Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Programi za przenje

Go down 
+3
Dantalion
Blizzard
Alpha
7 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 2:01 pm

Koje programe za przenje koristite? Ja sam sada na Burn4free (nakon godina Nerona) i bas mi je super :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 2:03 pm

Nisam pržio već 100 godina. Koristim USB za predaju fajlova.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 2:20 pm

Ma, moram uprzit windowase jer rusim C: pa... :P
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 2:39 pm

Magic CD & DVD Burner - za prženje sistemskih medija sa opcijom bootanja, također može pržit sve i svašta sa kompa

ConvertXtoDVD 4 - za prženje divxa sa titlovima nadvd i nastane dvd film ( najbolje skidat divixe veće od 1.5gb )

windows explorer - za muziku, slike iostala sr**** sa kompa
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 3:01 pm

U početku korištenja računalom sam malo koristio Nero, zatim dugo vremena Alcohol120% a sada kombiniram ImgBurn i Alcohol120%.

ImgBurn je nasljednik DVD Decrypter-a ( koji je u svoje vrijeme dobro poslužio i za ripanje cd i dvd medija ).

Ovaj softver nije namijenjen kopiranju već služi za pravljenje preslika cd-a i dvd-a , kreiranje image datoteka itd.

Može se koristiti i za kopiranje samo što je procedura malo duža čak i onda kad korisnik posjeduje 2 dvd snimača.

E da skoro zaboravih besplatan je.





Zadnja promjena: Deti; sri stu 23, 2011 12:36 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 3:26 pm

Meni Alcohol nije lego i koristila sam ga nekih pola puta :P ImgBurn i DVD Decrypter su mi dobri (bili).

Ove sto Dant koristi ja bas nisam...nesto malo ovaj Magic ali isto mi nije lego...
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 3:44 pm

Alpha je napisao/la:
Meni Alcohol nije lego i koristila sam ga nekih pola puta :P ImgBurn i DVD Decrypter su mi dobri (bili).

Ove sto Dant koristi ja bas nisam...nesto malo ovaj Magic ali isto mi nije lego...



Zašto ti ne odgovaraju?
A jesi li probala clone cd?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 4:06 pm

Iskreno vise se niti ne sjecam (bilo prije koju godinu). Alcohol mi je nesto stekao i na kraju nisam s njim uspjela snimit sto je trebalo. Zato kazem da sam ga koristila pola puta :P

Clone CD sam probala i to mi je bilo super samo sto sam imala trial verziju, a Clone CD/DVD u kombinaciji sa Any DVD-om je super bio za ripanje i snimanje DVD-a...al i to je bilo davno...
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimeuto stu 22, 2011 5:23 pm

ImgBurn
[Vrh] Go down
Marko88
Višestanični organizam
Marko88


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 45
Age : 36
Location : Zagreb
Registration date : 17.02.2012

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimepet vel 17, 2012 6:39 pm

Nero 11 Platinum
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimepet vel 17, 2012 7:18 pm

Zar netko još prži? zubo
[Vrh] Go down
Marko88
Višestanični organizam
Marko88


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 45
Age : 36
Location : Zagreb
Registration date : 17.02.2012

Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitimepet vel 17, 2012 8:28 pm

Przim sta se da przit, zasto ne? recimo igrice ne przim jer za njih koristim Daemon tools, odigram i izbrisem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Programi za przenje  Empty
PostajNaslov: Re: Programi za przenje    Programi za przenje  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Programi za przenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dizajnerski programi : )
» FREEWARE - Besplatni programi/alati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: