Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kauzalna razina-ravan-nivo

Go down 
+3
primitive101
MoW
Mediterano Blanco
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimepet sij 27, 2017 6:51 pm

Grga, da li si čuo za koncept Kralja i da li znaš na što Prim referira pod tim pojmom? Ovo je vrlo bitno za razumijeti, jer to je taj de facto "matrix". Znači globalna astralna struktura koja još uvijek funkcionira makar mi je jedan čovjek rekao da je taj Kralj davno umro. Znači, toliko je jak taj sistem i kad se on hrani nama i kad mi djelujemo kroz njega, on nikada nije zapravo mrtav.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimesub sij 28, 2017 1:21 am

Astral je misao Vrste. Vrsta je biće-stroj-ili kako god se izražavaju na toj razini-dimenziji. Ja volim reći biće jer je živo i ima misli. Ljudska populacija čini Vrstu. Induvidue koje se razviju onako kako bi Vrsta htjela što je neophodno za njezin opstanak imaju čast usudio bi se reći utijecati na daljni razvoj Vrste. Induvidue koje razviju svijetleće tijelo-auru mogu komunicirati direktno sa Vrstom jer njezin je jezik za komunikaciju em val-svijetlost. U svijetlećem tijelu-ljuski-jajetu spremljeni su svi obrasci iskustva duše na zemlji i sad mogu biti pohranjeni u kod Vrste i tako ona evoluira-razvija se-održava u svemiru gdje god se čuje njezin glas-svijetlo. To je onako bukvalno kaj ja vidim. A u Astralu su spremljeni samo obrasci ponašanja Vrste kao nagonski instinkt kod primata. Nema tu ničeg više a trebalo bi da bude. Pa me zato zanima taj Kauzal.
Ovo je slatkoriječivo napisano. Nemam temelj kojeg čini teorija a imam puno prakse koju sam prešao ni sam neznam kako i kako daleko sam prešao. Prim zna znanje. Ali pitanje je kako bi se snašao u praksi.
Nowuse ajmo zač na Astral i napraviti nešto od Vrste onako kako bi mi htijeli.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimesub sij 28, 2017 2:45 am

Kralj se maknuo 2012te,ostalo je citavo polje kolektivnog nesvjesnog,ljudi upleteni u njega tj u taj egregor i sve bankarsko-plemenske-ritualne sekte koje kontrolisu ljude na planeti Zemlji,i vidjecemo kak ce se taj show zavrsiti.

"Prim zna znanje.Ali pitanje je kako bi se snašao u praksi." pitanje je pravo zasto pricam ista s tobom i sta tebi znaci praksa vezano za Kauzal?

Vrsta je astralni egregor.Samo ti pravi egregor dok si unutar egregora,pogotovo onako kako "ti" hoces :D

Nemres cak ni lokalni egregor u glavi napraviti ak nemas referentnu tacku u Kauzalu sa kojom ces Vidjeti jeli to tvoj egregor ili tebi drugi egregor kaze kak si ti sad napravio neki svoj egregor Slobodnom Voljom.Cak ni sa Kauzalom jos nisi ocistio sva sranja,znaci prelazak tog hebenog Abisa je tek pocetak prave prakse/zivota.

Ustvari kad bolje procitam sta je bodhisatva rekao,to sto on vidi i prica,e tacno tako ti taj Kralj slozi pricu sta je poenta Vrste.Nije cilj evolucije covjeka astralna Vrsta i pravljenje kosnice zombija,nego da se svaki pojedinac makne iz Vrste i bude slobodno Bice odgovorno za svoje ponasanje,a ne da mu Vrsta govori kako treba da zivi.Vrsta je Zlo na Zemlji i hiljadama godina direktno koci proces utrnuca 4 elementa u temelju Uma,tj presaltavanje u Kauzal.

"Induvidue koje se razviju onako kako bi Vrsta htjela što je neophodno za njezin opstanak imaju čast usudio bi se reći utijecati na daljni razvoj Vrste. "

Nema tu casti,to je najvece Zlo kada gledas Ocima Kauzala/Naguala.Namjera ljudske Vrste je da NIKAD ne dobije Uvid u kauzal i polje je prepuno muholovki za dushe.Kazem ti,vrh toga polja,zadnji slojevi,su takvi da je nemoguce Vidjeti o kakvom se zlu i iluziji radi,dok ne pogledash istu stvar iznad Abisa,iz stanja kada si se odljepio od toga.

Nebitno je to polje,istrazuj ga kasnije ako ti treba,ali unutar njega nema niceg Mudrog i Oslobadjajuceg.Bitno je samo raditi na tome da uspostavish Most sa djelovima sebe iznad njega i poci "gore".Spanska serija iza polja je nebitna za toj proces.Nemres biti pametniji od necega sto si ti,sto tebe okruzuje.Mozes samo dobiti kljuch od nekoga Bica van toga polja i izvuci se.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimesub sij 28, 2017 5:25 am

To šta ja vidim ne znači da je to i moj stav. Ne znači da sam zaluđen sotim i da tome težim.. Ja se isto grcam is tih iluzijaa. Takve pojave su mi česte šta da ti kažem. A nikad nisam voleo čitat lektiru pa sam u manjku sa izražavanjem i deklinacijom. Zato dođem tu i piskaram o onome čemu vidim bes straha i srama i nadam se da će mi netko objasniti što se kvragu dogaja. I ovoga mi je pun kurac da se vadim iz blata. Kad sam svejedno prljav.
Dal sam iz nekog razloga meta takvih upada ili je to spontano? Kako se obraniti od toga. Stvarno mi več svi izgledaju smiješno baš kako si rekao zombi land. A glume u p.m. bes srama. I ja sam takav ponekad jebiga. Kad se pogledam u zrcalo imam šta da vidim. Odnosno nemam.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimesub sij 28, 2017 2:09 pm

primitive101 je napisao/la:

...
Kauzal je Namjera,Namjeravash ocima i Voljom i pokreces sve fizicke,pranicke,astralne i mentalne informacije i cestice sa tom Namjerom,bez razmisljanja,bez emocija.Jednostavno Voljom pokreces Sve i Sebe.


Kretanje ociju u procesu ciscenja mi je poznato ali ovde kao da nagovestavas jednu siru primenu. Mozes li to malo da pojasnis?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimesub sij 28, 2017 5:20 pm

Pa,ako cemo definisati temelj Uma tj temelj Volje kao nesto iz cega se pokrece svaka akcija,ja sam jednostavno provalio da se akcija sastoji iz toga da Namjeravash sta ce neka informacija da bude i onda i ona tezi ka tome.Tj u krajnjem slucaju,sve sto postoji u fizickoj,pranickoj,astralnoj i mentalnoj razini su informacije o Objektima,koji su sustinski prazni.Sve sto imamo na raspolaganju su informacije,i jednostavno Namjeravash tim temeljem u sta ce informacije da se pretvore,bukvalno kao atributi Objekata u nekom objektno orjentisanom programiranju.

Svi objekti su prazni tj null pointeri u memoriji (Svjesti) a Matriks je samo skup tih informacija koji nekako zavisi od Namjere i ugla gledanja Posmatracha.to je kao akcija bez akcije,jer je nedualna,ustvari to je kao umetanje Prajne u bilo koji akciju,transcendentalne Mudrosti kao prve funkcije temelja Uma.Zivjeti sa Prajnom = Namjeravati (Don Huanov termin).I proces ciscenja je isto to,jednostavno Prajna obuhvata cjeli Matriks,ona ti omogucava da ostanes Nerodjen dok si u Svjetu dje se objekti radjaju i umiru (tj informacije mjenjaju stanja).

Uglavnom svi povezuju Gledanje sa necim pasivnim,a zapravo Vidjenje je i aktivno i pasivno u isto vrijeme,i neodvojivo je od Volje i Namjere.Znaci ti Namjeravash nneku situaciju i sami taj fokus energije tjera situaciju da se stvori,samo sto to naravno nije onaj wish full thinking i "Zamisli pa ce ti se ostvariti" new age koncept razmisljanja.Fizicke oci su tu samo zadnji sloj toga unutrasnjeg Oka.

Kada iznutra cistish pranicka zaprljanja,lako provalish kako je prana povezana sa Umom,svim agregatima i ocima.S druge strane,van tebe je isto to,nema razlike i onda se "ciscenje" prosiruje u Zivljenje,i ti postaje Igra koju Namjeravash.

Mislim,to je sve koncept Volje,ne mozemo nista bez Volje i cjeli karmicki agregat se zakaci za nasu izvorno slobodnu i Nerodjenu Volju (Tao,temelj Uma,ili pako dio "toga").Cjeli Matriks koji vibrira u Svjesti je zapravo karmicki agregat,i nema vlasnika,svaciji je,tu radi Igre. To je nekakav model Stvarnosti koji dodatno obuhvata bukvalno virtuelne mashine,programiranje Objekata i samog vremena i prostora sa jedne strane Abisa,i sa druge strane nesto sto je van toga,i iz cega ti mjenjas ovo ispod ne tako sto mjenjas Zakone,nego jednostavno promjenish informaciju.Digitalna fizika Bohm-a mi je nesto sto se najbolje uklapa sa time,jer jednostavno je cjeli Matriks digitalna pojava,nije kontinualna,cak i vrijeme i prostor se krecu u kvantima,u skokovima,u abisima,dok sve to na okupu drzi nesto sto je kontinualno al potpuno opicheno.

Mislim,to su neki moji pokusaji da napravim model od toga,al koristiti Namjeru i Namjeravati u praksi je moguce i bez da ista znas o tome,kako i zasto.Sustina velikog Vozila,Mahayane, vjecnog rada kroz nerad jednog prosjecnog Bodhisatve.

Mene smara sto vecina se bavi time da se makne iz Samsare,ne shvatajuci da se u Nirvani nista ne desava i da nema Igre u Nirvani,i da nemres ni izgubiti Nirvanu.Mnogo je lakse maknuti se iz Samsare,ali to nije Nirvana o kojoj Budha prica npr.Nema bjezanja,vjecno ces da radis,ali nista neces da radis jer ostajes Nerodjen,i cjela prica se svodi na vjezbanje i celicenje Volje.To je tesko prihvatiti.Tesko je prihvatiti da si vjecno nerodjen i da nikad neces stati sa radom i Igrom :)

Bodhisatve citavu inkarnaciju tj projekciju tj Nirmanakayu naprave uz pomoc Namjere,jednostavno Namjeravaju to nesto iz Nirvane i to se manifestuje u Samsari i to je to.Onda se Igra sastoji od bilo cega,al je okosnica Namjeravanje,sto dublje to bolje...

valjda ima smisla sve ovo :)
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimened sij 29, 2017 2:35 am

Valjda? Ima smisla itekako! Namjera mi je bila dobiti odgovor koji me zadovoljava!
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimened sij 29, 2017 1:19 pm

Shiva purana:

"Posvadjali se Vishnu i Brahma i dok su se  tako borili, sjajuća linga (Shivin lik) pojavila se
na sceni. Izgledalo je da ona nema niti početka niti kraja. Vishnu je tada rekao: "Brahma, prestanimo se boriti. Ovdje je treće biće. Što je ova linga? I odakle je došla? Pokušajmo otkriti što je ovo. Ti preuzmi oblik labuda (hamsa) i idi gore. Ja ću preuzeti oblik vepra (varaha) i ići dolje. Pokušajmo pronaći krajeve ove linge."
S ovim prijedlogom Brahma se složio. On je postao bijeli labud te je uzletio prema gore. Vishnu je postao bijeli vepar i otišao je dolje. Oni su tragali za krajevima linge četiri tisuće godina, ali nisu ih
mogli pronaći. Stoga su se oni vratili na mjesto sa kojeg su otišli u potragu da bi se onda počeli moliti. Stotinu godina oni su se molili.
Nakon što je stotinu godina prošlo, začuo se zvuk om i pred njima se pojavilo biće sa pet lica i deset ruku. Ovo je bio Mahadeva odn. Shiva.Vishnu je rekao: "Dobro je da smo se Brahma i ja borili. Naša
borba je ta zbog koje si ti došao ovdje."
Shiva je odgovorio: "Nas troje smo svi dijelovi istog bića iz kojeg smo podijeljeni u tri dijela. Brahma je stvoritelj, Vishnu je održavatelj i ja sam uništavatelj. Postoji i drugo biće po imenu Rudra koje će se roditi iz moga tijela, ali Rudra i ja zapravo smo jedno te isto.
Neka Brahma sada započne stvaranje."
Shiva je tada iščezao, a Brahma i Vishnu odbacili su svoje
oblike labuda i vepra."

Ne samo Istok nego i Zapad opisuje transformaciju Bogova u raznorazne zivotne oblike. Ovi Bogovi sa Olimpa npr. su cesto znali da se pretrvore u ovo ili ono da bi obavili neki posao na zemaljskoj ravni
ili da bi nesto pohebali. Mitologija je puna tih opisa brakova izmedju Bogova i ljudi. Sve to izgleda i nije samo mit ili bajka vec nesto sto ima svoj smisao i skriveno  znacenje o vezama i odnosima izmedju Bozanskog/Kauzala/ Nirvane/ i ovozemaljskog kao delica Samskare.
Bogovi znaju da oblik koji preuzimaju jeste samo njihov trenutni identitet pa iako su identifikovani sa njim, svesni su ga i ne vezuju se njega. Oni pamte Sebe pa se po odradjenom poslu vracaju u Sebe, u Bozansko.
( Ima i tu izuzetaka kao u slucau Rame, sina kralja Dasharathe i Vishnua kojeg je mudrac Vashishthe moorao da poducava kako bi se setio svoje bozanstvenosti.)

Za razliku od Bogova mi u Samskari ne prepoznajemo nase identifikacije sa ljudskim, telesnim, polom, kao funkcionalne alate egzistiranja u  njoj tako da  se sva duhovnost izgleda sastoji u prisecanju Sebe kao onog Bica, Toga ili vec sta je to, koje igra svoje igre u njenom polju koristeci ljudsku prirodu.

Deidentifikacija sa ljudskoscu i izvlacenje iz Samskare je kao prvi korak. Nirvana drugi, njihova Jednost treci, nijhovo nepostojanje cetvrti, peti vec ko zna sta. Pa ko sta moze i uspe da postigne.

Igranje igara izgleda nikada ne prestaje; samo su kao kod kompjuterskih igrica  nivoi razliciti.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimened sij 29, 2017 4:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=5FCTlN4uMes

Kakvo god Ucenje, Tradiciju, tehnike sledili put transpersonalnosti vodi preko izgradnje Posmatraca i Svedoka. Posmatrac se gradi svesnom paznjom i razvijanjem Unutrasnjeg Vidjenja. Drasticna je razlika u gledanju Unutrasnjim Okom i fizickim ocima.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimepon sij 30, 2017 4:54 pm

bodhisattva je napisao/la:
..... bes straha i srama i nadam se da će mi netko objasniti što se kvragu dogaja. I ovoga mi je pun kurac da se vadim iz blata. Kad sam svejedno prljav....
Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Steely_Dan-Countdown_to_Ecstacy _grga,grga baš si u žurbi - trebal si zet nick "hitno iščem bodhisattvu". posluhni male ovu plejku iz 73e. lektira nemora biti dosadna i svaš može biti lektira (npr: prva stvar  je bodhisattva a zadnja king of the world).
- ma zekam se na prvu (asocijaciju), no štel bi ti reć - u ovom kaj je prim pisal (super pa se i on primil pera ,opet na ovoj ploči) ima neš jako važno za temu a i za tvoja pitanja. sjemenke>informacije. dimenzija (4. dimenzija nije vrijeme ,ono ne postoji - samo kao popratni fenomen promatrača iliti pričimba) kojom su zahvačene sve dimenzije i svi nivoi je upravo ta dimenzija informacija. shodno tome intervencija iz više dimenzije u nižu djeluje, no i dalje ostaje je "ukucana" kao informacija (lažna ili istinita, o postoječem ili o nepostoječem u nižoj dimenziji) jer neznam postoji li viša dimenzija od dimenzije informacije iz koje bi mogao editirati u dimenziju informacija i pojedine informacije iz tkiva te sfere svemira. sve to skup mislim nebi trebalo mistificirati vibracijskim pojašnjenjima iz teorije struna(velikog praska) ili kozmogonijskom "om" frekvencijom a ni psihodramskim kanonima ega , volje i sl. pizdarjama.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 5:32 am

postoji nesto dublje od same informacije,a to je Namjera,to je nesto jednostavno kvalitativno drugacije od informacije,potpuno drugacija vrsta "sile".Hm,itekako se moze spojiti shtosta iz kvantnih fenomena,fenomena Volje,Uma i karmickog agregata i kozmogonijom,a sad,nekome je to mistifikacija,nekome je to nekakav model na koji moze da se osloni svake sekunde svoga zivota...
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 10:53 am

poradi jasnoće uvida nebi to preporičil ali naravno pa se može. sloboda, volja i um su alati kojima temeljimo odluke i površine u funkcijama vlastitih spekulatuivnih amplituda. recepcija faznih pomaka u frekvencijama informacija nižih suptilnih kvantnih fenomena ostvariva je tek u mogučoj sferi superordiniranoj kauzalu. kao takva ulimativna ravan naravno afirmirat će sve forme i poduzete procese nižih nivoao, pa i intuitivno i (lažno ili istinito) iskustveno oslanjanje na (al)kemijski modalitet namjere i karme.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 11:30 am

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Deeda5ed422cac28397424b5d5e8903f
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 1:05 pm

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 4vist2
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 1:20 pm

:) imamo cjelu 2017tu na raspologanju da skapiramo ovo Webovo :P
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 2:00 pm

RARG
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 2:07 pm

Prim, javi se na PM, poslao sam ti poruku
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 2:41 pm

bodhisattva je napisao/la:
RARG

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 2a4o484
big chif big shit


Zadnja promjena: web dust; uto sij 31, 2017 2:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 2:42 pm

Harmonijska konvergencija 1987. je obilježila i početak izravnog poravnanja našeg Sunca s centrom naše galaksije Mliječnom stazom. Taj vrlo rijetki svemirski događaj je izložio naš cijeli sunčev sustav intenzivnom perioduenergija "torzijskih valova". Svi koji od onda imaju paranormalne pojave prešli su u višu dimenziju i njima te pojave nisu paranormalne. Astral, kauzalna razina-ravan-nivo su svijetovi kojima oni pristupaju bez napora i bez ikakvih ovladavanja tehnika. Oni mogu pričati iz iskustva o postojanju tih dimenzija.
Ostali spavaju i stanovnici su Maye ali svejedno imaju šansu uz savladavanja tehnika proč u višu dimenziju postojanja svemira.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 3:00 pm

možda je drugi triger iz tog doba. harmonijska konvergencija je najvjerojatnije neka druga konstelacija - sada iz pozicije kad se otprilike dovršava slika putanje nibrua a sunce promatra kao realno moguće dvojna zvjezda i konstelacijski ciklusi su bitno kompliciraniji i produženog procesa. kolko sam vidjo mape ili nam je težište sistema bliže centru galaksije ili se radi o prolascima sistema jednih kroz druge a bez kolizije. u dimenzijama informacija i frekvencija sigurno je lako za sčekirat preciznu situaciju.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimečet vel 02, 2017 10:01 am

Je imaš prav drugi triger.
Možeš pokazat mape. Kak to izgleda
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimečet vel 02, 2017 12:11 pm

[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimečet vel 02, 2017 8:36 pm

Hvala Webe slobodno ak imaš još samo daj.
Prime: Ono kaj si pričo o Kralju i Kristu. Da to je to točno si mi posložil sve informacije koje su bile u meni. Uvid mi cilja u tom smjeru nisam puno fulo.
Bio sam s Kristom i najverojatnije je točno to Kraljev Krist. Ma kakvu god ja formu sastavio i bila različita od kolektivnog astralnog Krista. Dobro je da je Kralj umro. Sad se trebamo pošteno hapit da očistimo Astralni kolektivni mjehur od kraljevog smeća.
Kaj se tiće Budhe polako uviđam tvoje mišljenje 'kad vidiš Budhu ubij ga'. Ne želim ga uopče ni vidjet.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimečet vel 02, 2017 11:03 pm

Kralj je jednostavno ultimativni genije i Majstor formi i kako nekoga i neciju Namjeru zaljepiti za forme.Posto se temelj Uma realizuje kada neko otvori srcani cvor i probije (ali ne do kraja razbije) agregat koncepata,i odbaci vezanosti za forme,tada Vidi da temelj Uma tj Buddha nema formu,tako da Budhu i nemres vidjeti fizickim ocima,jer to je onda forma.

Kraljeva Namjera,a samim tim i toga polja je da svakome servira formu za koju ce se zaljepiti,i ta forma moze biti forma iz bilo kojih od pet chula,samo da je nekome ugodno i ta ugodnost dodje kao droga koja nekoga drzi u sumanutom stanju.Njemu je zapravo vrhuna uspjeha i moci kada neko bice probudi sebi Kundalini sto mu dava mnogo energije i kada dobije sirinu na astralu i plus kad se moze presaltati u samadhi,tj Ja Jesam (sto on i kaze Mojsiju).Ti i kad imas probudjenu Kundalini,i sirini na astralu i samadhi,i dalje nemas realizovan temelj Volje/Uma,i zapravo likovi koji tada "padnu" i krenu da prave sranja su full spectar Kraljeve inkarnacije,znaci tacno ono sto on zeli.On zeli jedno globalno astralno tjelo koje je u svim fizickim tjelima,i da svi vrshe njegovu Volju.

Dok svi ostali Bogovi i Boginje koriste klasicni proces utrnuca 4 elementa u temelju Uma sto ti dava Uvid u Slobodnu Volju.Ono sto npr David Icke odlicno objasnjava vezano uz problem-reaction-solution to sekte i vladari iz sjenke nisu dobili iz nicega,to ti je osnovna vjestina Kralja na astralu.

On ti npr monoteistikim religijama i ljudima prikaze donji spektar astrala kojeg svi prepoznaju kao losheg (nekakav idiot od Djavola koji plasi ljude i krade im duse i navodi na sranja--problem) a onda im da rjesenje u vidu vrha spektra srca,velikog Tate koji ih sve voli i prihvata njihova sranja.Ljudi bez referentne tacke bilo gdje iznad te sfere,nemogu da Vide da je to dvoje samo dio istoga Bica i iste muholovke.

Sve i da se makne to njegovo polje ili ko je vec napravio to polje (ljudi su ga sigurno umnogome kreirali radi sebe,da pobjegnu od slobode i biraju ugodno umjesto Odgovornosti),svaki pojedinac ce morati proci proces utrnuca.

Kralj je u vise navrata nasao likove ili tradicije kroz koje se kanalizirao i rekao kako on sebe Vidi ili zeli da vidi i kako zeli da ga vide ljudi.Ona pizdarija od Teozofije je savrsen primjer,Sanat Kumara,njegova slika i kako ga oni opisuju,tako Kralj sebe vidi :)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitimečet vel 02, 2017 11:41 pm

Da, Grga, upiši Sanat Kumara, baš ono što sam ti rekao preko poruke pa vidi kako to slatkasto ta iluzija izgleda.

[Vrh] Go down
Sponsored content





Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kauzalna razina-ravan-nivo   Kauzalna razina-ravan-nivo - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kauzalna razina-ravan-nivo
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: