Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 WICCA

Go down 
+118
web dust
Gospon mirni
Madonna
tinityrannical
Novus ordo seclorum
Kaubojka
amethystal
Viconia
Morveren
Renchylp
Dada289
Velebitkinja
Korplikan
Kahali
dzajic4
MegaMind
Wolf_Moon
LJUBAV
The Dark Princess♥
Gwydion
CELICNI ALHEMICAR
MoW
mlanie
ammy0123
Lyra
Einar
amenities
zbunjena28
orca
Gt
Rosemary
Foto
*petrunjela*
ania
yuusha
Brusnica4
Chakotay
pashupati
Floridain
Collector604
Sadb
nyx_22
Melkior
Sang Real
Wicco
wanderer
Selena
tinymy
Crimson-stigmata
Skulptura
Green
primitive101
Nemain
sQue
Th_Ea
Icecrowned
Milla
randajad
PurpLady
Solanum
Annabel Lee
MaTT
Vega_1.618
Lithium
ukiss
nina
kirin the wannabe
Isabella
Cinderella
Pohotni Jarac
Dum spiro spero
Athena
hromi
a_imus
Armin od Irima
LAKSMI
Star
Elektro
faith
ThE_IMMORTAL
Gardner
Dragony
Arenaida
maya
Flamezar
schmizzl
morian
Fantom
josip21
biga
seeker
gloria_g
tomi
brle
Rainmaker94
Michael Wittmann
Black_Pearl
Calisto
zvezda
Remke
lilly
Blizzard
Aurora Borealis
Pumpkin
Legionar
Berny_Sinara
Gea
Tutankhamon
Sigmund Freud
Saroman
omen
None
Absynthia
Aleksandar Veliki
malenaivi
Alpha
Svjetloisjena
vjestica
122 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 8:06 pm

A zar je bitno?! :)

Treba mi samo kako se prave napitci npr za sreću,za zaštitu,ljubav(lupam bezze,znam da je ljubav BM),protiv duhova i sl.
Znači ne spellovi,to imam dovoljno,trebaju mii napitci,al baš napitci,sa biljkama i sl. :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 9:26 pm

Malo ću prolistati :) iako napici nisu previše zastupljeni u modernoj wicci zubi jer tokom stoljeća prozvali su se kuhanjem juhica rofl2

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:41 pm

Ajde molim te.Treba mi što prijee. (: <3
[Vrh] Go down
Solanum
Stanica
Solanum


Male
Scorpio Broj postova : 12
Age : 289
Registration date : 24.07.2009

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:54 am

Arenaida je napisao/la:
Ja bih zamolila da ako neko zna nešto o čarobnim napitcima,kako ih napraviti,učinkovitost i sl. da mi napiše bilo šta.
Gea,ako imaš u nekim svojim knjigama,molim te da pogledaš (:

i ako još ima nešto o biljkama,tačnije u koju se svrhu koristi koja biljka,ja imam nešto,ali to nije baš dovoljno (:

Hvala unaprijed (:

Kissy,kissy :* :* :*

Blessed bee <3


Eh, zlato, ne ide ti to tako.

Imaš li vrt ?
Ako nemaš, i balkon ili prozorska daska ti može poslužiti za početak.

Krajem zime kupi sjeme, sigurno je cijena simbolična, od biljaka koje te zainteresiraju.
Metvica, bosiljak, matičnjak, sama odredi dalje , to su sve biljke koje rastu ko korov ako im samo dopustiš. Lijepo posij sjeme biljčica , gledaj ih kako niču, rastu, listaju, cvatu, venu, ponovo se bude , dobro ih pazi , gledaj ih i slušaj , miriši ih i dodiruj, osjeti što ti "imaju za reći" ... kada žele vode, kada su im je miris i "vibra" najsnažniji ...

U isto vrijeme idi u prirodu i tamo upoznaj biljke koje vidiš.
Slušaj reakcije u tijelu, "gut feeeling"...

Kupi si neku dobru knjigu o bilju. Barem toga ima na ovim prostorima.Ako te stvarno zanima skupit i uložit češ novce i cijena neće biti u pitanju.



Napravi tako i za samo nekoliko godina i sama ćeš znati koja biljka valja za što.

Također ćeš razviti vrline strpljenja i senzibilnosti za prirodni svijet.

Čajevi, infuzije, dekokcije, tinkture, ulja, kupke, vodice za špricanja, za sve zamislive svrhe zivili .... sve to dođe u svoje vrijeme.



Ako je hitnja, znači da NIJE hitnja.Nema kod bilja hitnje, one imaju svoje cikluse.

Zašto bi ti netko dao tanjnu ako nisi "dostojna", to jest nisi spremna uložiti nekoliko godina samostalnog istraživanja na najosnovnijoj razini .
Ako nisi voljna poduzetio nešto tako elemmentarno i jednostavno kao ovo što opisah .... znači da te ne zanima .

U tom slučaju možeš poslušati trenutni hir i platiti "porez na bedake" ... ali nekom drugom , ja svoje rekoh
miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 12:21 pm

@Solanum...O da ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 7:08 pm

E pa,jako cijenim tvoj trud što si mi ovo napisao,ali ja sam već redovni uzgajivač biljaka,da tako kažem. Duže vrijeme ih mazim,pazim,zalijevam i sve što si ti već naveo! (:
I slažem se,otprilike "znam" za šta se koristi koja biljka.Međutim,želim više! (:
ne mogu uzgajati onu biljku koje nema na našim prostorima,tako da,potrebno mi je to "druženje" sa njom da skontam za šta ta biljka služi,a mi se ne možemo družiti,ako je ja ne mogu uzgajati,a ja je ne mogu uzgajati,jer nemam mogućnosti.Mogu je kupiti u prodavnici,u prahu,kao začin i sl.ali ne mogu znati za šta se koristi! :)
Međutim,ono što sam ja htjela da znam je od čega se sastoji magični napitak,ne može se sastojati samo od biljke/biljaka,right?!?! :))
[Vrh] Go down
Solanum
Stanica
Solanum


Male
Scorpio Broj postova : 12
Age : 289
Registration date : 24.07.2009

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:44 pm

Eh, izgleda da sam te onda tup mudri pop podcijenio .... ne zamjeri

Nađi knjigu "Spagyrics" od Manfreda Juniusa...

Nije striktno o tome, ali govori o alkemijskom "rastavljanju" biljke na komponente i ponovnom sastavljanju i dobivanju preparata od njih . Zapravo knjiga zvuči dosta ludo, možda će ti biti i teška ali možda ti takav način razmišljanja pokaže neki trag...

Siguran sam da pravila foruma ne dozvoljavaju linkanje PDFova koji teško da su legalni .... kužiš kud smjeram.

Opet nema instant odgovora nego kopati i kopati.

A opet, desetak najobičnijih biljaka koje rastu baš posvuda su također vrijedne detaljnije i dugotrajne studije.

Kopriva, stolisnik, anđelika, gospina trava, divlji pelin .... to su prava pravcate Dorothine cipelice ;) ... treba samo paziti da ih se ne bere baš tamo gdje svaki pijanac ili pas u prolazu ...prlja.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:48 pm

Ako misliš na PDF knjigu, samo pukni ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 8:11 pm

Spagyrics" od Manfreda Juniusa...al Moze neko na pm ...da mi posalje link.......za download ako je na nasem jeziku ....ako je na engleskom ne treba mi.......:))..........
[Vrh] Go down
Solanum
Stanica
Solanum


Male
Scorpio Broj postova : 12
Age : 289
Registration date : 24.07.2009

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 12:29 pm

Na engleskom je.
Zapravo uopće nije skupa tamo di se online prodaju knjige.

S druge strane sigurno bi bila skroz dosadna ekipi koja više voli... kak da kažem... " ja bi malo pop-arta danas, pa onda malo pirotehnike sutra , glavno da se većinu vremena zabavljamo" ;)


Zadnja promjena: Solanum; sri ruj 15, 2010 1:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 12:48 pm

zdravo :D imam jedno pitanje:
nabavio sam crnu macku,zenska je :D i sad joj trebam dati ime.mozete predloziti neka imena?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 1:06 pm

Moze Pink zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 3:02 am

hahaha Pink xD odabrali smo prijateljica i ja ime,hvala ipak :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 9:50 am

No, i koje je ime? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 1:51 am

Aquamarine :)))
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:21 am

Bliži nam se Samhanin whee vještičja nova godina
pripreme počinju.. i to na veliko

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:00 am

@Gardner...kak ce to zvucat dok ju budete zvali...sve jezik polomis zubi

@Gea... whee

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gardner
Stanica
Gardner


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 17
Age : 30
Registration date : 13.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 11:30 pm

hahahah,bas polomim xD ali nam se ime jako svidjelo :D ^^
[Vrh] Go down
PurpLady
Riba
PurpLady


Female
Leo Pig
Broj postova : 140
Age : 28
Registration date : 19.09.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimepet ruj 24, 2010 5:40 pm

mene zanima mnogo magija... pogotovo vještičarenje (nemislim na loš način)... kad si več spominjala te štapiće... htjela bih da mi malo pojasniš o toj temi... tj. o tim ''čarobnim'' -ili koji je već naziv- ŠTAPIĆIMA
[Vrh] Go down
Arenaida
Višestanični organizam
Arenaida


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 37
Age : 31
Location : BiH
Registration date : 11.01.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimesub ruj 25, 2010 7:57 pm

Gea,objasni kakve pripreme ti vršiš? :))
i ja jedva čekaaaammm :))
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimened ruj 26, 2010 10:44 am

imate jako lep .......tekst na 13 strani ova tema......gea je opisala ......:)) Ovaj wicccin PRaznik :D :D :D ...........
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 11:25 pm

U SUSRET SAMHAINU

Pred nam je uskoro vještičija i keltska Nova godina, najveći od svih praznika-Samhain.Tom prilikom nekad su sjedeći okupljeni oko razgorjele vatre svi poslije dobrog jela čekali trenutak kada će moći izreći zbogom staroj godini, koja je odlazila, i poželjeti dobrodošlicu Novoj, koja će sutrašnjim danom stići.

Taj dan za koji se pretpostavlja da predstavlja most preko jedne provalije bio je slavljen kao vremensko razdoblje u kojem se proslavljao život koji prestaje, da bi uskoro počeo novi, ali također da bi se izazvali duhovi predaka što su dopustali dobru žetvu i povoljnu godinu.Za vatrom se jelo i pilo a okupljeni prijatelji, poznanici i rođaci pripovijedali su porodične istorije, ratne uspomene, pothvate legendarnih junaka i bogova.

Samhain je bio i ostao dan ponovnog sjedinjavanja.Sjedinjavanja živih bića između sebe, ali i sjedinjavanje živih sa duhovima mrtvih koji bi se te noći vraćali da bi bili zagrijani u blagoj toplini njihovih kuća.
Samhain, bio je dio skupine antiknih predkršćanski proslava koje su definirane kao "svetkovine vatre".Kako bi duše mrtvih znale kuda će se uputiti kroz noćnu tamu i dospjeti do svojih nekadašnjih kuća bile su paljene velike vatre navrh brda uz koje su bili stolovi krcati hranom i pićem, a da bi se odagnali zli dusi, prisutni su uoči Samhaina bdijeli po cijelu noć, uz igru i piće.

Ostalo je zabilježeno kako su Kelti palili vatre krajem mjeseca oktobra a također i prigodom svečanosti Beltane.Sve svečanosti vatre bile su uopće slavljene u proljeće i u jesen, prema antiknoj podjeli poljoprivrednog i pastirskog kalendara, u kojima su se slavili solsticij i promjena godišnjih doba.
Pošto je Samhain noć magije i vračanja sačuvani su stari magijski recepti drevni evropskih naroda jer vile, bogovi, duhovi i pokojnici koji te noći izlaze u šetnju, ne donose samo darove u zamjenu za hranu.Njih se također može pitati i štoviše pritisnuti ih da nam pretkažu budućnost.


Najstarija metoda gatanja provodi se vračanjem sa korištenjem malih bijelih kamenčića.U noći ovog praznika, nakon što se zapali na otvorenom velika vatra, svako upiše svoje inicijale na jedan od kamenčića.Tačno u ponoć kamenčići se bace u plamen i ostavi ih se ondje dok se vatra ne ugasi.Sutra ujutro zgarište se pretražuje i traga u ugaslom pepelu.Ako se uspije pronaći svoj kamenčić posve cijel i očuvan - sljedeća Nova godina donijet će sreću, ljubav i zdravlje; ako je, pak, kamenčić nagrizla vatra ili ga razbila u nekoliko djelića, u toj se godini ne može očekivati ništa ugodno ni lijepo.


Na glasu je bilo i bacanje cipela.Prema položaju u kojem su se nalazile cipele nakon pojedinačnog bacanja na pod odgonetavali su se dobri ili loši izgledi u sljedećoj godini, primjerice, ako bi cipele bile ukrštene jedna preko druge, nagovještavalo se vjenčanje, dok, ako bi bile prevrnute i udaljene jedna od druge, to je značilo mogućnost putovanja u daleke zemlje.

Da bi se predvidjela budućnost, koristilo se i bacanje oraha u vatru.Orahova jezgra po svom obliku nalik je na ljudski mozak te prema tome u širem smislu, predstavlja i cjelokupnu ličnost neke osobe.Vatra, nasuprot tome simbolizira toplinu osjećaja i snagu ujedinjenja.Radi izrazitog proročanstva bilo je potrebno da u trenutku odgovora budu prisutne obje zainteresirane osobe.Prije nego bi se orasi ubacili u vatru, valjalo je na ljusci oraha urezati svoje inicijale.Nakon toga se moralo paziti da se orasi međusobno ne dodiruju.Zatim se pažljivo posmatralo kako orasi izgaraju.Ako, kad ih vatra zahvati, naglo odskoče i neočekivano se udalje jedan od drugog - vrlo je vjerovatno da će doći do žestoke svađe ili čak prekida veze.Ako, pak, planu u jednom te istom trenutku i naglo izgore bez ikakve buke ili praska, pred zaljubljenicima je sigurno jedna cijela godina sreće.


U knjizi "Vještice-Knjiga Sjena" o Samhainu se kaže; ovo je praznik koji nagovještava kraj ljeta i jedan je od četiri najveće vještičije svetkovine.Nalazi se između jesenjeg ekvinocija i zimskog solsticija.Ovo vrijeme je za vješticu Nova godina.Samhain predviđa zimu i govori da dolazi vrijeme kada ce se biljke i hrana početi sušiti, odnosno da se sprema period žetvi.

Ovo je vrijeme kad vile po noći rade svakojake nestašluke.U ovom vremenu slavimo dan Svih Svetih, jednako kako su to slavili i Kelti, Egipćani i starosjedioci Meksika, dan kada se prisjećamo naših preminulih i kad odajemo počast precima.Ovo je doba slavljenja ponovnog rođenja i podsjećanje da će se Sunce ponovo roditi za vrijeme zimskog solsticija kada ce nositi naziv Dijete Obećanja.

Gledano astrološki, ovo je doba kada se dižu Plejade.


Samhain se još naziva i ; Samhuan, Samain, Saman, Oidhehe, Shamhna, Halloween, Svetkovina sjena, Treća žetva, Santos...Simboli ove noći su crna mačka, svjetiljka napravljena od bundeve s ljudskim licem, duhovi, vrane i jutarnji mjesec.Boginja sada ima oblik starice i predstavljena je svim boginjama sličnog lika;Hekata, Morrigan, Lilit, Kali, Persefona, Baba Jaga, Izida i Cailleach Beara koja se rađa ove noći.

Bog je predstavljen u obliku-Ozirisa, Rogatog Boga,Lovca Hernea, Cernunnosa, Odina, mrtvih bogova ili onih tek na usponu.


U ritualima za prizivanje vizija duhova mrtvih koristi se kopal, sandalovina, mastiks, pelin.Pale se svijeće raznih boja; crne-za Rogatog Boga i staru godinu, narančaste, svi jesenjih boja i bijele svijeće za Boginju i Novu godinu.Koristi se metla kojom se pometu negativnosti iz stare godine.Za gatanje koriste se Tarot karte, rune, ogledala i slično.Biljke vezane za ovo doba godine su bundeva, jabuke, žitarice, šipak, pelin, žir, hrastovo lišće, korjenasto povrće, ruzmarin.Kamenje je opsidijan, karnelijan, oniks, kvarc boje dima, crni jantar, heliotrop.Oltar se ukrašava jesenjim lišćem i cvijećem, šipkom, jabukama, bundevama, orasima, kukuruznim klipovima, lutkama od kukuruza, kestenom i slikama predaka.Od hrane jedu se paprenjaci, prženi lješnjaci i kruh od lješnjaka ili oraha, sva hrana u kojoj ima jabuka i bundeva, meso, naročito salama, krafne, kokice i hrana crvene boje jer su je naši preci smatrali posvećenom mrtvima.Piju se medovina, jabukovača, kuhano pivo i kuhano vino.


Ovo je doba kada je magija najjača.To je vrijeme za magiju sa svijećama, astralne projekcije, pogled u prošli zivot, magije koje se bacaju uz pomoć ogledala, transformacije, vizualizacije i projekcije.Ovo je vrijeme za meditaciju i prizivanje duhova.Pale se vatre koje će štititi porodicu i zemlju kroz mračna vremena zime, za uklanjanje nezgoda i negativnosti i u ast mrtvih.To je vatra novog početka u Novoj godini.Pepeo vatre čuva se do slijedećeg Samhaina.Svijeće se stavljaju u prozor kako bi se pomoglo duhovima voljenih da lakše nađu put kući.Pale se svijeće na oltarima.Ljudi se oslobađaju loših navika, svađa, dugova i bolesti, svega onoga što ne žele ponijeti u Novu godinu.


Zaštita za cijelu godinu - ukoliko nađete u toku godine negdje slučajno djetelinu sa četiri lista obavezno je sačuvajte do Samhaina jer ćete dobiti idealno sredstvo zaštite protiv uroka i čini.Djetelinu je potrebno dobro osušiti i potom što sitnije smrviti u prah.Tačno na Samahin nekoliko zrna tog praha bacite ili pospite po onom šta želite zaštititi.Ako je osoba u pitanju ili vi-na vrh glave, za kuću prah pospite po pragu, za auto-po sjedištima.Time ste dobili zaštitu od zla do narednog Samhaina kada ritual morate ponoviti.

mase
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 12:39 am

jooooOooojjj hvala text ...si verovatno negde nasla ali prelep .......je sve sto me je interesovalo nekakve meditacije projekcije ...za ovaj praznik sve je tu hvala ti mnogo ^^ :*
[Vrh] Go down
PurpLady
Riba
PurpLady


Female
Leo Pig
Broj postova : 140
Age : 28
Registration date : 19.09.2010

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 11:20 am

da... hvala ti puno i od mene WICCA - Page 20 466938 WICCA - Page 20 739355
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitimepet lis 01, 2010 2:36 am

nema na cemu, drago mi je lovely
[Vrh] Go down
Sponsored content





WICCA - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WICCA
[Vrh] 
Stranica 20 / 35.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Okupljanje Wicca kovena u BiH-u!
» Wicca - Pojasnjenje svega paranormalnog :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: