Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Formula 1

Go down 
+8
Jedi Mind Tricks
2pac
Madonna
Korplikan
Floridain
Fear
biga
Chakotay
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 08, 2011 9:59 pm

Pa čuj Alonso se nije slučajno našao iza Petrova, on je sam odlučio uči u boks i izaći iza Petrova, nije to trebao, a kad već je, mogao se boriti i malo žešće i napadati Petrova. Pogotovo jer se znalo da se drugi vozači neće braniti na način da izazovu sudar i odustajanje mogućeg prvaka.

Da Hamilton je prošle godine u drugom dijelu imao jako puno pehova, no to ne umanjuje njegovu kvalitetu, on je možda i najbolji vozač u F1 u ovom trenutku, obzirom više nema Kimija, a nema ni Kubice ove sezone.

@Floridain u F1 postoji 12 momčadi i svaka ima po dva bolida koja su više manje jednaka iako ne potpuno, dok su razlike u momčadima jako velike i po nekoliko sekundi po krugu iz razloga koje je biga naveo.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimesri oľu 09, 2011 12:17 am

Ma sve je pokušavao samo eto to ti napravi frustracija. I u samom početku utrke ga je Button školski prestigao i tu je već počelo. Petrov je samo odradio svoj posao najbolje što je mogao i drago mi je što arogantni asturijac nije postao trostruki svjetski prvak.

Meni su trenutno najzabavniji vozači u F1 Kobayashi, Hamilton, Sutil i Vettel. Da nema njih utrkivanje bi bilo monotono. Kobayashijeva hrabrost, Hamiltonova strast, Sutilov kamikaza stil i dječački stil malog Vettela. Savršena kombinacija koja začini svaku utrku lol!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimesri oľu 09, 2011 12:25 am

Fear je napisao/la:

Meni su trenutno najzabavniji vozači u F1 Kobayashi, Hamilton, Sutil i Vettel. Da nema njih utrkivanje bi bilo monotono. Kobayashijeva hrabrost, Hamiltonova strast, Sutilov kamikaza stil i dječački stil malog Vettela. Savršena kombinacija koja začini svaku utrku lol!
potpisujem...

i meni se hamilton svidio zbog njegovih driftanja u krivinama... opet, to mu i nije baš pametno jer troši gume, al je lijepo viditi kako pri 200 km/h drifta kroz krivinu...
nije to sad neki drift da čitava formula ide na stranu, al ako pažljivo se gleda, možeš primjetiti kako kontrolirano 'popušta' zadnji dio...


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimesri oľu 09, 2011 12:55 am

Moraš priznati da nije zanimljivo gledati primjerice Buttona kako čuva gume, već je barem meni puno zanimljivije gledati nekoga tko uvijek vozi na rubu i lovi gap.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimesri oľu 09, 2011 1:05 am

da, to je ono prošle godine kad je barca izgubila u ligi prvaka... glupost čista. 111 igrača stalo u šesnaesterac i odbijalo loptu. al oni su dobili, nitko ne pita što je utakmica ličila na sve samo ne nogomet..


lijepo je to za publiku, al njemu ne donosi nešto dobroga u samoj utrci...
nije sad da ne uživam u tome, zbog toga i gledam F1. j*bo vozača koji ne prestiže jer je zadovoljan npr 5. mjestom...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimesri oľu 09, 2011 10:55 am

Button je dosadan jer uopće ne napada, ja se ne sjećam kad je on zadnji puta prestigao nekoga.

No počela su posljednja testiranja. Nažalost u Španjolskoj, a ne kako je bilo predviđeno u Bahreinu.

Više...

Formula 1  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRO1PohxdibGxtF83BvyiZYzJxh_PH584N4NgPgLXTO7kMimjSQ

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimepet oľu 11, 2011 2:00 am

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 10:43 am

Eto počela i nova sezona u Australiji. Nakon dvadesetak godina, ovu nemamo prilike gledati na našim malim ekranima.

Kako se vi snalazite, ja ću si skinuti sa torenata.

No izgleda na nema ništa novoga, pobijednik je Vettel, Red bull i dalje dominira, McLaren malo iza, Alonso i dalje sporiji od Petrova zubi

Rezultat

Formula 1  - Page 2 Australia_gp_start

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 11:45 pm

Možeš gledati preko streama ali govori se da ćemo već VN Malezije moći gledati na lokalnim televizijama.

A utrka sama po sebi je bila sasvim solidna, kao što kažeš Petrov stara rana Alonsa i dalje ispred njega, McLaren iznenađujuće brz nakon loših predsezonskih testiranja. Ferrari podbacio, sa svojom ukupnom kilometražom trebali su imati savršen paket ali eto, možda nešto msisle do Malezije. :)

Red Bull je priča za sebe, onaj Vettelov kvalifikacijski krug je bio nevrijeme.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimepet tra 08, 2011 10:05 am

Odlična vijest :) Na Net TV-u će prenositi utrke i to ne samo utrkve nego i sve treninge i naravno kvale. Komentatori će biti Goran Dijaković i Mladen Jergović. Stariji ljubitelji F1 se sjećaju da je Dijaković komentirao utrke tokom '90 zajedno za Blažičkom i Cvitkovićem. I meni je on bio jako dobar. Jedno vrijeme je komentirao i skijanje na Novoj.

Sljedeća utrka je u Maleziji, ali tek u 16h po njihovom vremenu što znači kiša i to jaka kiša

Formula 1  - Page 2 Sepang-International-Circuit-MotoGP

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimepet tra 08, 2011 10:32 am

da, i Tv Jadran prenosi... upravo gledam trening(practice)...
na službenoj F1 stranici najavljuju kišu... bit će zanimljiva utrka, samo mi je krivo što ne mogu gledati kvalifikacije jer imam ispit, al zato ćemo utrku pregledati...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimepet tra 08, 2011 11:57 am

Pa zar ti je ispit u subotu?
Kolliko vidim trening je bio po suhom iako su najavljivali kišu, tko zna možda i ne padne za vrijeme utrke :)

Meni je baš lijepa ova staza, volio bi se prošetati između ovih velikih tribina, lijepo su to uredili :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimepet tra 08, 2011 2:52 pm

ma trebao biti u utorak, al ga asistentica pomakla u subotu i to u 9 sati.... ljepota... može joj biti...

da, staza je super... ima puno pravaca na kojima brzina dolazi do izražaja, i nekolike oštre krivine...
kao u svakoj utrci najzanimljiviji će biti start. ona prva krivina iza startne linije koja je spora i duga.. moglo bi biti guranja...

sviđaju mi se ovakve 'stare' staze... sa ovim zemljanim klopkama... s tim vozači trebaju biti oprezniji, jer izljetanje u taj pjesak sa strane može značiti ispadanje iz utrke. dok ove modernije staze toga nemaju, pa utrku počne 22 bolida,i njih 22 polako i sigurno je završe...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimepet tra 08, 2011 3:02 pm

A pogledajte majstora :) Odradio je par krugova, ali na rolama :)

Formula 1  - Page 2 Michael-schumacher-stazu-u-maleziji-preslusao-na-rolama-900x600-398116

Više

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimened tra 10, 2011 7:28 pm

I jeste pogledali utrku?

Super je bila, jako puno preticanja, sviđa mi se taj DRS, samo šteta što ga vozači ne mogu koristi bilo gdje na stazi kad su unutar jedne sekunde, već samo na ciljnoj ravnini.

Dijaković i Jergović su odlično komentirali iako mi je falila dernjava Blažička kod preticanja. Oni su bili malo previše kul :)

Vettel i Red Bull i dalje u formi, Button pokazao da je dobar u ovim uvjetima jer zna jako dobro čuvati bolid i gume, za razliku od Hemiltona koji je uništio gume i morao u boksu. Alonso konačno pobijedio Petrova zubi

Quick Nick je pokazao da je Renault brz, još jednom moram reći da je šteta što nema Kubice koji bi izvukao dodatne pola sekunde iz tog bolida.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimened tra 10, 2011 10:44 pm

Chakotay je napisao/la:
još jednom moram reći da je šteta što nema Kubice koji bi izvukao dodatne pola sekunde iz tog bolida.
to sam danas makar 10 puta spomeuo...
odlična utrka... renault začuđujuće brz, button i njegov lagani stil vožnje bi mogao puno bodova izbiti samo zato što su ove sezone gume jako potrošne. Nicku ova staza dobro leži, volio bih da se pokaže dobar, pa da možda opet vidimo kubicu i njega u istom bolidu...
a i Alonso je prešao Petrova kad je ovaj izletio sa staze... hehe po meni se to ne pika... :P

Hamilton je uvijek bio grub vozač prema gumama. sumljam da će moći tu naviku promijeniti..

a šta reći o Vettelu... od 26 kruga skoro da nije koristio kers i završio je prvi. Webbera je KERS stajao velikog gubitka na startu, al opet se pokazalo kako je Red Bull možda i ove sezone klasa sama za sebe u F1...

mene je Šumaher razočarao. koji vozač a da ga onaj kinez il japanac prestigne 3 puta u jednoj utrci... jbg... nadao sam se da će ove sezone biti na razini.. opet, možda je do bolida. sumljam da bi tip vozača kakav je on dušio auto... lakše mi je vjerovat da auto duši njega...


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimened tra 17, 2011 2:23 pm

Kakva utrka, hrpa preticanja, odlična vožnja Hamiltona i Webbera. Massa bio bolji tokom cijele utrke od Alonsa. Mercedes se vraća u pravu formu i Nico i Michael su super vozili.

Izgleda da je izuzetno važno pogoditi pravu strategiju sa gumama to su ovoga puta napravili Leiws i Mark i osvojili odlične pozicije.

Poredak

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimesri tra 20, 2011 8:42 pm

čovječe koju glupost su uradili sa ovim pirelli gumama.. čovjek sa 4. mjesta nakon boksova pređe na vodeću poziciju, pa ga onda na sljedećim ulascima u boks potpuno nestane i padne 4 ili 5 pozicija...
Webber se čitavu utrku muči pri kraju poretka i onda odjednom izroni na treće mjesto.. ili je do prenosa ili se stvari tako nasumično mijenjaju da se ja više ne mogu nikako snaći tko jue gdje tjekom utrke...

al dobro... Hamilton ovu dobio stvarno pametnom vožnjom, kao i Webber. Vettel izgubio skoro za sekund zbog možda lošijih guma...

nadam se da će se pirelli popraviti i da će makar gume biti malo dugotrajnije, samo da ne izazivaju ovliko pomutnje u utrci...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimečet tra 21, 2011 9:58 am

biga je napisao/la:
nadam se da će se pirelli popraviti i da će makar gume biti malo dugotrajnije, samo da ne izazivaju ovliko pomutnje u utrci...
Ma što bi popravljali pa nije to pogreška, to je namjerno napravljeno da se začini show. Svi oni znaju kako se troše gume, svi su imali testiranja na kojima su mogli probati sve komponente. Dapače Ferrari i Red Bull su odvozili najviše krugova na testiranjima. McLaren nije odvozio niti jednu simulaciju utrke ali se izgleda najbrže navikao. Red Bull je očito mislio da je njihov bolid blag prema gumama što i je, ali ipak ne toliko da izdrže sa samo dva zaustavljanja. Svi oni imaju odlične inženjere i mislim da će se vrlo brzo naviknuti, ali ovaj sustav je super jer vidimo jako puno preticanja. Pogotovo jer se situacija mijenja iz kruga u krug, pa onaj koji je u jednom trenutku brži već u sljedećem krugu može biti sporiji, što se pokazalo sa Massom, u središnjem djelu utrke je vozio odlično i onda ostao na "starim" gumama i potonuo. Šteta za njega jer bi bilo super da je postigao dobar rezultat.

Ali utrke su zanimljive, plus toga imamo i DRS koji daje dodatna uzbuđenja :)

Jedva čekam tursku :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimečet tra 21, 2011 10:44 am

pa dobro, zbog DRS-a i KERS-a ima mnogo preticanja. iako se baš i ne slažem sa pravilom da se ne smije koristiti DRS ako nisi sekund za autom ispred. znači ako te netko naganja po stazi a ispred tebe nema nikoga osuđen si na gubitak pozicije..
i tada dolazi do preticanja.. on mene sa DRS-om, u iduća dva,tri kruga ja njega jer ga onda on ne može koristiti i tako..

to za gume sad govorio ono žešće subjektivno jer sam navikao na utrke koje gledam na tv-u i live timing-u.. i iz sektora u sektor vidim tko kakve krugove postavlja, tako da nakon 20-ak krugova više znaš tko kako brze krugove postavlja. a sad to više nije tako.

vidili smo na pretprošloj trci kako je hamilton odjednom ostao bez guma. bio je čini mi se drugi ili treći, ganjao ga je alonso i onda alonsu otpane krilo, a nekolika kruga iza toga i nekolika kruga prije kraja hamilton odjednom počne raditi katastrofalne krugove... čovjek je bio zaslužio i u toj utrci dobri mjesto, al ništa od toga zbog toga jer je odveo možda jedan tvrd krug prema gumama...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimečet tra 21, 2011 5:05 pm

biga je napisao/la:
pa dobro, zbog DRS-a i KERS-a ima mnogo preticanja. iako se baš i ne slažem sa pravilom da se ne smije koristiti DRS ako nisi sekund za autom ispred. znači ako te netko naganja po stazi a ispred tebe nema nikoga osuđen si na gubitak pozicije..
Ne nužno zato što se DRS može koristiti samo na jednom dijelu stazu i to na kraju najduže ravnine u krugu, tako da se vozačima daje šansa da se brane, a opet onaj brži ima šansu preći naprijed. Meni je to super.

Ovo sa gumama je doista malo umjetno stvoren show, ali ipak je to režija Bernija pa ne treba čuditi. Jer se više ne zna tko je kakav vozač, pa Alonso ili Hamilton mogu potrošiti gume i gubiti pozicije od slabijih vozača što se nikad ne bi desilo u "normalnim" uvjetima.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 10:35 pm

Jučer 1. svibnja je bila 17. godišnjica pogibije velikog Ayrtona Senne. Poginuo je 1.5. 1994. u nesreći u zavoju tamburelo na VN San marina u Imoli. Tužan je to bio dan za sve ljubitelje Formule 1 i brzina. Zanimljivo je da iako je od tada prošlo već 17 godina, još uvijek imamo dva vozača koja su i tada vozila. Da li znate koja? :)

Formula 1  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQqFZWNw2v4usdGJPPNMaPUstEOsW6-qWsRu9zfH_2plFflphPT

Formula 1  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRnDt3jAjo2DN9qo4do5maH9pgodAiwXMqXzWYpcY2wkQHhkCWoqw

Za one koji se ne sjećaju velikog Brazilca evo jedan mali podsjetnik, VN Europe vožena na Doningtonparku. Najbolji krug koji je jedan vozač ikada odvozio. Nešto što se jednostavno mora vidjeti, a tu je i kometar Brazilskog komentatora koji je legendaran:



_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimesub svi 07, 2011 10:31 pm

Sutra je GP Turske, nova staza koja je možda i najbolja nova staza u F1 kalendaru, odličan zavoj broj 8 koji se sastoji od četiri zavoja, i pred kraj staze super duga ravnina koja ima jedan mali zavoj koji ustvari to nije jer ga svi prolaze punim gasom, i na kraju te ravnine se može lijepo preticati.

Na kvalama su opet dominirali Red Bullovi Vettel prvi, Weber drugi, ali je iznenadio Nico Rosberg u Mercedesu koji je bio treći. Četvrti je bio Lewis koji je koristio sva tri seta mekih guma i sutra će imati dosta problema sa gumama, no siguran sam da će biti zanimljivo :)

Formula 1  - Page 2 Istanbul-Park-Turkish-Grand-Prix

Formula 1  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQhCFrw4gQmgSw4zznVUZGuZvV1lJqAMdY_198Mffdu7eqh2gMoPQ

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimened svi 08, 2011 8:23 pm

nisam gledao ovu utrku, bio na slavi, samo zadnjih 5 krugova... opet onaj malac pobjedio... hehe... Webber drugi a Alonso treći...

a ovaj krug Senne, muzika za oči... šta reći, savršenstvo... i na kraju onaj ples po stazi koji je naravno iskontrolirao... stvarno šteta što je poginuo na onakav način, tko zna dokle bi dogurao... danas Schumi možda ne bi bio uopće poznat..

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitimened svi 08, 2011 9:32 pm

Dobra utrka, jedino što se sve dešavalo iza leđa Vettela jer je Seb cijelo vrijeme vodio i mirno odvozio i pobijedio :) Opet smo vidjeli puno preticanja. Sljedeća utrka u Španjolskoj, jedva čekam :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Formula 1  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Formula 1
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: