Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poltergeist iz Enfielda

Go down 
+22
Daenerys
mare
frostie
conan_1
Malkavian
Jaykof
dark light
josip reggie
Syn
snark
Hybrid
zvezda
kravica
gloria_g
Alpha
silver
Angel from shadow
Absynthia
Rain
Svjetloisjena
malena
Neobicni forumas
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesri pro 19, 2007 10:54 am

Rie je napisao/la:
silver je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Pogledaj ovo
https://www.youtube.com/watch?v=Rlzi7_msyGY

na snimci se vidi mracna soba. i glas. samo to, nikakve opsjednute osobe ni nema, tako da je ovo ekstra lako za napravit..

Taj slučaj je u povijest ušao jer je bilo punio svjedoka koji su tome svjedočili. Ne postoji neka autentična video snimka, samo audio snimke.

Šta se tiče toga da je lako za napravit, a šta danas nije lako za napravit?
Po tome bi sve moglo biti namješteno.

upravo tako!
mogli bi, što ne znači da nužno jesu. niti da nisu. ;)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesri pro 19, 2007 10:58 am

Duhovi su duse koje su se zaglavile, nisu smele ili mogle ili znale kako da odu... ili su se previse vezale za fizicko telo, ili prepale samim dogadjajima... *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:20 am

Rie je napisao/la:
Ljudima se neda napustiti svijet pa ostanu. Pošto nemaju šta raditi kucaju okolo. Pošto nitko nezna kakvo je to zapravo stanje duh, i kakve su mu mogućnosti, i jesu li stvarni, onda neznamo ni šta se dešava kada su u tom stanju. Možda ima jako puno duhova ali nisu svi usvojili sposobnost kucanja i pomicanja predmeta. tko zna šta se dešava. Možda neku skontaju kako ući u tjelo pa opsjednu neke osobe.

Zamisli da ovog trena umres i postanes duh. Nemas tjela niti nicega. Sama si energija ili neka misao koja plovi. Kako kucati, kako pomaknuti predmet ili na kraju krajeva, opsjesti neku osobu. Možda bi ti trebale tisuće godina da to naučiš, a možda bi naučila za 100, a možda i nikada.

I sada možemo pretpostaviti da sve vrvi od duhova ali samo pojedini su naučili kako kontrolirati sebei stvari oko sebe i ti su nazvani Poltergeist duhovima.

Ma može bit svašta....

znači - misliš da smo mi svi na ISTOM MJESTU??? znači da kad čovjek umre duša ne ide na "neko drugo mjesto"???
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesri pro 19, 2007 7:24 pm

Mislim da zavisi od poimanja prostorvremena... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesri pro 19, 2007 7:49 pm

zvezda je napisao/la:
Duhovi su duse koje su se zaglavile, nisu smele ili mogle ili znale kako da odu... ili su se previse vezale za fizicko telo, ili prepale samim dogadjajima... *


Ovo sto ti kazes i sto je gore Rie napisao me podsjeca na film Duh...

U svakom slucaju ima smisla da su to duse koje su "zaglavile" iz nekog razloga...ali to mi je nekako vise kao faza neka...mislim oni koji "zaglave" mozda stoje "zaglavljeni" neko vrijeme ali kad shvate da su duhovi onda bi valjda trebali krenut u nekom smjeru... Ovi duhovi o kojima je tema su, cini se, svjesni da su duhovi...zar onda ne bi trebali zeljeti ici dalje... To kucanje, izbacivanje s kreveta...nema mi smisla...cemu?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesri pro 19, 2007 7:53 pm

Mozda nereseni odnosi... ??? *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimečet pro 20, 2007 1:55 am

Ili, ako je netko bio zafrkant u životu, nastavit će tako i kao duh
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:49 am

:) *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 11:42 am

fakat, kaj veli namcor, zar nebi, kad shvate da nisu više u materijalnom tijelu, htjeli ići dalje???
pa kaj može biti zanimljivo biti ovdje, na taj način???
čemu kucat, bacati s kreveta i zezati na taj način?? možda neko vrijeme, ali duže...??? no no no
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 2:19 pm

Neke je strah od nepoznatog, i u ovom zivotu, i posle njega... *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 2:54 pm

zvezda je napisao/la:
Neke je strah od nepoznatog, i u ovom zivotu, i posle njega... *

i misliš da je taj strah tako velik - da bi ih spriječio da idu dalje, nego radije bauljaju ovdje, a takoreć ne mogu s nikim komunicirati - meni to zvuči zastrašujuće i jadno.... tuzni tuzni tuzni
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 7:39 pm

Pa, na neki nacin i jeste...
Ali s druge strane, stalno vidim ljude koji se tako ponasaju i za zivota... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 7:47 pm

A...zar im ne bi trebao netko mozda pomoci pri prelasku? Jer ako se boje onda je ocito da im treba pomoc...
Ono...svi smo citali kako se NDE-ovci cesto sjecaju kako nisu bili sami dok su npr. prolazili kroz tunel i slicno...kako su im u pomoc dosli drugi... Pa ako predpostavimo da to tako nekako ide...zasto ovima netko ne pomogne?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 9:15 pm

Pa čitala sam da postoje ljudi koji pomažu takvim zarobljenim dušama da shvate gdje su i kamo moraju dalje, i onda kad ne stvaraju probleme kao ovaj poltergeist. Mislim da molitve za umrle koje postoje u svim religijama također imaju tu svrhu. Duhovi onih koji su umrli naglom, neočekivanom, nasilnom smrću često su zbunjeni i ostaju tako blokirani. To je češće na mjestima gdje se dogodi neka masovna tragedija, kažu.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 9:54 pm

A otvorio sam i tu temu gdje čovjek opisuje taj život nakon smrti, i probleme koji se sve javljaju pri prelascima na drugu stranu. Istina, malo mi nerealno zvuči cjela priča al ajde.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimepet pro 21, 2007 9:55 pm

[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 1:32 am

Niko ti ne moze pomoci dok si u samom tunelu. Tada si zasticen, ali i sam. Price pominju druge na kraju tunela, ali ne i u toku samog prolaska... :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 1:40 am

Radi se o tome da NDE-ovci nemaju apsoluto identicne dozivljaje i ne prozive svi sve elemente...
Neki vide druge na kraju tunela, ali nekima se ti drugi pojave odmah po izlasku iz tjela i prate ih kroz tunel... Tako da je to relativno...cini se...
Kako god bilo cini mi se da kad si vec u tunelu si rjesio prvi korak...recimo da si na pola puta...a ovi duhovi koji sevrljaju okolo izgeda nisu ni primirisali nikakvom tunelu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 1:43 am

Moguce... *
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 10:24 am

Manipulacija mračnih sila drevnim ljudima, predstavlja jedinstvenu mogućnost za brzo i stalno napredovanje onih viših JA koji to prolaze kroz inkarnacije na Zemlji. Robert Monro u svojoj trilogiji predstavlja neke od ovih stvari. Kad se više JA pojavi u zemaljskoj formi putem procesa inkarnacije, počinje da shvata da će mu trebati mnogo stotina inkarnacija da bi se uspostavila kontrola nad tijelom koje je žrtva genetske manipulacije, mračnih sila. Kako duh uči, pokušavaće da sam uspostavi kontrolu nad tijelom. Organizovana religija je napravljena da bi stvorila duhovni kavez, u koji će se hvatati oni koji su još na nižoj razini napredovanja. A sve je organizovano od strane vanzemaljaca sa najviših funkcija. Pokušaj da ostaviš neku od ovih religija i vidjećeš kako porodica i svi ostali počinju da vrše pritisak na tebe. Napuštanje osnovne religije i prelazak u drugu, čak i ako je ta druga glavna za drugu grupu ljudi, opet predstavlja duhovno buđenje i pokušaj traženja nečeg boljeg.

Ovo je jedan od razloga pojave Religija Novog Doba. One su zlatni kavez u koji se hvataju oni koji napuste ovaj prvobitni gvozdeni kavez religije. Ovaj novi kavez je postavljen i razvija se u skladu sa ciljevima Orionskog carstva, i nastojanja da se ljudska vrsta ponovo i ponovo ograničava. Napredna i dominantna inkarnacija nije ono što oni žele. Ovim se pokazuje da oni žele da se ove niže pozicionirane inkarnacije svedu na još niži nivo, da bi od njih mogli stvoriti sasvim novi oblik postojanja. Takav je slučaj sa tunelom svjetlosti prilikom umiranja. Skenirajući osobu koju žele oni otkrivaju sa kim je ta osoba posebno bila bliska, i tada joj pošto je ta osoba blizu smrti, pokazuju putem hologramskih imaginacija tunel u svjetlosti sa dragom osobom na kraju kako je dočekuje.

Ako vi odaberete da pratite taj put bit ćete uhvaćeni i poslani u drugo tijelo ali ovaj put po njihovom izboru. Ovo pokazuje da mračne sile carstva znaju sve o duhu, ali pokušavaju da skrate njegovo djelovanje. Svjetlosni tunel je relativno nova naprava, ali naprava koja će da propadne sada i oni to znaju. Idite u svjetlo govore oni koji su imali iskustva bliske smrti. Oni su trgovci koji sarađuju sa vanzemaljskim ciljevima. Nikad ne ulazite u svjetlo. Idite gore, lijevo desno ali ne ulazite u svjetlo. Ovo ima naročit uticaj kod onih koji su obuhvaćeni sistemom vjerovanja. Vanzemaljci znaju dobro gdje počiva njihov uspjeh. Tijelo je tip. To je ili muško ili žensko. Duh nije određen i nije pod uticajem mutacija kao tijelo u 3D. Tjelesni mehanizmi su brojni, a predstavljeni su kao mehanizmi za opstanak. Nekoliko DNA komandi je postavljeno na vremensko aktiviranje. Žene ne nameću kontrolu, to je striktno muška uloga kao polaritetnog modela a što je određeno od strane Orinskog eksperimentisanja.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 11:07 am

Dusama je, ma koliko nam ovo cudno zvucalo, moguce da se reinkarniraju u telima oba pola i to i cine. Ali sticem utisak da su oko nas i tela bez duse, to je valjda negde objasnjeno kao predadamicni ljudi (?), ali svakako tela koja su samo portali za njihovo delovanje. A delovanja su tolika da je to tesko obuhvatiti. Na primer, licno sam se oduvek pitala zasto kroz celu pisanu istoriju nailazimo na tragove ratova i bukvalno pokolja. Ja ne mogu da pojmim kao deo sebe zelju za vlascu nad drugima, teritorijama ili dobrima. Uvek sam mislila da to nije dovoljno dobar razlog, da mora postojati neki drugi. U poslednje vreme imam neke naznake o tome sta se sve desava za vreme ratova. Cinjenica je da pri tom konfuznom stanju mogu da se provuku mnoge druge akcije "ispod zita"... A i da se emituje neverovatna kolicina energije bola... Precesto i sistematicno nam namecu, kroz proces odrastanja, da nas boli, da smo krivi, da trebamo biti ponizni, u pokori i pokajanju - i mnogi poveruju i nikada ne otkriju ko i sta su zapravo. Ostaju fiksirani za svoje telo, za nametnute drustvene i religiozne sisteme...

Za one koji prate znakove - u Srbiji u selu u Macvi pre nekoliko sedmica veterinar koji radi pri drzavnoj sluzbi vakcionisao je domaceg psa protiv besnila (obavezna vakcina). Ovom prilikom, izdao mu je pasos, u kome je dat broj barkoda "tetovaze ili cipa". U rubrici "polozaj tetovaze ili cipa" pise "leva strana vrata". Proverila sam. Pas nema tetovazu...
Ovo se vec desava u nekim zemljama clanicama EU, ali nisam mislila da je vec doslo i ovde...
Konzorcij (ili kako god ga nazvali) ocigledno ubrzava planove... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 12:36 pm

Na žalost u osnovnim crtama se slažem s izrečenim u gornjem odlomku. Svjedočila sam nastanku jednog rata i čula mnoge priče svjedoka iz dva prethodna i dosta čitala o tome. Ratovi su ogromne manipulacije masama ljudi koji se izbacuju iz svoje svakodnevne rutine i događaju im se užasne stvari, ili se boje da će se dogoditi. Potpuno sam uvjerena da su ratovi velike manipulacije koje moraju stati kad većina ljudi osvijesti ono što nekolicina danas zna. Prestat će onda kad se više nikoga nikakvim pričama neće moći uvjeriti da uzme oružje i navali na život drugog živog bića. No to se zasad čini poput utopije, iako većina ljudi ne želi napadati druge, kad dođe do samoobrane i obrane obitelji onda stupaju na snagu nagoni koje je ipak gotovo nemoguće potisnuti.

Zvezda, jasno mi je što želiš reći u donjem odlomku posta, no nije mi sasvim jasna povezanost s gornjim dijelom, iako ima veze. Znam da se na mogućnost čipiranja ljudi na koju nas nastoje pripremiti gleda kao na pečat Zvijeri koja ima doći prije svršetka svijeta, a čipirali bi ljude a ne ono što nazivaju bioničkim portalima jer je kod njih to nepotrebno, no ta priča o psu mi nije sumnjiva jer se radi o postupku koji je uobičajen na Zapadu - čipiranje pasa ima velike prednosti ako tražiš izgubljenog ili ukradenog psa i već ovdje kod nas pas se mora čipirati do dobi od nekoliko mjeseci ili se može oduzeti vlasniku jer se radi o zakonskoj obvezi ukoliko psa držiš legalno. Pas koji iz Srbije gdje možda taj zakon još nije na snazi (kod nas je, mislim, oko dvije godine, stariji psi su bili čipirani samo n zahtijev vlasnika unatrag četiri ili možda malo više godina), dsakle takav pas da bi se mogao kretati po EU (ne znam kako je s Hr po tom pitanju, mora imati ugrađen čip jer se tetovaža vjerojatno više ne priznaje (tetovaže se često izbrišu nakon nekog vremena, osim toga ne rade se na vratu nego na unutar4njoj strani uške, imam pse još od '89. pa sam malo upućenija što zbog sebe, što iz razgovora s drugim vlasnicima).

Hoću samo reći da je činjenica što si susrela čipiranu životinju samo znak zakonskog usklađivanja među državama, a ne znak da je čipiranje ljudi pred vratima. Mislim da im to neće nimalo lako proći jer su otpori veliki, a mi, srećom ili nesrećom, kaskamo za zapadom poprilično. Kad bi netko pokušao čipirati mene ili moje, istog časa bih odbacila sve tzv. tekovine društvenog razvoja i otišla s istomišljenicima u neku zajednicu koju bismo sigurno i na vrijeme osnovali. No mislim da to neće proći, nismo toliko glupi u globalu, nadam se...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 3:49 pm

Znam o cemu pricas, ali samo se pitam... Sve te vakcine koje nam daju, deci posebno, ne znam sta nam zapravo daju...?
Evo primera, deci u skoli direktor kaze da je sutra primanje OBAVEZNIH vakcina, da ponesu knjizice, ali im ne kaze sta su te vakcine... Dace su ih primila, i ne znaju sta!!! To prolazi bez dizanja prasine!!! Druga mogucnost je da u vakcini nije ono sto kazu da jeste, ne bih ni nju sasvim odbacila...
A mozda svi mi oduvek imamo cip zahvaljujuci kojem se integrisemo sa ovim telom i koji naposletku ugasi telo... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 4:00 pm

Možda djeca u školi naprosto nisu upamtila o kojoj vakcini se radi. Roditelji imaju pravo i odbiti vakcinu za svoje dijete, osobito ako se ne radi o onim zakonom propisanim cijepljenjima. Cijepljenja su spasila mnoge ljudske, osobito dječje živote, npr. nekad su djeca umirala od hripavca, tuberkuloze, variole, difterije, dječje paralize... užas. Danas smo ipak od toga zaštićeni. Međutim mislim da danas farmaceutska industrija ima i te kakvu računicu u raznim idiotskim cijepivima, čak i za neke nepostojeće bolesti. Ili je bolest samo stanje ljudskog uma? Čitala sam negdje da AIDS zapravo ne postoji, da se radi o sifilisu i nekim popratnim pojavama koje su prekrstili u AIDS zbog manipulacije i zastrašivanja i usputne zarade farmaceutske industrije. No to je sad već teški offtopic a i ne stignem o tome...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitimesub pro 22, 2007 4:03 pm

Bila sam na tom skolskom casu, slucajno...
NISU im rekli sta je vakcina... Kada sam pitala, rekli su nesto u fazonu nije ni bitno... ?!?!?! *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poltergeist iz Enfielda
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: