Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukleta kuća kod Bjelovara

Go down 
+43
Korplikan
Cthulhu
Legion
shaggy.hr
vickoo
Fear
Wayne_Myth
Marko251988
Angelino croft
Astrid
Dunja the tomboy
hromi
Dantalion
MARINA KUFNER
Wickey666
Remke
Hexenkind
klapa
v1p3r
KoX
Absynthia
gothic45
Berny_Sinara
porsche
gloria_g
zvezda
snark
mare
Karl Marx
Annon Imus
mickopi
None
Yado
Rain
malenaivi
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
silver
Tutankhamon
Fixo
floridana
Alpha
comewithme1717
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 12:14 am

Reko sam ja da bi trebalo ugasit sunce da stalno bude mrak... Al neslusaju me

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 12:16 am

ti si Ra, ugasi ga sam :P
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 1:11 am

Samo Horus, nisam bas toliko utjecajan

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 1:37 am

Dantalion je napisao/la:
idi iz diska kad se razjutri :)


da ali po zimi je cak i u 7 ujutro mrak face


[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 2:47 am

ovu spaljevinu u lijevoj ruci sam zamijenio za vatru ili sunce ili tako nesto...my bad :D
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 12:29 pm

@tini ne navečer gledati te filmiće. to je za preko dana kad je jača racionalna strana. a za disko imam jednostavno rješenje - ne idi u disko. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 12:34 pm

Fear je napisao/la:
ovu spaljevinu u lijevoj ruci sam zamijenio za vatru ili sunce ili tako nesto...my bad :D

Ma i je to to, Horus isto ima veze sa Suncem... Mada je Horusova uloga drugačija u svakom gradu u Egiptu, Ra je ipak onaj glavni i ne smijem gasiti Sunce bez njegova pristanka zubi
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 2:40 pm

MoW je napisao/la:
@tini ne navečer gledati te filmiće. to je za preko dana kad je jača racionalna strana. a za disko imam jednostavno rješenje - ne idi u disko. :D


e sad cu ja gledat te videe face
pa sad ovih tjedana necu ni moc ici u disko, posto cu sad imat puno ispita i testova -__- no
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 5:40 pm

ja sam mislio da se rijec disko vise i ne koristi :D
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 6:31 pm

Fear je napisao/la:
ja sam mislio da se rijec disko vise i ne koristi :D


nisam iz hrvatske ili okoline oops
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 6:35 pm

i ja ju još koristim. zvuči mi glupo ali ne znam ni jednu bolju riječ zubi

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 7:11 pm

Korplikan je napisao/la:
Fear je napisao/la:
ovu spaljevinu u lijevoj ruci sam zamijenio za vatru ili sunce ili tako nesto...my bad :D

Ma i je to to, Horus isto ima veze sa Suncem... Mada je Horusova uloga drugačija u svakom gradu u Egiptu, Ra je ipak onaj glavni i ne smijem gasiti Sunce bez njegova pristanka zubi


ti si Horus. Zapuši vjetrovima oblake preko svijeta. skoro pa kao mrak.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 8:02 pm

Istina. Kako kaze moj djed diskač sa naglaskom na -ač :D
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 8:04 pm

A kako bi inače rekli za diskoteku nego disko? Stvarno mi ne pada druga riječ na pamet. misli
Uglavnom, ta mjesta (diskači) su uglavnom sve zlo i naopako. Nisu baš u klasičnom smislu ukleta, ali sigurno da ne pridonose duhovnom zdravlju opće populacije.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 8:15 pm

to je mjesto zaboravljanja svih problema...do trenutka u kojem dobijes bocu u glavu lol!
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 10:02 pm

to su mjesta kolektivnog zaglupljenja ljudi. kao što MoW reče.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 10:14 pm

Moram priznati da nikad nisam bio u jednoj diskoteci, tako da i ne znam kako je tamo zapravo. No prica se pa eto.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 10:56 pm

Einar je napisao/la:
to su mjesta kolektivnog zaglupljenja ljudi. kao što MoW reče.


zasto ? scratch ako se ne opijas svaki vikend onda nekuzim zasto "zaglupljenje" ?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 11:39 pm

@Einar Nisam rekao da se tamo radi o kolektivnom zaglupljenju ljudi, već o mjestu gdje je puno toga zlo i naopako i da tamo nema doprinosa duhovnom životu pojedinca. Nemoj mi stavljati u usta ono što nisam rekao.

Naime, ako govorimo o zaglupljenju, tada je mnogo veće zaglupljenje buljiti bezveze u TV nego biti u disku. Problem u disku je čitav milje, koji osim što može uzrokovati slabočujnost u kasnijoj dobi to je mjesto na kojem se lagano nailazi na drogu i alkohol, a obično je i zadimljen te time potiče razvoj bolesti cijelog tijela, a posebno dišnog sustava. Repetitivna muzika može potaknuti psihološku istraumatiziranost, depresiju ili hiperaktivnost. Rotirajuća laserska svjetla mogu oslijepiti u slučaju direktnog pogleda. Osim toga, uz disko vežu se i preliberalni seksualni običaji koji pak mogu lako dovesti do spolnih bolesti. Konačno, kriminalci i razni probisvjeti često tamo zalaze te stoga lako može doći do tučnjava, silovanja i drugih nepoželjnih događaja. Kasni odlazak u krevet pak dovodi do manjka koncentracije i redukcije viših kognitivnih sposobnosti sljedeći dan, pa i onaj dan poslije.
Trebam li dalje govoriti o tome zašto ne disko, ili je većina shvatila?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 11:44 pm

ides Jeste, i u tome se slazem s tobom, samo ne opcenito da je disko mjesto zaglupljenja :) Jer onda sam ja krivo shvatila, ak je Einar isto tako mislio kao ti, MoW.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimened stu 06, 2011 11:46 pm

Nisam siguran što je točno mislio, samo štogod da to je to nije naročito dobro opisao. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimepon stu 07, 2011 1:45 am

MoW je napisao/la:
@Einar Nisam rekao da se tamo radi o kolektivnom zaglupljenju ljudi, već o mjestu gdje je puno toga zlo i naopako i da tamo nema doprinosa duhovnom životu pojedinca. Nemoj mi stavljati u usta ono što nisam rekao.

Naime, ako govorimo o zaglupljenju, tada je mnogo veće zaglupljenje buljiti bezveze u TV nego biti u disku. Problem u disku je čitav milje, koji osim što može uzrokovati slabočujnost u kasnijoj dobi to je mjesto na kojem se lagano nailazi na drogu i alkohol, a obično je i zadimljen te time potiče razvoj bolesti cijelog tijela, a posebno dišnog sustava. Repetitivna muzika može potaknuti psihološku istraumatiziranost, depresiju ili hiperaktivnost. Rotirajuća laserska svjetla mogu oslijepiti u slučaju direktnog pogleda. Osim toga, uz disko vežu se i preliberalni seksualni običaji koji pak mogu lako dovesti do spolnih bolesti. Konačno, kriminalci i razni probisvjeti često tamo zalaze te stoga lako može doći do tučnjava, silovanja i drugih nepoželjnih događaja. Kasni odlazak u krevet pak dovodi do manjka koncentracije i redukcije viših kognitivnih sposobnosti sljedeći dan, pa i onaj dan poslije.
Trebam li dalje govoriti o tome zašto ne disko, ili je većina shvatila?

epic odgovor Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 26433
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimepon stu 07, 2011 10:43 am

Je. Mrzim kad ljudi tako dobro odgovore. Onda ja nemam šta reći zubi

Pa čuj, MoW, onda ti neću stavljat riječi u usta. Slažem se s navedenim, ali mislim da i TV i diskoteke i ostala takva sredstva zaglupljuju ljude. I sve bi to trebalo izbacit i kupit jedan iPad.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimepon stu 07, 2011 12:37 pm

:D Od kojeg nećemo kao biti zaglupljeni. :D


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitimepon stu 07, 2011 12:40 pm

Jebiga, nemreš neš napisat sarkastično da se to skuži... Boink

da, i iPad zaglupljuje. Ali je fooooora zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukleta kuća kod Bjelovara
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: