Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poboljšanje foruma

Go down 
+45
Galileo Galilei
Sin_Nanna
boss
wanderer
Dantalion
Archangel
biga
Melkior
mjaut
PathFinder
Chakotay
Gea
Athena
neptun
Tilia cordata
josip21
Fantom
Legionar
Skulptura
tomi
Remke
Absynthia
Blizzard
Goran
Tutankhamon
None
Sentinel
meli
Nefertiti
Neobicni forumas
Alpha
indigocakra
floridana
userNejm
belongs to lovers
sanja
little alien
Alen@l5
vladimir
zmija
malena
urbanaaa
Svjetloisjena
Rain
Aleksandar Veliki
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimesri stu 18, 2009 6:00 pm

Mozemo li dobiti pdf. "Zanimljivosti" ili nesto slicno? Uglavnom neki pdf. gdje bi se stavljele - zanimljivosti, u kojem se moze ili nemora komentirati...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimesri stu 18, 2009 6:28 pm

Skulptura je napisao/la:
Mozemo li dobiti pdf. "Zanimljivosti" ili nesto slicno? Uglavnom neki pdf. gdje bi se stavljele - zanimljivosti, u kojem se moze ili nemora komentirati...
Pa to je nešta tipa Aktualno :D

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimesri stu 18, 2009 6:45 pm

Mislis? :/
Ja obicno zanimljivosti poput ovog sto je muz ugusio zenu u snu i sl. stavljam pod razno posto tema nije aktualna. Ali ako se to podrazumjeva pod aktualno onda cu tamo stavljati ubuduce.

Ja sam u principu taj pdf zanimljivosti zamisljao vise kao informativni pdf gdje nema potrebe komentirati vijesti, osim ako, naravno, neko ima kakav komentar.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimesri stu 18, 2009 10:06 pm

nije loša ideja. volila bi čuti šta kaže Rie, Alpha i ostali
u pravu si. te vijesti tipa crna kronika ili nekakvo žutilo bi moglo ići pod taj pdf jer to ne spada baš u aktualno.
[Vrh] Go down
Tilia cordata
Višestanični organizam
Tilia cordata


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 53
Age : 32
Location : Svijet mašte
Registration date : 12.11.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimesri stu 18, 2009 11:09 pm

Ja imam pitanje zašto ne stavite portal... onda bi bilo puno lakše pratiti aktualne teme i sve
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 12:44 am

Ima vise razloga :) Prvo, akse je pratiti sto se dogadja po forumu nego pratiti komentare na vijesti. Drugo, nije moguce preseliti forum na novu lokaciju kao ni stvaranja portala na ovoj trenutnoj; ergo, forum i site bi bili odvojeni. Trece, to bi netko morao uredjivati i zahtjevalo bi vise ljudskih resursa nego rad moderatora :)
[Vrh] Go down
Tilia cordata
Višestanični organizam
Tilia cordata


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 53
Age : 32
Location : Svijet mašte
Registration date : 12.11.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 1:03 am

Ako je ovaj forum u sklopu Forumotiona ne vidim zašto se ne bi mogao napraviti portal, ja sam na svojim forumima lako stavila portal... ali ako je pod nekih drugim serverom onda ne znam... i ne vidim kako može tražiti više održavanja... confused
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 1:21 am

Ja sam pretpostavio da Forumotion nudi samo usluge foruma. Kako glupo od mene :D

Zasto trazi vise odrzavanja? Tko moze objaviti vijest na portalu? Netko s priviliegijama ili bas svi?
[Vrh] Go down
Tilia cordata
Višestanični organizam
Tilia cordata


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 53
Age : 32
Location : Svijet mašte
Registration date : 12.11.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 1:26 am

tomi je napisao/la:
Ja sam pretpostavio da Forumotion nudi samo usluge foruma. Kako glupo od mene :D

Zasto trazi vise odrzavanja? Tko moze objaviti vijest na portalu? Netko s priviliegijama ili bas svi?

Pa mogu svi... a kako kažem mnogo je lakše pratiti teme, jer sve vrte sve posljednje teme
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 5:20 am

Stvar sa phpBB portalom je vrlo jednostavna. cak nije potrebno niti odrzavati portal, vec se on sam odrzava. Admin ce podesiti koje vijesti se pod kojim kriterijima pojavljuju na portalu i to je to...

Istina, neznam kako to funkcionira sa forumotionom i dali je moguc upgrade sa ovog starog phpBb-a na novi, jer ovaj nema funkciju za portal. Osim ako upgrade nije automatski. To bi admin trebao pogledati. Neznam tko ima pristup tome.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 6:20 pm

Već vidim kako Rie jedva čeka to napravit xD
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 7:50 pm

Ja mislim da stvarno nema smisla tako nesto raditi. Cemu portal? Kliknes na podforum koji te zanima, vidis koje su teme i koliko su posjecene/aktualne i po mogucnosti se ukljucis u raspravu. Cemu raditi dupli posao?
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 9:18 pm

tomi je napisao/la:
Ja mislim da stvarno nema smisla tako nesto raditi. Cemu portal? Kliknes na podforum koji te zanima, vidis koje su teme i koliko su posjecene/aktualne i po mogucnosti se ukljucis u raspravu. Cemu raditi dupli posao?

To je to...

Mislim, može se uključiti i portal, i chat, i nekakve igrice, galerije i šta ja znam šta sve, ali čemu sve to, pretvarati forum u .... u monstruma :D
[Vrh] Go down
Tilia cordata
Višestanični organizam
Tilia cordata


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 53
Age : 32
Location : Svijet mašte
Registration date : 12.11.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 9:50 pm

Ok, ljudi to je bio samo prijedlog... roll
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet stu 19, 2009 10:48 pm

Dobro ljudi. Ajmo se koncentrirat na pdf. zanimljivosti zubo

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimepet stu 20, 2009 3:40 pm

Tilia cordata je napisao/la:
Ok, ljudi to je bio samo prijedlog... roll

Pa sve 5 hvala na prijedlogu u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimesri pro 30, 2009 12:47 pm

Postovani administratori

Samo jedan osvrt na pravilo "citiranja" postova.
x je napisao/la....
y je napisao/la da je x napisao/la....
z je napisao/la da je y napisao/la da je x napisao/la.......

Ko u sudnici. Zar nije dovoljno npr. @ Flo.. da bi se znalo na ciji se post nastavljamo, kako i neki prakticiraju.

Beskrajni citati, da tako kazem, zatupljuju ostricu same rasprave ili iznosenja misljenja odnosno usporavaju istu.

Inace, sve pohvale za odlicno izabrane i usmjeravane teme.
Pozz
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimesri pro 30, 2009 5:55 pm

Slažem se sa neptunom ovdje.
Ako se ne odgavara isključivo na određeni dio posta, nije ga potrebno citirati. Također, ako post prethodi našemu i ako se odgovara na cijeli post a ne na jedan njegov dio, citat nije potreban. To je u pravilu tako da se štedi prostor sa čime se dobiva bolja preglednost na cijelu temu.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet pro 31, 2009 5:06 pm

Vidim da su i administratori "primjetili" ovaj osvrt , zahvaljujem "patriciji"
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet pro 31, 2009 6:00 pm

Skoro sam zaboravio, ispricavam se sto nisam iz dalmacije , samo mi je zena dalmatinka i sin 1/2 .
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet pro 31, 2009 6:41 pm

neptun je napisao/la:
Skoro sam zaboravio, ispricavam se sto nisam iz dalmacije , samo mi je zena dalmatinka i sin 1/2 .
Ha čuj, još ćemo razmislit o tome možeš li nastavit pisat. Kao što si vidio, ovaj Forum prepun je rasne, spolne i vjerske diskriminacije kava
Admini će uskoro vidjet primjedbu, slažem se s njom. U zadnje vrijeme to nam je i postala praksa na Forumu :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:03 pm

Slažem se s kritikom Neptuna, citati uglavnom zatupljuju raspravu i mislim da je bezveze stalno koristiti citate kao što to neki čine. Dosad sam i ja to prakticirao, ali sam uvidio besmisao toga, pa zato mislim da je bolje da se citati općenito izbjegavaju, osim u posebnim slučajevima. Pa koliko sam samo vidio citata na forumu gdje je citiran cijeli post od nekoga tko je prethodno nešto napisao, neki citati su bili pol kilometarni. Bezveze kava

Takve citirane stvari često brišem.

A to da na forumu ima raznih diskriminacija, to se jasno vidi zubi
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:12 pm

mene su jadnog sve cure diskriminirale....... cry
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:15 pm

Baš ste nam siroti, vi muški forumaši. Joj, joj... doh zubi
Na kakve samo diskriminacije nailazite, još su vam žene i nadređene na forumu. rofl2

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:19 pm

Da Josip, to se jasno vidi iz onoga na tvojoj... khm zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poboljšanje foruma - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poboljšanje foruma
[Vrh] 
Stranica 15 / 21.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Preseljenje foruma
» Ko je osnivac ovog foruma?
» Promena dizajna foruma
» Fotografi umjetnici CE-4 foruma.
» Budite psiholog foruma :) - chat i zabava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: