Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Američki izbori 2016.

Go down 
+6
Chakotay
Mediterano Blanco
waldox
web dust
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesub stu 12, 2016 10:35 pm

BLM je Sorošev projekt, kao i Anonimusi. Na prosvjedima se mogu vidjeti njihova obilježja. 2 + 2 = Soroš
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon stu 14, 2016 12:16 pm

waldox je napisao/la:
nazoivat nekog hitlery može samo desničar,,hillary 53 posto trump 43 posto uvjerljivo,silopvatelj gubi 4 ključne države a i 5 će na havajima hilary vodi uvjerljivo

Pored Hitlery zovu je i Zlo, Vestica, Zmija ali nekako najvise joj pristaje ono narodski Karakondzula.

http://www.kreativnisvetbalkana.net/vedrana-rudan-nikad-zesca-ovakav-tekst-o-hilari-klinton-nikad-niste-procitali/

http://www.b92.net/info/intervju/index.php?yyyy=2016&nav_id=1198139
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon stu 14, 2016 10:40 pm

Nadam se da Trump neće započeti ili uzrokovati velike ratove u Svijetu.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon stu 14, 2016 11:08 pm

Meni je super kako je Trump rekao u jednom intervjuu da on može bilo šta baljezgat, a da će republikanci i dalje glasovati za njega. Ispalo točno. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 15, 2016 1:45 pm

Ne vrijedi to samo za njega nego za većinu stranaka, što god oni naprave postoje ljudi (njihovi core birači) koji će uvijek glasati za njih. Na žalost to je strašno i to je razlog zašto su sve stranke gore i gore jer što god oni napravili oni će svoju podršku imati, a ako je onaj drugi još lošiji možda privuku i glasače onog drugog. To je strašno

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesri stu 16, 2016 11:45 am

"Vijeće za vanjske odnose je nedavno objavilo kako su Sjedinjene Države bacile više od 23 tisuća bombi na Irak, Siriju, Afganistan, Pakistan, Jemen i Somaliju, te da su žrtve uglavnom bili nedužni civili. Ovaj podatak je prošao “ispod radara” mainstream medija, jednako kao i činjenica kako je Amerika od kraja Drugog svjetskog rata ubila 20 milijuna ljudi u 37 država svijeta."


https://matrixworldhr.com/2016/11/08/pod-komandom-dobitnika-nobelove-nagrade-za-mir-sad-bacila-23-144-bombe-u-2015/
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimečet stu 17, 2016 10:46 am

nije prošlo ispod radara. svi to zanaju, jednako kao što znaju kaj su rusi radili i još uvijek je rade po bivšim republikama, istočnim i južnim susjedstvima. eventualna teoretska raspra ko je uspiješniji istrebljivač: hitler, staljin, balije, četnici, ustaše, (japanci u kini, englezi u indiji, portugalci/nizozemci/njemci/ španjolci/francuzi u kolonijama, kp kine, sandinidti, somozisti), američki kongres, crveni kmeri, jahači đihada... moglo bi izdefinirat neš konkretnih istinitih statistika i rasopored "medalja" no nebi ni malo promjenila evolucijsku formu ljudske civilizacije -kaj je u biti jedino neophodno i hitno.
niš novo u civlizacijama ljudi na zemlji, još u 6.st.p.n.e. heraklit iz efesa -zvan "mračni" tvrdi: "Rat je otac svemu, svemu kralj: jedne je iznio kao bogove, druge kao ljude, jedne je učinio robovima, a druge slobodnima."
ili npr. dost prije i više na istok:
Citat :
Sredinom drugog milenijuma pre nove ere, kada su se ljudi, pre svega, razlikovali po boji kože, iako malobrojni Arijevci su prodrli i osvojili veliki deo Indije, jer su bili nadmoćniji pošto su imali bronzani mač i bojna kola. Oni su uspostavili dominaciju nad starosedelačkim stanovništvom Dravida, uveli indoevropski jezik sanskrit i uspostavili društveni poredak zasnovan na podeli prema boji kože, položaju u društvu, bogatstvu, zanimanju i religiji.
Na vrhu kastinskog poretka u Indiji nalazili su se bramani, stalež sveštenika i učitelja, koji je imao najveći ugled. Oni su bili zaduženi za tumačenje verskih tekstova i vođenje obreda, a visoko obrazovanje im je omogućavalo bavljenje zakonodavnim i pravosudnim poslovima i podučavanjem. Ratnici i plemstvo, čine drugu kastu, kšatrija. Oni predstavljaju svetovnu moć, a njihov zadatak je da vladaju i štite zemlju od neprijatelja. Treću kastu čini slobodno arijevsko proizvodno stanovništvo, naseljenici koji su ostali čiste rase, vajšije. To su obično trgovci, zemljoradnici i odgajivači stoke, koji su snabdevali ostale kaste osnovnim životnim namirnicama. Četvrtu kastu su činili nearijevci, šudre. Ona se sastojala od porobljenog, tamnoputog dravidskog stanovništva i socijalno odbačenih arijevaca, koji su se pomešali sa potlačenim starosedeocima. Parije, “nedodirljivi”, bili su posve izbačeni iz kastinskog sustava; smatrani su nedostojnima života u zajednici zbog poslova koje su obavljali, pa su tako i danas parije osuđene na najteže i one “nečiste” poslove koji uključuju fizički dodir s krljvu, izmetom i drugim tjelesnim “nečistoćama” definiranim indijskim zakonom: parije su štavitelji kože, spaljuju mrtve, čiste nužnike, režu pupčane vrpce, odnose uginule životinje s cesta, metu smeće i sl. Ti se poslovi prenose preko koljena na koljeno zajedno sa statusom nedodirljivosti: skladu sa strogim hinduističkim odredbama, roditelji parije rađaju djecu parije, osuđenu kao nečistu od trenutka rođenja. Parije su izopćenici, ljudi koje se drži odveć nečistima i okaljanima da bi ih se smatralo bićima vrijednim spomena. Predrasuda određuje njihove živote, osobito u ruralnim područjima gdje žive gotovo tri četvrtine indijskog stanovništva. Parije se izbjegava, vrijeđa, zabranjuje im se ulaz u hramove i domove pripadnika više kaste, uskraćuje im se pristup bunarima viših kasta, na javnim mjestima moraju jesti i piti iz posebnim posuda, a u ekstremnim, premda ne i rijetkim slučajevima, siluje ih se, linčuje i puca na njih.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesub pro 10, 2016 11:05 am

trump u svojoj administaciji zaposlil tri profesionalna pokvarenjaka iz Goldman Sachsa. nagradil je najkrupnije lopove 21. stoljeća. smeće je počelo rasturat, nadam se da će ga ubrzo ukantat.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimened pro 11, 2016 1:36 pm

Čuo sam to, baš me zanima kako će se stvari dalje odvijati.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesub sij 07, 2017 7:07 pm

Uskoro ćemo vidjeti, a i naša predsjednica ne zaostaje puno iz Trumpa

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesub sij 07, 2017 7:55 pm

kak se vidi, mora pa je prek bare bil godišnji tulum nekog srebroljupskog kulta.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesub sij 14, 2017 12:49 pm

članstvo u kkk se utrostručilo od izbora (iako još uvijek minorno).
- dobra fotka demonstracija uoči inauguracije
Američki izbori 2016. - Page 3 34f0hle
(iz srpske štampe. tamo već slave početak građankog rata u usa, a ne kuže kako će bez svog građankog rata totalno najebat kao nacija -ode mast u propast)
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesri sij 25, 2017 10:58 am

najelegantnije i najbrže rješenje glede trumpa je hitni transfer iz bjele kuće na 4 godine u žutu kuću na doživotno jer ozbiljne i odgovorne službe amera nemaju alternative doli hitne intervencije.
[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimečet sij 26, 2017 11:18 pm

Demokrati su usrali motku samo tako, od početka do kraja katastrofalna kampanja, a sad su se sjetili da treba ići taktikom "scorched earth" i zamislite, demokratizirati čitavu stranku. Ne mogu vjerovat da su od svih kandidata tako agresivno forsirali Hillary i ubjeđivali sve da ona vodi po anketama iako su bili svjesni kakav je izborni zakon... užas.
A ovo narandžasto govno od čovjeka... iskreno se nadam da će ga neko likvidirati, i to "pronto".
Nisam gajila iluzije da je "anti-establishment", čovjek koji je čitav život bio sklon republikancima i rođen kao truli bogataš. Kako on, in the world, može biti anti-establishment? To što priča da će biti u dobrim odnosima s Rusijom će stojati u slučaju da Putin bude htio imati takav komad budale kao saradnika, odnosno ako i on odlijepi. A, šta i da ima dobre odnose s Rusijom? Ima i Erdogan, to ga i dalje ne čini dobričinom. Ovo što Trump sad radi vraća SAD decenijama unazad eksponencijalnom brzinom. Čovjek je luđak i sad ima moć da se igra sa nuklearnim naoružanjem, a savjetnici su mu lumen do lumena, pa ne sumnjam da će biti idiotnih igrica po svijetu. Kad se čovjek opijen moći dočepa vlasti, to ne može završiti dobro. Druga stvar, sad će sav onaj white trash iz SAD-a isplivat na površinu i dobit medijski prostor...prosto mi žao poštenog svijeta u USA što će to morati trpiti.
[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimečet sij 26, 2017 11:30 pm

Čuveni naftovod u Dakoti protiv kojeg su se tako krvavo izborili izgleda će ipak biti izgrađen; lik je jednim faking potpisom sjebao sve njihove napore, da bi pogurao svoje sirote prijatelje milijardere i prouzrokovao još gore ekološko stanje na kontinentu a možda i planeti. Pljuje po svim mogućim novinarima (nije mu to baš pametan potez, ako mene pitate), kao da su mu oni krivi što jednom zine a dvaput slaže. Jedan od najbližih saradnika mu je otvoreni nacista, savjetnica za obrazovanje ko da je pala s kruške na glavu, voditeljica kampanje govori da postoje "alternativne činjenice".. što sve govori da je lik davno trebao pod psihijatrijski nadzor.
Sigurna sam da može gore, jer uvijek može gore, ali ovo dovoljno liči na scenario za apokalipsu. A prošlo je samo 7 dana od inauguracije.
Fakat mislim da će ga neko skratit za glavu, pitanje je vremena... živi bili pa vidjeli.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepet sij 27, 2017 1:22 am

Tvoji postovi mi se čine kao uobičajeni govor onih social justice warriora (google taj termin ako neznaš) u Americi ili opičenih feministica, znači sve što si ti rekla sam vidio već desetke puta u razgovoru s tim ljudima dok sam sudjelovao u raspravama na Disqusu. Kao google translate na hrvatski jezik.

Priznajem, ja sam podržavao Trumpa jer je kvadrilijun puta bolja opcija od Hillary bio, ali sam isto tako skeptičan. Jer zbilja kako on može biti "anti establishment".

No ovo tvoje "iskreno se nadam da će ga neko likvidirati, i to "pronto"."... u čovječe, ovo je na razini onih što govore da je Trump inkarnacija Hitlera i da će ubijati gayeve po Americi i Meksikance i da je jedini izbor da ga se ubije.
Znači vidim lik neki to napiše u jednoj diskusiji (inače lik je imbecil kao i 90% ljudi koji su tamo komentirali) i kaže da se Trumpa mora ubiti. Ja ono gotov, ne vjerujem što je lik napisao. Lik je dobio desetke "lajkova" na svoj komentar, moderatori mu govore pozitivne komentare.
Dođem ja i kažem kako je ovo jako opasno što je rekao i možda nije previše pametno pisati te stvari, naravno usput sam smeće i izvrijeđao, a moja nagrada je bila ban sa tog channela. Ah ta demokracija.
Ljudi moji, govor ima i granicu dobrog ukusa.

[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepet sij 27, 2017 1:44 am

Vidi, nisam podržavala ni Hillary ni Trumpa, mislim da su ovo možda najgori izbori ikad, jer se dešavaju u najnezgodnijem mogućem trenutku, ali kako me možeš kriviti što ovako zapaljivo govorim? Pa i jesam social justice warrior, u neku ruku, a ako sam opičena zato što mi smeta što lik tako sirovinski govori o ženama (i ne samo tokom kampanje, da se razumijemo), što je uspio žene okrenuti protiv svojih interesa, stvoriti atmosferu sličnu kao u nekim islamskim zemljama na koje je alergičan itd., neka sam.. Meni također idu na živce oni koji nastoje vidjeti "pozitivne" strane njegovog izbora, s obzirom da je lik očito opasni narcis koji može mobilizirati mase (i ima državni aparat koji radi isključivo po njegovom diktatu) brže nego bilo koji drugi kandidat.
Što se ukusa u govoru tiče, što isti princip nisi primijenio na njega? Ne mogu ostati mirna na bezobrazluk, a njegov bezobrazluk, za razliku od mog, ne završava na govoru nego on aktivno postupa po svojim izjavama. Jedino što mi možeš realno zamjeriti je što se palim toliko na stvari koje se dešavaju jako, jako daleko od mene i na mene lično nemaju utjecaja... A ne znam, mislim da, ako ga neko i smakne, neće pokrenuti ništa što ionako ne bi bilo pokrenuto... kad se stiša euforija oko odlaska Obame, i Ameri će skontati da su se zeznuli i da su trebali puno ranije razmišljati.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepet sij 27, 2017 1:01 pm

srednja klasa izumire, robove se zatupljuje pa su low iq seljoberski predatori in - kod nas u usa u rusiji .... svugdi di pravna država u praksi štiti i njeguje isključivo i samo degenerike kaj im je sav intelekt posvečenost "jamljenju".
[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepet sij 27, 2017 6:31 pm

web dust je napisao/la:
srednja klasa izumire, robove se zatupljuje pa su low iq seljoberski predatori in - kod nas u usa u rusiji .... svugdi di pravna država u praksi štiti i njeguje isključivo i samo degenerike kaj im je sav intelekt posvečenost "jamljenju".

Potpisujem.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimesub sij 28, 2017 7:38 pm

Ljudi po svojoj prirodi vole sukobe jer je većina sprčkana u glavu (genetski ili zbog utjecaja okoline). Amerikanci kao nacija su pogotovo u tom pogledu oštećeni, i to velika većina. Naravno da i tamo postoje prosvijetljeni (ili barem dobro osvijetljeni :)) pojedinci, no u globalu je ta nacija izrasla na krvavim sukobima i nije nimalo prosvijetljena.
Stoga su i predsjednički izbori u kojima imate jednu zadrtu tradicionalnu Amerikanku koja bi se svugdje pačala i jednog luđaka koji bi se najrađe zatvorio u svoja četiri zida preslika američkog društva. Hillary je samo imala tu nesreću što je žensko, a SAD još nisu imale žensku predsjednicu.
Bit će zanimljivo gledati kako će ovaj luđak voditi nadalje tu državu. Ljudi se zavaravaju time da mi u Hrvatskoj ne možemo osjetiti promjene nastale izmjenom vlasti u SAD-u. Budući da je svijet danas globalno selo, svaka takva promjena se može vrlo brzo (i bolno) osjetiti.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon sij 30, 2017 3:59 pm

moguće pa transfer: bjela kuća - žuta kuća prošljaka (na zadovoljstvo globalnogog opčinstva)
http://www.24sata.hr/news/psihoterapeut-tvrdi-trump-boluje-od-malignog-narcizma-509348
[maligni narcizam = sociopatija, zajednički okvir svih serijskih ubojica i sličnih nakaza]
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon sij 30, 2017 6:04 pm

Retardirana vijest. Novinari djeluju pod liberalnim establishmentom i njihova zadaća je širiti propagandu od strane njihovih vlasnika. Najveći dio medija u Americi za vrijeme Izbora je otvoreno pljuvao po Trumpu i podržavao Hillary, dok je istovremeno zagovarao "non bias". Veeeliki vic.

Ono što Trump ima izraženo je mračna trijada. Možete čak i riješiti test da vidite kakva je kod vas, no riječ je o tri izražene osobine: makijavelizam, narcisizam i psihopatija. Trump je također alfa mužjak.
Kombinirajte to dvoje i shvatiti će te zašto on radi što hoće i kad hoće. Nitko mu nemože ništa reći jer ga prosto boli kurac.
Sad pitanje je što će biti s njime. U Americi postoje barem dva sigurna establishmenta, s time da jedan od tih ima apsolutnu kontrolu nad medijima. To je Trumpov najveći neprijatelj jer Trump dolazi iz drugog establishmenta koji se predstavlja kao da je anti establishment. Nema jednog establishmenta nego je svijet podijeljen između nekoliko njih, a događaji su rezultati borbe ili suradnje između pojedinih establishmenta.
Trump se bori preko Twittera i to je jedna od najgenijalnijih stvari koje sam vidio. On je ultimativni shitlord i piše što hoće i na koji god način hoće. Time zaobilazi službene mainstream medije (poput ovog kojeg web dust linka) i njihove propagandne kampanje.

U Americi je moguć rat između dva establishmenta i Trump će biti jedan od igrača u njemu, iako ne nužno frontmen. Predsjednici su od početka kupljeni, ali bitno je od koga.

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon sij 30, 2017 6:44 pm

nemreš od njega napraviti cool opciju da i pišeš na trepavicama u 12teračnim analitičkim deminutivima. kao i prije pet dana siguran sam da je to po cjelu priču najjeftinija varijanta, članak (link) o izjavama sveučilišnih profača (baltimore ,harvard - akademski establishment) mi sugerira pa se opcija i prežvakava. najvjerojatnije se i minimum štete rent a hit opcije pomno analizira no ova legalistička ziher preteže. kaj se tiče kontaminiranja društvenih mreža svojom osobnošću i kontaminiranja društvenim mrežama po zeitungima tu ga je i naš nadobudno-sabor-vlada-hdzsdpmost....partijsko-komesarsko ljudski šljam pretekel za par godina.


Zadnja promjena: web dust; pon sij 30, 2017 6:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon sij 30, 2017 6:51 pm

Američki izbori 2016. - Page 3 64404956
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitimepon sij 30, 2017 7:34 pm

scratch  : Američki izbori 2016. - Page 3 16aqrn4 [poremečeni alfa treba beta terapiju il bu sigma grda]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Američki izbori 2016. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Američki izbori 2016.
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Izbori u Hrvatskoj
» Houston, We Have a Problem! (2016)
» Predsjednicki izbori RH - kandidati
» putin i izbori u rusiji 2018.
» Izbori-glasovanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: