Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Milos25
Prašina



Male
Virgo Horse
Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 10.03.2017

Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Empty
PostajNaslov: Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala   Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Icon_minitimepet oľu 10, 2017 4:01 pm

Zdravo,
Ja sam Milos, Imam 25 godina. Zanima me vase misljenje ili neka vrsta pomoci.
Cesto se desavalo da se nocu naglo probudi, vidim stvar i nestane nakon 3 sekunde, mozda i manje. evo objasnicu.
ovo se desilo pre 3 godine.
Lak sam na snu, bilo sta da se mrdne susne ja se budim, medjutim jedne noci je bilo drugacije:
1. Noc: Ne znam kolko je bilo sati, retko kada pogledam, Naglo sam se probudio i automatski ustao i pogledao na stranu (sve to u jednoj sekundi kao kada sam to planirao), video sam u sobi svojoj kao maglu neku koja je nestala, kretala se s leva u desno velikom brzinom. Mislio sam da mesecarim seo sam na krevet i bio sam budan nekih sat vremena razmisljajuci. Mislio sam da je od umora ili san ili nesto. nisam obracao paznju tolko jer nisam mogao da verujem da je mozda i ozbiljno nesto.
2. Noc (desila se nekoliko dana kasnije). Ovog puta bilo je drugacije, rodjeni brat je spavao kod mene u sobi na podu, duseku. Zaspao sam, sledece cega se secam je da sa plafona se spustao ogroman pauk svetlo braon boje ceo ali kao da nije bio pravi nego opet kako da napisem kao prikaza kao magla. Skocio sam naglo jer ko se ne bi uplasio od ogromnog pauka, skocio sam preko brata koji je bio na duseku pored mene . On je bio budan gledao film i pitao me sta se desava, okrenuo sam se i tog pauka nije bilo. Nisam hteo da mu pricam nista. Mladji je od mene i nisam hteo da ga plasim ili tako nesto. P.s. Pomislio sam da imam neku fobiju od paukova i da je to ono kao strah itd.
3. Noc, (dva dana nakon toga) Budim se nocu naglo i na plafonu stoji paukova mreza koja je dosta gusta iste boje kao i gore navedeni pauk i spusta se lagano na mene. ovo je trajalo malo duze, pokusao sam da dobro pogledam svaki detalj ali cim sam se pomerio jer sam mislio da ce pasti na mene ono je nestalo. I dalje sam prepisivao fobiji od paukova iako se tolko ne plasim od njih. Ali onda situacija se menja.
4. Noc, priblizno mesec dana nakon poslednjeg desavanja.: Isto naglo budjenje i u vazduhu je samo lebdela ista gore navedena masa iste boje ali u obliku elipse. samo je lebdela i nestala ubrzo. Razmisljao sam da se nekom obratim i zatrazim pomoc. Mislio sam da ludim 8)
5. Noc (Poslednja) Premestio sam krevet na drugi kraj sobe, misleci da mozda ima nekakve veze sa mesto gde se spava itd. Isto vece mi se desava novo pojavljivanje. Skacem iz kreveta naglo probudjen, sedim na krevetu. nesto nije ok imam takav osecaj, pored mene je lebdela ista elipsa iste boje a zatim se dosta brzo kretala po sobi, iza ormana, doletela je meni iza ledja dok sam sedeo na krevetu, tu sam skocio jer sam se stvarno malo uplasio i dok sam ja ustao tj skocio i okrenuo da je potrazim ono je nestalo.
Nisam lud niti pijem niti uzimam opijate ili nesto, znao sam da ce retko ko da mi veruje ali od te noci resio sam ispricam svojima. Niko mi nije tolko bas verovao, sem brata koji je jednu od noci bio tu i povezao i pitao me da li se to tada desilo kada je spavao kod mene. Posle toga nije se nista desavalo. Nikada to nisam istrazivao ali ovih dana me bas zanima sta se desavalo i da li ce jos, zanima me druga misljenja i iskustva. Hvala unapred
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Empty
PostajNaslov: Re: Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala   Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Icon_minitimepet oľu 10, 2017 4:17 pm

Evo Miloš, vjerovao ili ne, sve što se tebi događa, događa se i meni, ili se događalo. Čak i prije koji tjedan mi se dogodilo. Kasnije ću ti napisati o čemu je riječ. :)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Empty
PostajNaslov: Re: Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala   Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Icon_minitimesub oľu 11, 2017 4:59 am

mislim da bi tu dobar reality check bilo da neko ko konta te stvari kontinualno bude budan u istoj prostoriji i da posmatra,dok vam se ne desi to,da i on proba da vidi...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Empty
PostajNaslov: Re: Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala   Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Icon_minitimesub oľu 11, 2017 1:10 pm

When something is in your head, does it make it not real? :)

Mislim da je riječ o istome onome što si i meni rekao, i što Dreamways piše na Nagual forumu. Gledanje kroz "fizičke oči" sa Sanjajućim/Astralnim tijelom.

Sad pitanje je da li su doslovno ti entiteti "tu" u našim sobama ili su naše larve ili što već postale vidljive na kratko vrijeme.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Empty
PostajNaslov: Re: Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala   Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Icon_minitimesub oľu 11, 2017 2:16 pm

Hipnopompske halucinacije. Osjetilno stanje koje se dogada za vrijeme ili kratko nakon buđenja.
Mozak je i dalje pod "drogama" zbog kojih padamo u san.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Empty
PostajNaslov: Re: Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala   Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Icon_minitimeuto oľu 14, 2017 5:07 pm

Preispitaj stvari, osobe i događaje oko sebe. Očito je da si napadnut, ili ti se topi iluzija u kojoj živiš i istina izlazi na površinu! Budiš se. Veliki val buđenja predviđen je baš u ovo vrjeme. Opusti se još češ svašta da vidiš. A ono naljepše je kad raskrinkaš laž i uvidiš pravu istinu! Nestane nemir u tebi! I više nečeš previđat stvari, osim ako ih namjerno ne izazivaš!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Empty
PostajNaslov: Re: Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala   Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala
» Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!
» Hvala
» Iskreno misljenje o pedofiliji...
» Kabala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: