Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Natalna karta

Go down 
+21
Dada289
lewina
Athena
Gea
Armin od Irima
Blizzard
MoW
Skulptura
flory
Legionar
ANTEA65
zubić vila
antonija
Aleksandar Veliki
vladimir
zvezda
Svjetloisjena
floridana
Alpha
Merkurica
Galileo Galilei
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 9:31 pm

Ovo sa rijekom je super napisano. Znaci, citanje charta je totalno relativno i moze biti potpuno pogresno tj. mi mozemo otici posve drugim putem nego sto bi se ocekivalo.

Sto se tice mojih pitanja i pitanja :D ...pa, mene samo zanima cuti da mogu bolje shvatiti ono o cemu se prica, a informacije koje su extra (tipa ovo sto sam pitala za planete i tako to) ide u privremeno u vrecu sa ostalim puzzlama pa se mozda jednom izvuku i uklope u vecu sliku :) Drugim rjecima, ne planiram sama pokusati citati svoju kartu jer sam svojedobno probala pokontati to i uvidjela da je dosta kompleksno. Za sada taj sport radije prepustam profesionalcima miga ...sto ne znaci da i dalje necu pitati i pitati :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 10:44 pm

Alpha je napisao/la:
Ovo sa rijekom je super napisano. Znaci, citanje charta je totalno relativno i moze biti potpuno pogresno tj. mi mozemo otici posve drugim putem nego sto bi se ocekivalo.

Sto se tice mojih pitanja i pitanja Natalna karta - Page 4 973175 ...pa, mene samo zanima cuti da mogu bolje shvatiti ono o cemu se prica, a informacije koje su extra (tipa ovo sto sam pitala za planete i tako to) ide u privremeno u vrecu sa ostalim puzzlama pa se mozda jednom izvuku i uklope u vecu sliku Natalna karta - Page 4 158397 Drugim rjecima, ne planiram sama pokusati citati svoju kartu jer sam svojedobno probala pokontati to i uvidjela da je dosta kompleksno. Za sada taj sport radije prepustam profesionalcima Natalna karta - Page 4 18695 ...sto ne znaci da i dalje necu pitati i pitati Natalna karta - Page 4 973175

Nisam ni mislila da ne pitaš, moraš pitati, kad prestaneš pitati onda si otpisana Natalna karta - Page 4 973175
Mislim da nisi dobro shvatila ono s rijekom, ili ja nisam dovoljno jasno napisala. Svi ti riječni rukavci dio su čarta, u tome je poanta, sve tvoje mogućnosti su unutra, pitanje je samo koju ćeš odabrati, onda se taj aspekt promatra. Možda je sada malo jasnije Natalna karta - Page 4 158397
Šta samo ti i ja o tome razglabamo, svekoliku javnost ne zanima ova tema??
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:04 pm

ANTEA65 je napisao/la:
Šta samo ti i ja o tome razglabamo, svekoliku javnost ne zanima ova tema??

Zanima i ostale, samo što iz prikrajka promatramo i prisluškujemo bag
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:22 pm

A, vi Natalna karta - Page 4 145965 kako mi Natalna karta - Page 4 28837
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:41 pm

Aha, skuzila sam rijeku i chart ali sam mislila kao da postoji onaj glavni put koji se mozda lako iscita iz charta dok su oni rijecni odvojci mozda malo tezi za pronaci...samo onda imam jos jedno pitanje (barem nisam opisana zubi )...to znaci da chart nosi zapis gotovo beskonacnog broja kombinacija (jer bilo kada u zivotu mozemo zabrazdit)...kako onda znati uopce procitati chart? Mislim...ono...valjda onako kako sam kazala da se iscita glavni tok rijeke ali ne znaci da ce se bas to citanje i realizirati jer ce netko otploviti u rukavac...


ANTEA65 je napisao/la:
A, vi Natalna karta - Page 4 145965 kako mi Natalna karta - Page 4 28837
rofl2 ... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 9:47 am

Alpha je napisao/la:
Aha, skuzila sam rijeku i chart ali sam mislila kao da postoji onaj glavni put koji se mozda lako iscita iz charta dok su oni rijecni odvojci mozda malo tezi za pronaci...samo onda imam jos jedno pitanje (barem nisam opisana Natalna karta - Page 4 295661 )...to znaci da chart nosi zapis gotovo beskonacnog broja kombinacija (jer bilo kada u zivotu mozemo zabrazdit)...kako onda znati uopce procitati chart? Mislim...ono...valjda onako kako sam kazala da se iscita glavni tok rijeke ali ne znaci da ce se bas to citanje i realizirati jer ce netko otploviti u rukavac...

Zato đotiši kad uhvati nekome gledat čart krene oprezno jer mora skužit kud ta osoba plovi, po tome i jest taj posao vrlo težak i zahtjevan, jer ako nekome sasuješ u lice ono što vidiš na prvi pogled možeš se gadno prevariti. Prvo mu ispričaš ono što vidiš u čartu a tiče se njegovog života do sada, to je poštelavanje jer te osoba onda usmjerava i pokazuje ti put kojim je išla, a onda u skladu s njezinim željama u budućnosti pokušavaš pronaći najbolje moguće rješenje za nju. Ponekad bi bilo bolje da neki ljudi potpuno odustanu od svojih nauma jer ili neće donijeti dobro njima samima ili njihovoj bližoj ili daljoj okolini.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:59 am

Jasno. Hvala zivili

Imam jos pitanja zubi Sto je sa samoubojicama? Nisu li oni ti koji prekidaju sve zacrtane mogucnosti?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 11:49 am

Bez brige i njima negdje to stoji u čartu da mogu dići ruku na sebe. Natalna karta - Page 4 295661 Dogodi se takav splet okolnosti - takav utjecaj planeta da su energije loše i čovjek digne ruku na sebe, ako pak izdrži i taj period prođe, kolo se vrti dalje. Zato je dobro imati stalno na umu da smo mi tu svi samo glumci uloga koje smo si dodijelili kako bismo prošli određeno iskustvo i sve ovosvjetovne stvari promatrati kroz koprenu, a ne doživljavati osobno, jer očito je da je pravi život tek s one strane, ovo je samo pozornica.
Natalna karta - Page 4 863565 Natalna karta - Page 4 897253 Natalna karta - Page 4 946699 Natalna karta - Page 4 384458 Natalna karta - Page 4 775427 Natalna karta - Page 4 74095 Natalna karta - Page 4 708522
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 11:53 am

A-ha...jedino sto...sa one strane moze se razumjeti i tolerirati svasta...ali samoubojstvo (osim ako nije dobrano opravdano) je vrlo tesko oprostivo...hmmm...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 11:56 am

Nisu ljudi krivi što su im se u času samoubojstva planeti krivo poslagali :P

Znaš nešto konkretnije o tome što je sa one strane oprostivo, pogotovo samoubojstvu?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:01 pm

I imam pitanje za Anteu.
Što to čini, što to utječe, koja je to sila/energija koja je prisutna iz Svemira, a da ovisi o rasporedu planeta i općenito neba, i koja utječe na naše živote? Ili je početni raspored planeta ovisio o njoj, a sada samo postoje ciklusi koje planeti prate i pokazuju njeno očitovanje na nama?

I ako je tako, to znači da ta energija ima ''linearan'' utjecaj u našem vremenu?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:17 pm

Legionar je napisao/la:
Nisu ljudi krivi što su im se u času samoubojstva planeti krivo poslagali :P

Znaš nešto konkretnije o tome što je sa one strane oprostivo, pogotovo samoubojstvu?

Pa pod oprostivo bi spadalo ako si smrtno bolestan i patis se pa se eutanaziras...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:18 pm

Ali odakle to znaš?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:18 pm

Niti sila/energija ovisi o rasporedu planeta, niti na nebo, kako li si već napisao, ona je jednostavno tu, a i planeti su tu i sve ostalo je tu, i mi smo tu i što sad. Svi međusobno ovisimo o svemu i sve o nama. To je međusobna makrokomunikacija i savršeni balans do najminornijih čestica. Energija jednostavno JEST, ona samo postoji, ja nisam bila prisutna kada je nastao AUM Natalna karta - Page 4 295661 (on još traje, kad prestane biti će kraj ove kreacije, ali će istodobno negdje nastati vjerojatno nova), pa ne znam što se to sve potrefilo da se energija pokrenula, ali pokrenuta je i to je rezultiralo ovime šta sada jest. Ukolio mi doista i imamo kakvu takvu relevantnu percepiju onoga što jest, tko bi to znao?

To je nekakvo moje mišljenje, ne znam je li te zadovoljilo, neka i drugi komentiraju, uvjerena sam da ima različitih mišljenja, pa ćemo onda vidjeti gdje smo. Natalna karta - Page 4 998351
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:20 pm

Legionar je napisao/la:
Ali odakle to znaš?
Ovo nije moj prvi post na ovom Forumu tako da ako ti ne znas od kud ja to znam onda zbilja...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:23 pm

@Antea...recimo da osoba ide u pravcu samoubojstva...i to pise na karti...i dojde do te tocke i sve planete su totalno lose...e sad...osoba i dalje ima slobodnu volju, zar ne? Mislim, unatoc planetama i predispoziciji i svemu moze izgurati da se ne ubije...i sto onda...jel i to pise?
Jos nesto...ako to pise...i ako bas sve pise...onda je to beskonacna prica sa vise zavrsetka u kojoj se prakticki svima moze dogoditi sve samo sto eventualno neki imaju bolju predispoziciju za nesto od nekog drugog?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:25 pm

bingo Natalna karta - Page 4 158397
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:26 pm

Slažem se s tim dijelom o energiji. Nisam se znao izraziti pa sam prvo napisao ''energija koja dolazi iz Svemira'' no nije mi zvučalo baš na mjestu :)

Jel imaš kakve linkove/knjige u kojima detaljnije piše o makrokomunikaciji i tome zašto po astrologiji možemo vidjeti nekakve cikluse i stanja u našem životu. Mislim, ja sam se zapanjio time koliko su mi dva spomenuta jyotish astrologa točno pročitala ono što su (iako površno) pročitala. Osobno, mene ne zanima kako čitati kartu. Meni je puno važnije pitanje kako i zašto to zapravo funkcionira od onoga što ja mogu čitanjem karte saznati.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:28 pm

ANTEA65 je napisao/la:
bingo Natalna karta - Page 4 158397
Hvala, mogla bih uplatit pa da vidimo kako mi stoje planeti zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:30 pm

Jel mogu ja nešto tu pitati :)
Što kad se ljudi jednog dana presele na neki drugi planet? Zvijezde će imati drugačiji raspored jer će biti gledane iz drugog kuta ili iz druge udaljenosti. Kako će se onda čitati?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:32 pm

Valjda u odnosu na taj planet na kojem si se rodio...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:35 pm

Vama stvarno ima smisla da slučajni raspored galaksija u Svemiru ima veze sa nama, sitnim ljudima? Prema toj teoriji bi sve bilo stvoreno samo zbog nas, da bi mi mogli čitati horoskop i sl... Meni to djeluje kao pretjerivanje.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:37 pm

Radi se o tome da je sve povezano. Ali evo, sada ispitujem o tome, pričekaj da čuješ odgovore prije nego govoriš o tome ima li smisla.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:42 pm

Znam da ti je tamo onaj tip dosta toga točno pročitao, ali ako bi sad c/p to što ti je pročitao, ovdje na forum. Većina nas bi se našla u tome i rekla kako je točno. Rađena su istraživanja za horoskop na kojima su ljudima podijeljeni identični horoskopi, ali oni to nisu znali. Naravno, svako je pronašao nešto za sebe u njemu, unatoč činjenici da je u svakom tekst bio jednak.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:49 pm

Prvo, nemam c/p toga jer je bilo dijelom uživo, a dijelom razgovorom preko msna.
Drugo, ne, nije mi davao horoskop nego čitao natalnu kartu. Znaš što je odredio? Prema položaju planeta Merkura koji je, uz planet znanja (meni je to dominantan planet) i planet pjesništva odredio kada sam počeo pisati prve pjesme.
Pročitao mi je točno određena stanja u kojim sam se tako i tako osjećao u globalnom planu u životu te odredio da će mi početak 2010. donijeti puno bolje stanje. Odredio je točno u kojem smislu i po čemu.
Mnogo stvari mi nije htio reći, no evo, dao mi je nekoliko tragova u dugoročnoj budućnosti po kojima ću znati da je ono što mi je rekao istina. I, da, napravio mi je to u potpunosti besplatno.
Zatim je druga astrologinja, ajmo reći, on ju je naučio čitanju karte, pročitala još naknadnih stvari koje su upravo meni i ne bi nikako nikome drugome pasale.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Natalna karta - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Natalna karta
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» "Karta grijeha"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: