Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?

Go down 
+20
ThE_IMMORTAL
alexx
Victor
Blizzard
Kristijan Miric
aderassi
Alpha
B&W
Yado
Merkurica
Promatrač
Galileo Galilei
zvezda
Rain
silver
malenaivi
Svjetloisjena
CoOoler
malena
razzor123
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
alexx
Stanica



Female
Sagittarius Dog
Broj postova : 13
Age : 53
Location : www.svjesnost.com
Registration date : 08.06.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened lip 08, 2008 6:19 pm

U ovom tekstu je sazeta "Poruka" iz transkripti:

http://svjesnost.blogspot.com/2007/08/poruka-kasiopejaca.html

Ono sto mene najvise fascinira u Cs skriptama i Ra materijalu je pojam / podjela na OPS i OPD - ustrojstva svemira /denzitea / svjesnosti.

OPS - sluzenje sebi, kradja i uzimanje energije od drugih, dok je OPD - sluzenje drugima - dobrovoljno davanje i dijeljenje energije.

Taj princip se spominje i u knjizi i filmu "Celestinsko prorocanstvo" - i tu mi se svidja objasnjenje i demonstracija tog principa.

Citat :
"Na kraju, još nešto: koncept «Crnih Rupa» je jedan veličanstven odraz «Orijentacije Prema Sebi», što vodi prema krajnjem uništenju tj. kompletnoj anihilaciji.

Međutim, Orjentacija Prema Drugima proizvodi široku mrežu puteva gdje se čovjekovo suštinsko biće nadograđuje uz pomoć drugih, i obratno. Tu je rast, učenje i sinergija. Pomažući drugima, čovjek preko njih samih pomaže na kraju krajeva - i samom sebi."
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened lip 08, 2008 6:25 pm

Citat :
Dobro došao, Victore

Hvala. :)

Citat :
I meni su transkripti bili jako zanimljivi za pročitati, iako sam za većinu onoga što opisuju već čula iz drugih izvora.

Da, ja gotovo svakodnevno pronalazim masu zajednickih stvari i u Cs skriptama, bringersima, ucenju Don Huana, gnostici i sl. i to mi samo govori da je pravo znanje razvrstano, da ne kazem razbacano po mnogim izvorima i stranama. Mozda covjek ne treba samo da se prikloni jednom izvoru, kao recimo religiji i da ocekuje nekakvo spasenje ili sve odgovore, vec je mozda potrebno da tokom zivota sto je moguce vise sami za sebe istrazujemo, radimo i sami za sebe formiramo nekakvu cjelinu koja ce nam omoguciti jedan napredak i duhovnu evoluciju.

Citat :
Znam da su mi dosta razjasnili pojam denziteta, iako sam ja to isto sebi već bila postavila na jedan drugi način.

Da, pojam denziteti se pominje, koliko znam i u indijskim svetim spisima "Vedama", zatim RA materijalu i mnogim drugim izvorima. Meni su Kasiopejci takodje to sjajno razjasnili nakon cega mi je postalo jasno da su denziteti nista drugo do stepeni, odnosno nivoi svijesti i da mi napredujuci u svijesti i nekom sveopstem nasem znanju u ovom zivotu napredujemo prema narednoj razini svijesti, odnosno prema 4D i to je nesto sto mi se strasno uklapa u nekakvu moju "sliku" ili licni mozaik znanja i dosadasnje spoznaje koje imam.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened lip 08, 2008 6:33 pm

Tako je ides

I ja sam zaključila da je znanje prisutno, ali razbacano. To sam čak i pročitala u Emmanuelu Pat Rhodegast i Judith Stanton. Sve je ovdje, samo treba otvoriti oči i pogledati :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimepon lip 09, 2008 9:33 am

alexx je napisao/la:
Taj princip se spominje i u knjizi i filmu "Celestinsko prorocanstvo" - i tu mi se svidja objasnjenje i demonstracija tog principa.

hm, baš sam nedavno pročitao to, zanimljiva knjiga.
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:07 am

ma znanje je svuda oko nas, ono samo po sebi nje loše, to jedino može biti naša interpretacija...
zato čak i ako su transkripti jedna velika prijevara, opet je moguće izvući hrpu pametnih i konstruktivnih stvari u njima.
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:10 am

tako npr...uočavam jednu veliku glupost što se tiče onih kodova što sad amerikanci pronalaze u Bibliji...kao svako neko slovo po redu i kao neke poruke pronalaze...no, oni ne proučavaju originalni zapis, već prevedenu ENGLESKU BIBLIJU!

ako to nije idiotski, onda neznam što je, a i da se radi o izvornom tekstu, pa nije to neka čarobna literatura, koja proriče događaje...mislim stvarno...

ugl.ljuti me kad neki ljudi gutaju takve "zapadnjačke" gluposti, i onda se one šire po svijetu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 9:49 am

razzor123 je napisao/la:
tako npr...uočavam jednu veliku glupost što se tiče onih kodova što sad amerikanci pronalaze u Bibliji...kao svako neko slovo po redu i kao neke poruke pronalaze...no, oni ne proučavaju originalni zapis, već prevedenu ENGLESKU BIBLIJU!

ako to nije idiotski, onda neznam što je, a i da se radi o izvornom tekstu, pa nije to neka čarobna literatura, koja proriče događaje...mislim stvarno...

ugl.ljuti me kad neki ljudi gutaju takve "zapadnjačke" gluposti, i onda se one šire po svijetu.

Ne znam što si čitao, ali u knjizi Biblijski kod izričito je navedeno da stvar funkcionira isključivo na hebrejskoj verziji Biblije. Navodno je još Isaac Newton pokušao dokučiti kod za koji je pretpostavio (ili saznao) da se u Bibliji skriva, ali je zbog vrlo sporog ručnog brojanja slova došao do gotovo nikakvih rezultata. U knjizi također piše da su otkrivači biblijskog koda u taj kompjutorski program ubacili hebrejski prijevod Tolstojeve pozamašne knjige Rat i mir i da program nije u njemu otkrio ni traga nekakvim porukama.

Što se pouzdanosti poruka biblijskog koda tiče - one su podjednake kao i kod ostalih proročanstava. Najlakše ih je uočiti naknadno, jer se d šume ne vidi drveće, no činjenica jest da su dobili nekakve tekstove postupajući na taj način s hebrejskom verzijom što je već samo po sebi prilično zapanjujuće, bez obzira na ostvarenje ili neostvarenje navodnih proročanstava (mislim da su predvidjeli Armageddon za kraj prošlog tisućljeća, a to se, kao što znamo, nije dogodilo)
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:08 pm

znam da, ali počeli su i englesku verziju sada proucavati.

ali ipak, nije to neki čiribučiriba
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:09 pm

još će onda i u tori početi pronalaziti "skrivene" poruke
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 5:31 pm

OFF TOPIC:
sto pises 2 posta uzastopno???
ne bi ti skodilo da pises samo po jedan post. Ako ti jos sto padne na pamet, jednostavno kliknes na opciju edit i dodas to sto ti je palo na pamet svom zadnjem postu.
zar nije tako jednostavnije? a i urednije izgleda :)

ON TOPIC:
biblijski kod... joj ne znam ni sta reci o tome kad mi je stvarno glupo da u njoj pise sta ce biti u buducnosti :S
a i da ga ima, tog nekakvog koda za desifriranje biblije kako bi predvidjeli buducnost, vidjeli smo da su samo "predvidjeli" one stvari koje su bile XD
zato se ne treba nadati da, ako nam netko nesto iz Biblije prorekne, mora biti istina i da ce se dogoditi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 7:12 pm

razzor123 je napisao/la:
još će onda i u tori početi pronalaziti "skrivene" poruke

Pa u Tori su ih i našli, Tora je naziv za dio Biblije:

Citat :
Tora (hebr. Tora - nauk) je naziv za prvih pet biblijskih knjiga koje se još nazivaju i Pet knjiga Mojsijevih: Knjiga postanka, Knjiga izlaska, Levitski zakonik, Knjiga brojeva i Knjiga ponovljenih zakona. U judaizmu je to najsvetiji dio Starog zavjeta, a u njima se nalaze legende o stvaranju svijeta i čovjeka, povijesti židovskog naroda i božji zakoni. To Petoknjižje (Pentateuh) je duhovni, etički i religijski temelj na kojem su izgrađene sve ostale biblijske knjige. Temelj je židovske vjere i začetak svih monoteističkih religija.

Wikipedia
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 7:59 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
razzor123 je napisao/la:
još će onda i u tori početi pronalaziti "skrivene" poruke

Pa u Tori su ih i našli, Tora je naziv za dio Biblije:

Citat :
Tora (hebr. Tora - nauk) je naziv za prvih pet biblijskih knjiga koje se još nazivaju i Pet knjiga Mojsijevih: Knjiga postanka, Knjiga izlaska, Levitski zakonik, Knjiga brojeva i Knjiga ponovljenih zakona. U judaizmu je to najsvetiji dio Starog zavjeta, a u njima se nalaze legende o stvaranju svijeta i čovjeka, povijesti židovskog naroda i božji zakoni. To Petoknjižje (Pentateuh) je duhovni, etički i religijski temelj na kojem su izgrađene sve ostale biblijske knjige. Temelj je židovske vjere i začetak svih monoteističkih religija.

Wikipedia

znam, ali židovi to ipak tumače drugačije
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimepet lip 13, 2008 8:47 pm

razzor123 je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
razzor123 je napisao/la:
još će onda i u tori početi pronalaziti "skrivene" poruke

Pa u Tori su ih i našli, Tora je naziv za dio Biblije:

Citat :
Tora (hebr. Tora - nauk) je naziv za prvih pet biblijskih knjiga koje se još nazivaju i Pet knjiga Mojsijevih: Knjiga postanka, Knjiga izlaska, Levitski zakonik, Knjiga brojeva i Knjiga ponovljenih zakona. U judaizmu je to najsvetiji dio Starog zavjeta, a u njima se nalaze legende o stvaranju svijeta i čovjeka, povijesti židovskog naroda i božji zakoni. To Petoknjižje (Pentateuh) je duhovni, etički i religijski temelj na kojem su izgrađene sve ostale biblijske knjige. Temelj je židovske vjere i začetak svih monoteističkih religija.

Wikipedia

znam, ali židovi to ipak tumače drugačije

Naravno, njima je to glavni, dakle najsvetiji dio Staroga zavjeta, dok kršćani osim Novog zavjeta koji ionako nije židovski iz Biblije najviše uzimaju ono što na neki način najavljuje dolazak mesije, dakle Isusa po kršćanskim vjerovanjima.
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimesub lip 14, 2008 4:57 pm

joj kakvi tekstovi. inace vjerujem da potoji visa sila te da mi nismo sami no ovo mi se necini ni kao glupost vec vise kao neznam no izgleda mi previse nerealno.
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 58
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 12:04 pm

face
razzor123 je napisao/la:
http://www.val.hr/php/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=69
Što mislite o tome?
Ako netko zna neka mi objasni na koji nacin su te osobe kontaktirale Kasiopejce (što je ona ploča)?
face Bas zgodno uspio sam procitati samo samo 5 od mogucih ako se ne varam 33 ili tako nesto i nisam se uspio natjerati da vijerujem i dalje .suspect Mozda uspijem na godisnjem ! Ako ne budem plazio ocima po komadima na pijesku u toplesu:moli:
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimečet srp 17, 2008 9:15 pm

zviz je napisao/la:
face
razzor123 je napisao/la:
http://www.val.hr/php/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=69
Što mislite o tome?
Ako netko zna neka mi objasni na koji nacin su te osobe kontaktirale Kasiopejce (što je ona ploča)?
face Bas zgodno uspio sam procitati samo samo 5 od mogucih ako se ne varam 33 ili tako nesto i nisam se uspio natjerati da vijerujem i dalje .suspect Mozda uspijem na godisnjem ! Ako ne budem [b]plazio ocima po komadima na pijesku u toplesu[/b]moli

a ja sam već pomislio da ćeš čitati kasiopejce na plaži
lood
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimečet pro 18, 2008 9:55 pm

fastforward je napisao/la:
joj kakvi tekstovi. inace vjerujem da potoji visa sila te da mi nismo sami no ovo mi se necini ni kao glupost vec vise kao neznam no izgleda mi previse nerealno.

Lol kakvu sam ja glupost napisao tu lol.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimepet pro 19, 2008 1:25 am

fastforward je napisao/la:
fastforward je napisao/la:
joj kakvi tekstovi. inace vjerujem da potoji visa sila te da mi nismo sami no ovo mi se necini ni kao glupost vec vise kao neznam no izgleda mi previse nerealno.

Lol kakvu sam ja glupost napisao tu lol.

Tko priznaje pola mu se prašta mudri
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimepet pro 19, 2008 9:25 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
fastforward je napisao/la:
fastforward je napisao/la:
joj kakvi tekstovi. inace vjerujem da potoji visa sila te da mi nismo sami no ovo mi se necini ni kao glupost vec vise kao neznam no izgleda mi previse nerealno.

Lol kakvu sam ja glupost napisao tu lol.

Tko priznaje pola mu se prašta mudri

lovely :dance2:
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened pro 21, 2008 2:56 am

Njihov prvi kontakt se zbio na 16.06.1994.

Datum je savršen (doslovno)

16 i 6 su savršeni brojevi, to mi je jedan matematičar - državni prvak iz mat iz 1. sr. izreferirao, i kako je njemu super taj datum i da je 1994 isto savršen, ali na drugi način.

Uglavnom 6=1+2+3 6=2×3 16=2^4 16=2×8=2×2^3 itd...
1994 je dupli najveći prosti broj do 1000 tj. 1994=2×997


I da, zamislite ovo, oni su prvi puta stupili u kontakt s njima kada sam ja rođen lovely

Da ne kažem još da sam rođen u 13 h!

lovely



Nije da se hvalim, ali trenutak mojeg rođenja je savršen :P :D

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened pro 21, 2008 2:58 am

Inače, s Kasiopejcima sam čitao još i prije i jednostavno nisam mogao prestati čitati o njima. Evo, sada već čitam sat i pol.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened pro 21, 2008 9:01 am

Je li ti taj prvak objasnio zašto su 16 i 6 savršeni brojevi? misli
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened pro 21, 2008 3:58 pm

Ja sam sada to objasnio! scratch





lolcina

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened pro 21, 2008 5:22 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Je li ti taj prvak objasnio zašto su 16 i 6 savršeni brojevi? misli

legionar je napisao/la:
Ja sam sada to objasnio! scratch

lolcina

1 je savršen broj, svaki broj pomnožen sa jedan ne mijenja vrijednost, isto tako sa brojem jedan je definirana funkcija sljedbenika kod prirodnih brojeva.

2 je savršen broj zato jer odjeljuje brojeve na parne i neparne, a isto tako dvojka je prolazna ocjena u školama (izuzev Njemačke :P)...

3 je savršen broj jer neke religije imaju 3 božanstava, a krščanstvo ima božanstvo u 3 osobe...

0 je savršen broj jer svaki broj pomnožen sa 0 daje 0, a isto tako to je neutralni element za zbrajanje. To je broj koji možemo tisuću puta pribrojiti nekom broju, a da se taj isti ne promijeni.

Ma svi brojevi su savršeni, kao i datumi rođenja mudri
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitimened pro 21, 2008 6:08 pm

i 9 je savršen broj jer je djeljiv sa samim sobom kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Popularnost - glupost ili ne
» A/V brbljaonica
» Otkriveni novi planeti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: