Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 WICCA

Go down 
+118
web dust
Gospon mirni
Madonna
tinityrannical
Novus ordo seclorum
Kaubojka
amethystal
Viconia
Morveren
Renchylp
Dada289
Velebitkinja
Korplikan
Kahali
dzajic4
MegaMind
Wolf_Moon
LJUBAV
The Dark Princess♥
Gwydion
CELICNI ALHEMICAR
MoW
mlanie
ammy0123
Lyra
Einar
amenities
zbunjena28
orca
Gt
Rosemary
Foto
*petrunjela*
ania
yuusha
Brusnica4
Chakotay
pashupati
Floridain
Collector604
Sadb
nyx_22
Melkior
Sang Real
Wicco
wanderer
Selena
tinymy
Crimson-stigmata
Skulptura
Green
primitive101
Nemain
sQue
Th_Ea
Icecrowned
Milla
randajad
PurpLady
Solanum
Annabel Lee
MaTT
Vega_1.618
Lithium
ukiss
nina
kirin the wannabe
Isabella
Cinderella
Pohotni Jarac
Dum spiro spero
Athena
hromi
a_imus
Armin od Irima
LAKSMI
Star
Elektro
faith
ThE_IMMORTAL
Gardner
Dragony
Arenaida
maya
Flamezar
schmizzl
morian
Fantom
josip21
biga
seeker
gloria_g
tomi
brle
Rainmaker94
Michael Wittmann
Black_Pearl
Calisto
zvezda
Remke
lilly
Blizzard
Aurora Borealis
Pumpkin
Legionar
Berny_Sinara
Gea
Tutankhamon
Sigmund Freud
Saroman
omen
None
Absynthia
Aleksandar Veliki
malenaivi
Alpha
Svjetloisjena
vjestica
122 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimesri sij 13, 2010 3:22 am

http://www.scribd.com/doc/2045193/Gerald-B-Gardner-Witchcraft-Today
link na Gardnerovu knjigu Witchcraft today,registriraš se i skidaš knjiga koliko hoćeš,ima ih napretek
http://www.scribd.com/doc/11788842/Green-MA-Witch-Alone
link na knjigu "A witch alone"
http://liberatapublishers.com/wicca.htm
na ovom linku možeš skinut knjigu Spiralni ples,s prijevodom na Hrvatski. Nažalost,za one koji slabo poznaju engleski jezik- većina je knjiga i literature dostupna bez prijevoda, ako pogledamo naš mentalitet i državu ne treba se ni upitati zašto je to tako :D
Ja sam u gradskoj knjižnici u Splitu uspjela iščeprkati jednu knjigu sa HR prijevodom- Raymond Buckland- Vještičje Umijeće. To je jedina knjiga koja je ovdje (koliko ja znam) dostupna i imaju samo jedan primjerak,u Zagrebu se može kupiti u dućanu Novaarka,eto,sretno!
Ja se ne sramim u knjižnici i dućanu potražiti knjigu ili bilo što vezano uz vještice,što te briga ako te čudno gledaju,gledaju te tako jer su neinformirani i uskogrudni. Problem sa obitelji je puno veći i ja ne znam također kako ga rješiti,jednostavno ću jednog dana morat reć svojima tko sam i što sam pa kud puklo da puklo,do tad možda prođu i godine..
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimesri sij 13, 2010 4:05 pm

A hvala ti puno!
Jedva čekam "spirlani ples" da pročitam. 5

.:.Ja sam nedavno tražila od profesora latinskog da mi donese knjigu "grička vještica",bilo koji dio,on se ono začudio šta će meni ta knjiga,da bi kasnije skontao šta radim i što će mi,kad mi je vidio pentagram na majici.. haha.. rofl2
Od tad me zaobilazi u velikom krugu :D hahaha!!
A inače je završio teologiju i BIO je pop,pa se oženio!! zubi
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimesri sij 13, 2010 4:18 pm

Ne znam dal znate,ali ima dosta stvari i na www.knjigasjenki.com
8)
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimesri sij 13, 2010 11:09 pm

dobro vam vece svima.sinoc sam razgovarao sa frendicom o Wicci i shvatio da je to pravi put za mene.odlucio sam potpunu paznju posvetiti tome i zelim uspjeti.osjecam se ispunjeno i siguran sam da je ovo pravi put za mene :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 14, 2010 12:51 am

Probaj pa vidi :)

Vidim Aurora super linkovi hug
Ja svoje knjige kupujem jer mi ih komp odbija skinuti :x Ima svoju volju
conf1

Moram se pohvaliti na izrazitoj hragrosti u zadnje vrijeme.
Otkrila sam baki da sam Wicca zubi A ona meni skrene temu na Jehovine svjedoke, zbog jedne naše rođakinje koja se usudila ne biti rimokatolik rofl2 Trebalo joj je dugo da me pita što se radi tamo i da li je to sekta koju moraš plačati.
Kad sam joj objasnila neke osnove... naravno prilagođene i tijesno uspoređene s krščanstvom kao i neke moje doživljaje prihvatila je i to čisto normalno :) Imam super baku hug

I da dansa sam mami rekla da prestajem s krščanstvom. kava Slegnula je ramenima... nije bila nešto zainteresirana počto smo se obje složile da se Božić ne slavi više. Doduše njezin razlog je to što "nema " obitelji a to je kao obiteljski blagdan roll filozofiranje....

Po tome ja ne skrivam svoje knjige s pentagramima :) Jednom sam sakrila Knjigu sjenki, toliko dobro sam je sakrila da je nisam mogla nači pale onda sam shvatila da skrivanje nije za mene.

@Arenaida - znam za tu stranicu :) Jako mi je pomogla u početku, jedino im je forum loš no

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 14, 2010 2:27 pm

imam jedno pitanje.procitao sam kako je crna macka od velike pomoci vjestici,ali mrtva.dali je to istina? ja imam crnu macku i interesuje me od kooje je ona pomoci ziva?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimepet sij 15, 2010 4:23 am

Mrtva crna mačka? pale

Imam leksikon ezoterije i u njemu piše ovo za mačku:
"Vjeruje se, ako se mačka čudno ponaša, to je znak da su u blizini stvorenja koja ljudska osjetila ne mogu zapaziti.
Ako mačka kihne jedanput, to je dobar znak, ali ako kihne triput, to je znak da će prehlada doči u obitelj.
Ako mačka naglo napusti kuću, nešto će se loše dogoditi u obitelji.
Onaj tko ubije mačku ili joj samo stane na rep pratit će ga zla kob.
Ako vam crna mačka prijeđe preko puta to je dobar znak, ali čuvajte se bijele.
Uvijek ugostite crnu mačku koja vam doluta jer će vam donjeti sreću.
Mačka koja sjedi leđima okrenutim prema vratima predviđa oluju, ako se dugo umiva predznak je kiše, ako je neobično živahna dolazi vjetrovito vrijeme.
NJezin mozak se koristi u ljubavnim napitcima. izmet pomješan s uljem ljiljana lječi groznicu.
Stavite živu mačku na nekoga tko boluje od grčeva ili epilepsije da ga izlječi.
Krv crne mačke liječi od mnogih bolesti, između ostalog i od epilepsije."

Promatrajuči tu životinju i prateči stanja poslije nje mogu reči da se naka vjerovanja zbilja ostvaruju, a za epilepsiju je čak i dokazano. :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimepet sij 15, 2010 12:44 pm

hvala puno na informaciji.ja od kad znam za sebe ja uvijek moram imati crnu macku.to nam je tradicija u obitelji.bilo je nekih koje su nalo napustile i stvarno se nesto lose desilo.to za bolesti nisam znao,ali sad znam.iskreno..sad mi drago sto je imam.jos jednom...hvala puno na informaciji :D
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimepet sij 15, 2010 6:47 pm

rekao sam mami da sam Wicca.nisam to mogao vise drzati u sebi... :D i srecom sam rekao,jer mama je samo odgovorila da joj se to svidja i da je uvjek imala zelju za tim.. :D i podrzava me u tome...jaoo danas sam happy..previse...nema vise krijenja...sve sam joj objasnio..i sad vidim od koga sam naslijedio zelju za vjesticarstvom. :D ce-4zubo
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimepet sij 15, 2010 10:33 pm

whee čestitam

Ja sam nasljedila od tate zubi iako znam da se on ne bi složio s mojom odlukom ipak ga interesira sve oko kristala i alternativne medicine do slanja energije i stanja uma :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimened sij 17, 2010 11:17 pm

imam jos jedno pitanje :D..moja frendica je danas navodno imala susret sa duhom,kaze da je vidjela svoju baku kako joj sjedi u sobi i zove je da joj jsedne na krilo.,tu baku ona sanja vec mjesec dana......sad je ta cura u soku i nikako da se smiri...jel mi mozete reci neki nacin na koji je mogu smirit....ako znate naravno? ona misli da je u pitanju crna magija,jer je pred kucnim vratima nalazila neke cudne stvari...kao hljeb u kljucaonici ...misli da je pod uticajem crne magije....sta vi mislite?..ovo mi je hitno
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimepon sij 18, 2010 11:28 pm

conf1
Nisam se baš bacala u istraživanja crne magije... Kada joj je baka umrla?
Ne znam... nemam iskustva s time.. iako snovi uvijek nešto znače...
mogla bi malo pronjuškati po knjigama, ali nisam sigurna da ću nešto nači study

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimesri sij 20, 2010 3:54 am

Jel zna neko kad je taaaaačno slijedeći praznik?? :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:59 pm

Sljedeći blagdan je Imbolc 2.2. :)
To je festival Svijetla i Plodnosti.
Ovaj praznik predstavlja novi duhovni razvoj i ostavljanje starih problema za sobom.
Kad smo kod toga... meni je potrebno ostaviti neke probleme za sobom :)


@Gardner nisam ništa našla vezano za kruh u ključanicama :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 21, 2010 11:55 pm

jel mi mozete molim vas objasnit malo o ovom prazniku...kako to ostavljas probleme za sobom....ja imam mnogo problema..i to mi je potebno :(
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimepet sij 22, 2010 2:28 am

mi smo u baru, gdje drzimo slatkise nasli cesmo bijelog luka / cesnjaka u kristalnoj posudi, sakriveno medju bombone!
sumnjamo u djeda, jer je priznao da je prije odnosio stvari kod hodze, a sada to kao vise ne prakticira. :S
primijetio sam i da ne ide vise u crkvu uopce. inace su i on i baba prvi koji dodju u crkvu, budu naravno u prvom redu i mislim da bi bili najradije usli u paroka da je to moguce. medjutim, odjednom vise ne idu :S
ne znam sto im se dogodilo? izgleda da su skontali da se ne mogu ispovijediti, to ne moze ni papa ni sam Bog...

no, hajmo njih na stranu, nije to tema, nego, znate li sto znaci taj cesnjak u slatkisima?
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimesri sij 27, 2010 3:23 pm

evo jedan link na njemackom http://www.jahreskreisfeste.de/?gclid=CNHH2tLDxJ8CFcIB4wod8VLHMg nisam sve procitala jer sam htijela staviti u forum

gardner mislim da tvoja frojdnica vidi stvarno svoju baku to sto je zove da joj sjedne u krilo hm dali ju prstom zove ili cuje glas.

tu gdje ja stanujem ima duh ja ga jos nisam vidjela
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:46 am

Evo oprostite ... u gužvi sam... a kad se primim knjiga o Wicci nikako ih ne mogu ispustiti što je loše ako se mora usput učiti za faks conf1

Imbolc
Ovo je Gozba Svjetla. Još jedna svetkovina vatre stoga u krugu su kotao i pokraj njega metla. Ovo je središnja točka tamne polovice godine; polovica nadmoći Boga.
Premda je u ovom dijelu godišnjeg ciklusa posvečen je Božici.

Na oltaru stoji Prsten svjetlosti napravljen od svijeća, stolnjak i svijeće bi trebale biti smeđe.

Izvorno posvećena božici Brigid ( božica božica poezije, iscjeljenja), u kršćanskom razdoblju je usvojen kao sv Brigid's Day
Paljenje svijeća i vatre predstavlja povratak topline i povećava moć Sunca tijekom predstojećih mjeseci.

Brigid je rekla da hodaju zemljom na Imbolc u predvečerje. Prije odlaska na spavanje, svaki član kućanstva treba ostaviti komad odjeće ili trake od tkanine izvan kuće za Brigid da ih blagoslovi. Glava domaćinstva će zagušiti (ili "smoor") vatru i grabljati pepeo dok ne postane gladak . U jutarnjim satima, se traži neka vrsta znaka na pepeu, znak da je Brigid prošla tokom noći i ujutro. Odjeću ili traku od tkanine treba donijeti unutra, a vjeruje se da sada imaju ovlasti ozdravljenja i zaštite.

study

A sada na duhovni aspekt ovog blagdana.
Problemi su kao tama ovog dijela godine i svijetlost svijeće će pokazati njihovo pravo lice, a na tom licu stajat će odgovor kako da ih riješimo.
Ovo je ujedino ako i mnogi blagdani vrijeme da se propitamo, ponajviše što nas koči u mraku.
Sam blagdan vezan je za ljubav. Postoji tradicija gdje sve neudate žene i djevojke rade malu kukuruznu lutkicu koja će ih blagosloviti kako bi se napokon vezale za svoje odabranike.

Ne mogu nači neki određeni ritual, ali to nije ni bitnom sami ga možete napraviti :)
Evo kako sam si ja to zamislila:

Kako ostaviti probleme? Pa osjeća se proljeće, zima umire, a sa zimom i mnoge stvari trebaju nestati i život se treba posložiti za novi procvat.
Zapali svjeće u krug na svom oltaru. Misli koji te problemi muče i probaj ih u mislima spaliti.
Možda je lakše da napišeš sve što te brine na komad papira kojeg tokom rituala spališ s zamolbom da se brzo riješe, a pepeo potom zakopaš i poliješ izvorskom vodom :)


WICCA - Page 11 Imbolcil

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:53 am

Joooj Geaa...Hvala ti punoo za ovo,ali jedino ti ovdje izgleda imaš SVE potrebne informacije :D

Negoo..Bil nam makar mogla pojasniti otprilike koju vrstu rituala,ako još neko nije uradio nikakav poseban ritual,odnosno nije izmišljao novi.

I hvala još jednomm :)) ;*
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:02 am

ii šta će onaj ko još uvijek nema oltar :(
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:07 am

bez brige nemam ga ni ja :) improviziram
Ne možeš se pridržavati svega doslovno conf1 uz malo istraživanja "skrpaš" ono što ti treba zubi

Što misliš pod ritual? Da objasnim kako ide ili?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:19 am

Daa,da mi objasniš :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 2:01 am

Komplicirano :/
Ovako ćemo... Uputit ću te na najjednostavniji ritual, ali njega stvari iz njega koristiš u najslabijim čaranjima.
Problem je jer toga zbilja ima puno i pripremanja - od sebe do čitave prostorije i morma priznati da ja ne nisam "pravilan" kao što piše po Wicci radila jer imam veliku potrebu improvizirati, jer sam takva osoba. :)

Bazičan ritual započinje ovako.
Odresi si gdje su ti sve strane svijeta.
Za svaku stranu zapali po jesnu svijeću.
jever – zelena
istok – zuta
jug – crvena
zapad – plava (po nekom pravilu)
To je prividan krug. Sad ga trebaš definirati i zaštiti. To se radi tako da se prvi krug pročišćava solju, drugi krug vodom, treći krug incesom (dimom). Krećeš se u desnu stranu jer tako stvaraš pozitivnu energiju. U glavi uvijek imaj da je to zaštita, kao se krug isijava i podiže u zrak.
Dobro je da imaš glazbu u pozadini.
Zatim pozoveš kule čuvre -
krečeš od istoka - moliš zrak da te čuva - zamisliš si kako dolazi
Jug - vatra
zapad -voda
sjever - zemlja
Dobro je nacrtati pentageam u zraku nakon svakog moljenja čuvarima.
Zatim sjedneš i povežeš se sa zemljom. To se zove uzemljenje kruga. Meditacija u kojoj vizualiziraš da ti noge i kralježnica postaju drvo i crpe energiju iz zemlje, a kroz glavu se vračaju njoj - kao u krug. Ja si obično zamislim da se energija iz svemira sudara s ovom iz zemlje točno u grudima koja izlazi iz mene i puni krug. ali opet to je moja inprovizacija XD
Preporčam ti da vježbaš to i izvan rituala :)

Nakon toga radiš što si naumila. Čaroliju ili zahvalu.

Kod zatvaranja kruga, ponovno sjedneš i vizualiziraš si kao se "odspajaš" Tvoje ruke i kralježnica više nisu drvo koje seže do srži zemlje. Zatim ustaješ i zahvaljuješ čuvarima što su bili prisutni. Krečeš obrnutim smijerom - od sjevera prema istoku i zamišljaš si kao pojedini elemet nestaje i odlazi.
i to je to zubi

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 2:09 am

ojojoj :D:D

Hvala ti :) :)

Ako uspijem,prvom prilikom kad budem dolazila u ZG,častim.. hehe :) :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitimečet sij 28, 2010 2:15 am

Ma nema problema hug
Ovako ja ponovim svoje znanje zubi
A kad dođeš, nije bitno tko časti bitno je da se upoznamo zivili

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





WICCA - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WICCA
[Vrh] 
Stranica 11 / 35.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Okupljanje Wicca kovena u BiH-u!
» Wicca - Pojasnjenje svega paranormalnog :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: