Citat :
Da li bi tada ta trecina morala "vuci" za svih ili bi u tom trenu kulminirala opca svijest svih ljudi...

Kad bi se ona skupila mislim da bi onda kulminirala opća svijest ljudi, preostalih 2/3 bi vjerojatno bilo povučeno na višu razinu ali bi se u tim trenucima tih 2/3 ljudi moralo nositi sa svojim nedostacima jer bi vjerojatno postojali svijesni da 'oni koče nešto veliko' i da moraju početi raditi na sebi, prije te kritične mase kad srce još ne bi ovladao, oni na takav način srce ne bi ni osjećali pa ne bi ni osjećali da trebaju na tome početi raditi. Tako bih si ja to predočio.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimeuto pro 14, 2010 10:38 pm

Što npr. ovime. Imamo Euroaziju+Afriku i tu žive ljudi koji nikad nisu stupili u kontakt s ljudima koji žive na Amerikama.
Jel bi tada, ako bi Euroazijci+Afrika napredovali utjecali na Amerikance?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimeuto pro 14, 2010 11:05 pm

@Sedeznicar...da, to je slicno razmisljanju sto sam pisala na kolektivnoj svijesti - ako se skupi kriticna masa klikunt cemo na iduci nivo...ali, naravno, to je samo neka teorija. Drago mi je da i ti razmisljas slicno :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitimesri pro 15, 2010 12:14 am

@ Alpha 5

@ Legionar, Ja ću ti samo pokušati odgovoriti na način na koji špekuliram da bi Kiesha odgovorila. (da se razumijemo, ja ovo ne znam, ja samo mogu pretpostavljati što je šamanica htjela reći) To bi ustvari nju trebalo pitati. Ja mislim da je ona htjela reći sljedeće:

Mi svi živimo na majci Zemlji. (pri čemu 'Mi' nismo samo ljudi, tu su i životinje s kojima ona može komunicirati, biljke i sve ostalo što je 'živo')
Sva bića vibriraju na određenoj frekvenciji i ta frekvencija utječe na majku Zemlju.
Majka Zemlja onda preko svih tih doprinosa na neki način vraća te doprinose svojim plodovima (a njezini plodovi su sva živa bića i sve živo na Zemlji)
Ako je sve TAKO povezano preko majke Zemlje (i preko drugih bića npr. slonovi, dupini i kitovi nas sa svojim višim frekvencijama održavaju), onda bi se učinak na neki način (preko majke Zemlje) trebao osjećati iako se ljudi međusobno nikad nisu vidjeli...

(ali... ali ja bih onda očekivao da po uzoru na ovaj utjecaj različitih kontinenata postoji i utjecaj različitih zvijezda ili galaksija međusobno (gdje više nije njima zajednička majka Zemlja nego npr. Veliki tata - Svemir), no izgleda da vanzemljaci ne mogu puno i prema Kieshi napraviti osim da se baš s njima ne sastanemo (inače da mogu, napredovao bi jedan drugi dio svemira i povukao Zemlju (i sve ljude na zemlji), ali očito da su stvari mnogo složenije)).

Poz.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kiesha Crowther Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kiesha Crowther
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: