Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukleta kuća kod Bjelovara

Go down 
+43
Korplikan
Cthulhu
Legion
shaggy.hr
vickoo
Fear
Wayne_Myth
Marko251988
Angelino croft
Astrid
Dunja the tomboy
hromi
Dantalion
MARINA KUFNER
Wickey666
Remke
Hexenkind
klapa
v1p3r
KoX
Absynthia
gothic45
Berny_Sinara
porsche
gloria_g
zvezda
snark
mare
Karl Marx
Annon Imus
mickopi
None
Yado
Rain
malenaivi
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
silver
Tutankhamon
Fixo
floridana
Alpha
comewithme1717
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimepet sij 18, 2008 2:57 pm

Mos mislit :P
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 11:00 pm

nedavno sam takodjer nešto načuo da je prije par godina neki lik s frendovima probao prespavati u toj kući, ali nije baš ispalo najbolje jer je jedan nestao, dvojica završila na psihijatriji a jedan je nastavio normalno živit ali na sam spomen toga bi pao u depru...koliko tu ima istine, ne znam ali kažu da su tipovi ostali nekih tjedan dva jer se prvih dana nije ništa dešavalo...kao što rekoh, ne znam kolko ima istine u tome....
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 11:00 pm

i da zašt sam ja prašina?
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 11:30 pm

Rie je napisao/la:

Paa to je ukleta kuća kod Vrboveca. Znam sve o tome hail

Edit: Znam i koji je forumaš slikao one slike (to su bili dogovori oko slikanja kuće tjednima, možda i mjesecima), čak smo se bili i dogovarali za odlazak tamo ali na kraju ništa. Kada su stigle slike nitko nije htio ići jer je to zapravo ruševina, sve je popišano i zidovi išarani.
Pričali su čak neki forumaši da je mlađe društvo odlazilo tamo i lupalo po loncima da bi plašili ljude tako. Nisam skroz siguran ali mislim da je jedan forumaš čak bio rekao da je on osobno bio dio tima za plašenje :D:D:D

lovely

Kuća na kraju krajeva može stvarno biti ukleta, nikada se nezna, ali po pričama mi se čini da nije.
Ta kuća je na pola puta od Vrbovca prema Bjelovaru, koliko se sjećam na ulazu u Sv.Ivan Žabno.
Prolazio sam tuda 80 i neke, suvozač mi je pokazao kuću i govorio kako je ukleta, da se ne može prenoćiti u njoj, da kad zanoća suđe leti na sve strane, namještaj se miče....
Nebi ostala tako dugo pusta da je to sve izmišljeno.......
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 11:37 pm

comewithme1717 je napisao/la:
i da zašt sam ja prašina?

Jer imaš samo 5 postova :D Sa brojem postova ti se povećavaju i rankovi :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 11:38 pm

comewithme1717 je napisao/la:
nedavno sam takodjer nešto načuo da je prije par godina neki lik s frendovima probao prespavati u toj kući, ali nije baš ispalo najbolje jer je jedan nestao, dvojica završila na psihijatriji a jedan je nastavio normalno živit ali na sam spomen toga bi pao u depru...koliko tu ima istine, ne znam ali kažu da su tipovi ostali nekih tjedan dva jer se prvih dana nije ništa dešavalo...kao što rekoh, ne znam kolko ima istine u tome....

Nikad se nezna. Ja nebi išao probavati tjedan dana živjeti tamo.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimesri sij 23, 2008 2:26 am

ja bi al ne sama
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 3:56 pm

meni su takva mjesta jako zanimljiva al da bi sama išla tamo... ne hvala face
[Vrh] Go down
mickopi
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 10
Age : 95
Registration date : 04.03.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Kuća duhova u Škrinjarima   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 11:06 am

Mickopi je otvorio još jedan topic na ovu temu, no kako u uvodnom postu ima nekih novih činjenica samo sam ga prebacila ovamo. Nadam se da nije previše zbunjujuće, riječ je i dalje o istoj kući S@S

Otvorio sam ovo temu ,jer me već dugo zanimaju neke stvari oko te kuće.Kuća se nalazi u selu Škrinjarima na cesti između Vrbovca i Bjelovara.Postoje razne priče i naklapnje oko ove misterije,neke su totalno smiješne i zapravo nemaju baš neko uporište.Priča ide ovako da je nekava djevojčica pala u bunar i da se tu navečer čuju dječiji plač i slične stvari.Druga priča je tu netko zaklan i bačen u bunar.Uglavnom da tu nitko nije uspio prespavati noć bez posljedica po mentalno zdravlje.Prije par mjeseci u kući je prespavala ekipa Nove tv i naravno ništa se nije desilo.Tvrdim da su trebali prespavati i više od jedne noći pa tek onda ustanoviti koliko ima istine u svemu tome.Kuća je vlasništvo nekakvog doktora Ivana Ćurića koji živi u Njemačkoj,koji je navodno izdržao 3 mjeseca u toj kući i zbrisao glavom bez obzira.Na fotkama se vidi da je donji kat kuće recimo uređen ,dok drugi kat ,kao da je netko prekinut u pola građevinskih radova i zbrisao glavom bez obzira.Hm šta je tu sad istina teško je reći,pa bih volio da vi malo uđete i diskusiju hvala.
[Vrh] Go down
mickopi
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 10
Age : 95
Registration date : 04.03.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 11:25 am

Nažalost ja sam otvorio temu nisam znao da već postoji.Na ovim fotkama se ne vidi drugi kat kuće ,koji je netko završio na pola kao da ga je u bijegu žbukao i sve ostavio.
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimesub tra 05, 2008 9:22 pm

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimesub tra 05, 2008 10:24 pm

DMocic je napisao/la:
evo
http://www.shieldmaidens.org/Vhr/udruga/lokaliteti.html

Hvala na zanimljivom linku, ima tamo svega i svačega i dobro je napisano :)
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimened tra 06, 2008 10:38 am

svjetloisjena je napisao/la:
DMocic je napisao/la:
evo
http://www.shieldmaidens.org/Vhr/udruga/lokaliteti.html

Hvala na zanimljivom linku, ima tamo svega i svačega i dobro je napisano :)
nema na cemu :)
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimened lip 29, 2008 11:00 pm

ajmo skupit pare i jednu noč prespavat tamo..da nas ide 10 dosta..ko je za
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimepon lip 30, 2008 10:11 am

zanimljiv mi je ovaj detalj na kraju snimke, kao bljesak nekakav, cudno, ne cini mi se da bi moglo samo zbog kamere nastat.
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2008 7:19 pm

ja bi isla 10000 posto al bi si ponjela .litre medovace da zaspem ko top
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimened srp 27, 2008 6:24 pm

pričala mi neka ženska iz tog kraja da je u toj kući živio bračni par koji se nije baš dobro slagao. spavali su u odvojenim sobama, i jedne noći muž je ženu (ili žena muža, ne sjećam se više) htio zatući. međutim, u krevetu je bilo dijete za koju je ovaj mislio da spava u svojoj sobi. a žene nije bilo. i tako je zatukao dijete. od tada navodno duh tog djeteta živi u kući. ali uopće nisam siguran da je ova priča točna.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimepon srp 28, 2008 2:42 am

Sta znaci "zatukao"?... *
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimepon srp 28, 2008 7:43 am

ubiti batinama
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 12:28 am

a ocito ima raznih verzija, sve mi previse lici na urbanu legendu.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 10:48 am

nemam tona na kompu, pa molim, ak mi netko može ukratko reći što novinar razgovara sa suseljanima??
[Vrh] Go down
porsche
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 6
Age : 39
Location : everywhere
Registration date : 19.03.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Ukleta kuća u Šrinjarima   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 11:00 pm

nisam vidio da je bilo neštio o ovome na forumu ,pa bi volio da malo komentirate o ovome


http://www.shieldmaidens.org/Vhr/udruga/lokaliteti.html
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 11:03 pm

Mislim da imamo negdje temu o tome...al bi valjalo prokopati...pogledat cu drugi jer sad ne stignem dan pa ako se radi o istom spojiti cu :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 11:38 pm

brrrrrrrr jezivo :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 12:32 am

OVDJE je.

Bilo bi dobro kad bi se začetnici tema služili opcijom Search u glavnom izborniku prije otvaranja jer forum sad već dosta dugo postoji pa su i mnoge teme obrađene ranije i mogu se podići bez da se otvaraju nove. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukleta kuća kod Bjelovara
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: