Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 U vezi su više od 2 godine, seksa nema

Go down 
+6
Chakotay
Athena
biga
Alpha
kika13
Blizzard
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Peka Dapčević
Stanica
Peka Dapčević


Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 27
Age : 111
Location : oslobođeni Beograd
Registration date : 31.08.2011

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 2:55 pm

Chakotay je napisao/la:
Jer u protivnom samozadovoljavanje uz razne filmiće i maštu potpuno dokida navedeni dogovor i mislim da može biti skroz suprotnog efekta, tj. udaljavanje tih dvoje ljudi, a bit cijelog dogovora je da dovede do njihovog zbližavanja na način koji ne uključuje sex.
stoji, ali zašto bi onda ona njemu sebično branila da se zbliži sa ostalim ljudima na način koji uključuje sex. još ako su ti ljudi poljske ili slovačke upitno-moralne žene, nitko sretniji od njega.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:01 pm

Mislim da tu neće doći do razumijevanja jednog takvog postupka jer se, vjerujem, većina njih zgraža nad time i automatski se tako nešto predstavlja nemoralnim činom. Ne na forumu, već to vrijedi općenito, prijevara je gotovo pa svetogrđe u današnjem društvu. Ništa čudno s obzirom na to da smo kao kršćanska zemlja, a jasno je što kršćanstvo o tome misli. Stoga uopće ne vjerujem, nimalo, da bi jedna ženska dopustila takvo što muškarcu, ili obratno.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:05 pm

Ja sam govorio o dogovoru, a u dogovoru nema naredbi ni dopuštenja. Oni koji to ne žele neće na tako nešto niti pristati ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:16 pm

Chakotay je napisao/la:
Jer u protivnom samozadovoljavanje uz razne filmiće i maštu potpuno dokida navedeni dogovor i mislim da može biti skroz suprotnog efekta, tj. udaljavanje tih dvoje ljudi, a bit cijelog dogovora je da dovede do njihovog zbližavanja na način koji ne uključuje sex.
Osobno ne mislim da je povremeno samozadovoljavanje uz filmiće ili trenutna pomisao na neku drugu ženu u seksualnom smislu prijevara.U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 306
Naravno, sve ovisi kako dotične osobe u vezi gledaju na to.
Uopće ne znam da bi imalo ikakvog smisla da partner/ica drugome zabrane da uopće pogleda drugu osobu suprotnog spola, koja mu je privlačna, u RL ili u medijima.

Isto tako, smatram da je nerealno razmišljati da dvoje osoba u vezi više nikad neće baciti pogled na nekog njima privlačnog muškarca/ženu, osjetiti možda i seksualnu privlačnost prema njima, bez obzira koliko su sretni i zadovoljni u vezi.
U praksi partneri to vrlo često rade, ali isto prešućuju partneru da mu/joj ne povrijede ego. miga

Ono što je bitno koliko su daleko spremni ići u RL, a ne ono što im povremeno u mislima napaljuje maštu.
Osobno mi djeluje sasvim nezrelo i neozbiljno da je netko ljubomoran na takve stvari ili da postavlja slične uvjete partneru.
S druge strane mi je razumljivo da bi fizička prijevara sa drugom ženom (prostitutka ili netko treći) poljulala temelje veze između dvoje ljudi pa da bi se uz to postavilo pitanje i smisla jednog takvog odnosa. misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 47
Registration date : 09.06.2011

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:27 pm

Chakotay je napisao/la:
Ja sam govorio o dogovoru, a u dogovoru nema naredbi ni dopuštenja. Oni koji to ne žele neće na tako nešto niti pristati ;)

ides


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:30 pm

Mislim da je svejedno da li je muskarac samac ili ima curu s kojom je u dogovoru da nece bit sexa prije braka (cisto primjer, jelte). U oba slucaja muskarac moze uprazniti potrebe samozadovoljavanjem. Smatram nenormalnim da zena muskarcu brani samozadovoljavanje zato jer je to protivno njegovim fizioloskim potreba pa se onda krene desavat u snu (kao sto je Chak reko).

Slazem se da je dogovor dogovor ali mislim da bi dogovor u kojem se muskarcu zabranjuje samozadovoljavanje bio potpuno van pameti i ne vidim svrhu toga. Bilo kakve spike o tome kako to nije krscanski i tome slicno su notorna glupost zato jer bi po tome se ljudi sexali onda i samo onda ako je to u korist prokreacije. Znaci jedno 10 puta u zivotu. Da, bas.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:37 pm

To bi se Albanci seksali 10 puta u životu rofl2
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 36
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:41 pm

Mislim da su ljudi danas preoptereceni seksom, a nakon toga i o tome sta ce netko drugi reci. Ne nuzno tim redosljedom.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 47
Registration date : 09.06.2011

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:56 pm

orca je napisao/la:
Mislim da su ljudi danas preoptereceni seksom, a nakon toga i o tome sta ce netko drugi reci. Ne nuzno tim redosljedom.

Izgleda da je tako ...

@Alpha, ako je nešto dogovor, onda ne može biti zabrana. A ako je netko pristao na nešto što ne želi jbg.

Nemojmo zaboraviti da nemaju svi ljudi iste potribe, istog inteziteta, niti istu filozofiju. Da osoba kaže kako npr. apstinira 3 godine, ovi što imaju jake seksualne nagone bi ga vjerojatno proglasili ludim. Ne vidim ništa loše u tome ako netko dobrovoljno odluči kakav život želi voditi. A ljudi će se uvijek čuditi onima koji se ne ponašaju kao ostatak čopora.



_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:56 pm

@ orca
Apsolutno se slažem s tobom. Seks postaje gotovo pa "must have", te vidim kako je nekima bitnije mišljenje drugih nego vlastito mišljenje o tim stvarima. Ili da kažem, bitnije je ispuniti očekivanja drugima nego vlastita.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:00 pm

@Blizz...pa ovisi...dobar katolik bi morao imati barem 5 djece, a ne znaci da ce uspjet iz prve pa onda ajmo rec da ce im za svakog trebat barem 2 puta. Zato rekoh 10. :P

@Lyra...ma jasno...ali sumnjam da bi prosjecan muskarac pristao na potpunu apstinenciju jer je neprirodna. Slazem se za ovo da svatko ima drugaciji libido ali, opet kazem, prosjecan muskarac ima potrebu za 'praznjenjem' relativno cesto. Nije to bas 1 u 3 godine.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 47
Registration date : 09.06.2011

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:02 pm

@Alpha, pa je, istina, ali nisu svi prosjek. Vjerojatno ni ovo dvoje o kojima pričamo.


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:23 pm

Ja ću iskreno reći da se ne slažem sa mnogima od vas.

Seks je jedna od glavnih potreba. Osobno, seks ne vidim kao nešto što prikazuju na xxx stranicama, već kao nešto predivno, božanstveno u čemu se uživa sa pravom osobom. Apstinencija dulja od 3-4 godine nema smisla, posebno ukoliko ste u dugoj vezi sa osobom koju zaista volite (jedino ako imate zdravstvenih problema ili ne želite ostati trudni). Ako cura želi biti djevica i tako ući u brak, ok. Ali ako niti nakon braka ne želi imati spolni odnos, onda ono......očito nešto ne štima.
Nakon seksa se (uglavnom) svaka osoba osjeća 100x bolje nego kad izađe iz teretane ili sličnog. I fizički i psihički djeluje povoljno. Naravno da ne mislim da je sve u seksu i da podržavam npr seks za jednu noć, ali zašto nebismo uživali u našim tijelima sa osobom koju volimo? Apstinencija u vezi, osobno, nema pretjeranog smisla. Oba para će se osjećati nesretno, nepoželjno, izfrustrirano bez obzira što imaju hrpu toga zajedničkog.

Za sada, neznajući razloge te cure koja odbija seks, divim se tom dečku......
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:38 pm

@Alpha prosječnom paru ne pada na pamet da se tako nešto ide dogovarati. Koliko ljudi znaš da su se dogovorili da apstiniraju od sexa, jedan par, maximalno dva?

@kika naravno da ta apstinencija ima vremensko trajanje bilo da se radi do sklapanja braka ili pak da se radi o određenom razdoblju recimo tri mjeseca. I na to će pristati oni koji se žele zbližiti na jednoj drugoj razini od sexsualne. Sve ima svoje čari pa i ne sexsualno druženje sa osobom sa kojom možeš imati sex kad poželiš ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:43 pm

Ne znam nikoga. U biti jedino znam da su cure trazile decke da cekaju dok su bile djevice. Ali, ponavljam i naglasavam da ne smatram normalnim niti sam ikad cula niti bih razumjela da zena trazi od muskarca apsolutnu apsitnenciju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Peka Dapčević
Stanica
Peka Dapčević


Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 27
Age : 111
Location : oslobođeni Beograd
Registration date : 31.08.2011

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 5:21 pm

Blizzard je napisao/la:
To bi se Albanci seksali 10 puta u životu rofl2
nemoj vrijeđati niti generalizirati cijelu naciju na temelju one "opće poznate" da svaki aljbanac ima 10tero djece roll
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 5:29 pm

kika13 je napisao/la:
Apstinencija u vezi, osobno, nema pretjeranog smisla. Oba para će se osjećati nesretno, nepoželjno, izfrustrirano bez obzira što imaju hrpu toga zajedničkog.
Nedavno se dosta pisalo o temama aseksualnosti, štoviše o svojoj vezi su pričali ljudi koji se ne seksaju, iako ih ima u manjem postotku.
Rekli su da se osjećaju sretno i ispunjeno, bez obzira što nema seksa.
Ja sad ne bih ulazila u to koji se razlozi kriju iza činjenice da akteri ove teme ne žele seks ili ga nemaju u vezi, ali s druge strane ne vidim zašto bi netko lagao da je sretan u nekoj vezi bez seksa. misli
Osobito ako o tome svjedoče ona i on.

Tako da i dalje ostajem pri tome da sve ovisi o osobama. Neki (većina) ne bi mogla biti u takvoj vezi, ali ukoliko se nađe dvoje koje će se poklopiti po tom pitanju, onda ne mislim da bi se morali osjećati isfrustrirani i nesretni. miga

Osobno ne mogu reći da poznajem ljude koji u vezi apstiniraju od seksa, ali poznajem dosta normalnih, mladih ljudi koji već godinama nisu intimni niti u vezi, muškog i ženskog spola. misli
Nekom bi to bilo neshvatljivo.

Možda je tempo života postao preubrzan, tako da ljudi u potrazi za samoaktualizacijom, posebno po pitanju karijere i ostalog, odluče neke stvari staviti na stranu na dulji period. confused
Možda bi i ta "uljuljkanost" mogla biti razlog zašto netko neće seks u vezi ili odugovlači s njim.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U vezi su više od 2 godine, seksa nema   U vezi su više od 2 godine, seksa nema - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U vezi su više od 2 godine, seksa nema
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zavjere u vezi s Lincolnom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: