Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:19 am

Da, mora da se radilo o nekoj meditaciji kakvu Zvezda spominje. Mozgu mu malo uzmanjkalo kisika pa se mozda i onesvijestio na tren. Zato je bio tako odmoran nakon budjenja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:18 am

Ja sam provalio da je ovaj zvezda naj pametniji na celom forumu, svaka mu cast za sve ima odgovor i lepo ga izlozi
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:32 am

@ meN-iN-WHite ....a meni se čini da je zvezda "ona", a ne "on" xD
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:18 am

Nema veze ne ljuti se :D ONA
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 12:53 am

Alpha je napisao/la:
Prvo provjeri tlak i to u par navrata. Pogotovo tako nakon sto si spavala.

Eto, zadnje vrijeme stalno čujem neko "zujanje" u ušima, koje zapravo nije zujanje.. čujem to još otkad znam za sebe, ali zadnje vrijeme više pažnje obraćam na taj zvuk, jer mi se pojavljuje prije spavanja i često je popraćen onim titranjem tijela.. Nakon živopisnih snova i jedne AP mi je taj zvuk luđački ispunjavao glavu. Stvar je u tome što protekla dva tjedna taj zvuk čujem u bilo koje doba dana, i na raznim mjestima. Prije sam bila u stanju čuti to samo kad sam bila na miru i u tišini, a sada me prati posvuda. Dosad sam bila svjesna da samo ja to čujem i da je u mojoj glavi. No, danas me u školi toliko počelo izluđivati, da sam upitala profesoricu i ostale, da li oni čuju to zujanje.. svi su me samo blijedo gledali.. Ovaj put sam bila sigurna da čujem nešto što nije u moj glavi. POkušavala sam im opisati zvuk , ali svi su mi zbunjeno odgovarali da ništa ne čuju. na kraju mi je profa rekla da si doma izmjerim tlak. Tako sam se sjetila i Alphine preporuke. Dosad sam uvijek imala savršeno normalan tlak.
Sada su me roditelji doma mjerili.. i imam niski tlak. Ne znam jel to jako nisko.. pa ako mi netko može reći. Bilo je 90/ 66
Nekoliko puta mi je tako ispadalo.
Da li je onda to zujanje rezultat niskog tlaka? confused I nadam se da nisam previše otišla offtopic.. ovo kod mene ima itekakve veze s temom.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 1:25 am

@Flory, ja isto cijelo vrijeme čujem taj zvuk i tek kad se skoncentriram na njega, tek onda shvatim koliko je on zapravo glasan u mojim ušima... zvuči kao da je jako visok... kao kad se tek upali televizor (i kad još nema slike) pa se čuje cijelo vrijeme taj zvuk, to "zujanje" dok je tv uključen (iako su ostali koje poznajem tvrdili da ne čuju taj zvuk kod televizora i stalno mi govore da čujem te neke frekvencije u tv-u)...
To zujanje čujem i sada dok pišem post... Cijelo vrijeme, nikako da prestane... :/
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 1:52 am

E da, drito to!!! bas je nekakav jako visok zvuk.. nije baš zujanje, jer je taj zvuk koji čujem prilično jednolik. Ne zvuči kao šum. I ja ga upravo čujem :) , i razlikujem ga od onog zujanja kompjutera i ostalih aparata..
Probaj se koncentrirat prije spavanja na taj zvuk. Kada utonem u san koncentrirajući se na to zujanje, onda se baš lijepo naspavam, ili imam jako živopisne snove.. itd. Koji putm i je čak uklonilo glavobolju!
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 9:26 am

@Dragony, flory
tako i meni xD, Ja pomocu tog zvuka mogu cut kad se tv upali iz tri sobe udaljenosti xD. To su valjda neke frekfencije tv ili nesto. Al obicno kad pokusam nista cut uvijek cujem neko zujanje... :/
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 3:39 pm

@Flory, da, lako ti moze biti tlak. Inace su zene osjetljivije na visoke tonove pa lakse cujemo i ono zujanje televizije (iako je stisana do kraja) ili tako nesto.

Inace sam citala kako ljudi sa poremecenim tlakom mogu imati osjecaj da su van sebe ili da se gledaju iz treceg lica sto odgovara AP-u. E sad, po mom razmisljanju ne znaci da to nije AP vec samo da je lakse manifestiran radi poremecenog tlaka.

Kada si imala AP da li si Ti bila Ti samo kao energija van tijela ili si se osjecala kao da si i vani i u tijelu?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 5:05 pm

Alpha je napisao/la:
Kada si imala AP da li si Ti bila Ti samo kao energija van tijela ili si se osjecala kao da si i vani i u tijelu?
Bila sam izvan svog tijela.. Imala sam novo, hm "tijelo".. koje to zapravo nije conf1 ne znam kako da objasnim.. Bez ruku, nogu, ograničavajuće kralježnice, osjećaja težine. Naprosto sam lebdila i nisam bila sputana oštrim granicama kao što smo u fizičkom tijelu, ali imala sam nekakvu povezanost sa svojim fizičkim tijelom. Evo jedna usporedba: osjećala sam se kao komad svile koji leprša na povjetarcu zubi , ali sam nekakvim koncima ipak povezana s tijelom, kako ne bih predaleko odletila. Sjećam se svega jer sam iz budnog stanja počela titrati i toliko me preplavilo da mi je svijest bila nakratko povučena prema podu (kao da propadam),a onda kao da me nešto povuklo prema gore, iznad tijela.. i tad sam počela lebdjeti. Sjećam se da su mi prošle misli u stilu "kako je ovo lijepo, pa ja fakat lebdim!" :D
Sve je bilo ok, dok se nisam sjetila da bih mogla vidjeti negi drugi entitet. Napola sam htjela dalje istraživati, ali me tada preplavio strah od neželjenih susreta, pa sam se pokušala svim silama vratiti u tijelo. To je bio grozan dio no Svijest mi se pomalo spuštala prema tijelu, a ja sam s vremenom osjetila prste na ruci, stopala, pa zatim koljena. Ali ostatak nisam osjećala pa sam se jedno vrijeme borila sama sa sobom i na kraju osjetila povratak svijesti u glavu i tada sam se ustala.
-- nadam se da je odgovor zadovoljavajuć
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimepet lip 18, 2010 12:11 am

Osvježavam temu ^^

Noćas sam ponovo imala astralnu. Novost je što sam se kretala tokom nje. Prošla sam kroz dnevnu sobu i mislila kako bi bilo zabavno izaći kroz prozor zubi pa sam to i napravila. Tada me nešto uplašilo pa sam se zaželjela vratiti. Istog trenutka sam se našla u tijelu paralizirana, malo sam pričekala i vratila mi se snaga u tijelo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimepet lip 18, 2010 12:14 am

ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 12:05 am

@mEN_iN_WHite po mom misljenu GEa je najjpametnija na celom forumuuu. NEznam ako neko moze da mi kaze ali swe meditacije BAR mene iscrpljujuu neznam sto ??????
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:17 am

@Ukiss
Nema potrebe da stavljas neka velika slova, neka dupla, neke znakove 5-eroduple. Pisi normalno. Iscrpljuke dok citam. I nemoras bas osudivat tko je najpametniji, tko malo manje. Bila si ovdje 3 dana i tako vec pises. Opusti se malo...
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:35 am

izvinjavam se, @Flamezar ja sam musko :D
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:39 am

Nemoj se brigat. :)
Znam da si musko nego mi poleti zbog nicka :D
Sry.
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:41 am

:)
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 2:39 pm

Ajme što ste slatki ^^

ukiss je napisao/la:
NEznam ako neko moze da mi kaze ali swe meditacije BAR mene iscrpljujuu neznam sto ??????

Za početak reci u kojem položaju meditiraš. MIslim, da li sjediš u lotos položaju, nekako drugačije ili ležiš?
I da li te meditacije iscrpljuju fizički ili psihički?
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 3:59 pm

i fizicki i psihicki me iscrpljuju
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 4:30 pm

nastavila sam raspravu na temu Meditacija kod Duhovnosti
[Vrh] Go down
Silence
Prašina
Silence


Male
Pisces Dog
Broj postova : 6
Age : 30
Registration date : 07.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:22 pm

Imam jedno pitanje, odnosno trebao bi pomoc, vec neko vrijeme pokusavam dosegnut astralnu projekciju i vec par puta sam dosao do onog stanja da imam osjecaj kao da se ljuljam i tamo sve stane... dobijem osjecaj straha, odnosno ne straha vise kao nelagoda, zelim pobjec iz tog polozaja ili bar se pomaknut, a opet to ne zelim jer stvarno imam jaku zelju da uspijem stim... neznam zasto imam takav osjecaj pa sam potrazio po netu i nasao da neki ljudi ne mogu dosegnuti astralnu projekciju zbog nekih losih sjecanja ili dozivljaja koje se ispojave kao fizicka ili psihicka bol kod pokusavanja projiciranja... to mi trenutno nista ne znaci jer neznam zbog cega bi mi se to desavalo, tako da sam dosao ovdje u nadi da ce netko iskusniji znat odgovor na moje pitanje
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:26 pm

Silence je napisao/la:
Imam jedno pitanje, odnosno trebao bi pomoc, vec neko vrijeme pokusavam dosegnut astralnu projekciju i vec par puta sam dosao do onog stanja da imam osjecaj kao da se ljuljam i tamo sve stane... dobijem osjecaj straha, odnosno ne straha vise kao nelagoda, zelim pobjec iz tog polozaja ili bar se pomaknut, a opet to ne zelim jer stvarno imam jaku zelju da uspijem stim... neznam zasto imam takav osjecaj pa sam potrazio po netu i nasao da neki ljudi ne mogu dosegnuti astralnu projekciju zbog nekih losih sjecanja ili dozivljaja koje se ispojave kao fizicka ili psihicka bol kod pokusavanja projiciranja... to mi trenutno nista ne znaci jer neznam zbog cega bi mi se to desavalo, tako da sam dosao ovdje u nadi da ce netko iskusniji znat odgovor na moje pitanje

Mogu ti pomoc da ti kazem da se moras rijesit straha. Kako si zakljucio sam to je stvar sto sve koci.
Al niko ti nemoze pomoc rijesit ga se..
[Vrh] Go down
Silence
Prašina
Silence


Male
Pisces Dog
Broj postova : 6
Age : 30
Registration date : 07.07.2010

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:33 pm

Ali koliko ja znam da bi ga se mogao rijesit trebao bi znat otkuda je dosao i to me u biti najvise muci, zasto???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:38 pm

Zato jer nisi spreman. Kad/ako budes onda ces prevladat strah, a mozda cak i shvatit od kuda dolazi.

Btw, dobrodosao :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:44 pm

Vjerovatno si previse vezan za tJelesno. To jest za tijelo pa se bois napustiti da?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 16 / 22.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: