Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako pomoci kuji pri koćenju?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Kako pomoci kuji pri koćenju? Empty
PostajNaslov: Kako pomoci kuji pri koćenju?   Kako pomoci kuji pri koćenju? Icon_minitimepet vel 18, 2011 9:39 pm

zdravo ljudi pomozite kako da pomognem lesiki da se okoti jel treba da se dezura da se radi nesto sve sto znate pisite pozzz
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kako pomoci kuji pri koćenju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pomoci kuji pri koćenju?   Kako pomoci kuji pri koćenju? Icon_minitimepet vel 18, 2011 10:23 pm

Nisam imala konkretna iskustva, ali ovdje su neki savjeti pa možda nešto pronađeš.

http://www.vauvau.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2149:vrijeme-okota&catid=24:podmladak&Itemid=58

Uglavnom, ljudi koji su imali iskustva sa koćenjem savjetuju da joj daš prostora da se okoti i po potrebi priskočiš u pomoć.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kako pomoci kuji pri koćenju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pomoci kuji pri koćenju?   Kako pomoci kuji pri koćenju? Icon_minitimepet vel 18, 2011 10:53 pm

drugim riječima pusti je, sama će sve obaviti. u mene mačke se kote kad im se ćefne i nikad im nisam ništa pomogao, same to odlično odrade.
znam da i kučke isto same to obavljaju...
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Kako pomoci kuji pri koćenju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pomoci kuji pri koćenju?   Kako pomoci kuji pri koćenju? Icon_minitimened vel 20, 2011 5:03 pm

okotila mi se kuja okotila 2 steneta jedno zensko jedno musko zensko je mrtvo a musko zivo preplakao sam dan dusa me boli e sad ovo musko je sitne gradje kao macka te velicine sta mogu da ucinim da ga osiguram da mi ostane u zivotu unapred zahvalan.



majkalo mi i drugo valjda zato sto su prvi :(
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Kako pomoci kuji pri koćenju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pomoci kuji pri koćenju?   Kako pomoci kuji pri koćenju? Icon_minitimepon vel 21, 2011 8:59 pm

Mislim da tu uopste mozes malo uciniti, jedino sto mozes je da ti oboje budu na toplom, neka kuja bude sita i napita, a ostalo je njena briga, njeni instinkti ce znati sta treba... A prvi su stenci uvijek problem, znam dosta slucajeva gdje su se svi znali okotiti mrtvi, tako da 50% prezivljavanje prvog okota je zapravo dobar rezultat...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako pomoci kuji pri koćenju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako pomoci kuji pri koćenju?   Kako pomoci kuji pri koćenju? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako pomoci kuji pri koćenju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako si mogao?!
» Kako se smiriti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: