Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Linux / Open Source

Go down 
+9
Svjetloisjena
(CroM)Flash
astral_projection
l337_m4n
Alen@l5
Galileo Galilei
Aleksandar Veliki
Alpha
userNejm
13 posters
Autor/icaPoruka
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 1:10 am

Što mislite o Linuxu, ima li to netko instalirano na kompjuteru, koristite li ga u svakodnevnom radu i što općenito mislite o Open Source-u.

Evo ja ću prvi. :D
Mislim da je Linux izvrstan operacijski sustav, ali ne pruža sve što pruža Windows... Probao sam ga u VMware-u, ali nemam dojam o tome kako ga je koristiti kao primarni sustav, imate li iskustva?

Open Source - nema se puno za reći: mnogo izvrsnih programa koji su prešli dug i trnovit put da bi postali izvrsni (npr. Netscape --> Mozzila --> Mozzila Firefox: koristi mnogo ljudi i polako, ali sigurno, ubija IE whee ). Probao sam i Open.Office - bio je dobar, ali navika je navika (volim gledati ime Microsoft dok pišem neki dokument lolcina ). Zašto kažem: bio je dobar? Zbog toga što Microsoft Office 2007 pobjeđuje OpenOffice u svim pogledima. Teško se naviknuti, ali ne vraćam se na 2003)

Sad vi... :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 1:23 am

Open Source...odlicna stvar...nadam se da ce sve vise programa uci u svakodnevnu uporabu...
Mozzila, Open Office...sve 5 i oboje koristim :)

Linux nisam koristila ali kazu da je definitivno bolji od Win-a...pa sad...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 2:12 am

Slažem se sa stavovima open source-a.
Ali ga ne koristim. Ima više razloga zašto ne.
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 2:16 am

a razlozi su...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 11:15 am

Windows mi je dostupniji i bolji.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 11:26 am

A ja čuo da Win prelazi u open source
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 1:15 pm

Teško da će Win preć u OpenSource, moje misljenje...

Koristio sam Linux i jos uvjek imam Live CD, tu negdje u šumi cd-a, i mogu reć da sam zadovoljan jer nije bas toliko kompliciran, ali neke komande treba znat, jer većina stvari se radi u tzv. Terminalu gdje se upisuju komande, jednom rječju - Jako močno

Evo moje grupacije OS-a:

MacOS - Za izradu multimedije (Glazbe, Filmova..)
Windowsi - Za igranje igrica i ostalo
Linux - Za sistemsku administraciju, Servere, i ostale sigurnosne tehnikalije...

Zato, svaki od ovih operacijskih sustava ima svoje prednosti i nedostatke ovisi o tome kako i zbog čega ih koristite, al eto, za moje potrebe Windowsi su dovoljni :)
[Vrh] Go down
l337_m4n
Riba
l337_m4n


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 102
Age : 32
Location : Imam
Registration date : 26.12.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 3:03 pm

mi u školi na kompovima imamo linux, ali i windows, s tim da većinu radimo u linuxu. kako sam ja uvijekkoristio winze prije toga, isprva mi je bio zbunjujuć, ali kad ga malo skontaš, vidiš da je super, pod tim uvjetom da ti komp treba za surfanje netom, psanje dokumenata, i takvih lakih stvari. ne znam koliko programa danas podržava linux, a da su to oni pravi programi, a ne znam ni za igre, iako su mi one manje bitne. predobar je u tome što nema virusa, barem koliko ja znam.

odličan je, ali ga kod kuće nikad ne bi imao, dobro možda jednog dana.....
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 4:00 pm

a kako nešto instalirati na njega, tj. što napraviti sa onim RPM / DEB paketima?
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened sij 20, 2008 4:07 pm

mislis na tar.gz i .tar pakete ??

prvo se mora otpakirat taj paket, to je slicno kao winzip ili Rar, i onda se sljede upute kako i sta, al vecinom se to radi da se ode u taj direktorij pa onda make - make install i tako...

inace, nije bas lako sve i svasta instalirat zato postoje upute, a i ako se nesto krivo napravi, tesko se moze vratit

Govorim iz vlastitog iskustva :)
[Vrh] Go down
astral_projection
Prašina
astral_projection


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 7
Age : 46
Registration date : 17.02.2008

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened vel 17, 2008 4:19 am

Prošla je već godina dana otkada na svom računaru koristim Linux, kao primarni operativni sistem. I to ne samo kao primarni - već kao jedini OS. Čitav hard disk, sistemska i multimedijalne particije su mi formatirane u EXT3 fajlformatu. Dao sam "šut kartu" Microsoftu i uopšte se ne kajem zbog toga. Nikada se više ne bih vratio na Windows. A i kada bih baš morao (recimo zbog igranja igrica) - onda bi on u tom slučaju bio samo kao sekundarni OS i to na posebnom hardu.

Prelazak na Linux , pre godinu dana, nije uopšte bio lak. Mogu slobodno priznati da je bio veoma težak, čak i meni koji sam već dosta dobro znao da se snalazim u Windowsu, poznavao "svako ćoše" i skrivene opcije sistema, po sto puta vršio kompletne instalacije i reinstalacije sistema i isprobavao na desetine programa itd... odjednom sam se našao u potpuno novom svetu gde nisam znao apsolutno ništa! U svetu gde više nema C: i D: particije već neka zbunjujuća hijerarhija foldera gde nemaš pojma gde ti se šta nalazi, u svetu gde stvari ne funkcionišu "na prvi klik" a programi imaju minimalistički interfejs bez suvišnih kozmetičkih detalja na koje sam navikao u Windowsu. Čak sam hteo da dignem ruke od svega i predam se, jer neke od hardverskih komponenti nisam uspevao da nateram da prorade kako treba. Ali sam ipak istrajao i sad mi je drago zbog toga što tada nisam odustao. Kasnije je sve proradilo OK i sve došlo na svoje mesto, treba samo uložiti puno truda na čitanje uputstava tipa "gde,šta i kako" podesiti određene stvari. To i jeste velika razlika između Linuxa i Windowsa, kod Windowsa sve radi odmah i "po defaultu", sve je više-manje automatizovano, dok je kod Linuxa potrebno neke stvari i ručno podesiti kucanjem komandi u komandnu liniju zvanu terminal, i baš to je ono što obeshrabruje mnoge početnike u Linux svetu jer se plaše komandne linije pošto je u Windowsu nikada nisu nu koristili i što su navikli na konfor XP-a i Viste gde se stvari podešavaju po NEXT...NEXT principu. Linux je težak za podesiti dok sve ne uštimamo, ali kad se jednom uštima - onda nema nikakvih problema.

Svaki OS ima svojih prednosti i mana, da ne bude sad da je Linux savršen OS, ima i on nekih mana - ali to se uglavnom svodi na neke sitnice ili bagove koji se lako ispravljaju sa sledećim apdejtom sistema koji pokupite sa interneta, i mana mu je nepostojanje drajvera za neke od hardverskih komponenti (ako firma nisje izbacila drajvere za Linux platformu za svoj proizvod) pa se u tom slučaju koriste neoficijelni drajveri ili program specificne namene koji Windowsove drajvere prevodi u linux kernel . A što se tiče prednosti Linuxa, one najveće već znate i sami, npr. nepostojanje virusa i spajvera (ne boli vas glava ni za šta dok surfujete po internetu i klikćete po svemu i svačemu) , kao i sigurnost i stabilnost samog sistema. Npr. ja još ni jednom nisam radio reinstalaciju svog Linuxa a dok sam imao Windows, trošio sam sate i sate na stalno skeniranje sistema i čišćenja od virusa i spajvera a povremeno sam morao da vršim i njegovu reinstalaciju.


Što se tiče samog korišćenja programa i aplikacija, da kažem samo da za sve programe u Windowsu postoji adekvatna alternativa u Linux svetu (važi i obratno, dosta poznatijih programa za Linux se pravi i za Win platformu) i da što se tiče aplikacija Linux ne oskudeva u toj oblasti. Baš naprotiv - postoji na hiljade aplikacija za bilo koju namenu samo je treba skinuti sa oficijelnog sajta sa interneta i instalirati. Za ovu namenu se koriste user-friendly instaleri koji ceo proces obavljaju za vas automatski, na vama je samo da izaberete šta hoćete da instalirate i sve se svodi na nekoliko klikova (bez korišćenja komandne linije). A i povrh toga svi programi su BESPLATNI , znači nikom ništa ne plaćate niti ste dužni da imate bilo kakve papire o kupovini softvera ako računar koristite za obavljanje posla u nekoj firmi. Svi programi koje imate instalirane se automatski apdejtuju na novije verzije (ako postoji) pri čemu ne morate da dokupljujete licencu sa svakom novom verzijom jer su programi kao što rekoh besplatni, znači da nema jurnjave po raznoraznim sajtovima tražeći novu verziju nekog programa (ili krek za nju, ako je u pitanju piraterija) sve se skida sa oficijelnog sajta.

Oni koji imaju u svojoj konfiguraciji dovoljnu količinu RAM memorije mogu -preko nekog od programa za emulaciju- unutar svog Linuxa pokrenuti i bilo koji drugi operativni sastav i koristiti ga kao gostujući OS, recimo Windows ili neku drugu distribuciju Linuxa, pa tako mogu imati aktivna oba sistema istovremeno. Mogućnosti su velike.


A o desktop efektima koji postoje na Linuxu ne treba ni da pričam, ko ih je jednom video - ostao je bez daha i odmah je poželeo da ih ima i na svom Windowsu, ali to nažalost nije moguće. Onih nekoliko efekata koje čine Vistin Aero interfejs deluju smešno, čak jadno, naspram tih koje možete videti u Linuxu koje pravi Beryl program (sadašnji Compiz).
Ufff, koliki sam post napravio affraid . Nadam se da vas nisam udavio sa ovim odgovorom, samo sam hteo da iznesem svoje misljenje o ovoj temi, kao korisnik koji već duže vreme koristi Linux kome je on jedini OS na kompu i da pokažem da Linux nije više bauk, kao nekada.
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened vel 17, 2008 5:18 am

hmm..mislim da kad se neko jednom navikne i nauci na linuxu da nece vise na win..ja osobno korstim win xp i nema mi zasad boljeg od njega:D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened vel 17, 2008 9:50 am

Izvrsna prezentacija Linuxa, hvala astral_projection i dobro došao :)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened vel 17, 2008 4:06 pm

Linux sam probalaa..Ubuntu i Mandrivu... ali zbog faksa većinom mi treba Windows, mada dual OS (Win&Lin) je rješenje koje mii najviše odgovara. Uglavnom podržavam sav open source software.
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimesub oľu 29, 2008 4:13 pm

Alen@l5 je napisao/la:

Linux - Za sistemsku administraciju, Servere, i ostale sigurnosne tehnikalije...
s ovim se baš ne bih složio, mislim da se linux može jako dobro iskoristiti kao desktop sustav za obične korisnike

ja ću uskoro na komp instalirati Ubuntu linux tako da ću imati dual boot Windows & Ubuntu. zubi
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened oľu 30, 2008 12:56 am

ajmo, poželite mi sreću i da mi instalacija prođe uspješno zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened oľu 30, 2008 2:02 am

mi smo jedno vrime eksperimentirali sa njim kava
želim ti svu sreću cerek
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened oľu 30, 2008 1:41 pm

userNejm je napisao/la:
Alen@l5 je napisao/la:

Linux - Za sistemsku administraciju, Servere, i ostale sigurnosne tehnikalije...
s ovim se baš ne bih složio, mislim da se linux može jako dobro iskoristiti kao desktop sustav za obične korisnike

ja ću uskoro na komp instalirati Ubuntu linux tako da ću imati dual boot Windows & Ubuntu. zubi

Hmm, pa neznam dali bi se obicni korisnici dobro snasli u Linuxu, mislim, gledam po sebi, inace sam dosta napredan korisnik sta se windowsa tice, ali ne snalazim se bas najbolje u linuxu...

Imam i ja ubuntu, ali zbog wlana sam ga maknuo jer mi nije htjeo na net...
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimened oľu 30, 2008 4:00 pm

i ja poznajem svaku opciju windowsa i sve što sam mogao znati znam. sada želim dobiti iskustvo u radu s drugim operativnim sustavom, a po raznim forumima, web-stranicama, časopisima Ubuntu se preporučuje početnicima. Ja sam napredan u Windowsima, kao i ti, i znam sve i svašta. U Linuxu sam početnik :)
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimesub lip 14, 2008 12:41 pm

userNejm je napisao/la:
Mozzila Firefox: koristi mnogo ljudi i polako, ali sigurno, ubija IE whee ).

:bounce: :x lol klopa popc

Neka neka nek ga ubije do kraja. IE mi je izvadio mast ovih godina previse. Nije li cudno sto postoje extra css rulovi izricito napisani za f****** IE. Brijem da bi mogao godinama samo vrijedjat IE i njegov tako gladak render koji je striktan po standardima ko da nekazem sta.

Linux kao takav napredovao je ovih godina totalno. Sve vise ide ka GUI-u te ima mnostvo aplikacija koje su cak i puno bolje nego li na windowsu. Jedini manjak linuxa je podrzanost za igrice. Moze se sve i svasta igrat ako znas em kompajlat em malo "hackat" konfiguracije no i to ce se jednog dana poboljsat.

Takozvani Ubuntu je za pocetnike jaaako dobar. Ima skoro slican rad kao i windows. Tocnije Ubuntu ima podosta slican rad kao i na mac osu.

Zivio terminal! :D

Jedino mi se ide na wc od ovog microsoftovog pretvaranja i pokusaja kao mi smo za open source. Ti ljudi bi i svoju rodjenu mater za 1 dolar prodali. Sorry microsoftasi, respect al ne ide to bas tako. Trude se kao oko open source tehnologija a windowse i ostale aplikacije ne da naplacuju vec su grdne cijene. Macintosh barem ne brije toliko na open source. dapace skoro uopce pa i bifla cijene i svoje standarde.

Ja sam inace totalna pristasica linuxa te samog open source-a. Windows koristim samo dok se igram ( sto je u zadnje vrijeme pa defakto nemoguce. Imam xp instaliran i eto sada nakon 2 mjeseca ga koristim) .

Eto ovo je moj prvi post usput, forum je odlican. Paranormala :D jooooj sto to volim :D

Pozdrav svima hehe :)
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:51 pm

linux koristim vec evo 6-u godinu, stariji brat je tad odlucio da mu pun k**** blokiranja, plavih ekrana, kocenja kompjutera...
na pocetku kao pocetnik sam bio na mandrakeu, trebalo mi je nekih 2 mjeseca da se naviknem na sam operativni sistem i okruzenje.. nakon godinu dana je brat stavio slackware, malo napredniji, ali nakon godinu dana na mdk-u nije bilo bas sve nepoznato... imam 3 masine, sve vrte linux, samo jedna ima dual boot zbog mladjeg brata i igara..
inace na najstarijem kompu, 450mhz, 256rama, vec petu godinu radi isti slackware, upgradean naravno... ne znam kome je windows izdrzao 2-3 godine, kamoli 5 godina...

inace sta se tice samo os-a po mom misljenju, puno bolji od windowsa, brzi je, sigurniji, bolje sucelje, trosi manje rama itd ...
i nije kao windows ono ajmo rec jedinstven, ima vise window managera za stvarno svaki ukus.. od samog terminala, obicnih window managera, do 3d pizdarija... i naravno besplatan je, kao i sve ostalo za njega :)

i ima raznih distribucija, na live cd-u itd, za svakog ono, za servere, za obicne korisnike, kao ubuntu itd...
meni najdrazi live distro je slax, stane na mini disc, koristi svrsi, i spica je :p

inace, svakako treba isprobat linux, nekom ce se svidjet, nekom ne, al nemate sta izgubit...
i procitajte post od astrala, dobro ga je priblizio :)

i da, ako ne zelite isprobavat linux, a zelite da vam win izgleda 'ljepse i modernije', koristio sam dok sam imao windowse Aston shell... gledam bas sad da to jos postoji... al ne bih preporucio ispod 700rama jer zna ponekad usporit komp :)

pozdrav
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitimesub lip 21, 2008 10:07 pm

fastforward je napisao/la:
userNejm je napisao/la:
Mozzila Firefox: koristi mnogo ljudi i polako, ali sigurno, ubija IE whee ).

:bounce: :x lol klopa popc

Neka neka nek ga ubije do kraja. IE mi je izvadio mast ovih godina previse. Nije li cudno sto postoje extra css rulovi izricito napisani za f****** IE. Brijem da bi mogao godinama samo vrijedjat IE i njegov tako gladak render koji je striktan po standardima ko da nekazem sta.

Linux kao takav napredovao je ovih godina totalno. Sve vise ide ka GUI-u te ima mnostvo aplikacija koje su cak i puno bolje nego li na windowsu. Jedini manjak linuxa je podrzanost za igrice. Moze se sve i svasta igrat ako znas em kompajlat em malo "hackat" konfiguracije no i to ce se jednog dana poboljsat.

Takozvani Ubuntu je za pocetnike jaaako dobar. Ima skoro slican rad kao i windows. Tocnije Ubuntu ima podosta slican rad kao i na mac osu.

Zivio terminal! :D

Jedino mi se ide na wc od ovog microsoftovog pretvaranja i pokusaja kao mi smo za open source. Ti ljudi bi i svoju rodjenu mater za 1 dolar prodali. Sorry microsoftasi, respect al ne ide to bas tako. Trude se kao oko open source tehnologija a windowse i ostale aplikacije ne da naplacuju vec su grdne cijene. Macintosh barem ne brije toliko na open source. dapace skoro uopce pa i bifla cijene i svoje standarde.

Ja sam inace totalna pristasica linuxa te samog open source-a. Windows koristim samo dok se igram ( sto je u zadnje vrijeme pa defakto nemoguce. Imam xp instaliran i eto sada nakon 2 mjeseca ga koristim) .

Eto ovo je moj prvi post usput, forum je odlican. Paranormala :D jooooj sto to volim :D

Pozdrav svima hehe :)
napravit site da izgleda kako treba u IE je meni teško. firefox prođe bez problema. i ja mrzim ie i način na koji on razumijeva css.
napisat css za firefox - sve super
prilagodit ga za ie - noćna mora kava

al protiv winza nemam ništa protiv - koristim windows vistu i na pc i na laptopu i super sam zadovoljan.

eksperimentiram i sa linuxom
[Vrh] Go down
Sponsored content





Linux / Open Source Empty
PostajNaslov: Re: Linux / Open Source   Linux / Open Source Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Linux / Open Source
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Open Office

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: