Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE

Go down 
+2
Novus ordo seclorum
Jedi Mind Tricks
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Icon_minitimened tra 09, 2023 3:22 pm

mediterano.blanco je napisao/la:
ruski SF film Blackout(Avanpost na ruskom)

skinul sam ga nočas (...curil je na kapaljku sa cyberia.is). kad pogledam javim ti dojmove
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Icon_minitimened tra 09, 2023 10:38 pm

web dust je napisao/la:
mediterano.blanco je napisao/la:
ruski SF film Blackout(Avanpost na ruskom)

skinul sam ga nočas (...curil je na kapaljku sa cyberia.is). kad pogledam javim ti dojmove

Važi web duste,neceš se pokajati,inace taj film i Zakon Privlacnosti iz 2017 su mi ubedljivo najbolji ruski SF filmovi.Da,Zakon Privlacnosti isto potpada pod temu Humanoidne panspermije,kak sam to prevideo.Ima i drugi deo izašao baš uoci COVID-a u 1 mjesecu 2020,mada mi je prvi deo bolji.

PS:Ruska kinematografija je znantno uznapredivala,narocito u poslednjih 10-tak godina,pogotovo što se tice SF žanra,cak je možda danas bolja nego u vrijeme SSSR-a,malo bizarno. :D.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Icon_minitimesub tra 15, 2023 4:22 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
web dust je napisao/la:


skinul sam ga nočas (...curil je na kapaljku sa cyberia.is). kad pogledam javim ti dojmove

Važi web duste,neceš se pokajati,inace taj film i Zakon Privlacnosti iz 2017 su mi ubedljivo najbolji ruski SF filmovi.Da,Zakon Privlacnosti isto potpada pod temu Humanoidne panspermije,kak sam to prevideo.Ima i drugi deo izašao  baš uoci COVID-a  u 1 mjesecu 2020,mada mi je prvi deo bolji.

PS:Ruska kinematografija je znantno uznapredivala,narocito u poslednjih 10-tak godina,pogotovo što se tice SF žanra,cak je možda danas bolja nego u vrijeme SSSR-a,malo bizarno. :D.

- u principu nije loše, kao da je malo zbunjen i ne zna kaj bi s pričom no najintersantnija mi je koincidencija sa tvrdnjom: neprijatelji su u kijevu - predikcija, ruganje režimu ili puka slučajnost....
- kak se  zove "privlačnost" u originalu?
-
Kod:
Ruska kinematografija je znantno uznapredivala,narocito u poslednjih 10-tak godina,pogotovo što se tice SF žanra,cak je možda danas bolja nego u vrijeme SSSR-a,malo bizarno.
- ne slažem se. imajući u vidu "solaris" koji je apsulutni vrh  kako u u cijeloj kinematografiji tako i u sf žanru. u stvari činjenica je da su se ruska i kineska a-produkcija u sf.u i fantastici totalno amerikanizirali. sada kad gledaš najnovije marvele ili kineze ili ruse -u principu sve je to isto....... sranje.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Icon_minitimepon tra 17, 2023 11:22 pm

Attraction je originalni naziv web dust-e,tocnije Sila Privlacnosti je prevod,Solaris sovjetski nisam gledao,iz 70 tih je mislim,gledao sam americku verziju sa Klunijem iz 2002.Ne znam web dust-e,po meni su se dosta Rusi popravili što se toce kinematografije,jesu su se malo amerikanozovali kao i veci deo svijeta,to je u trendu danađnje epohe,ali nije tu samo amerikanizacija,recimo cuvena ruska komedija serija Kuhinja je miks francuskog,britanskog i španskog stila.

Kineske filmove nisam gledao niti ih gledam,kao i indijske,pokušao sam cisto eksperimentalno par kineskih i indijskih filmova da pogledam ali ne ide.Južno-korejski filmovi nisu loši,ima tu par ok,dok recimo japanski filmovi su više nego solidni,narocito SF žanr,pre 10.15 cesto su davale japanske  SF filmove a i opcenito japanske filmve a danas kontra,cak i Japanci ne snimaju filmove recimo  kao kada sam bio klinac ili u srednjoj,ne znam zašto.Otišli smo malo off-topic web duste , :D.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Icon_minitimeuto tra 18, 2023 1:44 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
Attraction je originalni naziv web dust-e,tocnije Sila Privlacnosti je prevod,Solaris sovjetski nisam gledao,iz 70 tih je mislim,gledao sam americku verziju sa Klunijem iz 2002.Ne znam web dust-e,po meni su se dosta Rusi popravili što se toce kinematografije,jesu su se malo amerikanozovali kao i veci deo svijeta,to je u trendu danađnje epohe,ali nije tu samo amerikanizacija,recimo cuvena ruska komedija serija Kuhinja je miks francuskog,britanskog i španskog stila.

Kineske filmove nisam gledao niti ih gledam,kao i indijske,pokušao sam cisto eksperimentalno par kineskih i indijskih filmova da pogledam ali ne ide.Južno-korejski filmovi nisu loši,ima tu par ok,dok recimo japanski filmovi su više nego solidni,narocito SF žanr,pre 10.15 cesto su davale japanske  SF filmove a i opcenito japanske filmve a danas kontra,cak i Japanci ne snimaju filmove recimo  kao kada sam bio klinac ili u srednjoj,ne znam zašto.Otišli smo malo off-topic web duste , :D.

Dosta off topic ali mislim da neće nitko zamjeriti.
Japanski filmovi koliko vidim nisu baš popularni, ali mlađe generacije su dosta zagrijane za njihove anime serije. Meni osobno nije azijska kinematografija zanimljiva ali nisam se s njom baš ni sretao od japanske verzije filma The Grudge koja je bolja od američke. Kinezi su postali jači od amera što se tiče produkcije, čak je i dosta američkih filmova financirano od kineza. Rusi nisu jak igrač na tom polju ali u zadnje vrijeme napreduju. Iako imaju tendenciju korištenja propagande kao i naši istočni susjedi.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Icon_minitimeuto tra 18, 2023 9:53 pm

Tarkovsky "solaris" x puta jače od kubrickovih odiseja, kao umjetnost, po mislivom na nivou značenja tu su negdi. svakako treba viditi.
ruska fututistička ekipa oko dzige vertova i špnjolska oko bunuela su dali glavnu snagu inicijalnom umjetničkom zamahu kad se film kreireo kao medij. kozmopolite vrhunskog kalibra.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE   Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Teorija HUMANOIDNE-LJUDSKE PANSPERMIJE
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» U nasem Svemiru su 333 ljudske-humanoidne civilizacije
» Humanoidne-vanzemaljske civilizacije
» Pakao - Teorija
» Teorija struna
» Ljudske zablude u Postanju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: