Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poltergeist iz Enfielda

Go down 
+22
Daenerys
mare
frostie
conan_1
Malkavian
Jaykof
dark light
josip reggie
Syn
snark
Hybrid
zvezda
kravica
gloria_g
Alpha
silver
Angel from shadow
Absynthia
Rain
Svjetloisjena
malena
Neobicni forumas
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimesub pro 22, 2007 4:14 pm

zvezda je napisao/la:
Bila sam na tom skolskom casu, slucajno...
NISU im rekli sta je vakcina... Kada sam pitala, rekli su nesto u fazonu nije ni bitno... ?!?!?! *

To je protuzakonito. Kod nas bi ravnateljiimali velikih problema kad bi ovako postupali. Nama pošalju čak i listić da potpišemo dopuštenje da se dijete cijepi (za hepatitis B, za ostale nisam sigurna)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimened pro 23, 2007 3:30 am

Pa, eto, vidis...
ne znam za sta je bila, a ne znaju ni oni...
Probacu da se malo raspitam oko toga. Znam da je tata jedne male pedijatar... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet sij 17, 2008 11:36 pm

@Arminio i svi ostali...postovi vezano za skidanje file-ova sa Rapidshare-a su prebaceni u PDF Informaticka tehnologija, topic Skidanje sa Rapidshare-a.

Pozz :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimepon kol 11, 2008 1:06 pm

Ukoliko vam se dogodi da osjećate neugodu i prisutnost nekoga ili nečega što ne vidite, ali sigurni ste i "znate" da je tu i kao da vas "vreba" korisno je odagnati strah kao prvo, a onda pročistiti i zatvoriti svoju auru vizualizacijom te izgovoriti:
"Svim nepozvanim utjecajima i entitetima u svojoj auri šaljem ljubav i svjetlost. Svi ste Vi cjeloviti i iscijeljeni.
Svi ste Vi kreirani kao ljubav i svjetlost i još ste uvijek ljubav i svjetlost. Ni jedan od Vas ne osjeća bol i nije preplašen.
Svaki od Vas ima svoje savršeno mjesto na koje može otići i ja molim svoje Više Ja.... (vaše ime) da Vas tamo odvede.
Svim misaonim oblicima oko sebe šaljem ljubav i svjetlost.
Sad svoju potpuno čistu auru zatvaram za sve osim za svoje Više Ja (IME) i nabrojite i ostalo čime se bavite, npr. Reiki energija, itd."

Zapamtimo da strah NIKADA nije dobrodošao i da većina "duhova" nije pristigla s lošim namjerama, niti su oni sami po sebi loši, nego izgubljeni i isto prestrašeni, pa je mogućnost da su i nemirni i rade dar mar po stanu. Ovo što sam vam napisala znam da je djelotvorno. Isprobajte, pa javite.

Za pročišćavanje prostora, nije na odmet zapaliti mirisne štapiće (esencija-misris nije bitan), većini ljudi je najprihvatljeivija sandalovina. Mirisni štapići imaju JEDNAK učinak kao i tamijan. Zapalite svjećice, one isto čiste prostor od negativnih energija. Očistite doslovno i metlom i krpom sve kutove od paučine, stare prašine i moguće prljavštine na teško dostupnim mjestima, jer se upravo na takvim mjestima skupljaju negativne energije.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimepon kol 11, 2008 11:13 pm

Freya je napisao/la:
Ukoliko vam se dogodi da osjećate neugodu i prisutnost nekoga ili nečega što ne vidite, ali sigurni ste i "znate" da je tu i kao da vas "vreba" korisno je odagnati strah kao prvo, a onda pročistiti i zatvoriti svoju auru vizualizacijom te izgovoriti:
"Svim nepozvanim utjecajima i entitetima u svojoj auri šaljem ljubav i svjetlost. Svi ste Vi cjeloviti i iscijeljeni.
Svi ste Vi kreirani kao ljubav i svjetlost i još ste uvijek ljubav i svjetlost. Ni jedan od Vas ne osjeća bol i nije preplašen.
Svaki od Vas ima svoje savršeno mjesto na koje može otići i ja molim svoje Više Ja.... (vaše ime) da Vas tamo odvede.
Svim misaonim oblicima oko sebe šaljem ljubav i svjetlost.
Sad svoju potpuno čistu auru zatvaram za sve osim za svoje Više Ja (IME) i nabrojite i ostalo čime se bavite, npr. Reiki energija, itd."

Zapamtimo da strah NIKADA nije dobrodošao i da većina "duhova" nije pristigla s lošim namjerama, niti su oni sami po sebi loši, nego izgubljeni i isto prestrašeni, pa je mogućnost da su i nemirni i rade dar mar po stanu. Ovo što sam vam napisala znam da je djelotvorno. Isprobajte, pa javite.

Za pročišćavanje prostora, nije na odmet zapaliti mirisne štapiće (esencija-misris nije bitan), većini ljudi je najprihvatljeivija sandalovina. Mirisni štapići imaju JEDNAK učinak kao i tamijan. Zapalite svjećice, one isto čiste prostor od negativnih energija. Očistite doslovno i metlom i krpom sve kutove od paučine, stare prašine i moguće prljavštine na teško dostupnim mjestima, jer se upravo na takvim mjestima skupljaju negativne energije.

Hvala Freya, ja ću probati jer u sobi stalno čujem čudne zvukove, ali kao da su u zadnje vrijeme i prestali zveckati, grebati i sl...
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 12:32 am

hvala freya, ja sam još koliko toliko normalan.
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=6OwaafssECo


Pogledajte ovo nece vas ostaviti ravnodušnima!!
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:25 am

I za one koji se nisu mogli zasititi prvog filica...evo još..pa komentirajte!

https://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:31 am

syn i onaj prvi je meni osobno dovoljno bezveze pa nisam ni gledao drugi, a ostali neka komentiraju kako žele.
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:36 am

Nekako imam osjecaj da ga nisi pogledao do kraja!!
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:38 am

Bilo kako bilo, svi smo različiti po pitanju percepcije...meni je filmic u svakom slucaju intrigantan....
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:48 am

[Vrh] Go down
josip reggie
Prašina



Male
Gemini Dog
Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 10.11.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: poltergeist   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 12:21 am

ovako,moj djed mi je pricao o necem slicnom.davno je zivio u nekoj baraci sa zenom i kceri koja se tek rodila.svake noci bi cuo lupanje,lomljavu i bacanje stvari u susjednoj prostoriji,tj.kuhinji.znalo bi uc u sobu i izbacit moju baku iz kreveta,uhvatit je za kosu i bacit pod krevet.sto je najgore jedno jutro su nasli kcer koja je imala samo 13 dana mrtvu,bila je plava,kao da je ugusena,odselili su,onda je rodjena moja majka i s njom je bilo cudnih slucajeva kao nebi mogla prestat plakat i slicno,vodili su je kod vracare par puta,ona bi joj pomogla.........
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 12:48 am

OMG shock

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 36
Registration date : 11.11.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:10 am

daa,grozno,to sam opet ja pisala
tek sam se sad reg oops
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:43 am

Dobro, da više ne razmišljamo o spolnom identitetu članova zubo

Dobro došla, dark light :)

Ovo je stvarno užasna priča pale
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 2:11 am

strašno ... ja se nadam da i ja nemam nešto slično u kući ...
ako je uopće šta (iako sam dns u webcamu vidio ko da je nekaj preletilo, al možda je mušica bila, a i zvučnici mi ponekad ko da nekaj prođe kroz njih, ne znam kak da opišem zvuk)
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 36
Registration date : 11.11.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: poltergeist ili ??   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:40 pm

djed mi je davno pricao da je zivio sa zenom i tek rodjenom kceri u nekoj baraci.po noci bi se poceli cuti cudni zvukovi koji su dopirali iz kuhinje,lomljava,bacanje stvari...ponekad bi to nesto uslo u sobu,uhvatilo moju baku za kosu i bacilo je ispod kreveta,gusilo,itd,nikad nisu uspjeli vidit sto je to.
jedno jutro su nasli mrtvu svoju kcer u koljevci,bila je plava,kao da je netko ugusio,tada su se odselili.
ovog sam se sjetila kad sam procitala o poltergeistu iz enefielda,zanima me sto je to,ako neko zna nesto slicno nek se javi
[Vrh] Go down
Malkavian
Višestanični organizam
Malkavian


Male
Pisces Dog
Broj postova : 65
Age : 30
Location : Šuma
Registration date : 30.07.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet stu 13, 2008 12:02 am

jezivo... pale
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet stu 13, 2008 12:06 am

Ne znam zašto nisu odselili ranije no
[Vrh] Go down
conan_1
Stanica



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 24
Age : 58
Registration date : 25.04.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:06 pm

dark light je napisao/la:
djed mi je davno pricao da je zivio sa zenom i tek rodjenom kceri u nekoj baraci.po noci bi se poceli cuti cudni zvukovi koji su dopirali iz kuhinje,lomljava,bacanje stvari...ponekad bi to nesto uslo u sobu,uhvatilo moju baku za kosu i bacilo je ispod kreveta,gusilo,itd,nikad nisu uspjeli vidit sto je to.
jedno jutro su nasli mrtvu svoju kcer u koljevci,bila je plava,kao da je netko ugusio,tada su se odselili.
ovog sam se sjetila kad sam procitala o poltergeistu iz enefielda,zanima me sto je to,ako neko zna nesto slicno nek se javi

Lažeš gica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:32 pm

Kako znas da laze? face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet stu 13, 2008 3:43 pm

i meni je baka pricala mnoge price od kojih sam kakiio u gace dok sam bio mali :)
sad se mogu samo nasmijati na to ali ona i dalje tvrdi da je to istina...
zasth se takve stvari ne dogadjaju i danas? :/
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:02 pm

dogadaju se samo mnogi sute da nebi bili proglaseni ludima.
meni se isto desavalo da mi nesto drma kvaku,tapka po meni,....a imam samo 19.godina.
ja vjerujem u to....
jedino neznam dali su njegov djed i baka sagradili tu baraku ili su se uselili u nju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:03 pm

@Frostie...Mozda se dogadjaju pa ljudima nitko ne vjeruje ko sto nisi ni ti baki miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   Poltergeist iz Enfielda - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poltergeist iz Enfielda
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: