Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prosidba

Go down 
+8
Blizzard
biga
Fantom
Archangel
julija81
Alpha
wanderer
Gea
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimesub tra 09, 2011 12:45 pm

@ Fantom
Drugim riječima žene ni same ne znaju što žele, pa nas krive za sve rofl2
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimesub tra 09, 2011 3:42 pm

Alpha je napisao/la:
I? U kojoj si ti fazi od toga navedenog?

Ja sam u fazi sportske prognoze(kladionica)... :)

Kazem ja zeni neki dan,majku mu,jebo me Juventus(za dobitak) od 4.000 hiljade evra... tuzni

Kaze ona meni,i mene je jebao Milan... confused

A gdje ti je tiket zeno...???

Kaze ona,nije ga ostavio... cerek

Salim se,cuj meni tako nesto reci,poderao bih je... zubo


Alpha ljubi ,ja sam trenutno u fazi odmora. To znaci - ne treniram 6 puta tjedno, nego 2, 3 puta, a samim time mi se usporio metabolizam pa ni ne jebem bas toliko koliko bih mogao a i trebao.... cerek
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon tra 11, 2011 10:19 am

To je pocetak novog zivota jedne zene.I naravno da zene zele da sve bude savrseno (po njihovoj definiciji) :D
Kod mene je bilo originalno,smijesno...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon tra 11, 2011 12:58 pm

@Biga...nije mi tocno jasno jel ti to znas bas takav primjer? Jer...meni je normalno da se ljudi mijenjaju s godinama. Iskreno, debelo bih se zabrinula za mentalni kapacitet i tipa i zene koji su od dana kad su prohodali pa 10 godina kasnije - isti. Zamisli da upoznas curu sa svojih 20. Ona izlazi vani s frendicama, sredjuje se po sat i pol prije nego izadje, ocekuje da ti platis vecinu vasih izlazaka, ocekuje cvijece i slicne stvari za neke prigode, a ti to sve radis i ona ti je tako super i cool. I onda, 10 godina kasnije kad se ozenite i imate djecu ona se i dalje sprema sat i pol dok se klinci deru i treba im dat jest, obuci ih i sto ti ga ja znam sto (pa to valjda moras ti jer se ona upravo manikira) i hoce da ju vodis vani i da joj kupujes ruzu za 50kn kad prodje ona zenska s kosarom u restoranu. OK, jes ti popizdija? Jel to hoces? Neces. Naravno. Hoces da se i ona smiri. Da ne landra okolo s prijateljicama, da ne provodi vecinu vremena na sebe i td. Hoces da se brine oko kuce, oko djece, da kupaona ne bude okupirana satima... Je li ti mislis da je san svake zene pretvorit se u roba djece, muza i kuce? Da ona vise ne zeli sredjivat se, dotjerivat se i primat znakove paznje?
Dakle, ti bi htio ostat na razini pubertetlije. Blento obicni. A da njoj to bude supeeeer iako su se okolnosti tada i sada promijenile 99%. Znas li koja je odlika inteligencije. Prilagodba. A ako netko ostaje isti zatucani pubertetlija to nesto govori.

Sto je sa ovim "ja sam se promijenio ali opet ne valja". Iskreno, mislim da onda nesto ne valja s vasom vezom pa je ona frustrirana i prigovara za sto god stigne. To nesto sto ne valja je najvjerojatnije sex. Kao sto vidis i sam Fantom je dokaz jer je on dao to vidjenje koje je dao i kasnije reko da ne sexa vise ko prije. Nije ni cudo da mu je zena nervozna.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon tra 11, 2011 2:10 pm

Što se tiče same prosidbe, mislim da "stil" varira od žene do žene i to bi budući odabranik trebao prepoznati, inače je očito da dovoljno
ne poznaje svoju buduću ženu. suspect
Neke žene su konzervativnije i u čitavu priču vole uključiti roditelje, susjede, prijatelje itd., a druge vole intimniji trenutak.
Sve je to vrlo individualno, tako nekoj ženi koja je samozatajna nikako neće odgovarati transparent u zraku sa natpisom "Udaj se za mene!".

Po pitanju samih promjene sa kojima se susreću žene i muškarci sa stažom zajedničkog življenja, mislim da su one neminovne.
Mijenjaju se same okolnosti u njihovom životu, dolaze djeca, nova zaposlenja...tako i oni sami.
Samim time, vjerujem da se mijenjaju i njihovi afiniteti. Nakon godina zajedničkog življenja, praktički 24 sata na dan pod istim krovom, sigurno je da dolazi do manjka nekog uzbuđenja, rutine.
Najvjerojatnije je da neće biti potrebe za intimnošću na isti način, kao na početku veze, jer mislim da se i ta varijabla mijenja.
Odjedanput, ono što smo htjeli imamo servirano na raspolaganju 24 sata na dan i to, godinama. miga

Obično su partneri sa dugim stažom zajedničkog življenja pomalo živčani. Mislim da to jednostavno dolazi sa godinama i promjenama, vjerojatno se osjećaju pomalo klaustrofobično.
Vidljivo je da se javljaju interesi za drugim stvarima, primjerice sapunicama, pričanja sa susjedama, ribolovom zubi, sve ono čega ranije nije bilo. Nekako, kao da su se poželjeli malo vlastitog mira. misli
Smatram da je to ujedno i logično. Moguće je održavati dugogodišnji brak ili vezu uspješnom, međutim vrijeme radi svoje.
Mislim da ljudima ostaju dva izbora. Okrenuti se nekim novim aktivnostima (možda i prakticirati ih individualno) ili stalno jadikovati i prigovarati tome, što stvari u vezi nisu jednako intenzivne i doživljajno "opipljive", kao prije 10-20 godina. cerek
U svakom slučaju, mislim da bi trebali dati sebi i partneru malo više prostora.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon tra 11, 2011 9:49 pm

@Alpha Odmah sam primijetio na što ćeš ciljati, poznam te mico. zubi Da, sex odnosno nedostatak istog je glavni razlog ženinog grintanja.
Jedan od Božjih zakona trebao je biti: "Zaista, kažem vam, teško muškarcu koji više ne upražnjava dovoljno seksa sa ženom svojom. Obit će mu se to o glavu višestruko."
Dakle, kolege mužjaci, prihvatite se zdravog života i odmah će i seks biti bolji i češći i žena više neće grintati. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon tra 11, 2011 10:49 pm

Citat :
Da, sex odnosno nedostatak istog je glavni razlog ženinog grintanja.

Da se malo uključim. cerek
S ovim se ne slažem. Štoviše u debelom prosjeku, muškarcima seksa nikad dosta. zubi
Međutim, mislim da bi stvari bile vrlo lake kad bi u dugogodišnjim vezama i brakovima, relativno neredovit seks bi glavni razlog ženske nervoze i nezadovoljstva.
Prije bi se tu radilo općenito o zasićenju, manjku komunikacije, nedovoljnoj pomoći u kućanstvu.
Ovako to ispada kao da jedan "obični" seks rješava sve probleme. Kako da ne... Osobito ako se radi o ženi u već zrelijim godinama, sa djecom oko vrata. rofl2
Kuhaj, peri, peglaj i tako godinama, a seks će ti biti na pameti kao i u prvim danima.

To bi uostalom mnogim muškarcima bilo najlakše ispuniti, a stvari su često puno dublje od toga.
Moj savjet bio bi da se muškarci malo late krpe i pomoći u kući. Onda imaju šanse za nešto češći seks, doduše ne kao u prvim godinama veze,
ali nešto više od sadašnjeg prosjeka zadnjih godina dugogodišnje veze/braka.
Just my opinion. miga

Da se vratim na temu. Što mislite o prosidbi u kojoj žena prosi muškarca? misli
Možda sam malo konzervativna, ali mislim da bi to prvenstveno trebao učiniti muškarac.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimeuto tra 12, 2011 12:43 am

Mozda je malo pojednostavljeno ali zapravo je cinjenica da je sex jako vazan faktor veze. A to da muskarcima nije nikad dosta je relativno netocno. Ko onaj vic kad su muz i zena bili na sajmu goveda pa su gledali dodjele nagrada. Trecu nagradu je odnio bik koji se pario 4 puta mjesecno. Zena na to govori muzu da jel on cuje kako to bik radi jednom tjedno. Muz suti. Drugu nagradu je odnio bik koji se pario 8 puta mjesecno. Na to zena opet govori muzu da je se taj bik pario cak dva puta tjedno. Muz pilji u pod i nista. Prvu nagradu je odnio bik koji se pario svaki dan u protekloj godini. Svih 365 dana. Zena totalno napadne muza, a on ce na to: "da, ali nisu rekli da se svaki dan pario s istom kravom" zubi
Sto hocu reci, u dugim vezama nije to bas ko na pocetku da bi on svaki dan po tri puta.

U cem je fora sa sexom. Sex je ko zrak. Dok ga imas niti ga ne primjecujes :P

Slazem se da muskarac treba pomagati zeni i sve ostalo sto si navela ali kako muskarca privolit da nesto napravi. Da, da, on bi trebao sam se sjetit i radit i...je, samo sto to u vecini veza ne ide tako. On ce napraviti ako mora, a i onda ce potencijalno prigovarat. Medjutim, muski rod jako dobro reagira ne dvije stvari i u pravilu ih se da privolit na puno toga ako su te dvije stvari podmirene. A to su hrana i sex. Dakle, ne traziti nista od gladnog muskarca osim ako se ne zeli nepotrebno duga rasprava oko toga. Isto tako i sex ima slicno djelovanje. Doduse tu treba malo kombirnirat al dobro sad zubi
Kod zene je obratno. Ona sex vezuje s emocijama, a to je nesto sto je kod vecine zena prilicno naglaseno. Mislim emocije, jelte. E sad. Nju se preko sexa ne moze nagovorit da ode nacijepat drva ali ju se moze "natjerat" da oprosti sto ni on to nije napravio iako je trebao.

Sex je nesto pomocu cega par lakse izladi "grbe" koje se javljaju na zajednickom putu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimeuto tra 12, 2011 1:53 pm

Što se tiče muškaraca, nisam mislila na to da su oni "vječno" seksualne životinje, ali u prosjeku imaju potrebu za učestalijim aktivnostima, od žena.
Ja bih rekla da je učestalost potrebe za seksom individualna, u vezi i izvan nje.
Netko dobro funkcionira, iako apstinira godinama (znam iz konkretnih primjera ljudi u mojoj blizini), drugi su nervozni ako ne dobiju "porciju" više puta na tjedan, treće nerviraju neki problemi druge prirode i onemogućavaju im dobro funkcioniranje u spolnom životu, četvrti su mladi pa im je dosta jednom mjesečno... lood
Osobno smatram da se problemi u vezi trebaju rješavati u samom korijenu i po mogućnosti fokusirano.

Dakle, nema vatre ako drva nisu nacijepana cerek ili ako je očito da se lijenost opetovano želi neutralizirati nekim drugim aktivnostima.
O.k., drva nisu baš uvijek potrebna.

Ovo je sad već prešlo u debeli offtopic pa bih ponovila pitanje: što mislite o prosidbi koja je inicirana od strane nježnijeg spola?
Inače, kad bih ja razmišljala eventualno o nekoj idealnoj prosidbi, voljela bi da to bude na nekom mirnom mjestu, u prirodi, u društvu potencijalnog bračnog druga i neformalno, bez "spektakla" klečanja, itd.

Druga mogućnost, odnosila bi se nakon nekog "staža" veze, kad bi to pitanje uslijedilo kao logični, spontani slijed bez pripreme prstena.

Ipak, uopće ne mogu reći da bih željela prosidbu u skorije vrijeme niti da bih uopće željela da me netko u budućnosti zaprosi. face
zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimeuto tra 12, 2011 2:44 pm

Imas pravo. Trebalo bi otvoriti novu temu za ovo...al za sad mozemo probat paralelno :)

Eto, sva nova istrazivanja pokazuju kako je urbana legenda da su zene manje zainteresirane za sex od muskaraca. Znanost kaze da nije tako. Pa sad...
Sto se tice toga koliko netko dobro funkcionira bez sexa...eh...to je subjektivni dozivljaj te osobe da ona/on dobro funkcionira. A sto se tice onih koji MORAJU dobiti...ma moraju vraga...moraju jer mogu, a da ne mogu sta bi onda? Placali kurvu svaki dan?

Slazem se da dolazi do zahladjenja i na sexualnom planu ako ljudi imaju problema ali tu bi se pricalo o jako, jako velikim problemima. Za sve ostalo preporucam tima koji cekaju da je sve savrseno i da su sve zvijezde uskladjene - da prestanu to radit. Sex uspostavlja emotivnu vezu medju partnerima, a u jedno i "izgladjuje" neke glupe nesuglasice (kakvih ima u svakoj vezi). Oni koji puno cekaju da sve bude idila i divno pa ce se onda sexat (dakle cekaju nacjepana drva) mogu se odmah sad rastavit.


A sto se tice teme i pitanja...pa...ok je i to ako neka zena to zeli...ali eto po prirodi stvari (mislim i na zivotinjski svijet) prirodno je obratno tj. da muzjak zavede zenku ili u nasem slucaju isprosi :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimesub tra 16, 2011 11:05 am

A Biga nista ne komentira post na predhodnoj stranici :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimesub tra 16, 2011 11:39 am

Alpha je napisao/la:
@Biga...nije mi tocno jasno jel ti to znas bas takav primjer? Jer...meni je normalno da se ljudi mijenjaju s godinama. Iskreno, debelo bih se zabrinula za mentalni kapacitet i tipa i zene koji su od dana kad su prohodali pa 10 godina kasnije - isti. Zamisli da upoznas curu sa svojih 20. Ona izlazi vani s frendicama, sredjuje se po sat i pol prije nego izadje, ocekuje da ti platis vecinu vasih izlazaka, ocekuje cvijece i slicne stvari za neke prigode, a ti to sve radis i ona ti je tako super i cool. I onda, 10 godina kasnije kad se ozenite i imate djecu ona se i dalje sprema sat i pol dok se klinci deru i treba im dat jest, obuci ih i sto ti ga ja znam sto (pa to valjda moras ti jer se ona upravo manikira) i hoce da ju vodis vani i da joj kupujes ruzu za 50kn kad prodje ona zenska s kosarom u restoranu. OK, jes ti popizdija? Jel to hoces? Neces. Naravno. Hoces da se i ona smiri. Da ne landra okolo s prijateljicama, da ne provodi vecinu vremena na sebe i td. Hoces da se brine oko kuce, oko djece, da kupaona ne bude okupirana satima... Je li ti mislis da je san svake zene pretvorit se u roba djece, muza i kuce? Da ona vise ne zeli sredjivat se, dotjerivat se i primat znakove paznje?
ma vidio sam ga preksinoć, al kontam sutra ću odgovoriti, pa zaboravio...

svatko se mjenja, priznajem. al kako se mjenjaš?? gle kad posadiš paradajiz(rajčicu, kavadu, kako hoćeš) i pustiš ga da raste(mijenja se) i učiniš jedno od ovoga:
1. ostaviš ga da raste bez ičega i samo ga zaljevaš- rast će po svome, možda po zemlji, al kako on želi
2. kad ga zavežeš špagom da raste u zrak- on će se omotati oko špage. opet će rasti kako on želi ali u pravcu u kojem ti želiš..
kontaš??
svatko se mijenja, al neki se mjenjaju po nečijem kalupu.

i ne možeš uspoređivati ženu i muškarca. tu su dva svijeta, a i sve zavisi od društva.
išao sam u razred gdje su bile 22 ženske i 3 muška. sa svim ženskim sam bio dobar i sve su mi se povjeravale(da sam ikome rekao 10% onog što sam čuo, bilo bi mrtvih u razredu). iz tog iskustva sam skužio da vi žene ustvari i nemate baš prijateljice, nego ljude(žene) s kojim se natječete, kojima zavidite, od kojih dobivate informacije.

to je sasvim drugačije muškom prijateljstvu. moj jedini najbolji prijatelj(imam samo jednog uopće prijatelja i s njim se jako rjetko družim) je osoba kojoj bih mogao život u ruke dati. on i moj buraz. njima jedino vjerujem od prijatelja. ti ljudi su spremni bit na mojoj strani čak i kad nisam u pravu.
malo žena bi to uradilo za svoje prijateljice.(opet kažem čast iznimkama, al tu iznimku od 22 ženske u razredu nisam našao.)
i sad žene često tjeraju muške da se okane prijatelja u njihovu korist... iako neki muškarci stvarno imaju hebeno društvo...

nitko se ne može pretvoriti u roba osim ako ta osoba to sama dopusti. svatko ima pravo izbora i svatko bi se trebao znati izboriti za sebe..

i oooo da, zna se žena uvijek dotjerat da zaokupi muškarčevu pažnju. samo je problem što ona želi da između milijun dotjeranih žena 99% muškaraca gleda samo nju. problem žena je ona poznata: homo homini lupus est. čovjek je čovjeku vuk(u ovom slučaju žena ženi.)

opet se ograđujem i kažem da ima takvih i muškaraca, ali u puno manjem broju.

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimesub tra 16, 2011 12:29 pm

Tocno. Vi ste rajcice i ako vas pustimo valjate se po blatu. Zato vas moramo vezati. Tome prvo sluze majke, a potom zene :P

E sad ovo sto pricas o zenama i prijateljstvu i tome...totalno te kuzim. To je tocno tako bilo i bas zato sam se vise druzila s deckima nego s curama. I bas zato sam mislila to sto ti mislis. Medjutim, to je krivo. Tocnije to je tocno u tom razoblju hormona i puberteta i kompleksa i nezrelosti i tako tome. Ali ti vise nisi u srednjoj kao ni te cure. Naravno neke cure zauvijek ostanu na tome. Pa onda vrijedi i to sto kazes da je zena zeni neprijatelj. Sve stoji. Ali to su nezrele zene. A kontam da ti neces trazit takvu za zivotnu partnericu ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon tra 18, 2011 8:10 pm

Dojdeš ko seljak do nje, pitaš ju "oš se udat za mene", pa ak oće, nek pristane, ak neće, nek ne pristane. Što tu još treba zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon tra 18, 2011 8:28 pm

Ili ju pitas: Os da se ozenim za tebe? :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepet tra 22, 2011 2:47 pm

Padne jedna bombonjerica za poklon i da vidiš zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepet tra 29, 2011 9:49 am

A sto ako ona u tom trenu nema bombonjericu? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepet tra 29, 2011 11:15 pm

Alpha je napisao/la:
A sto ako ona u tom trenu nema bombonjericu? zubi
Onda te izvede na večeru fo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 9:15 pm

Alpha je napisao/la:
A sto ako ona u tom trenu nema bombonjericu? zubi

Nema, nisam besplatan, nešto mi mora dati. kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 03, 2011 4:07 pm

Dace ti korpicu Omega... ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimeuto svi 03, 2011 4:22 pm

A jel ce u korpici biti bombonjera? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimened svi 08, 2011 12:47 pm

Bit će kondomi.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimened svi 08, 2011 2:23 pm

Sa okusom mora, sa okusom soli na usnama zarkim.... cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimened svi 08, 2011 2:26 pm

Alpha je napisao/la:
A jel ce u korpici biti bombonjera? zubi

Da li se sjecas tog izraza"Korpica" Alpha... :P

U moje vrijeme,kada te djevojka ili momak odbije,govorilo se,dobio/la je korpicu/korpu... miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitimened svi 08, 2011 2:45 pm

@Fantom...nitko me nije odbio pa... kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prosidba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prosidba
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najneobicnija prosidba

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: