Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za vezu maženje važnije od učestalog sexa

Go down 
+3
Foto
Korplikan
Alpha
7 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 2:33 pm

Učestalost maženja i "slučajnih" dodira značajniji je pokazatelj stabilnosti odnosa, od podatka koliko par često vodi ljubav, otkrila je nedavna studija Kinsey instituta u SAD-u. Isto tako, često se podcjenjuje koliko je maženje važno muškarcima i naglašava njihova usmjerenost na seks, objasnili su istraživači.

- Maženje pruža osjećaj bliskosti i ugode te je ključno ta sretne veze. prednost neseksualne intimnosti je povezivanje na razini komunikacije i prijateljstva, što je jednako važno muškarcima i ženama - smatra bračna terapeutkinja Paula Hall.

Objašnjava kako se hormon oksitocin, kojeg se često naziva hormonom sreće, proizvodi pod utjecajem nježnosti i ugode iz maženja. Znanstveno je dokazano da, što se češće mazimo sa svojim partnerom, to imamo i veću želju za međusobnim dodirom. izvor


Istina ili ne?
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 9:15 pm

Ne

Moguće da je problem u tome što sam muško pa ne želim priznat da je išta na svijetu važnije od politike, sexa i nogometa ali od mene je ne :D
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 9:33 pm

Ja volim mazit. Pogotovo ako su mačke, one imaju tako fino krzno :D Možemo reć da oboje imamo koristi od toga :D

Ali da volim da i mene maze..uf..pogotovo po trbuhu..uf!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimeuto srp 26, 2011 10:31 pm

Ja bi se složio sa ovom terapeutkinjom Paulaom :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 10:39 am

I ja bih se slozila s Paulom.


@Korplikan...moze to tebi bit najvaznije ali ako njoj nije... Osim toga u godinama si kad je ne vidis nista osim toga sto si naveo (ili neceg slicnog) ali bude se to promijenilo ;)
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 12:15 pm

I ja se slažem sa time. Koliko nam je puta bilo dovoljno da nas samo netko zagrli da bi se osjećali ispunjeno? Isto kao što kažu da smijeh liječi, tako i dodiri, maženje i fizička prisnost pomažu da se osjećamo bolje. Jer, sex je čin, zadovoljava naše fizičke potrebe, dok dodiri i prisnost zadovoljavaju dušu...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 3:50 pm

da, definitivno... ljepše mi je samo ležat sa curom na krevetu i mazit se ili ležat zagrljen ili samo ležati, od svega...
al je problem što jedna stvar vodi ka drugoj i onda nastane belaj...

(ok mogli ste zaključiti iz učestalosti riječi 'ležati' da sam iznimno lijena osoba...) :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimesri srp 27, 2011 4:12 pm

rofl2

A nakon belaja opet samo lezis lol
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Empty
PostajNaslov: Re: Za vezu maženje važnije od učestalog sexa    Za vezu maženje važnije od učestalog sexa  Icon_minitimepet stu 30, 2012 7:02 pm

Maženje na prvom mestu... Što bi moja jača polovina rekla "Sex je samo trešnja na vrhu torte...pre toga je sve ostalo"
Više uživamo u dodirima i maženjima i nikada nam ne dosadi, naravno dnevno bar 1 sex (kada smo skupa) ali svo ostalo vreme je u duhu maženja :)
[Vrh] Go down
 
Za vezu maženje važnije od učestalog sexa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Razlozi ulaska u vezu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: