Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Reptili

Go down 
+9
Sang Real
Q
Jedi Mind Tricks
Blizzard
Alpha
primitive101
lera
Archangel
Novus ordo seclorum
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 6:07 pm

Mislim da nema možda nikoga na ovom forumu, a da nije čuo za njih.
Nema potrebe nešto pretjerano govoriti o njima, ali staviti ću ukratko neke informacije.

Smisao ove teme je da prodiskutiramo njihovo postojanje, i još bolje ako imamo ovdje nekog forumaša koji ih je vidio. Jer naime, ja sam razgovarao s jednim čovjekom koji ih je vidio. On ih je opisao malo drugačije nego što čujete od Davida Ickea.

Isto tako želim da svi razlučimo da ako oni nisu kojim slučajem, izvanzemaljci / vandimenzionalci, što su onda oni ustvari???

Evo kratak info za početak teme:
Reptili (koji se nazivaju i reptoidi) su navodni gmazovski humanoidi koji igraju važnu ulogu u znanstvenoj fantastici, kao i modernoj ufologiji i teorijama zavjere. Ideju o Reptilima na Zemlji je popularizirao David Icke, teoretičar zavjere koji vjeruje da "shapeshifteri" (mogu mjenjati oblik) gmazovi kontroliraju naš svijet i da manipuliraju našim društvima.
Icke je tvrdio u više navrata da su mnogi od svjetskih lidera ili opsjednuti ili pravi Reptili koji se trude da vladaju svijetom.

Prema britanskom piscu Davidu Ickeu, reptil je 1.5-3.7 m visok, pije krv i ljudožder je, potječu iz Alpha Draconis zvjezdanog sustava, a sada se skrivaju u podzemnim bazama, i oni su sila iza svjetske zavjere protiv čovječanstva.
On tvrdi da su većina svjetskih lidera u vezi s ovim Reptilima, uključujući i Georgea W. Busha iz SAD-a, i kraljicu Elizabetu II iz Velike Britanije. Ickeove teorije zavjere imaju poklonike u 47 zemlje i on često drži predavanja na tu temu, na kojima se skuplja više od 2500 ljudi.
Američka spisateljica Vicki Santillano je rekla da "reptilski humanoidi koji kontroliraju sve nas", je jedna od 10 najpopularnijih teorija zavjere.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 8:13 pm

Ja sam isto čuo za reptile, baš TE reptile o kojima je riječ, i to prvi put upravo od Davida Ickyja. Interesovalo bi me odakle Ickyju ta teorija? Kojim dokazima on raspolaže da oni postoje, da rade to što rade i da izgledaju tako kako izgledaju?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 9:18 pm

Neznam, ali on tvrdi da su prikazi zmajeva, gargojlea i onaj kipić iz babilona (gušter koji drži bebu) jedan od dokaza da su "bogovi" ustvari bili gušteri.

Vidiš zanimljivo je, kako samo malo spominje ostale rase i kaže recimo da su Sivi kao neki podanici od reptila
A znaš i sam da u nekim drugim teorijama od drugih autora, Sivi su glavni negativci.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 9:29 pm

Teška tema...teško probavljiva. Kad sam počela čitat Ickea sve mi je sjelo osim priče o reptilima. To mi je bilo pre pre...Iako sam svega i svačega u životu vidjela i doživjela cijela priča mi je više naličila na scenarij za dječji film. I skoro sam odustala od knjige. Ali budući da me je oduševio svojim rezoniranjem cijele globalne situacije i manipulacija koje se provode u svrhu uspostavljanja NWO odlučila sam ga dokrajčit. Po malo mi je sve poprimalo smisao. Počela sam roštat po internetu i youtubeu i vidjela da nije usamljen u toj teoriji. Nakon puno mozganja sklona sam apsolvirati i tu teoriju ma koliko bombastično djelovala.

Evo i nekih pojašnjenja u vezi pojavljivanja reptila u našoj realnosti : David Icke, "Beskrajna ljubav jedina je istina": Gmazovi i drugi neljudski entiteti djeluju na razinama koje su ljudskom oku nevidljive. Kada ipak ulaze ili izlaze iz našeg sićušnog frekvencijskog raspona, oni ljudskom oku izgledaju kao da se iznenada 'pojavljuju' i 'nestaju', ali zapravo su samo ušli u naš frekvencijski raspon, a onda izašli. Nisu nestali, samo su izašli iz frekvencija koje naše ograničeno osjetilo vida može opažati

A ovo, apsolutno ima osnove: "Sva ljudska bića imaju golemu količinu gmazovske genetike, uključujući i R-kompleks ili reptilski mozak . To je, prema znanstvenicima, najstariji dio mozga, zaslužan za karakterne crte kao što su hladnokrvnost u kojoj nema suosjećanja sa žrtvama naših djela; zatim za 'teritorijalnost' i želju za kontroliranjem; opsjednutost hijerarhijskim strukturama vlasti; agresivnost, i ideje da je sila uvijek u pravu i da pobjednik
uzima sve. To su upravo one osobine koje Iluminati i njihovi agenti uvijek pokazuju."


A zgodan, i na žalost utemeljen, je i ovaj citat francuske antropologinje G. Clotaire Rapaille
koja je izjavila:
'...Želja za obiljem potječe od «reptilskog mozga», najstarije, najprimitivnije strukture u našoj mentalnoj evoluciji. Gmaz želi prigrabiti što je moguće više hrane, biti što je moguće veći i moćniji, jer je fokusiran na preživljavanje. Kada moramo izabrati između intelekta i reptilskog, reptilsko uvijek pobjeđuje.

Tako, kad se malo osvrnemo oko nas i zavirimo u kako u povijest ,sadašnjost , ali i mentalnu razinu vlastite civilizacije shvatimo da nam reptili baš i nisu tako daleki rođaci no
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 9:39 pm

Pa i nisu daleki rođaci, ali evo poslušaj što mislim o reptilima.

Znači ovo je moje mišljenje.
Slučaj 1:
Osoba A doživi susret s bićem iz 4 dimenzije (Ickeova područja djelovanja), susret je trajao par sekundi u polumračnoj sobi. Osoba A je zapamtila samo ofrlje što je vidjela.

Osoba A odlazi na internet / knjige i traži što je vidjela. Utipka u google: I saw a weird, live shadow.
Google mu izbacuje o demonima i ljudima sjenkama.

Čovjek puno čita i informira se. Sad je uvjeren da su to demonska bića.

Slučaj 2:
Osoba A doživi susret s bićem iz 4 dimenzije (Ickeova područja djelovanja), susret je trajao par sekundi u polumračnoj sobi. Osoba A je zapamtila samo ofrlje što je vidjela.

Osoba A odlazi na internet / knjige i traži što je vidjela. Utipka u google nešto drugo.
Google mu izbacuje o reptilima.

Čovjek puno čita i informira se. Mozak mu povezuje teorije o reptilima s onime što je, ali i onime što nije vidio, ali on nije siguran u to. Reptili mu se čine kao prihvatljiva teorija. On je uvjeren da su reptilska bića.

Što misliš o ovome? Razina shvaćanja je ovisila o tome gdje je čovjek išao tražiti. U oba slučaja je bio čvrsto uvjeren da je rezultat jedina istina.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 10:19 pm

Icke svoju teoriju prvenstveno temelji na povjesnom istraživanju, još iz babilonskog doba, ali i na podudarnim legendama koje se pojavljuju na svim stranama svijeta i gdje su bogovi prikazivani kao zmajevi, zmije, krokodili. Ulomak iz Ickeove "Beskrajne ljubavi...": U južnoj Africi prenosila se ista priča o Chitaurima, 'Djeci Zmije'. Svugdje gdje se javlja ova priča, javlja se i tema metamorfoze. U Aziji su imali drevne bogove koje su zvali Naga, koji su se navodno mogli pojavljivati u ljudskom ili reptilskom obliku. Te hibridne ljudsko-reptilske krvne loze postale su 'kraljevske' obitelji drevnog svijeta, i tako je rođena ideja o 'božanskom pravu na vlast'. U biti, oni su polagali pravo na vlast zato što su neke obitelji imale genetsku vezu s 'bogovima', i djelovali su kao hibridni posrednici ili 'polubogovi'. U Kini carevi su tvrdili da imaju pravo na vlast kao potomci 'zmijskih bogova', a temelj kineske kulture je, naravno - zmaj - drevni simbol Gmazova. Drevni kraljevi Medije u blizini današnjeg Irana, bili su poznati kao 'Medijska zmajeva dinastija', ili 'potomci zmaja'.
Nadalje kaže: "Babilon, današnji Irak, ključni je dio priče o Iluminatima i njihovim krvnim lozama zato što je nekada bio jedno od njihovih drevnih uporišta. Hibridne krvne loze proširile su se iz Babilona, Sumera, Egipta i drugih zemalja i zavladale ne samo Rimom (a time i Rimskim Carstvom), nego i cijelom Europom....iluminatske obitelji nastavljaju prakticirati iste rituale ispijanja krvi i žrtvovanja ljudi koje izvode od drevnih vremena - posebno od Babilona. To uključuje i neke od najpoznatijih obitelji i ljudi na planetu, kao što su britanska kraljevska obitelj, Rotschildi, Rockefelleri, Bushovi i brojne druge "(te obrede imaš kod Alexa Jonsa, snimke su zapanjujuće).
Icke je istražio i krvne loze vladajućih elita :"Bushova obitelj potječe od Vlada Dracula, poznatog i pod nadimkom Tepeš («Nabijač na kolac») koji je u 15. stoljeću vladao zemljom po imenu Wallachia, nedaleko od Crnog mora u današnjoj Rumunjskoj. Vlad Dracul bio je iniciran u Kraljevski dvor Zmaja, također poznat kao Zmijino bratstvo, formirano u Egiptu oko 2000. pr. Kr. s ciljem jačanja moći reptilske krvne loze . Britanska kraljevska obitelj također je u rodu s krvnom lozom Vlada Dracula preko Mary od Tecka, bake kraljice Elizabete II."
Sve u svemu ovako na brzaka je teško to interpretirat. Koga zanima mora stvarno proučit temu. Kad se u natuknicama navodi djeluje neozbiljno i maltene smiješno. Ali kad se počinje dublje proučavat ta povezanost i paralele među civilizacijama i njihovim vladarima, nekako se uhvati ta linija koja ih povezuje.

[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 10:34 pm

Eh da i po pitanju tvog pitanja :D , a zanijela sam se s Ickeom pa zaboravila odgovorit. Naravno da širina i količina informacija kojima raspolažemo utječe na naše rezoniranje. Moguće da su ljudi vidjeli preobrazbe reptila, ali ako nikad nisu čuli za teoriju o reptilskoj prisutnosti najjednostavnije tumačenje događaja će bit da su vidjeli demone ili vraga roll Ili prema onoj :čovjek vidi što želi vidjeti. Zato se moja skolonost toj teoriji o reptilskoj prisutnosti ipak više bazira na razradi povjesnih i krvnosrodsvenih činjenica koje Icke iznosi.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 10:35 pm

nisam nesto duboko ulazio u ovu temu,ali jedan drug kojemu vjerujem i koji kroz svoju zivotnu misiju sprovodi neke ciljeve bica sa Sirijusa(koji su njegovo vodstvo) smatra da ovaj tekst Swerdlova jako dobro opisuje stanje stvari(zanima me zapravo koliko je Swerdlov uticao na Ickea i da li je uopste uticao ) .

http://www.bibliotecapleyades.net/universal_seduction/esp_universalseduction_04.htm
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 10:40 pm

Icke dosta spominje Swerdlova i njegovo navodno iskustvo iz Montauka.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 10:43 pm

lera je napisao/la:
Icke svoju teoriju prvenstveno temelji na povjesnom istraživanju, još iz babilonskog doba, ali i na podudarnim legendama koje se pojavljuju na svim stranama svijeta i gdje su bogovi prikazivani kao zmajevi, zmije, krokodili. Ulomak iz Ickeove "Beskrajne ljubavi...": U južnoj Africi prenosila se ista priča o Chitaurima, 'Djeci Zmije'. Svugdje gdje se javlja ova priča, javlja se i tema metamorfoze. U Aziji su imali drevne bogove koje su zvali Naga, koji su se navodno mogli pojavljivati u ljudskom ili reptilskom obliku. Te hibridne ljudsko-reptilske krvne loze postale su 'kraljevske' obitelji drevnog svijeta, i tako je rođena ideja o 'božanskom pravu na vlast'. U biti, oni su polagali pravo na vlast zato što su neke obitelji imale genetsku vezu s 'bogovima', i djelovali su kao hibridni posrednici ili 'polubogovi'. U Kini carevi su tvrdili da imaju pravo na vlast kao potomci 'zmijskih bogova', a temelj kineske kulture je, naravno - zmaj - drevni simbol Gmazova. Drevni kraljevi Medije u blizini današnjeg Irana, bili su poznati kao 'Medijska zmajeva dinastija', ili 'potomci zmaja'.
Nadalje kaže: "Babilon, današnji Irak, ključni je dio priče o Iluminatima i njihovim krvnim lozama zato što je nekada bio jedno od njihovih drevnih uporišta. Hibridne krvne loze proširile su se iz Babilona, Sumera, Egipta i drugih zemalja i zavladale ne samo Rimom (a time i Rimskim Carstvom), nego i cijelom Europom....iluminatske obitelji nastavljaju prakticirati iste rituale ispijanja krvi i žrtvovanja ljudi koje izvode od drevnih vremena - posebno od Babilona. To uključuje i neke od najpoznatijih obitelji i ljudi na planetu, kao što su britanska kraljevska obitelj, Rotschildi, Rockefelleri, Bushovi i brojne druge "(te obrede imaš kod Alexa Jonsa, snimke su zapanjujuće).
Icke je istražio i krvne loze vladajućih elita :"Bushova obitelj potječe od Vlada Dracula, poznatog i pod nadimkom Tepeš («Nabijač na kolac») koji je u 15. stoljeću vladao zemljom po imenu Wallachia, nedaleko od Crnog mora u današnjoj Rumunjskoj. Vlad Dracul bio je iniciran u Kraljevski dvor Zmaja, također poznat kao Zmijino bratstvo, formirano u Egiptu oko 2000. pr. Kr. s ciljem jačanja moći reptilske krvne loze . Britanska kraljevska obitelj također je u rodu s krvnom lozom Vlada Dracula preko Mary od Tecka, bake kraljice Elizabete II."
Sve u svemu ovako na brzaka je teško to interpretirat. Koga zanima mora stvarno proučit temu. Kad se u natuknicama navodi djeluje neozbiljno i maltene smiješno. Ali kad se počinje dublje proučavat ta povezanost i paralele među civilizacijama i njihovim vladarima, nekako se uhvati ta linija koja ih povezuje.


A to i ja znam. Pročitao sam skoro cijeli Ickeov rad. Mislim da nisam možda par knjiga. Ali tekstovi, filmovi, intervjui, to sve.
Svjestan sam tih povezivanja. Ali je pitanje? Kako to dokazati? Kako da ja dokažem i dobijem pristup podacima da je Elizabeta II u rodu s Drakulom?
Ali ako pretpostavimo da je to sve točno, onda smo u gadnim problemima. miga
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimečet lis 25, 2012 11:11 pm

Ma bojim se da red problema moze biti ogroman i da su cak i reptili i njima podredjene vlade zapravo samo krajnje marionete sprovodjenja Volje nekog entiteta kojeg ni same nisu svjesne u punom spektru,te naivno misle da je tome entitetu stalo do njih.Ljudi zaboravljaju da neki entitet moze zivjeti u milionima tjela i da sva ta tjela vrse njegovu Volju na neki nacin a da zapravo i ne znaju da vrse Volju toga entiteta nit da znaju nesto vise o njemu i entitetima iznad njega.A na zemlji se definitivno vidi kao da postoji neki entitet koji zivi kroz veliki postotak populacije koja se pretvara u bezdusne,bezrazumske,posesivne,manipulativne i zle zombije koji se svi kao "vole" a rezultat te ljubavi je ropstvo Svjesti i Svjesnih ljudi.Moguce da je taj entitet dosao sa svim tim reptilima koji su zapravo manifestacija njegove Volje na fizickome planu planete Zemlje i da su jednostavno pronasli nacin da covjecanstvo pretvore u globalnomu masu bez duse i iskoristi ih kao neko gorivo za ko zna sta.Mislim te stvari su moguce i moguce je da neko to radi,vec hiljadama godina ili milionima.Tesko je tu povatat ko je u ekipi sa kime.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:24 am

Ček malo, narode, jel možemo da nešto raščistimo, meni za ljubav? Dakle, ti reptili potječu iz sistema Alfa Draconis (inače, udaljen je oko 300 sg od Zemlje) i imaju tehnologiju i moć da prevale toliku udaljenost i žele da vladaju Zemljom? Umjesto da nas jednostavno potaru, oni se skrivaju po zemlji i pod zemljom, ubacuju se u politiku da bi, tokom duuuuuuuuuuuugog niza godina, MOŽDA, eventualno, ostvarili svoj cilj? Jesam to dobro pohvatao? Nadalje, potječu iz sistema koji se zove DRACONIS, iz sazvježđa DRACO (Zmaj) i (da li možda slučajno?) i sami su "drakonci", to jest zmajevi, to jest reptili?! Jesam nešto propustio? Jer, po ovoj logici, stanovnici iz sazvježđa Ovan bi definitivno imali rogove...

Ksenofanove kosti definitivno igraju u grobu od sreće as we speak...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:32 am

ima Arch poentu ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 10:22 am

Ako svi imamo reptilski mozak i ako reptili mogu ući u koga god hoće (a to, kako kužim, i rade) i ako mi tu ništa ne možemo jer ih niti ne vidimo nit ništa onda ispada da smo svi reptili. Em smo potekli od njih i imamo taj dio mozga koji, sudeći po jednom od gore navedenih citata, uvijek pobjeđuje kad se dovede pred zid em mogu ući u nas i koristit nas kako hoće a mi tu ništa ne možemo.

Pitanja:
1. Ako smo potekli od reptila i imamo i reptilski mozak zašto se borimo protiv svojih predaka? To bi nama trebalo bit nešto dobro valjda, jel?
2. Što reptil radi kad uđe u čovjeka? Kako on to uđe? Di je čovjek za to vrijeme? ŠTO je uopće čovjek???
3. Što je reptilima cilj s nama? Čemu im generalno služimo?

Icke se pozabavio simbolima i slikama iz povjesnih nalazišta koji prikazuju zmiju i dijete ili reptila i dijete i sl. To je neka polazišna točka i dokaz da tu ima nečega. Zašto je uzeo baš te slike? Zašto nije uzeo slike gdje Bogorodica drži dijete? Ima i toga puno (i to ne počevši od Krista nego i puno prije).

@Arch...mislim da neki od odgovora na tvoja pitanja, a ujedno i na zadnje pitanje moje točke 3, nešto u smjeru da se oni hrane našim strahom pa zato neće da nas pobiju. Al bolje nek kažu ljudi koji su više proučavali...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 10:47 am

Primitive je, mislim dao najbolji zaključak. Ja mislim da su oni podređeni "Vragu" kako ga Primitive naziva i oni su prilično svjesni svega i imaju sva ta znanja, ali ne shvaćaju (vjerojatno) da se Vragu živo fućka za njih i da ih on samo iskorištava za svoje planove.

@Arch
Ne potječu samo s tog Alpha Draconisa, niti žive samo u zemlji. Oni se nalaze u nižoj četvrtoj dimenziji o kojoj Icke u svojim knjigama piše. Ti iz četvrte dimenzije su više eterična nego fizička bića i oni su ti koji mogu opsjedati čovjeka. Tj. prikače se za njega. Takvi ljudi imaju crnu auru i onda im se vidi kao neka sjena iza njih kad im gledaš auru.

Reptili koji žive u zemlji su fizička bića i oni ne opsjedaju nikoga.

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 10:49 am

Majka svih filmova o reptilima. Tko ima vremena neka gleda od početka do kraja. Ja sam ga već prije pogledao. Traje 6 sati!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 10:57 am

Alpha je napisao/la:
Ako svi imamo reptilski mozak i ako reptili mogu ući u koga god hoće (a to, kako kužim, i rade) i ako mi tu ništa ne možemo jer ih niti ne vidimo nit ništa onda ispada da smo svi reptili. Em smo potekli od njih i imamo taj dio mozga koji, sudeći po jednom od gore navedenih citata, uvijek pobjeđuje kad se dovede pred zid em mogu ući u nas i koristit nas kako hoće a mi tu ništa ne možemo.

Pitanja:
1. Ako smo potekli od reptila i imamo i reptilski mozak zašto se borimo protiv svojih predaka? To bi nama trebalo bit nešto dobro valjda, jel?
2. Što reptil radi kad uđe u čovjeka? Kako on to uđe? Di je čovjek za to vrijeme? ŠTO je uopće čovjek???
3. Što je reptilima cilj s nama? Čemu im generalno služimo?

Icke se pozabavio simbolima i slikama iz povjesnih nalazišta koji prikazuju zmiju i dijete ili reptila i dijete i sl. To je neka polazišna točka i dokaz da tu ima nečega. Zašto je uzeo baš te slike? Zašto nije uzeo slike gdje Bogorodica drži dijete? Ima i toga puno (i to ne počevši od Krista nego i puno prije).

@Arch...mislim da neki od odgovora na tvoja pitanja, a ujedno i na zadnje pitanje moje točke 3, nešto u smjeru da se oni hrane našim strahom pa zato neće da nas pobiju. Al bolje nek kažu ljudi koji su više proučavali...

Ja ne stignem gledat video (možda jednom al ne vjerujem uskoro). Nešto od Ickea sam čitala ali ne i proučavala pa ako može neki odgovor na gornja pitanja... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 11:28 am

Pa to onda znaci da ne znaju bas sve,inace ne bi bili tako naivni da ih taj entitet zajebe.

Pa da,znaci oni ti iz astrala dok si jos mali a i kad porastes preko cjelog establismetna pranja mozga,zastrasivanja i manipulacije izgrade tvoje astralno-mentalno tjelo na osnovu koga donosis zakljucke o stvarnosti,filtre i na osnovu koga zivis i donosis Voljne odluke i onda preko "ljubavi" srca(gdje je bitan covjek a Svjest nije bitna,pa vidi kako je meni kad me neko pita sta mi je bitno a ja mrtav ladan odgovorim da mi je bitnija Svjest nego roditelji jer bez te Svjesti ne bi bilo ni roditelja,ali ta uzasna ljubav anahata cakre je bash takva i nju definitivno koriste onda ti reptili na najpodmuklije nacine) povezuju ljude jedne sa drugima ali na nacin da ako se desi sansa nekome da se Probudi i postane svjestan samog Sebe i drugih zbog te "ljubavi" iz srca se boji da prekine te astralne veze sa drugima i tako odbacuje Bozju Volju za svoj zivot,sam svoj zivot,svoje iskrene impulse i osjecaje,Boga u Sebi,Bebu u sebi i radi astralnog vampirisanja ostaje da se druzi sa takvim ljudima koji ga udaljavaju od Spoznaje ali ga kao "vole").

A dio te spoznaje bi mozda bio da su ti djelovi njegove licnosti zapravo totalno strana tjela koja su zakacena za njega i koja su ga zavarala da on misli da su ona i onda da vrsi njihovu Volju.To ide od malena,tacno posmatram bebe,pa covjece bozji one nemaju nikakve veze sa ljudima,bebe kad se rode su nesto totalno vanzemaljski zapravo,koliko su ciste,bozanske,skladne,koliko su mudre i shvataju kako je sve ovo iluzija i da nema poenta da se ubijamo medjusobno jer tu i nema nikoga ko biva ubijen.I onda lagano krenemo od tih beba koje su Bogovi da pravimo demone dok ih skroz ne unistimo.

Fora je da cak i fizicki ljudi nestanu sa Zemlje i opet nekako nastanu,sva ta sranja u globalnom astralu bi i dalje ostala,i takvi ljudi bi ih opet downloadovali u sebe sto sami a sto opet preko raznih proroka i slicnih koji bi dobijali uvide iz astral i tu se zaustavili jer bi im taj entitet rekao bilo sta,samo da ne podju do kauzala i vide kako stvari stoje,i odakle dolazi pravda,sklad i slicno.Jednostavno,ljudi ne poznaju ni fizicki svemir a kamoli astralni,i onda astralna bica smatraju Bogovima zato jer su mocnija od njih puta milion i zato sto im je fokus zivota astralne zelje,manipulacije,kradja energije(umjesto davanja Sebe iz Svjesti koja je beskonacna sto se tice energije) a ta bica iz astrala(ne sva naravno) im onda izgledaju kao san snova.Koliko sam skapirao takvo nesto se samo moze desiti na fizickoj i astralnoj razini a na kauzalnoj ne moze,jer je to razina reda,pravde i sklada.

Nisam bas dobar sa tim dimenzijama,al ta 4ta je valjda neki astral,sta ? pa to se onda uklapa u ovo sto pricam,ima slicnu poentu.Fora je sto kad neko realizuje dharmakayu sva ta bica se usere u gace,bukvalno,sve bi dala samo da nemaju dodir sa bicima iz kauzala jer se oni uzasavaju dobrote,pravde,sklada,pomaganja i slicno.Sad meni nije jasno kako neko moze toliko da prsne(a prije svega tu mislim na tog nekog velikog entiteta koji im je zapravo Otac) i to da radi,a najgora varijanta je da je potpuno Svjestan svega toga kao i svojih posljedica ali na neku cudnu foru misli da ce da ispadne u pravu i ostalima pokaze kako je on jedini Pravi.Moguce da tu ima vise takvih entiteta i preko njih spoj raznih vanzemaljaca svaki sa svojim ciljevima.Moze biti da su ljudi samo izvedenica Volje Kralja ovoga Svjeta a ti vanzemaljci njihhovog Kralja a da je tim kraljevima zajednicko to da su seronje i to zestoke koji manipulisu slabijima od sebe.

Ali majke mi mile,nije bitno ko nam je iskopo rupu i smrtnu jamu odje na Zemlji,bitno je maknuti se odavde ;) i doci do stanja moci i Spoznaje kada nam takva bice vise ne mogu nista i onda tako pomoci cjelom covjecanstvu.A ako se mislimo strasiti svega i svacega,a imamo Dusu koja je Temelj Stvarnosti i koja kad pogleda bila sta demonsko to demonsko umre i nestane ili pobjegne e onda stvarno zasluzujemo da nas pretvore u robove.Zapravo se radi o tome da valjda sva bica shvataju sto je to Stvarnost,Svjest,i zive skladno tome,a da je jedino nama ljudima od rodjenja opran mozak sto se tice toga i to toliko zestoko da kad neko bice dodje do Spoznaje svi ga gledaju ko vanzemaljca.

Ti reptili ako rade to sto rade,znaju da ako ubiju covjeku Svjest o Besmrtnosti Svjesti i Zivota u pojedinacnim Bicima,da su zavrsili posao i dobili stoku za klanje.Ali onaj koga nema a u njemu je samo Svjest koja gleda Okom Istine manipulacije oko Sebe,tome ne mogu nista preko astrala da uvale,nista,taj je slobodan od svega sto je mracno.

Ali ljudi trebaju biti oprezni jer i ti razni "proroci" vanzemaljaca mozda downloaduju samo ono sto im servira globalni astral.A kako prepoznati sta valja a sta ne ? Ja na sve to gledam kao na ono sto dovodi neku osobu do sinhronizacije sa Tao-om i temeljom Uma bez formi(astrala) jer sve ostalo znaci da smo i dalje na nekoj "ugodnoj" stranputici kojoj koraca masa.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:48 pm

Primitive, još jedanput ti se divim, jer si sve napisao što David Icke govori samo drugačijom terminologijom. :)

David Icke je svjestan kako je čovjek samo računalo u matrici koja nas okružuje i da je naša duša operativni sustav, mi downloadamo samo ono što nam serviraju, a samo rijetki se usude otići na "google i od tamo downloadat". U ovom slučaju google predstavlja spoznaju.

Mi reptilima trebamo za hranu, ali i oni upijaju i hrane se našim emocijama, osim naše krvi i mesa.
Zato nas oni ne žele istrijebiti jer smo im prijeko potrebni za život. Bez nas nema njih, ali opet bez njih, nas ima miga

Ta 4te dimenzija nije nužno astral (iako ih navodno i tamo ima), već nekakav prostor između prostora. Sad bi trebao biti Icke da objasnim to poimanje dimenzija, ali ta 4ta nema neke veze baš se dimenzijama iz fizike ili matematike.

Najveća prijetnja njima su svjesni ljudi. Prema tome ti si im žešći neprijatelj face
Što više znamo, to smo im manje podložni.
Rekao bih da je ono što oni najviše vole neki zatucani kršćanin ili musliman ili židov.
Ti su im prava poslastica. Ali dobro će oni promisliti da li će napasti jednoga Budu ili Krista!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:52 pm

[quote="Alpha"]
Alpha je napisao/la:

Pitanja:
1. Ako smo potekli od reptila i imamo i reptilski mozak zašto se borimo protiv svojih predaka? To bi nama trebalo bit nešto dobro valjda, jel?
2. Što reptil radi kad uđe u čovjeka? Kako on to uđe? Di je čovjek za to vrijeme? ŠTO je uopće čovjek???
3. Što je reptilima cilj s nama? Čemu im generalno služimo?

Icke se pozabavio simbolima i slikama iz povjesnih nalazišta koji prikazuju zmiju i dijete ili reptila i dijete i sl. To je neka polazišna točka i dokaz da tu ima nečega. Zašto je uzeo baš te slike? Zašto nije uzeo slike gdje Bogorodica drži dijete? Ima i toga puno (i to ne počevši od Krista nego i puno prije).

1. To je napravljeno kako bi nam lakše mogli utuviti u glavu svoju matricu, tj. idiotarije koje nam prodaju pod istinu.
2. Neznam na što se priljepi, ali znam da ljudi koji imaju guštera, imaju crnu auru koja ima oblik guštera.
3. Hrana, bez nas nema njih.

Uzeo je i slike gdje bogorodica drži dijete. Ta slika se ponavljala tisuće puta kroz različite kontekste.
Izida i Horus, Semiramida i Tamuz, Marija i Isus...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 1:33 pm

Također me zanima odakle tom Ickeu uopće znanje o tim reptilima. Zbog tih njegovih reptila ga ne shvaćam ozbiljno uopće, ali ajd, recimo da sam dovoljno zainteresiran da saznam detalje njegovog znanja o tim stvarima. Ne uzimajući u obzir mogućnost da je sve sam osmislio iz proizvoljnog tumačenja povijesti i sadašnjosti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 1:37 pm

Ako ćemo gledati na dokaze, uvijek se spominju kraljevi zmajevi, guje koje pričaju, zmije koje nagovaraju ljude na zlo, hodajuće "zmije". Uvijek jedna te ista tematika. Opčinjenost gmazovima tek bezveze ili nešto više?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 1:42 pm

Samo što postoji razlika između "spominju se" i "dokaza". Ovo "spominju se" vodi na vlastito objašnjenje i davanje značenja tome, ne vodi i ka dokazu ičeg od toga.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 1:52 pm

@Novus...ako se hrane nama, a ujedno smo mi na neki način potekli od njih i oni su postojali prije nas postavlja se pitanje - čime su se hranili prije??? misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitimepet lis 26, 2012 2:02 pm

Ja vjerujem Credu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Reptili Empty
PostajNaslov: Re: Reptili   Reptili Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Reptili
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: