Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kiesha Crowther

Go down 
+5
primitive101
Alpha
Legionar
Chakotay
MoW
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimesri pro 15, 2010 12:30 am

Jako zanimljivo...u ovom trenutku bi imala smisla ona knjiga "Jedini planet izbora" u kojoj se Zemlja i Ljudi stavljaju na jedno vrlo posebno mjesto sto se tice vaznosti u Svemiru. Ujedno i mnoge religije isticu vaznost covjeka sto moze vuci iste korjene kao prica iz Jedinog planeta izbora.

Hocu reci, mozda je uistinu Zemlja specificna po tome da oni koji su na njoj inkarnirani imaju mogucnost izbora upravo radi smanjene svijesti uslijed tereta i energije tijela. Naime, kada smo bez tijela mi smo svjesni. Mozda su vanzici bica koja su sama po sebi svjesna pa im niti ne treba izbor. Zato smo mi vazni jer mozemo odluciti i ovako i onako. I sad o nama ovisi kako cemo odluciti. Ja vjerujem da duse koje se inkarniraju na Zemlju imaju dobru namjeru i smatraju se dovoljno jakima ali jednostavno nas savlada gustoca i energija ovog tijela. To tako i mora biti jer je nas citav cilj da se tome othrvamo i time budemo kap koja presudjuje u korist svijesti.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimesri pro 15, 2010 9:27 pm

Tako je, Alpha. zivili :)
Naš cilj ovdje je da shvatimo da trebamo odabirati dobro gdje god možemo i da djelujemo u skladu s tim razumijevanjem. Dokle god biramo dobro, biramo Boga, odnosno dižemo svijest Zemlji i sebi. Vjerojatno vanzići više to ne moraju birati jer su inkarnirani na planetama gdje za tim nema potrebe. A mi tu tek učimo.

Ovo što @Sedežničar kaže zapravo je to da smo svi na neki suštinski način povezani ne samo s Bogom i svijesti kao prilično apstraktnim entitetima, već sa Zemljom kao našom majkom. Preko nje uzimamo i dajemo energiju te interagiramo s drugim bićima. Zapravo je pitanje koliko bi čovjek kakav je danas mogao preživjeti bilo gdje drugdje izvan Zemlje. Čak i kad bi riješili sva pitanja hrane i kisika, mislim da bi ljudima trebalo jako dugo da se prilagode na život na Mjesecu ili Marsu. Jednostavno nas Zemlja sve skupa najbolje povezuje. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:14 pm

Ali gdje smo bili prije nego smo dosli ovdje? Nekako mi ovaj planet pretenciozan za posve novu dusu. Newton opisuje radjanje novih dusa i njihov dolazak na Zemlju. Ali nije li to too much? Mislim, ocito nam je svima too much jer smo na rubu (samo)unistenja. A ako smo prvo bili inkarnirani u nekim drugim civilizacijama kako smo to tako nesposobni da smo se ovdje doveli od ovog do cega jesmo? Hocu reci...da li bi se mi nakon Zemlje inkarnirali u neku od civilizacija koja je mozda sudjelovala u kraciji Covjeka ili smo prije nego sto smo dosli tu moguce bili inkarnirani u navedenoj civilizaciji? Da li su te civilizacije (koje su, recimo, sudjelovale u kreaciji Covjeka) duhovno razvijenije? Ako jesu cemu je onda sluzilo kreiranje ovakvog svijeta? Ako nisu jel to znaci da duhovni razvoj svemira ovisi o nama...jer ako ovisi mozemo se odmah pokopat :P
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:29 pm

Ja nisam mogla odgledati video do kraja...Nesto sa ovom zenom stvarno nije u redu,mada nisam sigurna sta tacno... Kako sam pocela ovo da gledam javila mi se mucnina i glavobolja,a to mi se obicno desava kada neko pokusa uticati na moje razmisljanje ili pokusa probiti moju mentalnu barijeru. Ima li jos nekog na koga je ovaj video tako uticao?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:33 pm

Nisam imala problema s njom. Inace kuzim sto opisujes. Ne znam zasto ti se to s njom javilo. Mozda ne titrate na istoj frekvenciji. Tako je meni. Dvije osobe mi mogu reci posve istu stvar, a ja cu ju dozivjeti na razlicite nacine u ovisnosti koliko sam vibracijski uskladjena (da tako kazem) sa svakom od osoba.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:38 pm

Moze biti, mada razmisljam da li mozda ima nekih skrivenih poruka u videu, ili je u pitanju vec pomenuto ispiranje mozga...Ako je to, tera me da se zapitam od strane koga i u koju je to stvarno svrhu uradjeno...
A mozda su i frekvenciuje... Mada definitivno neceg cudnog u njoj ima...oci su joj prazne!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:46 pm

U tom slucaju bi bilo pitanje svrhe, da. Medjutim poruke totalno pozivaju na osvjescavanje...pogotovo prema Zemlji.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:49 pm

Da,procitala sam u vasim postovima.... Neznam sta da mislim,ali je cinjenica da sam bas burno odreagovala na video...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:51 pm

Da ni ja ne vidim ništa loše u ovoj poruki, no naravno ostaje pitanje ukupne svrhe i da li se nešto krije iza tih njenih poziva. Fanatizam je na izgled također u početku dosta pristupačan, ali na kraju svojim članovima želi oduzeti slobodu. Da li ona to radi, ne znam, meni se za sad čini iskrenom i poruke su joj čisto ok :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 9:58 pm

Da bi te netko zaveo ti moras na neki nacin (vise ili manje svjesno) htjeti biti zaveden (od bilo koga pa tako i od fanatika). Ne znam, u neke fanaticne sekte obicno ulete ljudi koji traze fokus pod svaku cijenu, koji nemaju potporu u zivotu, osamljeni su, ne vide svrhu i td. A onaj koji zavodi mora imati skriveni motiv. Sto bi bio njen motiv? Kolektivno samoubojstvo? Jer jedino protiv koga govori su ljudi ali razumijem njene porive...medjutim ona ne proklinje ljudski rod nego poziva na osvjescenje, meditaciju, usmjeravanje energije Zemlji sto sve stoji...

Julija pogledaj mozda onaj kraci video koji je dao Legionar.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:19 pm

Činjenica je da je Kiesha nekako čudna i zapravo razumijem julijin osjećaj. U slučaju Kieshe nisam to doživio, ali jesam kod sličnih ljudi koji su pozivali da identične stvari. Čak sam doživljavao i nekakvo drhtanje.
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:23 pm

Pogledala sam cijeli intervju i evo borim se neko vrijeme da sročim riječi. Žena govori predivno, mudro, iskreno i emocionalno. Nema trunke zla niti u jednoj poruci koju donosi i ako stvarno zamislite kako bi svijet izgledao kad bi ju svi poslušali, emocije koje će vas preplaviti biti će neopisive. Ona priča o Bogu i Božici, o Majci Zemlji, o ljubavi, o energiji, ona zna toliko toga što bi mnogi trebali znati. Nadam se da je internet uistinu toliko moćan koliko pričaju i da će njena poruka doći do što više ljudi. Pleme koje spominje svi sanjamo, uvjerena sam u to. Uvjerena sam da ste svi bar jednom sanjali takvo pleme, odnosno skupinu ljudi. A ovo što priča o strahu nije mogla bolje opisati jer je potpuna istina. Iz straha reagiramo negativno, iz straha prema nepoznatome. Znam po sebi da u svakoj meditaciji koja ode dalje ja sama svijesno prestajem, jer ne želim, jer me strah, to je užasno, propuštamo tako mnogo samo radi straha. Počela sam trabunjat, dosta....

Mislim da ne poziva na kolektivno samoubojstvo, ipak govori o tome da se ne smijemo mrziti nego voljeti međusobno.
:)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:29 pm

Zato primitive ratuje protiv strahova u ljudima....Ne znam,upravu je se sto kaze,ali nekako mi izgleda ko izgubljen slucaj,tj mogu i ja cjeli dan sjedati i plakati....Jeste li provjerili cime se ona zaista bavi i sta to radi da probudi ljude?
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:33 pm

Pa ne vjerujem baš da samo sjedi i plače, a sumnjam da je izgubljen slučaj. Što ti radiš kako bi širio znanje koje posjeduješ i činio dobro sebi, drugima i Zemlji, možda ona radi isto, slično ili pak potpuno suprotno, ali sa istim ciljem kao i ti? A što zapravo radi me interesira jednako kao i što ti zapravo radiš, ni malo. Sve dok širi poruku punu ljubavi i mira, čak i da sjedi prekriženih nogu, cmolji i ne izlazi iz sobe, za mene je ok.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:35 pm

Polako,ja sam tek poceo hug Naravno da je divno to sto radi hug
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:37 pm

I ona je divna, i ti si divan i svi su divni koji propovjedaju o ljubavi hug
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:39 pm

Ah ah amo se svi hug
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitimeuto sij 04, 2011 12:04 am

Evo, i ja se pridružujem hug

:P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kiesha Crowther - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kiesha Crowther   Kiesha Crowther - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kiesha Crowther
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: