Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Depilacija, epilacija, brijanje...

Go down 
+28
Green
Athena
milan
Collector604
Fantom
gothic45
josip21
Michael Wittmann
Legionar
Gea
malenaivi
Galileo Galilei
Tutankhamon
None
Stripy
meli
Nefertiti
Alpha
vladimir
B&W
Tallina
Merkurica
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
malena
Svjetloisjena
zmija
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:47 pm

Zapravo pričamo o svemu vezano uz dlake, zar ne?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:48 pm

Alpha je napisao/la:
Kuzim...samo cinilo mi se da ovdje vise pricamo o sklonostima...naime npr. ti i flo i dalje imate svoje misljenje...nema veze sto kozmeticka industrija kaze...
Sigurno je i prije kao i sada bilo ljudi koji vise ili manje nesto vole...

Imamo, ali sad i ja primijećujem dlake na sebi i na drugima, što prije nisam. I već se godinama durim jer me društvo natjeralo da ih primijećujem. durimse
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:51 pm

Neke ljude to i dalje ne brine. Moja mama, koja ima 52 godine, što danas nisu neke jako stare godine nikad ne brije noge mada joj se vide dlake, nije da ih nema, ili su jako svijetle pa se skoro ne vide. Dok je ona bila mlada nitko se nije brijao i na tome je ostala i danas, to joj jednostavno ne smeta.
Ja nemogu, ako se ne depiliram imam osjećaj da svi gledaju u moje dlake i rugaju se.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:52 pm

@S&S...Aaa...tako...

Kad sam bila klinka jos je bilo normalno da se zene ne briju toliko...npr. ispod pzuha i slicno...i jasno se sjecam da mi je to oduvijek bilo strahovito odbojno...zato kazem da sam se rodila s tom fix antidlaka idejom zubi ...mozda sam prije zivjela u starom egiptu miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:57 pm

I ja obrijem potkoljenice kad nosim nešto kraće hlače, od suknji sam odustala, ne volim ih. Nisu mi smetale dlake dok mi ona kolegica nije ponudila besplatnu depilaciju, meni i još jednoj dlakavici na poslu (1992)... A takva su vremena, čovjek ne smije dlakaviti okolo. Imaš pravo, nije samo osjećaj da nas gledaju ako smo dlakave, fakat nas gledaju kao što i mi gledamo druge. Vremena se miojenjaju a mi im se prilagođavamo. No zato sam se zaljubila i udala za lijepog čupavca koji voli nositi bradu (urednu i čistu, molim da se uzme na znanje). I uživam dok i muškarce ne natjeraju na depilaciju (bilo je i takvih pokušaja, ali voljela bih vidjeti tko bi to stvarno proveo u djelo!) lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:59 pm

Alpha je napisao/la:
@S&S...Aaa...tako...

Kad sam bila klinka jos je bilo normalno da se zene ne briju toliko...npr. ispod pzuha i slicno...i jasno se sjecam da mi je to oduvijek bilo strahovito odbojno...zato kazem da sam se rodila s tom fix antidlaka idejom zubi ...mozda sam prije zivjela u starom egiptu miga

Egipćani se nisu samo brijali, oni su dlake čupali, i to sve, od prve do zadnje. Onda su uzeli crnu boju i naslikali obrve... Jadni tuzni
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:00 pm

To je isto valjda bila neka moda u Egiptu. Baš glupa moda.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:02 pm

meli je napisao/la:
To je isto valjda bila neka moda u Egiptu. Baš glupa moda.

Imala je možda svrhu zbog nedostatka vode. Osim toga, željeli su se vjerojatno razlikovati od susjeda koji su bili primitivno dlakavi. Čini se da depilacija napreduje s civilizacijom. Rimljani su se recimo brijali i kratko šišali kosu. No na starijim kipovima lijepo se vidi da su odrasli muškarci nosili brade i duže uvojke mudri
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:18 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@S&S...Aaa...tako...
Kad sam bila klinka jos je bilo normalno da se zene ne briju toliko...npr. ispod pzuha i slicno...i jasno se sjecam da mi je to oduvijek bilo strahovito odbojno...zato kazem da sam se rodila s tom fix antidlaka idejom zubi ...mozda sam prije zivjela u starom egiptu miga
Egipćani se nisu samo brijali, oni su dlake čupali, i to sve, od prve do zadnje. Onda su uzeli crnu boju i naslikali obrve... Jadni tuzni
Khm...da...znam... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimečet svi 22, 2008 11:56 pm

merkur je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Ja sam navikla prkositi klanizaciji - nikad se nisam puno obazirala na to što je u modi, tu sam prava vodenjačica :D
sviđaju mi se takvi ljudi. druge prihvaćaju onakvima kakvi jesu, ali isto tako to što daju, zaslužuju i dobiti zauzvrat, a to je ni manje ni više nego čista sloboda postojanja i pravo na istu.
:)
tu sam i ja vodenjačica face
a onda sam i ja vodenjačica... a ne! ja sam strijelica zubo u podznaku. i oni vole slobodu čak više, koliko sam imala prilike čitati, od vodenjaka. mada, sloboda je sloboda, u mišljenju i ponašanju.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimepet svi 23, 2008 12:38 am

floridana je napisao/la:
merkur je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Ja sam navikla prkositi klanizaciji - nikad se nisam puno obazirala na to što je u modi, tu sam prava vodenjačica :D
sviđaju mi se takvi ljudi. druge prihvaćaju onakvima kakvi jesu, ali isto tako to što daju, zaslužuju i dobiti zauzvrat, a to je ni manje ni više nego čista sloboda postojanja i pravo na istu.
:)
tu sam i ja vodenjačica face
a onda sam i ja vodenjačica... a ne! ja sam strijelica zubo u podznaku. i oni vole slobodu čak više, koliko sam imala prilike čitati, od vodenjaka. mada, sloboda je sloboda, u mišljenju i ponašanju.

Iskreno, mislim da to nema puno veze s horoskopskim znakom. Upoznala sam kompetentne ljudove svih horoskopskih znakova whee
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimepet svi 23, 2008 12:40 am

Nije sve u horoskopskom znaku nešto je i u podznaku.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimepet svi 23, 2008 12:44 am

meli je napisao/la:
Nije sve u horoskopskom znaku nešto je i u podznaku.

Moram reći da u astrologiju vjerujem samo kad je strogo osobna. Ove općenite stvari oko znaka i podznaka mi djeluju više kao zabava, a može se dogoditi i onaj obrnuti fenomen - ako povjerujemo karakterizaciji nekog znaka ili podznaka, na kraju ćemo se i ponašati prema tom uvjerenju. No danas je gotovo nemoguće razgovarati ako ne znaš barem malo o astrologiji :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:21 pm

lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina


imam osjećaj da se žene u hrvatskoj ne briju

rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:00 pm

Imas kriv osjecaj :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:08 pm

što drugo reći nego lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:12 pm

I...sad sam te pogubila gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:38 pm

stripi je napisao/la:
lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina


imam osjećaj da se žene u hrvatskoj ne briju

rofl2 rofl2

Jedno je depiliranje na potrebnim mjestima, a drugo je da skineš apsolutno svbe dlake sa sebe, ja to zovem dlakofobijom.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:38 pm

stripi je napisao/la:
što drugo reći nego lolcina lolcina lolcina lolcina

Šta je smiješno?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:39 pm

meli je napisao/la:


Jedno je depiliranje na potrebnim mjestima, a drugo je da skineš apsolutno svbe dlake sa sebe, ja to zovem dlakofobijom.

A ja li dlakofobija uključuje i kosu i obrve? zubi zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:40 pm

meli je napisao/la:
stripi je napisao/la:
lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina
imam osjećaj da se žene u hrvatskoj ne briju
rofl2 rofl2
Jedno je depiliranje na potrebnim mjestima, a drugo je da skineš apsolutno svbe dlake sa sebe, ja to zovem dlakofobijom.

'Potrebna mjesta' su vrlo relativan pojam face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:40 pm

...ne zaboravi trepavice gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:41 pm

Da, naravno... kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:42 pm

a moraš ostaviti malo frizurice hekla
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:43 pm

malena je napisao/la:
meli je napisao/la:


Jedno je depiliranje na potrebnim mjestima, a drugo je da skineš apsolutno svbe dlake sa sebe, ja to zovem dlakofobijom.

A ja li dlakofobija uključuje i kosu i obrve? zubi zubo

Kod ekstremnih slučajeva.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Depilacija, epilacija, brijanje...
[Vrh] 
Stranica 3 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» BRIJANJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: