Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...

Go down 
+2
Mediterano Blanco
Fantom
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimepon stu 02, 2015 4:40 pm

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...
[majstori manipulacije ili proizvod manipulacije - ili samo još jedno društvance
koje bi mjesto pod suncem -al u hladu u slasti i masti ili mudraci protiv nwo ...]

o spc nisam imao neki poseban stav, osim općenit kao i svakoj crkvi:misticizmom kamuflirana
korporacija ogromnog starog kapitala sa monopolom na distribuciju religije i kanaliziranje
vjerske kakvoće stada i pojedinaca.
- krajem 20.st.spc se pokaže kao generator krvoločnog fanatizma i promotor(uz medije)
okupacije hrvatske i bosne i hercegovine. - i potražim više informacija o spc.:

- navodno se hvastaju saradnjom s mladom bosnom i g.principom

- hitlerov anšlus austrije samo je kopija manevra kojim početkom 20.st. spc, nilkola pašić
i njegova radikalna stranka za dinastiju karađorđević pripoje kraljevinu crnu goru i cpc.

- sa jačanjem hitlera i nac.soc. pojavljuju se u spc-teološkim učilištima doktorske dizertacije
romantično zanesene odobravanjemi tumačenjem nac.soc. doktrine i antisemitizama

- za vrijeme rata bok uz bok s ruskom zagraničnom pc otvoreno se uvlače hitleru i aktivni su
na smanjenju broja židova, a za svoje uspjehe terete njemačku katoličku crkvu

- po kraju 2.sv. rata umočeni s hitlerom zbrišu u usa itd. i budu logistika uteklim četnicima,
neke (valjda dobre? g.dožić ,v.kostić) koknu ili zarobijaju partizani a neki,po svemu sudeći
ostanu u kolu sa db, udbom i ekipom (nije tajna: tile kao i hitler i staljin prije
njega htio svoju-jugoslavensku gktc i rktc. i stepinca su zbog tog maznuli)

- dalje u recentnije vrijeme (početak 3.mil.) standarna katolička spika: malo pedofilije,
nešto mažnjavanja love, posvečivanje svake pi..arje kad se dobro naplati, malo kuknjave nad
popljuganim dobrima i prolivenom "junačkoj" krvi.

- no ima i spc specifikum: valcer s rpc i opetovano aktuliziranje anšlusa rcg i cpc.

- maladjec nakanjec, kao šlag na torti (iz mog rakursa) na nekom forumu vidim forumaši ne boje
se ni svemirskih porobljivača ni masona ni nwo ni iluminata - jer uzdaju se u mudrost i
magijske zahvate koje priprema prekaljena i besprijekorna spc.

napomena:
ne vidim sebe kao ateistu.
volio bih čuti mišljenja, eventualne dokaze (pro i kontra)
budući je očito: rktc i gktc su nam do daljnjeg bitniji suputnici u ovom djelu sredozemnog
bazene (nek nevelim močvare) pa viđenje istih kroz pravu prizmu nije na odmet.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimepon stu 02, 2015 6:08 pm

Kad pročitam riječ SPC, uvijek se sjetim blagoslova tenkova i vojnika koji kreću na Hrvatsku. Što se tiče njihove daljnje prošlosti, neznam puno, ali ne vjerujem da su bili/jesu toliko različiti od Vatikana...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimepon stu 02, 2015 7:11 pm

Novusel,web dust-e o cemu li vi pricate,jeste li ozbiljni,SPC je deo NWO i zakulisna,latentna i teorija zavere religiozna organizacija,koja ima zadatak da ubija druge narode koje su druge veropispovesti,hahaha.Sta onda reci za ostale,pogotovo za Fariseje,koji su u zadnjih 500 godina kumovali u raznim masakrima,kao i banalne primere-predanja u Starom Zavetu,gde su Fariseji ubijali citave blisko-istocne narode.Da ne pricamo o danasnjim sunitskim Muslimanima,koji ubijaju sve sta im se nadje na putu,cak i svoju subracu po religiji siitske Muslimane.Hocu reci,svaka religiozna institucija je cinila greske u proslosti,tako i SPC,odnosno Pravoslavna-Hriscanska crkva,jbg.,ljudski je gresiti,ali davati joj pezorativ neke organizacija koja vedri i oblaci na Balkanu i koja stoji rame uz rame za glavnim ciniocima NWO-a je nonsens.Nemojte zaboraviti da se filijala Vatikana i Rimo-Katolicke crkve u Hrvatskoj,tacnije NDH mnogo obrukala sto je podrzavala do tada neopisive i nesvakidasnje krvoloke USTASE-SOVINISTE-CIONISTE  za vreme WW2.Hocu reci nemojte padati pod ZOG agendu protiv hriscanskih-frakcijskih-religijskih institucija a i ostalih religija,jer cilj ZOG-NWO-a je unistiti sve religije,vecinu naroda-nacije i ljudskih rasa na svetu,odnosno eliminisati oko 80 posto Covecanstva.Mozete da ne simpatisete SPC,Pravoslavlje i Srbe,zbog svega sto se desilo u skorijoj proslosti,ali ne zaboravite da ni vi Hrvati i vasa Katolicka crkva nisu cvecke,daleko od toga,ali trebao se potruditi da izbacimo SOVINIZAM koji je postepeno i vekovima usadjen u genotip i generalni mentalitet nas Belaca-Evropljana,jer zbog tog TU PUTA SOVINIZMA smo samo u zadnjih 100 godina izgubili oko 100 miliona Belaca-Evropljana i danas nas ima svega oko 8 posto u celokupnoj populaciji na planeti Zemlji a  u vreme Hrista nas je bilo oko 50 posto.Dok se mi prepucavamo medjusobom ko je bolji,lepsi i pametniji,nas neprijatelj trlja ruke i smeje se.Sovinizam nikome nije dobro doneo,samo onima koji su izazvali i prouzrokovali taj Sovinizam izmedju evropskih-hriscanskih naroda.Da,sto se tice SPC i Pravoslavne crkve i ona nazalost danas nije imuna na ZOG propagandu,manipulaciju i podrivanje,isto kao i Rimo-Katolicka crkva i Anglikanska-Protestanska crkva.Ali ne treba generalizovati da su svi Srbi,ili Pravoslavci agresori,zlocinci i losi,kao sto ja ne generalizujem da su svi Hrvati,ili Katolici zlocinci,agresori i losi.NE ZABORAVITE SVI SMO MI BELCI-EVROPLJANI I HRISTOVI LJUDI,KOJI SU OD VAJKADA NOSILI NA PLECIMA NOSILI CITAVO COVECANSTVO I PLANETU ZEMLJU,MNOGO PUTA U ISTORIJI SMO GRESILI,ALI NA GRESKAMA SE UCI.A ova sovinisticka tema je malo degute.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimeuto stu 03, 2015 9:55 am

glejć blanco, prilično jasano pitanje postavih.
što mislite spc su :
1. majstori manipulacije
2. proizvod manipulacije
3. pragmatični foteljaši
4. magijske ninđe proti ugroza ljudske (pa i bijele) rase
5. nešto sedamnaesto
pobrojane činjenice iz modernije povijesti spc su odrednice prema kojima je pitanje postavljeno.
to kaj se ti češeš tam gdi te svrbi je tvoj problem (logika-kičma-ego-rasizam) i neopravdava to
kaj me vrijeđaš kao ja šovinista ,jednako kao ni činjenicu kaj nemreš hladne glave razglabat o svima nama (htjeli-nehtjeli) dost bliskim pitanjima. baš zbog toga sam tako i formulirao pitanje, jerbo mislim kako su spc prvenstveno naškodili najviše svojoj (pastvi) narodu -za par generacija unaprijed, to i nije neka novost.  nešto "vispreniji" umovi u srbiji pokušavaju objasniti isto pa jedva živu glavu izvuku.
dakle blanco uvuci panđe i (barem) pokušaj uljudno i argumentirano razglabat o predmetu a ne U napad z ustašama.
jer kaj se mene tiče o svakoj crkvi mislim isto :misticizmom kamuflirana korporacija ogromnog starog kapitala sa monopolom na distribuciju religije i kanaliziranje vjerske kakvoće stada i pojedinaca. sopecifikum su poslije glavne definicije
- kaj se t iče tvojih stavova o ratu ,vatikanu , bjelcima ....... otvori neku diskusiju o tome ak misliš kak možeš neš š pametno doprinjet lokalno i globalno
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimeuto stu 03, 2015 7:10 pm

web dust je napisao/la:
glejć blanco, prilično jasano pitanje postavih.
što mislite spc su :
1. majstori manipulacije
2. proizvod manipulacije
3. pragmatični foteljaši
4. magijske ninđe proti ugroza ljudske (pa i bijele) rase
5. nešto sedamnaesto
pobrojane činjenice iz modernije povijesti spc su odrednice prema kojima je pitanje postavljeno.
to kaj se ti češeš tam gdi te svrbi je tvoj problem (logika-kičma-ego-rasizam) i neopravdava to
kaj me vrijeđaš kao ja šovinista ,jednako kao ni činjenicu kaj nemreš hladne glave razglabat o svima nama (htjeli-nehtjeli) dost bliskim pitanjima. baš zbog toga sam tako i formulirao pitanje, jerbo mislim kako su spc prvenstveno naškodili najviše svojoj (pastvi) narodu -za par generacija unaprijed, to i nije neka novost.  nešto "vispreniji" umovi u srbiji pokušavaju objasniti isto pa jedva živu glavu izvuku.
dakle blanco uvuci panđe i (barem) pokušaj uljudno i argumentirano razglabat o predmetu a ne U napad z ustašama.
jer kaj se mene tiče o svakoj crkvi mislim isto :misticizmom kamuflirana korporacija ogromnog starog kapitala sa monopolom na distribuciju religije i kanaliziranje vjerske kakvoće stada i pojedinaca. sopecifikum su poslije glavne definicije
- kaj se t iče tvojih stavova o ratu ,vatikanu , bjelcima ....... otvori neku diskusiju o tome ak misliš kak možeš neš š pametno doprinjet lokalno i globalno
Nisam rekao da si ti Sovinista,vec da tema nalici Sovinizmu.Nisam rekao da nisi u pravu sto se tice SPC,samo si to malo lose preformulisao,iskreno veoma postujem Vatikan,Rimo-Katolicku crkvu,iako sam krsten upravo u SPC iako sam Makedonac . ;) . Odnosno skoro nijedna danasnja religiozna institucija nije imuna na ZOG-NWO uticaj-manipulaciju,pa ni SPC i generalno Pravoslavna crkva,vidimo da danas razne afere drmaju SPC,druge Pravoslavne crkve,Vatikan i ostale religiozne institucije,odnosno da kukolja ima svugde i kod Episkopa,Kardinala,Hodze,Biskupa,Popova i itd.Tacno je web dust-e da je SPC u skorijoj Istoriji vise stetila svom narodu,nego koristila,tacnije devedesetih godina proslog veka,kao sto su proslosti radile i razne druge religiozne institucije a pogotovo hriscanske nazalost.Ne mislim da su SPC deo NWO,kao sto nije ni Vatikan,Anglikanska-Protestanska crkva i Islamska crkva i itd.,vec su na neki nacin iskoriscena kolateralna steta,kao sto smo i mi obicni smrtnici-gradjani,dakle moj odgovor na tvoje pitanje bi bio pod brojem 5,nesto sedamnaesto.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 11:58 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
Ne mislim da su SPC deo NWO,kao sto nije ni Vatikan,Anglikanska-Protestanska crkva i Islamska crkva i itd.,vec su na neki nacin iskoriscena kolateralna steta,kao sto smo i mi obicni smrtnici-gradjani,dakle moj odgovor na tvoje pitanje bi bio pod brojem 5,nesto sedamnaesto.

fino, vidiga imamo direktan odgovor -ajmo dalje: naime rada bi saznao preciznije:
1/ kakva skroz sedamnaesta organizacija misliš oni jesu i zbog čega?

- ja trenutačno dvojim između društvanca ubogih foteljaša (temeljem zainteresiranosti za ovu temu čini mi se spc još samo u srbiji može biti predmet kakvog-takvog interesa) i  između dbsfrj -om orkestrirane firme od davne sredine i kraja četrdesetih godina prošlog stoljeća ( a to poradi štete koji su pripomogli napraviti srpskom nacionalnom korpusu i svim zapadnim susjedima. jer db koliko god uigrana i perfidna služba osim mnogobrojnih osobnih i obiteljskih propasti uglavnom su radili civilitacijsku i reputacijsku štetu u fnrj i sfrj)

i fakultativno, ukoliko poznaš materiju
2/ kaj misliš koliko je i na koji način bitan utjecaj brilijantne (a nearijske) staroegipatske civilizacije na korijensko formiranje i razvoj pravoslavlja i nešto kasniju šizmu kršćanstva ( precizinje raskol katoličke crkve na rkt i gkt)
§ ovo te pitam jer više svjetla može doperinjeti ozbiljnosti teme, a budući i inače zastupaš stavove elitnog i respektabilnog društvanca vmro (doduše  malo neuglađenije) mogao bi i imati više  informacija. §

nije tajna: kada se gradio drevni grad Охрид [Ohër/ Ohri/ Οχρίδα /Αχρίδα/Λύχνιδος /Lychnidos]  na bijelom jezeru (Lacus Lychnitis) pozvane su tisuče egipčana(sa familijama) koji bijahu čuveni po graditeljskom umjeću. pokazalo se kako pridošli egipčani nisu samo vrsni gradtelji, već i kulturni i druželjubivi mediteranci, spretni zanatlije i odlični trgovci. sama gradnja sigurno trajala je barem stotinjak godina pa je na obostrano zadovoljstvo (domicilnog stanovništva i egipčana)  potpuna asimilacija egipčana dovršena u samo nekoliko generacija što je svakako doprinjelo obogačenju genetskog materijala ji-balkana. e sad ,već 479.g. za  episkopa  Laurentija spominje se ohrid-grad kao tadicionalna i kulturna gradina i episkoska prestolnica a tamo neki rani papa je tamo nekog od prvih šefova episkopa 476.g službeno podario anatemom - znači ohriđani, ohrid i njegovi graditelji bili su vremenski i zemljopisno pri samom centru zbivanja. srbi i formiranje njihovog vjerskog obnašanja (spc u povoju) ulaze u igru sa čirilom i metodom u zom kvartu tekar padom samuila 500-tinjak god kasnije pa logika sama implicira (?) kako su temeljne građevine, ikone i kanoni spc-a makedonsko-egipatsko-rimsko-ilirska tekovina [n'est–ce pas?]. svjesno prikrivanje i bjeg od svoje kolijevke pojasnilo šlampav odnos recentne spc naspram tradicije a time i izopačeni etički predznak.
§- ukoliko imaš kakvih informacija, izvora u prilog ili protiv ove teze bilo bi konstruktivno, no ne brzaj.ovo je interesantna temica pa bi inzistirao da se suzdržiš od mlačenja stare slame (ponavljanje već iznesenih stavova i floskula) čemu si sklon. §
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 5:26 pm

O SPC-u mislim sve naj bolje.
Da nije nje nebi bilo ni Srba a ni Srbije a Boga mi ni Republike Srpske.

A gdje si ovo bolan, stavio pod manipulacija,cuj manipulacija.
Kome crkva nije majka ni Bog mu nemoze biti otac.
A meni je SPC majka. 8)
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 6:10 pm

a pravoslavna crkva ili grkokatolička crkva, kaj ti je ona onda?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 6:48 pm

Web dust-e svakim danom ti postaju sve zanimljivi postovi i intrigantniji,vidi se da imas dosta znanja o nekim vrlo kompleksnim i zakulisnim stvarima,sto jest,jest,iako si izgleda sklon brzopletom zakljucivanju na svoj nacin,doduse kao i ja,jbg. niko nije savrsen.Kao prvo,ko kaze da je staro-egipatska civilizacija bila nebelacka,iliti nearijevska,vec upravo suprotno,stari Egipcani su se dosta bitno razlikovali od danasnjih Egipcana koji su vecina Arapi,stari Egipceni su bli primarno Mediteranski Belci a kao sto sam vec pre ovde spominjao,spekulise se da su rodonacelnici antickih civilizacija Egipta,Grcke i Rima bili potomci prezivelih Atlantidjana,da ne duzim nisam znao kako se gradio grad Ohrid,znam da je jedan od najstarijih gradova Balkana,ali nisam znao pojedinosti,svaka cast na znanju i informacijama.Kao drugo,opste poznata je stvar da su Cirilo i Metodije bili potomci antickih Makedonaca iz Soluna,koji su poceli proces pokrstavanja Juznih Slovena a pre toga su bili kod Velikomoravskog(Bohemija,danasnja Ceska) kralja Rastislava sa slicnom misijom a spekulise da su kasnije ucenici Cirila i Metodija osnovali Ohridsku Arhiepiskopiju u 10-tom veku,pretecu Pecke patrijasije,koja je baza SPC.Odnosno web dust-e na neki nacin Srbi i SPC duguju svoju osnovanost i atukefalnost Ohridskoj Arhiepiskopiji,odnosno ucenicima Cirila i Metodija,odnosno antickim Makedoncima,odnosno starodeseocima Balkana,odnosno Mediteranskim Belcima na Balkanu,mislim da je to neka tvoja aluzija i konotacija web dust-e.Kao trece otkud ti da zakljucis da sam ja VMRO,ili VMRO simpatizer,iskreno kada sam bio mladji,odnosno u srednjoj skoli sam bio simpatizer VMRO,ali sam se u medjuvremenu razocarao u njih i shvatio da su previse sovinisticki nastrojeni,jesam makedonski nacionalista,ali sam pre svega prosveceni Belac-Hriscanin-Evropljanin i evropski-hriscanski Desnicar i zalazem se za opstanak i prosperitet ZAPADNE-HRISCANSKE-EVROPSKE civilizacije i njenih vredonosti i protiv sam svakog koje protiv iste.Sto se tice tvog prvog pitanja,mislim da je SPC miks klasicne religiozne institicuje koja se zalaze za ocuvanje srpske kulturne bastine i nekih NWO lobija,koji su nazalost infiltrirani u SPC,slicno kao u Vatikanu,ali u manjoj meri nego u Vatikanu.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:09 pm

pa baš o tome i govrim, čirli i metod i učenici( krajem 9. stoljeća) su donjeli vjeru i pismenost (1219 apc dobiva rukopolaganje) a 400g. kasnije car dušan (1334.g.) zauzima ohrid, 1336 stvorena pećka patrjaršija. sve mi izgleda moderna spc se želi umjetno i nasilno rješti svog nesrpskog pravoslavnog nasljeđa i to generira njezinu karikaturnu etičnost u posljednjih 100tinjak godina.


Zadnja promjena: web dust; sri stu 04, 2015 7:19 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:17 pm

web dust je napisao/la:
pa baš o tome i govrim, čirli i metod su donjeli vjeru i pismenost a 400g. kasnije car dušan (1334.g.) zauzima ohrid. sve mi izgleda moderna spc se želi umjetno i nasilno rješti svog nesrpskog pravoslavnog nasljeđa i to generira njezinu karikaturnu etičnost u posljednjih 100tinjak godina.
Pa nije SPC jedina u tome,pa cela danasnja Evropa u svakom pogledu se na neki nacin,pomocu institucija vlasti zeli odreci svog nasledja,tradicije i vrednosti,radi nekih kvazi modernih globalistickih,ZOG-NWO vrednosti,nazalost to je jedan od glavnih razloga zato sto se nalazimo danas gde jesmo.Zato sam par puta rekao da se u nacelu slazem sa tobom.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:22 pm

Globalizacija = NWO
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:23 pm

ispravak:pa baš o tome i govrim, čirli i metod i učenici( krajem 9. stoljeća) su donjeli vjeru i pismenost (1219 apc dobiva rukopolaganje) a 400g. kasnije car dušan (1334.g.) zauzima ohrid, 1336 stvorena pećka patrjaršija. sve mi izgleda moderna spc se želi umjetno i nasilno rješti svog nesrpskog pravoslavnog nasljeđa i to generira njezinu karikaturnu etičnost u posljednjih 100tinjak godina.

pa nebi sa tim baš složio, kaj se tiče crkvah i vjera - to je exclusivitet
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:25 pm

a i bit ujednjene europe je sčuvati tradicije do najmanjih
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:26 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Globalizacija = NWO
Slazem se,to je baza skoro svih desavanja u danasnjem svetu.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; sri stu 04, 2015 7:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:28 pm

web dust je napisao/la:
a i bit ujednjene europe je sčuvati tradicije do najmanjih
Slazem se,uz postepenu i spontanu modifikaciju tokom odredjenog vremenskog perioda.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:30 pm

važnije, poslje pouke američkog građanskog rata i hitlera. ne jedna država jedan narod. velika unija može ali nacionalnih država.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:39 pm

i za taj projekt svi moraju imat čiste karte na stolu, e pa vratimo se temi: spc nije čista karta, već namjerna krivotvorina. a dok je jedna karta sumnjiva niš od cjele priče
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:43 pm

web dust je napisao/la:
važnije, poslje pouke američkog građanskog rata i hitlera. ne jedna država jedan narod. velika unija može ali nacionalnih država.
Bravo,to je po meni i verovatno najveca greska pokojnog ludog Firera,sto je previse u nekim segmentima bio sovinisticki nastrojen i zaslepljen da su Nemci najveci Belci-Evropljani od svih Belaca-Evropljana i hteo da cela Evropa bude Treci-Nemacki-Rajh,sto je tesko bilo ostvarivo,danas Cionisti i USA pokusavaju nesto slicno,ali samo na mnogo lukaviji,latentniji i pokvareniji nacin,nego Hitler i NSDAP,ali nece im uspeti. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:48 pm

i za taj projekt svi moraju imat čiste karte na stolu, e pa vratimo se temi: spc nije čista karta, već namjerna krivotvorina. a dok je jedna karta sumnjiva niš od cjele priče
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 7:50 pm

web dust je napisao/la:
i za taj projekt svi moraju imat čiste karte na stolu, e pa vratimo se temi: spc nije čista karta, već namjerna krivotvorina. a dok je jedna karta sumnjiva niš od cjele priče
Meni su iskreno sve tri autokefalne i zvanicne danasnje hriscanske frakcije na neki nacin nebuloza,svi mi verujemo u Hrista,samo svako na svoj nacin i te religiozne podele samim tim povlace nacionalne-imperijalne-sovinisticke podele ko je bolji,ko je lepsi i ko je pametniji i to je osnova naseg visevekovnog medjusobnog unistavanja i degradiranja a dok ostali sve vise napreduju i budu brojniji a nekih od njih vide Evropu kao jedan vid EDENA i zele posto zasto da nas satru,odnosno zbrisu sa lica Zemlje.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 8:08 pm

znači nužan je lenjinov poučak:jedan korak naprijed 2 natrag. budući skoro niko nema čiste karte na stolu.rikverc: monetarna unija može ali granice nacionalne a europski parlament u zavod za zapošljavanje
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 8:16 pm

web dust je napisao/la:
znači nužan je lenjinov poučak:jedan korak naprijed 2 natrag. budući skoro niko nema čiste karte na stolu.rikverc: monetarna unija može ali granice nacionalne a europski parlament u zavod za zapošljavanje
Resenje je nesto izmedju,mislim da nije dobar komunisticki-boljsevicki model,kao sto je na kraju propao sam od sebe,kao kula od karata.Pre par godina sam cuo jednu veoma zanimljivu konstataciju od par sociologa i naucnika u jednom casopisu,kada bi si se kojim slucajem u bliskoj buducnosti desila neka globalna kataklizma,vecu sansu za prezivljavanjem u postapokalipticnom svetu bi imali vrenici nego ateisti,zbog nekog genetskog markera koji se postepeno tokom zivota formirao kod vernika,zbog mislecih delovanja u nesto uzvisenije,smislenije i savrsenije koje je iznad ovog naseg sveta i nas unutar organizma,odnosno neka vrsta volje,koja je prekopotrebna da bi se prezivelo u teskim uslovima.A SPC i Vatikan upravo pospesuju tu volju za necim uzvisenijim,smislenijim i savrsenijim. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 8:29 pm

to bi bio ritam socijalne dinamike. inače ujedinjena moderna europa je carillov koncept iz 70-tih koji je u biti samo kastrat ideje trockog.
atokefalnost je otprilke relacija kao franjevci-vatikan, što donekle i pogoduje multi kulturalnosti.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitimesri stu 04, 2015 8:50 pm

web dust je napisao/la:
to bi bio ritam socijalne dinamike. inače ujedinjena moderna europa je carillov koncept iz 70-tih koji je u biti samo kastrat ideje trockog.
atokefalnost je otprilke relacija kao franjevci-vatikan, što donekle i pogoduje multi kulturalnosti.
Koliko sam ja upoznat Franjevci su bili Rimo-Katolicki,specificni,monaski red svetog Franje Asiskog,koji su imali zadatak da sire uticaj i poslanice,odnosno tumacenja Vatikana na Balkanu,tacnije na obodu tadasnje Vizantije,najveci uticaj su imali u Hrvatskoj i Sloveniji,pa danas dosta Hrvata u zabludi smatraju da je to bio hrvatski monaski red a zapravo najveci broj Franjevaca su cinili Italijani,Austrijanci i Cesi,manji broj su cinili Slovenci i Hrvati.Sto se tice danasnje EU,to je jedan oblik NWO globalizacije,kao sto je Africka unija,UN i proto Americka alijansa,koja je u povoju(telo koje obuhvata obe Amerike).
[Vrh] Go down
Sponsored content





spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Empty
PostajNaslov: Re: spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...   spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
spc- kazalište sjena ili kazalište lutaka ili ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fotografska natjecanja 2010. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: