Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Empty
PostajNaslov: Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?   Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Icon_minitimesri kol 19, 2015 3:36 pm

Zanima me da li uopste imate neko generalno misljenje i stav o ova 3 spomenuta nesmunjivo velika Bela-evropska-hriscanska naroda,naroda Getea,Hegela,Nicea,Don Huana,Servantesa,Lorce,Puskina,Dostojevskog i Cajkovskog?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Empty
PostajNaslov: Re: Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?   Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Icon_minitimesri kol 19, 2015 4:43 pm

Generalno nikad, samo o pojedincima.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Empty
PostajNaslov: Re: Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?   Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Icon_minitimesri kol 19, 2015 9:48 pm

Općenito stereotipi o njima su negativni. Od Nijemaca koje sam upoznao većinom su bili ok, dobro raspoloženi i spremni pomoći, Španjolaca sam upoznao jako malo ali ostavili su dobar utisak na mene. Sa Rusima nisam imao pozitivna iskustva ali nisam ih ni upoznao više od 15-ak. Po mom iskustvu jako su bezobrazni i puni sebe ali pošteni.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Empty
PostajNaslov: Re: Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?   Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Icon_minitimečet kol 20, 2015 3:19 pm

Hladni je napisao/la:
Općenito stereotipi o njima su negativni. Od Nijemaca koje sam upoznao većinom su bili ok, dobro raspoloženi i spremni pomoći, Španjolaca sam upoznao jako malo ali ostavili su dobar utisak na mene. Sa Rusima nisam imao pozitivna iskustva ali nisam ih ni upoznao više od 15-ak. Po mom iskustvu jako su bezobrazni i puni sebe ali pošteni.
Vrlo dobar rezon Hladni,nesumnjivo je da se radi o 3 specificna Bela-hriscanska-evropska naroda,iako se razlikuju medjusobno generalno po mentalitetu,vezuju ih sustinske slicnosti,koje su mozda cak i sudbonosne stvari,ali to nekom drugom prilikom. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Empty
PostajNaslov: Re: Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?   Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Danasnje mlade devojke su generalno pokvarenije nego nekad
» Iskreno misljenje o pedofiliji...
» Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala
» Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: