Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razlozi ulaska u vezu

Go down 
+9
Korplikan
kika13
Blizzard
julija81
Athena
Lyra
MoW
Ladytron25
Alpha
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 1:38 am

Pa nije najgore. Za duzu vezu mozda je najbolje. Isto ovisi koliko bliski ste bili prije veze. Mada ko sam ja da govorim sta je najbolje kad nikada nisam bio sa nepoznankom. Ali cini mi se barem da je tako :P
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 2:21 am

Neznam, al ona rečenica "možemo ostati prijatelji" je meni presmješna. Baš kak su rekli: to zvuči ko da si reko "crkao ti je pas ali ga možeš zadržati". Bilo da se radi o mj dana vezi ili 10 godina. Nekako za sada, ne vjerujem u prijateljstvo poslje veze...
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 9:01 am

Slozio bih se sa kikom. Mozete i dalje imati puno toga zajednicoga i neznam, imati materijala za druzenje sa doticnom osobom. No sama cinjenica te svijesnost toga da ste ranije imali nesta vise uvijek ce vas drzati zakocenima te vracati u proslost. Ne mislim da je nuzno prekinuti kontakt za boljitak obe osobe.. ali najcesce je tako. Nebitno na koji nacin ste se rastali.

A na samo pitanje zbog cega se ljudi zaljubljuju, slozio bih se i gore sa Alphinim postom ..

Citat :
Meni se cini da su ljudi generalno nesretni/nezadovoljni i misle da ce se to sve promijeniti ako/kada najdu partnera(icu). Na neki nacin se stvari i promijene jer dok su zaljubljeni ljudima se sve cini puno ljepse nego inace. Problem je sto zaljubljenost prolazi.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 12:45 pm

@orca - exactly.. Ta zakočenost će uvijek biti prisutna.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 1:40 pm

Zakocenost ce nestati kada/ako vas prodju sve stare zelje, sjecanja i sl. Sto bi se reklo kada se preboli tu osobu. Neki ljudi to mogu, neki ne bas. A kod onih koji mogu isto ovisi od slucaja do slucaja. Jednan od preduvjeta je da su oba partnera takva. Ovisi kakva je veza bila, na cemu se temeljila, koliko je trajala, koliko je emocija bilo upleteno u nju, kako i zasto je zavrsila...i td.

Ako su partneri prvo bili prijatelji pa onda partneri...tu teeeeesko ima povratka na staro...

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 3:36 pm

Ovu temu uopće još nisam ni vidio :)

Dakle glavni razlog veze se temelji na tome što postoje muški i ženski pripadnici/pripadnice naše vrste. Da toga nema ne bi bilo niti muško ženskih veza, već možda neka druga povezivanja između pojedinih pripadnika, ali to nije važno za ovu temu. Iz tog razloga mi imamo želju da se ostvarimo kao muž, dečko, otac, zaručnik ili cura, žena, majka, zaručnica... to možemo učiniti jedino u romantičnoj vezi. E sad netko to može činiti čisto radi sexa, netko radi potomstva, netko radi sigurnosti, netko radi povezanosti... ili pak kombinacije nečega ili svega toga, kao što je to MoW opisivao. Koji razlog će netko izabrati ovisi čisto o njemu samome i o njegovoj želji, no zanimljivo je da koji god odabere vrlo vjerojatno će pronaći osobu suprotnog spola koja isto to želi, pitanje je samo da li smo toga svjesni :)

E sad koji bi to bio "pravi" razlog, mislim da to možemo reći svatko za sebe, a da univerzalni razlog ne postoji. Nekome će to biti sex, nekome potomstvo, a nekome sigurnost.... Meni osobno je povezanost i bliskost koju ostvarujem i osjećam sa osobom sa kojom jesam jako važna.
[Vrh] Go down
Peka Dapčević
Stanica
Peka Dapčević


Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 27
Age : 110
Location : oslobođeni Beograd
Registration date : 31.08.2011

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimesri kol 31, 2011 3:27 pm

Seks.
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 7:00 pm

Razlog ulaska u vezu (bar poslednju) je bio što smo isti, volimo iste stvari, želimo iste stvari, osećamo da smo dve polovice koje čine celinu i jednostavno to je to :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi ulaska u vezu   Razlozi ulaska u vezu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razlozi ulaska u vezu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Razlozi za prekid
» Razlozi za predid

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: