Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grabežljivac u noći

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
lera
Angelino croft
biga
Dantalion
mEN_iN_WHite
gagi_
Michael Wittmann
Apostol_Terorist
afrodita
Comi
Legionar
Blizzard
Gea
Black Angel
Viktor-x
Tucakovic
Hapa
Berny_Sinara
Saroman
LarusArg
GoodAlien
omen
Orbit
danyf5
Karl Marx
0troublemaker0
floridana
teslaxxx3
Tutankhamon
sanja
kurto
meli
Alpha
snake
vjestica
None
windmill
od soka prazna flaša
MalaBubi
Neobicni forumas
zmija
zvezda
Tulkas
silver
Hybrid
Svjetloisjena
Rain
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:41 am

nadrapali smo kak god okrenemo - pokor ili novo stoljeće tehnologije, a i s ovim se teško nosimo shock

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimepet svi 15, 2009 11:40 am

@Gea...netko ce pucati na nekog u ocekivanju da ovaj padne. Ako ovaj ne pada pucat ces jos vise. Jer u tom trenu je to tvoja najbolja obrana plus ti tvoje iskustvo govori da ako je nesto zivo onda ga vatreno oruzje moze ubiti. Zato mi je jasno zasto su pucali i pucali.

@Black Angel...u biti nigdje nije receno da je rijec o vanzicima. Mislim, sto se ove teme tice. Zapravo se covjek upravo pita sto je to uopce bilo. Isto tako on pise iz prve ruke. Dakle, promatrao je citav dogadjaj tako da prica nije prosla vise usta i dozivjela ocekivane izmjene. Drugo je pitanje da li je prica istinita. Moze ju netko i iz prve ruke izmislit miga Ili moze biti neka grupna halucinacija. Sto ja znam. Bubam bezveze.
Nego, moram reci da ti je dobra ideja da vanzici sloze natpis na svemirski brod zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub svi 16, 2009 1:32 pm

onaj prorok sa N...zaboravih mu ime je reako da ce vladat Zuta rasa... onda bi radje da alieni nas pokore jer cemo nesta i nauciti od njih nesta :D :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 30
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub svi 16, 2009 2:34 pm

Nostradamus? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub svi 16, 2009 5:19 pm

Ako nas prije toga ne pokoka kraj vremena 2012 lol!
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub svi 16, 2009 10:38 pm

žuta rasa je zavladala... jeste li primjetili koliko je kineskih dućana izniknulo? lol!

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimened svi 17, 2009 12:13 am

Rie je napisao/la:
Ajmo se sada malo poigrati detektiva pa probati otkrili radi li se o prijevari ili bi se događaj stvarno mogao svrstati u misterije.

Da čujem mišljenja, šta valja i šta ne valja. Što mislite o cijeloj priči. ako ništa drugo, jeziva je to je sigurno strah .
They died for the fatherland, they deserve iron cros lol!
prvo i prvo nikada ali nikada ne treba pokazivati strah, vecina zivotinja pa predpostavljam da bi i vanzemaljci plase velike buke tako da ako se razdrao kao magarac nabio bajonet na pusku i zaleteo se to bice bi se sledilo samo bi trebao ostati pribran. treba imati u vidu da i oni nas vide kao cudovista i da su se i oni uplasili iako su napadali samo je bilo pitanje ko ce ostati pribraniji conf1
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimened svi 17, 2009 12:35 am

Rie je napisao/la:
Ovako, za početak ja izdvajam ovo:

Citat :
Zima je. 93'. Bili smo udaljeni od neprijatelja nekih tristotinjak metara zracne linije.

Citat :
I vidjeo sam jednu priliku zenskog izoblicenog lica (veliki zubi izobliceni, produzena vilica, brada siljata i kandze) kako gleda, ravno, ali ravno prema nama.

Ovako. Ovo me jako podsjeća na scene iz filma. Znate ono ratuje se, ubija se, meci šinjaju okolo, a u svoj toj zbrci, jedna životinja zastaje, i okreće se ravno prema njima što ju gledaju, a udaljeni su 300-tinjak metara suspect
.
Druga stvar je ta što se teško na 300 metara zračne linije po noći vide kandže i sl, ma kakav god dalekozor imali, a naša balkanska vojska '93 nije imala bog zna što, jeli tako? suspect
rov od rova je bio udaljen 300 metara, oni su bili na rastojanju minimum 100 metra jos od vatre koja je gorela moglo je jasno da se vidi sta se desava jedino nebi moglo da se vide detalji tj kako su izgledali ali ako su imali dogled onda su mogli bez problema da vide pa cak i sa 300 metara pogotovo ako su imali nocni dogled
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimened svi 17, 2009 2:18 am

Legionar je napisao/la:
Nostradamus? :)
eeeeeeeeeee daaaaaaaaaa taj :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimened svi 17, 2009 1:20 pm

Black Angel je napisao/la:

Kako znas da su price izmisljene ?

Zbog priznanja njihovih ''pisaca''.
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimened svi 17, 2009 1:28 pm

A jel ovaj mudrijas priznao da je prica fake ?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimened svi 17, 2009 1:59 pm

a mudrijasa nema duze na forumu...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimepon svi 18, 2009 7:21 pm

Rasprava o svjetlećim metcima je pretvorena u zasebnu temu koja je sada na znanosti, pa možete tamo nastaviti diskusiju.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 30
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimepon svi 18, 2009 7:49 pm

Gripphon je napisao/la:
Black Angel je napisao/la:

Kako znas da su price izmisljene ?

Zbog priznanja njihovih ''pisaca''.
Gdje to piše?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimepon svi 18, 2009 7:53 pm

Da tražim linkove raznih pričica gdje sam našao priznanja tih istih? Težak posao, a uostalom ne znam jel se sjećam svih tih priča.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:29 am

a ko bi se sjecao :D
[Vrh] Go down
afrodita
Stanica
afrodita


Female
Aries Cat
Broj postova : 16
Age : 37
Location : dalmacijo more moje,jedna duša a nas dvoje....
Registration date : 31.03.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub svi 23, 2009 1:51 am

evo moje mišljenje o ovoj temi.nakon razgovora sa bliskom osobom,koja je proćitala većinu komentara ove teme.koja je bila 92g. u bosni i borila se.zakljućak je jedino da je prića izmišljena i da netko još nakon toliko godina želi sprati ljagu sa svojih djela.
usput osoba je misecima bila na ratištu u bosni i prošla i vidjela puno strašnih stvari.
tako da stvarno moga bi poćet pisat knjige.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub svi 23, 2009 10:29 pm

afrodita je napisao/la:
evo moje mišljenje o ovoj temi.nakon razgovora sa bliskom osobom,koja je proćitala većinu komentara ove teme.koja je bila 92g. u bosni i borila se.zakljućak je jedino da je prića izmišljena i da netko još nakon toliko godina želi sprati ljagu sa svojih djela.
usput osoba je misecima bila na ratištu u bosni i prošla i vidjela puno strašnih stvari.
tako da stvarno moga bi poćet pisat knjige.
aa tako hvala na obavjesti
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 22.06.2008

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub lip 13, 2009 1:09 am

ako nista prica je zanimljiva i 13 strana se razglabalo o njoj..
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub lip 13, 2009 2:30 pm

to je istina :D
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub lip 13, 2009 8:58 pm

Gea je napisao/la:
žuta rasa je zavladala... jeste li primjetili koliko je kineskih dućana izniknulo? lol!
hail
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub lip 13, 2009 9:50 pm

Offtopic ceka

Komentira se priča s početka teme.
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub lip 13, 2009 10:52 pm

Nisam pročitao sve postove, i zato se ispričavam, ali meni ovo liči na PTSP, ili neke droge koje su vojnici uzimali, pogotovo u Bosni gdje je bilo katastrofalno za vrijeme rata, moje mišljenje. :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub lip 13, 2009 10:55 pm

I to je jedna od mogućnosti. Pisac priče je bio aktivan na forumu u prvim danima rasprave pa možda zato nije bila spomenuta ta mogućnost. No mislim da u stresnoj situaciji poput opisane (noć, pokolj) nije neobično da ljudi i bez droga ili nekog psihičkog poremećaja upadnu u neobična stanja svijesti. Činjenica je da se na kraju svega očitovao užasan strah, a to što su i jesu li uistinu vidjeli što su vidjeli kad se razdanilo, već je druga priča.
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitimesub lip 13, 2009 11:01 pm

Ma nekako mi je to prebajkovito, likovi s kandžama i izduženim čeljustima, prvi glas o takvim pojavama pogotova u BiH, ono takve priče bi trebale bar neke legende pratit, ako kontas sta hocu rec! :))
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grabežljivac u noći - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grabežljivac u noći
[Vrh] 
Stranica 8 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: