Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeli

Go down 
+53
Seto Kaiba
web dust
SenoritaEsmeralda
Novus ordo seclorum
SV David
Madonna
lera
Ildiko
2pac
Pohotni Jarac
Dragony
angel
hromi
comewithme1717
Remke
mEN_iN_WHite
Lycan
baglic
parkour95
Flamezar
R.A.
skin
Indigo_girl
Athena
tomi
MoW
Chakotay
Fantom
Michael Wittmann
Gea
Legionar
Blizzard
Berny_Sinara
Goran
Groinx
floridana
Cuppycake.Disaster
Merkurica
gloria_g
arhont
Jaykof
cmcool
OLugo
omen
meli
zvezda
kokobill
mewithoutYou
Svjetloisjena
malenaivi
Alpha
urbanaaa
veronika30
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimesri tra 19, 2023 6:26 am

Odakle si ti,jes iz Donjeg il Gornjeg Vakufa? Nie loshe tamo kod vas, imate planinski theme...
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimened svi 07, 2023 6:58 pm

cccccc
confucius je napisao/la:
When a wise man points at the moon the imbecile examines the finger.

javi tam svojima preko kupe i preko drine lincolnove riječi: Nations do not die from invasion; they die from internal rottenness.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimened svi 07, 2023 7:10 pm

Koji moji...ja zivim svuda,imam sve papire...i hrvat sam koji govori srpski
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimened pro 24, 2023 6:17 pm

gdi si glasao, za koga
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimened pro 24, 2023 9:49 pm

Kao svaki pravi Rvat, i muskarcina i Atolik,ja oduvek glasam samo za Rojsa..u konzulatu
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon pro 25, 2023 6:26 pm

primitive101 je napisao/la:
Kao svaki pravi Rvat, i muskarcina i Atolik,ja oduvek glasam samo za Rojsa..u konzulatu

Opet ne piješ terapiju?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon pro 25, 2023 6:47 pm

Pomislih da to web pishe,pa mi nejasno da je posto glup odjednom haha

Sorry Hladni, jesi li ti Uvredzen, pa se trigerujes il kaj?

Znas li ti ko je Rojs,...

li jeli tebi aktivan prednji rezanj mozga, kad ti je zadnji put procilkuliso chi tuda?
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimeuto pro 26, 2023 1:04 am

primitive101 je napisao/la:
Pomislih da to web pishe,pa mi nejasno da je posto glup odjednom haha

Sorry Hladni, jesi li ti Uvredzen, pa se trigerujes il kaj?

Znas li ti ko je Rojs,...

li jeli tebi aktivan prednji rezanj mozga, kad ti je zadnji put procilkuliso chi tuda?

Ne valja preskakati terapiju, moraš redovno piti.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimeuto pro 26, 2023 2:15 am

I sta ti dobijas takvim postovima? Ustashoidu bolesni..Svadjas se sam sa sobom, bolesnik se trigeruje, haha

projektuje sopstvene podsvesne zelje da mrzi Spc i Srbe haha a jbt..random ubodem wanna be mudraca i mrzitelja Hladnog,poznavaoca Tajni univerzuma..izgleda i Web tripa neke bajke ko i ti,al se bar cini normalan i s njim bie moglo radit nesto pametno eventualno..ili si bot udbe neki hehe

Ima li zivih admina da pomognu Hladnom da dodje sebi(il da ga ja remotely resetujem pa da Amenuje) i moderirate ove tlapnje...

Il je i ovaj forum dogorio do kraja, jos da se Seito vrati pa da on i Hladni imaju duel,to bi bilo zanimljivo, mrzitelj Spc i zastitnik pravoslavlja, taman da mi ludi prosvetljeni Rvati sto pricamo tecnim Sprskim uzivamo malo..
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimečet pro 28, 2023 3:22 pm

primitive101 je napisao/la:
I sta ti dobijas takvim postovima? Ustashoidu bolesni..Svadjas se sam sa sobom, bolesnik se trigeruje, haha

projektuje sopstvene podsvesne zelje da mrzi Spc i Srbe haha a jbt..random ubodem wanna be mudraca i mrzitelja Hladnog,poznavaoca Tajni univerzuma..izgleda i Web tripa neke bajke ko i ti,al se bar cini normalan i s njim bie moglo radit nesto pametno eventualno..ili si bot udbe neki hehe

Ima li zivih admina da pomognu Hladnom da dodje sebi(il da ga ja remotely resetujem pa da Amenuje) i moderirate ove tlapnje...

Il je i ovaj forum dogorio do kraja, jos da se Seito vrati pa da on i Hladni imaju duel,to bi bilo zanimljivo, mrzitelj Spc i zastitnik pravoslavlja, taman da mi ludi prosvetljeni Rvati sto pricamo tecnim Sprskim uzivamo malo..

Vidim da možeš tipkati, znači nisu ti još košulju obukli. Ali stvarno nisi daleko od toga.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimečet pro 28, 2023 3:30 pm

Vidish ti go k... tuga i patetika mrzitelja SPC :)
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 12:11 am

primitive101 je napisao/la:
I sta ti dobijas takvim postovima? Ustashoidu bolesni..Svadjas se sam sa sobom, bolesnik se trigeruje, haha

projektuje sopstvene podsvesne zelje da mrzi Spc i Srbe haha a jbt..random ubodem wanna be mudraca i mrzitelja Hladnog,poznavaoca Tajni univerzuma..izgleda i Web tripa neke bajke ko i ti,al se bar cini normalan i s njim bie moglo radit nesto pametno eventualno..ili si bot udbe neki hehe

Ima li zivih admina da pomognu Hladnom da dodje sebi(il da ga ja remotely resetujem pa da Amenuje) i moderirate ove tlapnje...

Il je i ovaj forum dogorio do kraja, jos da se Seito vrati pa da on i Hladni imaju duel,to bi bilo zanimljivo, mrzitelj Spc i zastitnik pravoslavlja, taman da mi ludi prosvetljeni Rvati sto pricamo tecnim Sprskim uzivamo malo..


profulat ćeš i bitne frekvencije primos, spusti za koju oktavu. i samom ti valjda jasno; tko želi dobro građanima srbije, srpske i cg taj želi sve najgore spc. istina je da su jaki u mantranju ali istina je da su porobili i zarobili i zlom podojili sve koji ideju trojednog boga traže istinski vjerujući njima. nikada nisu bili opakiji čak ni kad ih full gas vozila fatamorgana četvrtoga rima.
- budući je ovo između ostalog i religiozna tema, evo ti jedna (luteranska) od boljih izvedbi - ćist da se poštimaš >>
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=mhYCaQkbkywhttps://www.youtube.com/watch?v=mhYCaQkbkyw


Zadnja promjena: web dust; pon sij 08, 2024 12:36 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 12:24 am

Ne,to nema veze sa istinom,i zove se samoprojekcija nekog poput tebe i Hladnog..sto je babi milo,to joj se snilo i sve na tu temu.. onda takodje nemate pojma o dubljim kulturnim i psiho vezama ljudi sa crkvom i ljudi vjernika per se ,sto se pogotovo pokazalo tokom Litija u Crnoj Gori koje ce se proucavati decenijama na fakultetima..

Ne razumjete tonu toga jer ne zelite da razumjete,i vama je dovoljno po forumu da mlatite i mislite da to ima veze sa ljudima koji tu zive..vi ste dakle pametniji od cele populacije i samo ste vas 2 mudraca Bogom dana da prosvetlite ljude..

Iz mog ugla, 99% duhovnih praksi a pogotovo monoteistickih religija su teski demonizmi i iskrivljena ucenja koja sprecavaju neke kljucne proboje Duha..

Idite sa tom vasom pricom kroz te zemlje koje si nabrojao,i pricaj sa ljudima,umesto sto se bavite glupavim analizama i uskom percepcijom..

Takodje brkate nekakav vrh i elitu u crkvi,od srednjeg sloja i monaha pa do mase..

Ali to sve skupa nije moja tematika,i niste vas dvoje jedini u tom "modeu" Uma, to je jedan drugi fenomen,i na vasu zalost pravoslavna crkva ta i jos neke druge,ukljucujuci rusku itekako imaju kljucnu ulogu u balansu Polja i trosenju sranja na zemlji,ali ja se ne bavim Mujo Haso analizama..

Idi sa tom pricom ko sto rekoh,popricaj sa ljudima,prosvetli ih..da vas nema,jadni Srbi ne bi znali ko ih sputava hehe

Mislim ono..zito od kukolja
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 12:52 am

Citat :
o dubljim kulturnim i psiho vezama ljudi sa crkvom i ljudi vjernika
litije hm - skrivanje iza djece i istovremeno uništavanje otvorenog dječjeg duha = zločin. FUJ
zločin prema djeci - i to zbog čega, da bi mandić mirno spavao i predjsedao parlamentom, da se zaboravi arkana u hramu, da se ukradu nekretnine, da knežević recitira picoustom ispod šupka, da se zgazi doljnja lastva i tivat, da se nikada ne oporave kotor, budva i herceg novi, da se karađorđevići usele u sveti stefan, da se cijeli zaljev pretvori u dražinu kuću ........ FUJ
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 1:29 am

web, ako ti imas imalo mozga dosad u raspravi sa mnom,onda ti je jasan moj kapacitet Uvida,a takodje imam Uvide u raznorazne lokalne i regionalne fenomene i pojave,i veze sa svim delovima ex Yu...

1. Prvo tvoj nacin pisanja recenica, aps bezvezni pokusaji da se kaze nesto pametno i sharmatno na nivou Bill Hicksa pa da ja citaoc dozivim katarzu su tvoja samoprojekcija,i ti i Hladni ste zrtve tog polozaja skupne tacke percepcije,i ja se uopste necu mjesati u vase projekcije, od toga se dobija glavobolja odma i 10 Ociju iz Uma i mozga i regiona Agne se ugase.

To sto si izjavio idi po eto Crnoj Gori, podji u Boku i reci to sto si reko. I sad najsmesnije, sto zamisljam reakcije nekog ko ti kad bi mu se desio shamar koji bi mu se desio,ali ne volim ljudima da kvarim iznenadjenja, kad si pametan podji i dokazi samom sebi, suoci se,nemoj blejat po forumu i slusati analize HRTa, i ostalih ustashoida iz Briselskih i Londonskih kuhinja, nego idi popricaj ti brale sa ljudima koji cuvaju imanja koja su starija od ikakvog spominjanja Crne Gore kao drzave (ali Hercegovina da,tj pola Crne Gore danasnje). Iskreno, toliko ne znate stvari,a ja sam neki shatro istrenirani duhovni nindza,i onda sam naviko na borbe Percepcije, i neam razloga ulazit u dublje rasprave, jer ovde nije problem SPC i ljudi okolo SPC, kolko ti i Hladni i vasa percepcija i namjera,i pozadina takve percepcije je poznata i moze se desiti u raznim oblicima.

2. Ti si nabrojao 6 7 nekih nebuloza,koje pas s maslom ne bi pojeo,ali nijednom nisi ni dotako poentu kako i zasto su nastale litije,i ko je prvi bio na litija,i sta se desilo u Parlamentu drzave gde policija hapsi poslanike unutar skupstinske sale,iako imaju Imunitet.

To je stravicno koliko ti i hladni ne znate,ali ako uzmemo projekciju krive iz statistike, to znaci da i masu ljudi Rvata isto tako je zadojeno pogresnim percepcijama, i sta sad...vecina ljudi i ne kapira obje strane, a ja sigurno bolje kapiram i Hrvatsku i Srpsku stranu nego oboje ti i Hladni i jos 20 takvih zajedno, silom prilika.

Kakvo stavljanje dece u prvi plan,ti uopste ne znas ko je hapsen prvi, ko je izaso na ulicu prvi, ne vidish jer je zlo neko u tebi,pa se ti sam pitaj odakle ide to,ti ces nekom ko meni objasnjavat te pojave,stvarno strasno...

Milan Knezevic kojemu je majka hapsena a posle tuzena jer je psovala policiju koja je babi devastirala kucu. Shvatash ti koliko si bolestan ustashoid,taj dio tvog Uma? i odakle to dolazi ritualno Neorganski, posto ste ti i Hladni eksperti za sve nivoe i dimenzije...nije to slucajno u vasem umu..

Sta ti znas o Lastvi il Tivtu, il Herceg Novom? jel ti shvatash da to sto si ti rekao, da kazes u bilo kojoj rivi ili parkicu u tim gradovima, ljudi bi te gledali 10min i doziveli bi Zen budjenje bukvalno ili osecaj na drogama,ne bi mogli verovat sta neko prica,sto nema veze s vezom...

Boka Kotorska, Budva, to je sve srpska zemlja i Hercegovina stara, o cem ti pricash...sve oko Dubronika pa dotle islo se po Licnu kartu u Metohiju..Najvise ljudi na litijama i jest bilo iz Boke i Budve i to je sve prava Crna Gora,takva kakva jeste, Sprska sustinski Njegosheva. To ici o tome raspravljati, a svakih 200m u Budvi il Herceg Novom imas 10m 20m naslikane nafarbane Trobojke stare prave Crnogorsko Srpske ili slike Svetaca ili poruke o Kosovu hahah

Majke mi,web,ako se ikad upoznamo, a nikad se ne zna, smiri malo ta mudrovanja,nemate pojma o cem pricate, sprdali bi se ljudi sa vama...pricate iz svoje plitke bare,i to je ok za vase susede, ali ne za mene,

i rekoh neam volje nit energije se bavit tom temom,zanimljivo bi ko da pricam sa bubom o biljci nekoj..

Litije su bile jako duboka pojava i proboj Duha koji je vec promenio citav Balkan..ne razmes se ti i Hladni u prave Magijske ratove izmedju religija,svetaca,monaha raznih struja...

Vama je pamet na nivou Vesne Medenice koja jebe mater cetnicku Milanu Knezevicu jer su oslobodjeni,a njemu porodica partizanska..

kako babi milo,to joj se snilo..

Ti kao hrvat branish Milogorce i Mila koji ti je ubio najboljeg novinara kojeg ste imali, Pukanica...

znam ja sta svi ljudi misle okolo..sta ti meni imas objasnjavat sta ti mislish,a jos ludje da idemo u raspravu na sve te teme...

ako je to vas nivo,svaka vam cast. Meni je to suludo sve. Podjem u kucu de je rodjen i zivio Vasilije Ostroski, na drvetu se materijalizalo njegovo lice..ja gledam ne verujem..i stoji tako mesecima, ljudi vide okolo,znaju,ali sve to normalno ocekivano lol

ne upravlja svetom ni SPC,ni Vucic, nego neke druge energije iza,a i taj narod.

Stvarno ne spamaj temu, ako ubacish SPC ovde sjebaces se temu,a odlicna je haha Andjeli i doso si do SPCa iz ugla istashoidnih implanata, evo pisem za Kahalija ako se ikad nadoveze i bude cito, ja znam tacno koju ce reakciju imati u Umu...

Herceg Novi je neosvojiv. Boka sutra moze bit nezavisna. I Srpska. Od cega da se Herceg Novi oporavi il ne,kad on zivi u kurcu 30god jer nikad DPS nije imo vlast i sve mu skracuju. I onda jos oce manastire haha i dobili po picki.

Pa to da se bavite malo ti i Hladni pravim radom sa Chulima i dodjete do nivoa da osjetite regionale Chi vrtloge i desavanja,mogli biste videti kako je zapadna oligarhija dobila po picki tokom svih tih desavanja,i mnoge stvari koje su ekspolodirale u Evropi nakon litija su i bile na neki nacin trigerovane tom energijom. I pad DPSa je udar u glavu hobotnice bio. To su magijski ratovi pravi, i protekcija koju ima SPC u Crnoj Gori, i jos kad se resetuje Njegosh i Lovcen, to je portal koji shiba Chi uokolo 1000km...

koga boli uvo za SPC i hijerarhije, moc je u svim tim stvarima zajedno,ali vi nemate pojma o cem ja pricam. ne znaci ni da ovi iz SPC znaju sta ja pricam. Ali eto iskreno, ako je to tvoj nivo i energija, stvarno si beznadezan slucaj onda.Cak neam volje flejmat, ovo je toliko na nivou obdanista da nema smisla.

Sta ste vi,wanna be Milogorci jbt..nova pojava,Milogorci iz Hrvatske,moguce bogme..Smeta im Njegosh. Idi ti sve to sto pricash popricaj sa Njegoshem i njegovim spisima a on je jos bio i Mistik sa duhovnim iskustvima, a Petar Cetinski je bio do nivoa neraspadanja Tela jer je izveo neke Chi Gong promene i bio monah.

E to je istina,i to kad se resetuje, bice konacno magijsko dobijanje po picki svih tih gamadi sa "zapada"... E to su ljudi sad u Crnoj Gori oslobodili i zato su srecni...a tebi to smeta,jer se vidi iz tvojih recenica da si tuzan zbog tog dogadjaja,izfrustriran kao Milogorci,ali jbg..svi ostali su srecni u Cg..brane Svetinje...

lagano, popij vode..a jos sad popis i povratak Sprskog kao drzavnog jezika. I za to je kriva SPC? :)
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 1:53 am

vidim škola "nebeskog naroda" abramović-nestorović opet uzima maha, spc vam uvaljuje halucinacije a kos terapiju, još malo i preuzimate istočno bijelo bratstvo i kgb.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 1:53 am

Mislim fascinantno je kako na istoj temi ja flejmam zastitnika SPC poputa ovog Seita,a onda tebe i Hladnog koji napadate SPC i kontekst..

Stvarno su chuda moguca hehe

Srednji put,bez ekstrema..kaj ste ekstremni,oba tabora,sve ekstremi ,o tome se radi..
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 1:56 am

web dust je napisao/la:
vidim škola "nebeskog naroda" abramović-nestorović opet uzima maha, spc vam uvaljuje halucinacije a kos terapiju, još malo i preuzimate istočno bijelo bratstvo i kgb.

Ti ne shvatash 1% sta sam ja reko,i ja znam stvari direktno iz raznoraznih tih slojeva polja,i nema pojma  o tome ni Nestor koji je super lik,a kamoli sharlatan poput Velje..

Ti nemas pojma ko sam ja i o cemu pricam,i ne shvatash koliko ne shvatash,a za to nema leka bash..

Evo ti primer gde Namjera toga implanta u vama vodi,u totalno ludilo,,nema niste ludjeg od ovog i vas dvoje haha

https://youtu.be/IJMxSm5qO7I?feature=shared

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimepon sij 08, 2024 10:24 pm

primitive101 je napisao/la:
Mislim fascinantno je kako na istoj temi ja flejmam zastitnika SPC poputa ovog Seita,a onda tebe i Hladnog koji napadate SPC i kontekst..

Stvarno su chuda moguca hehe

Srednji put,bez ekstrema..kaj ste ekstremni,oba tabora,sve ekstremi ,o tome se radi..

istina i činjenice su po tvom napad. osječaj ugroženosti istinom teško se može nazvati srednjim putem. srednji put mogao bi biti npr. popravljanje pokvarenog, odstranjivanje gnjilog...... napredak, napredovanje u korist okoline. u svakom slučaju ne trovanje djece gnjilim lažima radi opravdavanja svojih promašaja, zločina i nakaradnih ideala.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimeuto sij 09, 2024 2:01 am

Bravo,aj sad po burek..
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimesri sij 10, 2024 9:30 pm

Ne spamujte ovu prekrasnu temu por favor sa dnevnom lokalnom domacom politikom koje je tesko smece blago receno i srecni blagdani i nova 2024 godina, ako bude makar upola kak 2019-ta godina, bit cu prezadovoljan, odnosno da bude za uncu bolja od 2020, 2021, 2022 i 2023 godine, :D .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimečet sij 11, 2024 11:02 pm

primitive101 je napisao/la:
Bravo,aj sad po burek..

kupi si novine i pročitaj, https://tiny.cc/ imal buš za bureke umotavat bar 15 dana

Mediterano Blanco je napisao/la:
Ne spamujte ovu prekrasnu temu por favor sa dnevnom lokalnom  domacom politikom koje je tesko smece blago receno i srecni blagdani i nova 2024 godina, ako bude makar upola kak 2019-ta godina, bit cu prezadovoljan, odnosno da bude za uncu bolja od 2020, 2021, 2022 i 2023 godine, :D .

u neku ruku imaš prav no nije loše u temi raspraviti i malo širije (moždak i bolje) neg za svaku pizdarju otvarati novu temu
sretna nova 2 miga 24
 zivili
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimened sij 14, 2024 1:57 am

Sretna nova, nije tema za čestitke ali eto web i istrenirani duhovni nindža su uljepšali post. Makar uz sve hvalisanje ne vidim neki zanimljivi motiv na ovu temu, osim likovanja preseravanja itd, o vrijeđanju neču ni pričati jer sam prihvatio to zdravo za gotovo šta se tiče ovog foruma.
Još samo da velim kaj se tiče anđela i tog astrala, čista propaganda, kako je ninđa opisao teški demonizmi i iskrivljena učenja. Sotona je anđeo i puno se kulturnije ponaša od večine, ne laže, iskren je, realan, objektivan, i daje ti na volju čak usudio bi se reči da je vrlo popularan u getu intelektualaca. Sretna nova rođaci
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimened sij 14, 2024 7:16 pm

Veoma je bitno za univerzum da ti ne vidish motiv...

Kakva propaganda,ja ne spominjem nikakvu propagandu,niti ti razumjes koliki je Univerzum neorgansko sanjajuci astralni,a tek ne razmes razinu iznad astrala koja je odvojena Provalijom. Odakle ti znas sta je il ko je Satana..

Ako sebe vec nazivash bodhisatvom,jeli ti uopste znas sta su to Zakletve Bodhisatve i na kojem nivou se davaju,posto ti kazes sve je to propaganda i iluzije,a onda uzmes naziv o pojamm o kome ne znas sustinu..

Mozes li ti svojim recima opisati sta je za tebe Bodhisatva,kakva je to vrsta Bica? I zasto je Veliki Put superioran u odnosuna mali,i kako i gde se zavrsava put Arhata,a pocinje Put Bodhisatve?



[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitimeuto sij 16, 2024 3:50 am

Nisam još vidio gdje završava, nemogu znat, i nije nužno da sam taj sa kojim se poistovječujem. Jedan dio mene srlja iz neznam kojeg razloga, drugi dio pak misli da zna zašto a u suštini bića mislim da sam tu da se igram. Možda se samo hoču približiti pojmu bodhisatwa. Vidim neka zrcaljenja u karakteru. Ono kaj sam se nadal od ovog foruma je da proučavam učim i dobim zadovoljavajuće odgovore. Ovo je forum koji me privuko sa misterijima i paranormalnim a vi se bavite politikom i prepucavanjem za koje me zaboli đon a i večinu pretpostavljam. Šteta a jako je jedinstvena tema. Znam tko je svjetlonoša. Samohvalisavi prepotentan samodopadan gad koji me tjera u sram i uvijek je u pravu.
E sad bodhosatwa je tek pojam koji proučavam, nije to nešto intezivno ali u budizmu je pojam ,kako meni zvuči, onoga koji teži prosvjetljenju ili je pak dosegel tu razinu i u samoubilačkim akcijama teži i druge navesti na autodestruktivno djelovanje za dobrobit nezahvalnika....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeli - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeli
[Vrh] 
Stranica 19 / 20.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: