Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Slobodna volja ili Slobodan um

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Slobodna volja ili Slobodan um Empty
PostajNaslov: Slobodna volja ili Slobodan um   Slobodna volja ili Slobodan um Icon_minitimečet pro 16, 2010 8:19 pm

hmmm...evo mene natrag,hehe...uglavnom,Slobodna volja...šta to znači otprilike?jer,iskreno,svakim danom,sve više ljudi misli da im je život jedna ogromna namještaljka...nekako mi je to sve malo čudno...znači,ti od svog samo početka života,radiš što ti je predodrijeđeno,nemaš praktički slobodnog izbora...i ona nam ljudi govore o slobodi izbora...:/
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Slobodna volja ili Slobodan um Empty
PostajNaslov: Re: Slobodna volja ili Slobodan um   Slobodna volja ili Slobodan um Icon_minitimened pro 19, 2010 6:14 pm

ima nešto u tome jer se nemožeš sam od malena razviti u neko inteligentno biće, jedeš hranu koju ti pripremaju roditelji i koja se jede u toj sredini, pratiš i radiš stvari koje su popularne oko tebe jer ako nisi kao tvoje društvo ili okruženje automatski ispadaš iz igre, to je kao neka prirodna selekcija ali ova je mnogo okrutnija od one prirodne, ako si slaba životinja ugineš ali ako si čovjek koji se ne uklapa zbog bilo kakvog razloga ostaješ sam a to je ponekad gore i od same smrti
[Vrh] Go down
 
Slobodna volja ili Slobodan um
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Je li "slobodna volja" samo jedna iluzija?
» Volja i namjera
» Fotografska natjecanja 2010. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: